Skoči na vsebino

Mamutovanje 2015


Dr_Jakob

Priporočene objave

Ma ti glej da se da vozel na koncu naredit... Imaš še kaj tanjšega? Tole boš namreč težko zavezal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vozel na koncu zavaruješ z vezico. Zna bit sitno, če se zaplete kot si napisal.

Popravljeno . Popravil MiNa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dr Jakob že trenira... Prej sem dobil klic s Pavličevega sedla in Jezerskega. Zgleda da so samo zanj zaprli cesto... :grim

post-1357-0-42499600-1422446499_thumb.jpgpost-1357-0-22711000-1422446524_thumb.jpgpost-1357-0-14076500-1422446494_thumb.jpg

 

 

Pa nč ne priznam glede zaprtosti cest... pač ne poznam znakov... Na naši strani je bil nek okrogel simbol (sanja se mi ne, kaj naj bi pomenil), na avstrijski pa je na eni tabli pisalo Verboten, predivdevam, da je bila reklama za Natalijo in kak njen koncert.

Ta bo OK ali predebela?

Zakaj pa nebi kar gumijaste vezice zataknil gor?

:( men pa na bo uspelo poštimat "tanouga" krša do mamutovanja ..  :( spet bom mogu prestaut na dugo leto 

Ne jamri, ZZR250 je čist sposoben gor prit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Ne jamri, ZZR250 je čist sposoben gor prit.

 

 

ZZR, pa Honda tud. Laverda in Guzzi pa sta predragocena hehe. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ne, odkar sm dau plastike farbat jih še nism podrsau, peskat jih pa zdej ne mislim  :P  (ko se bom lahko delau pametnega bom pa na veliko pisau :D )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZZR, pa Honda tud. Laverda in Guzzi pa sta predragocena hehe. 

Skoraj verjamem, da bo sčasoma tudi Guc pristal na Mamutih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vmax je že... ko so to bili slončki med zvončki sicer, pa vseeno...

glede na to, da me že samo naslon motorja na bok stane tam okoli 1.500 EUR, se bom gor peljal z nečim manj zahtevnim...

 

zgleda pa, da bo vožnja na mamute za novo igračko deviška vožnja, še vedno je doma, z 0,0000 prevoženimi kilometri...

 

aja, gume dobim pa v torek-sredo...

k66lt-216_k.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa če bi šel jaz danes Mamute prijavit na Policijo v Konjice? ... Seveda tko k se zagre, z mopedom? A bojo navdušeni? :D

Popravljeno . Popravil Dr_Jakob
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men žal letos v ene 90%  ne bo uspel prit :(...upam da vsaj v nedeljo dopoldne prletim pogledat, če boste še gor...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jebote slončkov shuttle service, a nismo zdaj mamuti? povej, da se vem obrit in depilirat...

Slončki so bolj pussy varianta mamutov, torej tisti, ki ne zmorejo do gor prit po 2 kolesih :)))))) muahaha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne si preveč dela napravljat. Jasno sem vesel vsakega, ki pride gor. Vendar če komu ne uspe, pač ne uspe. Ali si sam najde kako pomoc (vsak zase ve ali jo bo morda rabil, v kolikor ni primerno opremljen in izkušen), ali pa obrne in gre domov. Za tistih par €, ki jih damo organizatorjem, dobimo veliko stvari in podpore. Nihče ne bo očital organizatorju, če shuttla ne bo.

Vremenska idila gre zaenkrat v pravo smer!!!! Če ne bo odjuge in plundre pa morda pridem. Pa še za kako presenečenje bom poskrbel. Letos bi imel poudarek na udobju. BMK če bo motor pretovorjen, sam da bo luksus gor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne si preveč dela napravljat. Jasno sem vesel vsakega, ki pride gor. Vendar če komu ne uspe, pač ne uspe. Ali si sam najde kako pomoc (vsak zase ve ali jo bo morda rabil, v kolikor ni primerno opremljen in izkušen), ali pa obrne in gre domov. Za tistih par €, ki jih damo organizatorjem, dobimo veliko stvari in podpore. Nihče ne bo očital organizatorju, če shuttla ne bo.

Vremenska idila gre zaenkrat v pravo smer!!!! Če ne bo odjuge in plundre pa morda pridem. Pa še za kako presenečenje bom poskrbel. Letos bi imel poudarek na udobju. BMK če bo motor pretovorjen, sam da bo luksus gor.

Hec je v tem, da nek backup mora bit, za vsak slučaj. Ne da bi kaj posebej promoviral zadeušno, pa od letos naprej bo tud kak € za plačat simbolično. Sam mora pa bit, če bi se slučajno komu zgodil, da mu kiler poči, da čudno stopi, da ... sej veš, pač mora bit nekaj.

V petek/soboto smo bili gor, je bilo BOŽANSKO lepo vreme. Če bo vsaj približno tako lepo, smo zmagal na polno. Motor pa kr lepo nabaši, sej ni tko švoh, da neb mogu v klanc vlečt.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lihkar sm pršu s policijske postaje Sl. Konjice... Spet nas je nekdo prjavu. Pravijo, da je star znanec policije. Presnet nazaj, kaj bomo pa zdej?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lihkar sm pršu s policijske postaje Sl. Konjice... Spet nas je nekdo prjavu. Pravijo, da je star znanec policije. Presnet nazaj, kaj bomo pa zdej?!

 

Ko si bil že tam bi vas pa odjavil pa bi blo :D :D :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet nas je nekdo prjavu.

Ja še dober, da vas ni odjavu. :kva2:

Popravljeno . Popravil MiNa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hec je v tem, da nek backup mora bit, za vsak slučaj. Ne da bi kaj posebej promoviral zadeušno, pa od letos naprej bo tud kak € za plačat simbolično. Sam mora pa bit, če bi se slučajno komu zgodil, da mu kiler poči, da čudno stopi, da ... sej veš, pač mora bit nekaj.

V petek/soboto smo bili gor, je bilo BOŽANSKO lepo vreme. Če bo vsaj približno tako lepo, smo zmagal na polno. Motor pa kr lepo nabaši, sej ni tko švoh, da neb mogu v klanc vlečt.

Če bi že kaj nujno rabili pa se pri meni v Rakovcu oglasi!! Imam 4X4 in prikolico tak da...... :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!