Skoči na vsebino

PIAGGIO NRG MC2/Extreme/MC3


MotoRossi

Priporočene objave

nočem nove teme odpirat....

Jest sem zdej kupil še skuterja piaggo nrg mc2,in me zanima kolk pri tem motorju laže števec..kajti pri vseh skuterjih števci lažeju.... :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nočem nove teme odpirat....

Jest sem zdej kupil še skuterja piaggo nrg mc2,in me zanima kolk pri tem motorju laže števec..kajti pri vseh skuterjih števci lažeju.... :xx:

pel se mim tiste table k gor piše vi vozite xy km/h k so dost točne-tko k radar

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz sm se polet z mojim nrg-jem pelu mim une table 90km/h (po stevcu) na tabli je pa pisal vi vozite 78 km/h :doze: :grim .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm ga mislu čez viknd pa ni blo nč lepga vremena.. med tedno k je bil lep vreme sm ga pa sestavlov oz kit pa to gor dajau...bom ga poslikal ob prvi priliki,pa viragota tud :P :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

ja samo NRG baje ni nevem kaj vredu za predelavo...

ali pač ?

se dajo drugi bolše predleat aerox, runner...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NRG in runner imajo enako mašino..... s tem da je NRG nekaj kilogramov lažji... tko da je k večjemu boljši od runnerja za predelavo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

' date='29 Mar 2004 @ 17:11'] ja samo NRG baje ni nevem kaj vredu za predelavo...

ali pač ?

se dajo drugi bolše predleat aerox, runner...

stari ej kle si pa cist mim ustrelu :angry: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a nimajo nrg,zip(h2o),runner,qartz iste mašine :D O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nism vedu kam bi tole napisu, ampk nej bo tkle- zanima, ce bi motor lahko zadusiu tako, da bi peno iz airboxa vn vzel, zato k podložke se mi ne da sraufat. a bi slo vec k 50? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nism vedu kam bi tole napisu, ampk nej bo tkle- zanima, ce bi motor lahko zadusiu tako, da bi peno iz airboxa vn vzel, zato k podložke se mi ne da sraufat. a bi slo vec k 50? :hmm:

verjetno bi crkno ko bi dal gas

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če že misliš s luftom ga zamorit, probaj luft odzet oz. ga ful zmanjšat. Jaz sem npr. mel probleme s tem airboxom ker ni dost lufta dobo. Pa je šel skuter 60 :wacko: Prelepi tisto cevko za dovod zraka. Mislim da nebo nobenih posledic :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej bi lahko kljub temu da maš kit not narejo tehničnega :=))))))) ulala vedno bol me navdušuje kit :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

' date='30 Mar 2004 @ 19:14'] torej bi lahko kljub temu da maš kit not narejo tehničnega :=))))))) ulala vedno bol me navdušuje kit :)

Kaj si mislo da se mi brez reg. vozimo :blink: :) :P

aja...tema je nrg :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!