Skoči na vsebino

PIAGGIO NRG MC2/Extreme/MC3


MotoRossi

Priporočene objave

@zivijo: tnx za slikce. sam je kr po moje to bol težko narest-da bi jst to doma naredu :hmm:

k ma kdo tko narjen od vs :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sj pomoje ma pol tank notr u gepeku narejen sj to se da vse doma narest

Ja mal je treba improvizirat, pa gre. Sam pomoje če bi dal lepo čez celo lukno udspodi pleh bi se lepo porazgubila tist bunka od tanka :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Krom gor drzi samo spodaj pri kolenu postane cez cas modre barve ker ga pac malo zazge drugace pa ni panike...

Ti boš dal kaj kromat? :unsure: :) Jas bi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

roba ti se najbrs bol spoznaš ne skuterje a bi se mi splačal kupt skuterja na sliki

Slika mi nena nic pove lahko je skuter brez cilindra .)

Opisi malo letnik,prevozeni kilometri,predelave.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Xboyx: glede tega nrg-ja na sliki- ta je že kr neki cajta na netu tko da ga morš po moje kr mau bol pogledat oz. uzem sabo koga k se na to spozna ;)

drgac je pa NRG :OK: :OK: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To kaj ste se menli glede kromiranja: ni tak easy jaz sem mel kromirane felgne pa se mi je ves krom dol lusco zaradi kamenckov ko ti prletijo v felgno, kaj se le da bi po plocniku potegno!!! :o Mors met dnar pa najt nekoga ko dela to po principu SLC(vec plastno+pod pritiskom!)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej sm ga su pogledat pa je dobr 100km/h gre pa vse je ok tko da ga bom najbrs kr kupu :hmm:

saj če je v dobrem stanju pol ga kar kupi.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej sm ga su pogledat pa je dobr 100km/h gre pa vse je ok tko da ga bom najbrs kr kupu :hmm:

ja ce je pa tko pol ga pa kr kup .) sej men je ful ušec tko u ferrari stilu pa barva :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čuj, jas sem tudi za kromanje. Prvo bi dal felne verjetno :) Lahko grema enkrat pogledat tja do dvorane tabor. Menda v bližini nekje kromirajo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!