Skoči na vsebino

Bush


J

Priporočene objave

Pravkar so povedali po radiu, da je Bush nominiran za Nobelovo nagrado za mir!!!  :kva2:  :lol1:

:SS

No coment!!!

Če dajo Bush-u Nobelovo nagrado za mir :blink: , se bo po moje Alfred začel obračati v grobu. To je nekak tko k bi jo dal kakšnemu Osami Bin Ladnu al pa predsedniku Izraela :BUA: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar so povedali po radiu, da je Bush nominiran za Nobelovo nagrado za mir!!!  :kva2:  :lol1:

:SS

No coment!!!

:wub: :wub: :wub: :grim :grim :grim :wub: :wub: :wub: B) B)

I like it!!!!!!!!!!!!!!1 B) B) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar so povedali po radiu, da je Bush nominiran za Nobelovo nagrado za mir!!!  :kva2:  :lol1:

:SS

No coment!!!

A to je nominacija že za naslednje leto ? :?

V Financah je pred dobro uro izšla tale novička.

Letošnja dobitnica Nobelove nagrade za mir Kenijka Wangari Maathai

Ma boljš od Buša je ziher. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

, se bo po moje Alfred začel obračati v grobu.  .

kaj ima alfred z nobelovo nagrado za mir..... :hmm:

letos je nagrado dobila namestnica kenijskega ministra za okolje in naravne vire Wangari Maathai

1304100802060296-0.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj ima alfred z nobelovo nagrado za mir..... :hmm:

letos je nagrado dobila namestnica kenijskega ministra za okolje in naravne vire Wangari Maathai

1304100802060296-0.jpg

Ma k je stari Alfred šou travo gor tiščat, je svoje premoženje zapustil skladu k podeljuje Nobelove nagrade. Tolk o tem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 let pozneje...
Ma k je stari Alfred šou travo gor tiščat, je svoje premoženje zapustil skladu k podeljuje Nobelove nagrade. Tolk o tem.

hehehe očitno ne veš sščim je dobri Alferd N. novce služil!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Všeč mi je Bušev smisel za humor:

čevlja nista bila namenjena njemu,ker sta bila številka 44,on pa ima nogo št 42... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Všeč mi je Bušev smisel za humor:

čevlja nista bila namenjena njemu,ker sta bila številka 44,on pa ima nogo št 42... :whistle:

Cevlja sta bila namenjena njemu, vecja sta bila pa zato, ker sta imela predviden prostor za dinamit.

Menda zanju ponujajo silne denarje.

Popravljeno . Popravil Buzdovan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

njegove politike nebom pogrešal niti sekundo, čeprav, tudi z Obamo nebo vse tako super duper fajn,m kot si mi mislimo. tudi on bo skrbel predvsem in le za ZDA.

Pogrešal bom pa bušijeve konference, njegove bušizme in teksaški šarm hehe. men ga je blo zmer fajn gledat in poslušat. taprav komedjant.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

taprav komedjant.

menim, da mora imeti komedijant vsaj trohico racionale in nekaj soli v glavi. tako da.......... :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 2 tedne pozneje...
wrong. je vrgel kar oba cevlja. zal ga ni zadel. the stupid have all the luck. :doze:

Ma ste evidli kake reflekse ima bušš, kot bi gledal matrix v počasnem posnetku...tip je opasan :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!