Skoči na vsebino

Mamutovanje 2015


Dr_Jakob

Priporočene objave

Ej, folk!

 

Če ima kdo kak 4x4 avto S KLJUKO, bi bil zelo vesel, če bi si ga lahko sposodili. Potrebujemo ga za Slončkov Shuttle service, prikolico imamo svojo. Z avtom bomo lepo delali, u bistvu bo laufal samo na relaciji ovinek- Mamut plac, pa še to samo max 5x v treh dneh, tko da vse skup pride cca 40-50km. Nobenih bedarij, pa zraven damo tudi kak €, da se pokrije strošek za gorivo.

 

 

Pripeljem Subaruja Legacy 2.2 AWD letnik 95 ali tam nekje.  :grim

 

 

LP Robert

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar virozo sem staknil velikega pričakovanja!

Sej res! Kdaj bo necenzurirana verzija filmčka 2014, s padci in postanki pri vožnji na prizorišče?

Saj res! Da ne pozabim... Za Mamutovanje 2015 sem naročil 1m snega na nadmorski višini 700m. Upam, da bodo naročeno dostavili na pravi naslov...

Kolk si pa plaču naročilo(kot zgleda se bo kr uresniču)a si mou javn razpis? :kva2:  :kva2:  :kva2:  :kva2:  :kva2:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej Bobi to je po vezah... sej veš... Hehehe

 

Trebor a ma Legacy "vlečno napravo"?

Upam,da boš tud kej poletja zrihtu-dobiš kufe :kava:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SF, verjemi da Legacy ima vlečno napravo. izkušeno in že večkrat uspešno uporabljeno.

tako ti ga povleče, da ti prste na nogah zvije...

 

http://bit.ly/16kBHUJ

A o taki Legacy je govora?? Pride (ji/nam) gor? JUHEJ!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si predstavljate vzhičenega psa, ki mu pred nosom mahaš z novo kostjo? 

Ves navdušen maha z repom, skače v zrak in spušča glasove veselja.

Ves je neučakan,  da čimprej dobi svojo novo najbolj slastno kost?

 

Nekako tako neučakano se počutim jaz v pričakovanju Mamutovanja in obilice snega, ki prihaja!  :grupni:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predstavljam si samskega heteroseksualnega moškega, ki na barki preživi 14 dni v družbi svojih 5 moških kolegov.

In to družbo npr. nevihta zanese na otok, kjer se že lep čas nahaja 10 brodolomk po imenih Lisa Ann, Sasha Grey, Farrah Abraham, Alexis Texas, Tori Black, Esperanza Gomez, Jenna Jameson, Stoya, Lexi Belle, Kaydeen Kros, ipd...

Tako neučakano kot si kuža želi kosti, brodolomke mimoidočih, navtiki brodlomk, tako neučakano se počutim jaz v pričakovanju Mamutovanja in obilice snega, ki prihaja!

 

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fanta, s katerimi repki pa vidva tko veselo mahata, a? Kr dejta, dokler lahko... ker na Mamutih bo tko mraz, da nauta mela s čem mahat :D MUAHAHAHA  :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predstavljam si samskega heteroseksualnega moškega, ki na barki preživi 14 dni v družbi svojih 5 moških kolegov.

In to družbo npr. nevihta zanese na otok, kjer se že lep čas nahaja 10 brodolomk po imenih Lisa Ann, Sasha Grey, Farrah Abraham, Alexis Texas, Tori Black, Esperanza Gomez, Jenna Jameson, Stoya, Lexi Belle, Kaydeen Kros, ipd...

Tako neučakano kot si kuža želi kosti, brodolomke mimoidočih, navtiki brodlomk, tako neučakano se počutim jaz v pričakovanju Mamutovanja in obilice snega, ki prihaja!

 

:)

gag.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nitrous: A si ti še koga iz Grand Enduro bande povabu? Načo, ti, Matic, ... še kak internacionalac?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jp, Matic pride, Nacho pa je takrat v tujini. 

Za druge internacionalce je zmanjkal časa. 

Se bom drugo leto potrudu okol tega :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!