Skoči na vsebino

Lovljenje motoristov !?


Gost

Priporočene objave

Še dobr da po host sam traktorji vozjo. Zih me ne ujamejo :D

For real - zakva je tolk težko ustavt če si ga usral? Jebiga, del odgovornosti ti narekuje da odgovarjaš za svoja dejanja. Če pa si infantilni debil pa pač bežiš, v bistvu si en navaden pezde ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekateri res......moja iskušnja, providovozač je pecal pičko na Petrolu, pa se mu ni dala. Ves jezn je z roko udaril po čokoladkah, da jih je nekaj na tla padlo, sedel v avto in škripajoč napočez odpulil s petrola.

Vprašam se, a mu je res tok težko najdit dober fuk??

Zgleda ,da res, kr pol dirka po AC provocira in fuka folk :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če si z avtom mu lepo  na bremzo stopš ampak nrdiš to tako da si res moru nujno zabremzat, pol nej pa on dokazuje s posnetkom svoje ko je imel 0.00000001s varnostne razdalje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi me providaš posnel tako, bi jih tožil zaradi nevarne vožnje in ogrožanja. Sicer pa na takšni razdalji tudi lažje opaziš kamero.

 

Osebno pa se mi provide zdijo odlično orožje proti divjakom in agresivcem na cesti, saj jih lahko snemajo nekaj časa, naberejo kumulativni seštevek kazni za nekaj tisoč evrov in pik za takojšnji odvzem vozniškega dovoljenja. Povprečen voznik ne dela napak tako serijsko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo bo pa pol diujake loviu :?

lohka jih bi kelnarce na OMV? :P

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi me providaš posnel tako, bi jih tožil zaradi nevarne vožnje in ogrožanja. Sicer pa na takšni razdalji tudi lažje opaziš kamero.

 

Osebno pa se mi provide zdijo odlično orožje proti divjakom in agresivcem na cesti, saj jih lahko snemajo nekaj časa, naberejo kumulativni seštevek kazni za nekaj tisoč evrov in pik za takojšnji odvzem vozniškega dovoljenja. Povprečen voznik ne dela napak tako serijsko.

Mene pa ravno to moti da cakajo in cakajo da naredi cim vec prekrskov. Kaj ce se kej zgodi ko je sou kreten prehitevat v skarje al pa kj. Ko se nrdi prvi prekrsek se ustav in konc, morda pa le nekaj preprecis

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh



Osebno sem doživel, ko smo se trije z motorji na Jesenicah zapeljali na AC. Vozil sem prvi. Provide nisem opazil ob cesti. Drugadva kolega sta mi kasneje rekla, da se je zapodila za nami, da se je vse kadilo. A glej ga zlomka, mi smo se vozili po AC 110 km/h..... kak km so se peljali  samo  kak meter za ritjo...in provocirali. Nato nas nekdo prehiti - ni bil prehiter...ni šel čez 130.... provida useka za njim... in ga sledi dva metra za ritjo.

Podobne izkušnje sem slišal tudi že od sodelavcev. Zalima se ti na rit...in potem ves živčen gledaš nazaj...in avtomatično pospešuješ še ti.

 

Vem, da ti ne bo v tolažbo ampak tudi v tako opevani Avstriji ni nič drugače...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah če sm v avtu pa mi en za ritjo voz, prec vključim pranje vetrobranskega stekla. In se ponavadi hitro poveča varnostna razdalja za mano.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej tud s policijskimi avti provocirajo, sploh ponoci, ko ne vidis dobro, kdo ti je za ritjo.

..ali pa ti spredaj pelje 70 pri 90 omejitvi in samo čaka, da ga boš šel prehitevati.... Takrat pa res po regelcih prehitevati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če za mano v avtu kdo predolgo sveti s previsokimi lučmi, nastavim ogledalo, da se mu žarek vrne... najprej v strop, da vem kje je in potem ga še spustim v zadnjo šipo in varnostna razdalja se čudežno podvoji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2x je bil tolk bliz, da me niso vec luci motile. Dokler ni ta plavih vzgal.

Ne vem zakaj mam občutek da si je rit ogledval pol te je pa ustavu ker mu je bla ušeč :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2x je bil tolk bliz, da me niso vec luci motile. Dokler ni ta plavih vzgal.

mene v bistvu sam ta plave slepijo (v denarnico) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa ravno to moti da cakajo in cakajo da naredi cim vec prekrskov. Kaj ce se kej zgodi ko je sou kreten prehitevat v skarje al pa kj. Ko se nrdi prvi prekrsek se ustav in konc, morda pa le nekaj preprecis

 

:lol1: zdaj bodo pa vsi drugi krivi za prekrške nekega bedaka   :lol1: kateri bi moral poznati predpise   :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!