Skoči na vsebino

Bush


J

Priporočene objave

BTW: a sem zdajle prav slisala :? je res Bush predlagan za Nobelovo nagrado za mir :? ali se mi je sanjal :hmm:

kwa?!?!!!! :kva2:

:lol1:

Ja prou si slišala! Tud Bush je med predlaganimi! :? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW: a sem zdajle prav slisala :? je res Bush predlagan za Nobelovo nagrado za mir :? ali se mi je sanjal :hmm:

kwa?!?!!!! :kva2:

:lol1:

prav si slišala....tudi Blair je letos predlagan....zanimivo je da je bil svoj čas predlagan tudi Hitler.... pa miloševič tud za to prestižno nagrado...vedno so med nominiranci tudi taki težki kalibri.... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

First, there was anti-arrow arrow, then anti-spear spear. Then, they came up with the perfect solution for peace - anti-war war ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh nism vedu da se kej tazga lahk zgodi :blink: A folku, ki določa osebe za nominacije sploh ni jasn da so nominiral za nobelovo nagrado za mir človeka k je začel vojno? A ni glih point miru da ni vojne :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh nism vedu da se kej tazga lahk zgodi :blink: A folku, ki določa osebe za nominacije sploh ni jasn da so nominiral za nobelovo nagrado za mir človeka k je začel vojno? A ni glih point miru da ni vojne :?

ja tako je....tu so posamezni vplivi pa sestava komisije pa vse sorti....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To v mojih očeh prou zniža ugled nobelove nagrade...

Ja, yst je ne bi hotu wzet tut če bi mi jo hotl na silo wrint... <_<

Popravljeno . Popravil PEPE
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To v mojih očeh prou zniža ugled nobelove nagrade... <_<

tolaži se s tem da so to samo nominiranci.....kdo bo nagrado dobil bomo pa videli.... <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Po zadnjih raziskavah 48% državljanov ZDA ne zaupa svojemu predsedniku. Od kar je Bush predsednik je to najnižja stopnja zaupanja, ki so jo izmerili v Beli hiši.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po zadnjih raziskavah 48% državljanov ZDA ne zaupa svojemu predsedniku. Od kar je Bush predsednik je to najnižja stopnja zaupanja, ki so jo izmerili v Beli hiši.

Ta njihov zaupanje se spreminja kot aprilsko vreme. S tem da vremena še ne znajo spreminjat, priljubljenost pa.

Bo že kaj naredu, da bo spet gor zlezu.

B ga morala kakšna Monica kam vgriznit, d'b mal mir dal.

.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, RAN, da ne bo komisija do amena užaljena, vzemiva vsaj denarni del nagrade.

Pildka pa iz principa ne! B)

Taka rešitev bi bla še boljš.

Ma, noben naju ne more z nekimi pildki podkupit.

Ni nama za take časti.

:yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Bush + Nobelova nagrada. Definitivno in nekako obvezno.Lahko je tu gor politizirati o tem da je Bush začel vojno pa da je kriv za smrti civilistov.... :xx: Tip vam posredno lajša življenje saj ustavlja ljudi ki so se rodili moteni pobili miljone ljudi tako neposredno kot posredno s svojo ideologijo. VIRUSE pač moraš ustaviti s cepivom in to je Bush naredil. :notworthy: Če bi lahko bi ga postavil za predsednika Slovenije in bi se rešil še naših cepetalcev. BUSH RULLS!!! :yea2: :OK: O:-) :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tip vam posredno lajša življenje saj ustavlja ljudi ki so se rodili moteni pobili miljone ljudi tako neposredno kot posredno s svojo ideologijo. VIRUSE pač moraš ustaviti s cepivom in to je Bush naredil. :notworthy: Če bi lahko bi ga postavil za predsednika Slovenije in bi se rešil še naših cepetalcev. BUSH RULLS!!! :yea2: :OK: O:-) :wub:

se mi zdi da boš za to objavo dobil par zanimivih odgovorov..... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Ameriški predsednik George Bush, ki od leta 2000 naprej slovi po svojih jezikovnih spodrsljajih, je v četrtek ob podpisovanju 417 milijard dolarjev vrednega obrambnega proračuna za leto 2005, zbirki t.i. bušizmov dodal še enega. Povedal je, da njegova administracija ne bo nikoli prenehala iskati novih načinov, "kako škodovati svoji državi in ljudem".

Demokrati so se Bushevih besed razveselili, saj so po njihovem mnenju popolnoma resnične, predsednik pa v zadnjih štirih letih ni delal drugega kot škodil državi.

vir:24ur

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izjavil je:

"Our enemies are innovative and resourceful, and so are we," he said. "They never stop thinking about new ways to harm our country and our people, and neither do we."

:devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iščem in iščem pa ne najdem posebne teme posvečene G.Bush-u - Mislim,

da si jo je ze zdavnaj zasluzil :)

buš (fonetično z malo pišem imena ljudi, ki jih preziram) ne zasluži nobene teme, ampak samo METEK V GLAVO!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bush + Nobelova nagrada. Definitivno in nekako obvezno.Lahko je tu gor politizirati o tem da je Bush začel vojno pa da je kriv za smrti civilistov.... :xx: Tip vam posredno lajša življenje saj ustavlja ljudi ki so se rodili moteni pobili miljone ljudi tako neposredno kot posredno s svojo ideologijo. VIRUSE pač moraš ustaviti s cepivom in to je Bush naredil. :notworthy: Če bi lahko bi ga postavil za predsednika Slovenije in bi se rešil še naših cepetalcev. BUSH RULLS!!! :yea2: :OK: O:-) :wub:

Res bi lahko dobil nobelovo nagrado za znanost. S področja psihologije. Oz. njegov esteblišment. Da so uspeli tako dobro nategniti ljudstvo in ga postaviti za predsednika. Res, višek manipulacije. Če bo kdaj imel predavanja, se jih udeležim. Nobelova za mir? Hmmm....hja, tole bo pa bolj težko šlo. Za literaturo še manj.

Trdiš da ustavlja ljudi, ki so se rodili moteni. Bi lahko to razložil? V tem trenutku se brzdam in zadržujem svoje emocije(pa še preveč zaspan sem). Torej, kar se rodi S,V,Z,J od US fucking A, je moteno? Ali kako? Saj Amerika počne edino pravilno. Največji humanisti so. Gotovo so na Arabskem polotoku moteni, ker imajo preveč nafte. Vpliv nafte na telesno in posledično mentalno deformacijo je bil pred nedavnim dokazan s strani uglednih Ameriških univerzitetnih profesorjev z Harvarda. Bo že tako. In ti dobri ljudje jim jemljejo nafto, zato da bi preprečili deformacije. Res so dobri.

In da so pobili miljone ljudi s svojo ideologijo? kakšni packi! Kakšni packi vam pravim. Seveda, mi krepostni Zahodnjaki nismo s svojo kapitalistično ideologijo in prakso naredili nič slabega. Okej, smo pač polovico sveta pahnili še v večjo revščino in (prostovoljno-ekonomsko)suženjstvo. Samo kaj pa naj. To je cena razvoja, demokracije, človekovih pravic, lepe hišice z belo ograjo, dveh avtomobilov, lepe žene in dveh pridnih otrok...in še psa za povrhu.

Buš bi ja raje malo nacepil svojo ženo. Drugače so pa tvoje besede so true. So true! Najprej bomo pobili tiste rojene motence, ki imajo tam doli nafto. Potem bomo pobili še vse tukaj pri nas, ki so tako zlobni, zabiti in hudobni, da ne spregledajo, kako je Amerika dobra, kako je mr. president dober, kako je vse the best. Potem bomo pa naredili hišice z belo ograjo, pa dvema avtoma...pa, jebemti, koga bomo še pa potem izkoriščali, da nam bo sploh zidal hišice z belo ograjo, ko bomo vso golazen eksterminirali? Mater. Kaj pa zdaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!