Skoči na vsebino

Koliko kilometrov smo prevozili v letu 2014


skalaprava

Priporočene objave

 moja najboljša v 8mih letih, :grim 11.444 km, parkirala že, pokrila in prklopla pa še ne ...ampak bo treba

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje... eni ze dolgo vemo, da sezon vec ni... Motorji so registrirani celo leto in tudi pozimi so vikendi lepi, ceste suhe... vec kot mesec pavze skupaj, cez zimo, ze malokdo skupaj odpociva...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje... eni ze dolgo vemo, da sezon vec ni... Motorji so registrirani celo leto in tudi pozimi so vikendi lepi, ceste suhe... vec kot mesec pavze skupaj, cez zimo, ze malokdo skupaj odpociva...

 

Danes sem v dveh urah srečal natanko dva motorja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spet 800 več :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobrih 20k zaenkrat. 2x 2 dni jadranke, drugo večinoma fjakanje v pisarno in gradbišče na primorskem. Po Dolomitih se mi je kolcal cel poletje ampak se nisva mogla zment z vremenom takrat, ko je bil kakšen dan lufta. Sem se pa navadu letos dežni kombinezon sabo vozit. Polagamo upe na sonce in jasno nebo v naslednjem letu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po včerajšnji turci je bila še današnja, lih tolk da sem motor opral in postavu v garažo. Lansko krstno sezono sem po izpitu začel 5. junija in jo končal ko jo končal :D z 9.000km, no ja, kakšen km je šlo čez. Danes pa ko parkiral motor v garažo, pa se ozrem na števc, kjer je sevede ži bla 5 mestna cifra :grim

 

post-43324-0-04765500-1417282844_thumb.jpg

 

Torej letos v moji drugi sezoni predrajsanih 22.000km ;) ...... bravo js :grim

Za letos je verjetno to to, če bo pa slučajn še kaj lep vreme, da bojo ceste suhe, pa morda še malo po Velenjski promenadi gore i dole :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo računa posebej :kva2:  :kva2:   prevožene km od 1.nov do 1.marca :grim  :grim, pa ne do gostilne in nazaj. Veljajo samo izleti nad 200km!

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo računa posebej :kva2:  :kva2:   prevožene km od 1.nov do 1.marca :grim  :grim, pa ne do gostilne in nazaj. Veljajo samo izleti nad 200km!

Jaz se na motor pod 300km sploh nikamor ne zapeljem....

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se na motor pod 300km sploh nikamor ne zapeljem....

Jaz ga na tak kratke razdalje sploh ne zalaufam! :kva2: Grem kar z vgašnjenim!

Popravljeno . Popravil bambi61
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!