Skoči na vsebino

Moto GP 2015


orcus

Priporočene objave

Ej mojster, resnica je taka, da če bi ducati imel namesto 12 na razpolago 5 motorjev in omejitev testiranja, kot jih imata Honda in Yamaha, tega problema sploh ne bi bilo, ker bi moral zapret konje in bi konkuriral Aprilii, če pa bi vozili celo sezono s konkurenčno močjo glede na kvaliteto voznikov, pa sploh ne bi imel več s čim sodelovati na dirki. Lahko se zdej kurčijo s šestimi svežimi motorji več, zlivajo župo u mašino skor direkt iz vrtine, da sekret po dva naenkrat na ciljni dahne, pa jim še tko ne rata zmagat...

ČE BI:lol1:

 

še en primerek vernika:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dejstvo je, da za vsa moštva  v moto gp ne veljajo enaka pravila.

vse v prid temu, da gledamo več moštevv več tekmovalcev, da je zanimivejše.

jebiga, tako to je...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest bi ravnice prepovedal, prepovedal bi celo vse Ducatie, groza, saj od njih ne morš bit 3. in vsi so krivi, čist vsi, ker ga frustrirajo:slap:

da ima baba jajca, neb bla baba :P

 

p.s. čisti primerek vernika:smoke:

 

kaj bluzis?

nic ni narobe z ravnicami, nic ni narobe z dukatijem. od kod tebi to?? daj objasni prosim...

rekel sem samo, da se je rossi matraj na vse pretege, da je ianoneja prehitel, nekaj ovinkov za tem pa se le ta odpelje mimo in ga spet blokira vec kot pol kroga.

milo receno, tako kot je ianone prehiteval rossija, tako bi ga lahko vsak povprecen dirkac motogp!!! (morda celo podpovprecen - karkoli to je) za to, da na ravnem odpres gas do konca in se na racun mocnejse masine odpeljes mino ne rabis bit neki znanstvenik. in skoda je, da je rossi izgubil dirko na tak nacin. zasluzil bi si borbo za prvo mesto, to pa je vse!

nic ni zaradi tega narobe z ravnicami ali dukatijem. super da je hiter po ravnem, mu privoscim.

kaj zaj ti meni neke vernike podtikas?

 

Popravljeno . Popravil BenX
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanimivo mi je, da tisti ki ste dva vikenda zapored opevali pedroso, ste danes čisto tiho? Kaj, muhe enodnevnice? 

A zdej pa ne boste rekli, da je rossi boljši od pedrose? šolu ga je.... in to dobr šolu....   :)  sarkazempess

 

Rossi si je čisto sam kriv za tole z Iannonejem, kaj češ, takšno je dirkanje... Vsa čas MMju, dobro je ujel Lorenza... Kar se tiče Lorenza, bom rekel tako (in ne, ga ne sovražim), ko pride do fajta 1 na 1 zmrzne... saj včasih mu rata, ampak povečini ne...

 

Še dve napeti dirki nas čakate, go 46!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobra dirka in ja končno še kdo drugi na stopničkah. Upam da naslov prvaka osvoji Rossi,ker dvomim da bomo vidli še koga kdaj z 10 naslovi prvaka. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uff, sedaj so poleg VR46 in dveh pribočnikov, vsi ostali podpovprečni drajverji. Malikovalci, malikovalci, streznite se in bodite mičkeno bolj realni. A je Moto GP res vreden toliko razburjenja? Ma Green Dragonsi so prave ovčice. Kam gre ta narod, jao, jao. Pa to je vendar tehnična panoga, na pa fudbal!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ocitno je bla dobra letina vincka :) Mrquezu ze usteza,da Rossi ni prvak,bo mel naslov manj za lovit.... Celo sezono se ze matrajo,pa se doktor se kar upira,legenda! :D

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej mojster, resnica je taka, da če bi ducati imel namesto 12 na razpolago 5 motorjev in omejitev testiranja, kot jih imata Honda in Yamaha, tega problema sploh ne bi bilo, ker bi moral zapret konje in bi konkuriral Aprilii, če pa bi vozili celo sezono s konkurenčno močjo glede na kvaliteto voznikov, pa sploh ne bi imel več s čim sodelovati na dirki. Lahko se zdej kurčijo s šestimi svežimi motorji več, zlivajo župo u mašino skor direkt iz vrtine, da sekret po dva naenkrat na ciljni dahne, pa jim še tko ne rata zmagat...

Dej care na lapaj. Ianonne je top class pilot. Pika. Ja res so porabli že 9 motorjev, Res imajo 2l več benza. In? Enaka pravila ima Aprilia, in Suzuki. Pa ne omenmo sploh, da je na gridu vsaj še en ENAK D16. Pa kje je bil  ta bolš pilot Dovizioso? na 13 mestu 28 sec za #29!! Da je Ianonne v moto2 tud Marqueza lahko nabil za pol kroga radi pozabmo, a ne? Motor je treba pelat. Ianone ga je pelal bolš ko Rossi. Na žalost. Stavim mlačno pivo, da bo Ducati tud drugo leto na enakih pravilih po ravninah nabijal japonce. Gigi Dall'Inga je motorist. Zdej rabijo še enga za šasijo. 

 

BTW, v petek sem bral, da je Vale neodločen pri setupu. imeli naj bi 2 opciji. Eno z malenkost slabšim časom na krog, in drugo z dobro hitrostjo po ovinkih, pa z malo manj zadnjega gripa in s tem slabša pospeševanja in izstope iz ovinkov. Vsakič ko je bil malo na samem, je lahko vozil hude čase, torej je verjetno zbral slednjo opcijo. Da je Ianonne tako padel mimo 99 in 93 je mal kriva tud veliiika lukna v zraku ki sta jo vrtala zanj...   

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

letos bo najverjetneje prvak Rossi, kar pomeni, da tudi v GP-ju ne zmagajo vedno najboljši:winkiss:

 

 

 

:ras:

builder, tvoje napovedi vedno popušijo, lahko bi jih šel iskat nazaj od gotovo je gotovo ,do...

škoda, ker si sedaj to napisal.B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kuk obrnemo,zdej MOTOGP  vsi gledamo zato da vidmo če bo staremu ratal dobit 10 naslov al pa mu ne bo.....Vsi ostali so v tem hecu sam abervezniki kot so to bli razni kekci kot Gibernau,Biaggi,Vermeulen,Checa,Roberts jr,Edwards,Haga,Pedrito itd.....,ki vsi skupi ne nakleplejo tolk naslov :book::bike:.....Pa tud če mu ne rata; SO WHAT bi reku znani priljubljeni slo klovn!!!!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

kaj bluzis?

nic ni narobe z ravnicami, nic ni narobe z dukatijem. od kod tebi to?? daj objasni prosim...

rekel sem samo, da se je rossi matraj na vse pretege, da je ianoneja prehitel, nekaj ovinkov za tem pa se le ta odpelje mimo in ga spet blokira vec kot pol kroga.

milo receno, tako kot je ianone prehiteval rossija, tako bi ga lahko vsak povprecen dirkac motogp!!! (morda celo podpovprecen - karkoli to je) za to, da na ravnem odpres gas do konca in se na racun mocnejse masine odpeljes mino ne rabis bit neki znanstvenik. in skoda je, da je rossi izgubil dirko na tak nacin. zasluzil bi si borbo za prvo mesto, to pa je vse!

nic ni zaradi tega narobe z ravnicami ali dukatijem. super da je hiter po ravnem, mu privoscim.

kaj zaj ti meni neke vernike podtikas?

 

Ma dej, ne vidiš dlje od nosu... Rossić je na močnejšem motorju 2 leti gledal vse v rit... Če bi blo tko enostavno držat nekoga po ovinkih bi Rossi, kot najboljši najboljših to lahko naredil, ne pa da se je vozil zadaj za vsemi... Kr neki... Lorenzo ima enak agregat, pa je vozil večinoma pred iannonejem... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce je pa Iannoneja Tic zjebal. Sreco je imel Jorge. Nato so se pa zadaj za njim tepli non stop. Vemo kaj bi blo, ce bi vlakca ufural.:yea1: Vazn, da gre nekaterim Doktor se kar v nos, to je ze dober znak! :cool:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz upam pa,da bo zadnja dirka odločala kdo bo prvak,bo bol zanimivo in napeto..  B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A niso zadnjič verniki razlagali, da bi Rossi opravil z Danijem, če se ne bi šlo za naslov? A se je zdaj zgodilo enako :)?

dani je dobrga srca pa je pustu rosiju ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz upam pa,da bo zadnja dirka odločala kdo bo prvak,bo bol zanimivo in napeto..  B)

se bojim če bo zadnja dirka odločala,  da Rossi ne bo imel ravno veliko šans proti Lorenza.

Kakor obrneš je hiter.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!