Skoči na vsebino

Moto GP 2015


orcus

Priporočene objave

Nevem če je res kriv Pedrosa ali bi se pač to zgodilo tudi brez njega zaradi gum.... ampak sem imel občutek že med dirko, da ko bo/je Pedrosa dohitel in prehitel Lorenza, da bo in tudi je Lorenzo povsem popustil....sej ja so krive gume ampak tudi Rossi ni mel dobrih pa ni tako slabo odpeljal zadnje kroge kot Lorenzo... (vseeno mislim, da je na tej dirki Dani pomagal Rossiju (nehote), da je pred Lorenzom in to brez, da bi se boril oz kaj veliko prehiteval z njim)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja zaenkrat je Pedrosa enkrat škodoval in enkrat pomagal obema yamahama :) torej 1:1 ;). Milsim da se bo ta rezultat do konca še spremenil  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem če je res kriv Pedrosa ali bi se pač to zgodilo tudi brez njega zaradi gum.... ampak sem imel občutek že med dirko, da ko bo/je Pedrosa dohitel in prehitel Lorenza, da bo in tudi je Lorenzo povsem popustil....sej ja so krive gume ampak tudi Rossi ni mel dobrih pa ni tako slabo odpeljal zadnje kroge kot Lorenzo... (vseeno mislim, da je na tej dirki Dani pomagal Rossiju (nehote), da je pred Lorenzom in to brez, da bi se boril oz kaj veliko prehiteval z njim)

Niso bile krive gume... Lorenzov pobeg v prvi polovici dirke je bil kriv!

In na njegovo nesreco, se je se steza zacela proti koncu susiti.

Kdor je v zadnjo tretjino dirke pripeljal z bolj ohranjenimi gumami je bil v zadnjih 10-ih krogih avtomaticno  hitrejsi od tistih z bolj skurjenimi gumami.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislm a se norca delaš al res ne dojameš osnovnega sarkazma? Mislm... Svašta... 

 

Hahahaha.... A ste ga slišal? Hahahaha... Dej naj mu kdo pove... Jst za rossija... Hahahaha... Omg... Zjoku se bom... Hahaha 

bom si vzel čas, prelistal temo in ti citiral... pa se boš pol zjoku...

 

še to, zakaj je Pedrosa danes pomagal Rossiju? Če se ne motim, je Rossi sam premagal in prehitel Lorenza... 

Razen če mislite, da je s prehitevanjem načel Lorenzovo psiho... sam da ne bo pol kdo rekel, da amo Rossi fani nesramni do Lorenza... :) 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem če je res kriv Pedrosa ali bi se pač to zgodilo tudi brez njega zaradi gum.... ampak sem imel občutek že med dirko, da ko bo/je Pedrosa dohitel in prehitel Lorenza, da bo in tudi je Lorenzo povsem popustil....sej ja so krive gume ampak tudi Rossi ni mel dobrih pa ni tako slabo odpeljal zadnje kroge kot Lorenzo... (vseeno mislim, da je na tej dirki Dani pomagal Rossiju (nehote), da je pred Lorenzom in to brez, da bi se boril oz kaj veliko prehiteval z njim)

če si pogledal rossijevo gumo na koncu je bila po sredini še s profilom in pri strani razcefrana... lorenzo je imel povsem uničen profil tudi po sredini... tako da sploh na zaviranju ni imel šans... malce se je uštel v taktiki, ker se je začelo sušiti, rossi pa je z nekoliko počasnejšim tempom privarčeval gumo... vprašanje tukaj pa je ali je rossi taktično tako odvozil, torej da namenoma ni želel za lorenzom, ali pa samo ni mogel voziti dovolj hitro, da bi šel z njim...

 

bom si vzel čas, prelistal temo in ti citiral... pa se boš pol zjoku...

 

še to, zakaj je Pedrosa danes pomagal Rossiju? Če se ne motim, je Rossi sam premagal in prehitel Lorenza... 

Razen če mislite, da je s prehitevanjem načel Lorenzovo psiho... sam da ne bo pol kdo rekel, da amo Rossi fani nesramni do Lorenza... :) 

 

 

no kr vzemi si čas... lol :D nevem zakaj bi jst navijal za rossija... recimo v argentini sem mu sicer privoščil tisto zmago, čeprou mi je blo bol ko ne vseeno kdo zmaga ali rossi ali mm... ampak da bi mu pa kako drugo privoščil pa ziher ne, ker kdo bo pa poslušal vse te napihovalke tle gor... bruh...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lorenzo je jamral, da mu ni kul, da majo skupne podatke z Rossijem.....:lol1:

Lorenzota je zjebal, ker je imel iste gume kot Rossi...  :)  drugače pa Dani in Rossi nista v formi!  :ras:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si je Lorenzo res ramo poskodoval ali se gre "igrice"? Hmm..

guma je bla kriva .. on je ni nč narobe prekuril v začetnem delu . 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep preobrat na dirki ....Sedaj je Rossiju dovolj da konča dirke takoj za Lorenzom, kar pa ni tako lahka naloga kot izgleda. Sploh Danijeva forma je na vrhuncu.  

 

verjetno si mislil da konča rossi pred lorenzom - kajti do konca so še tri dirke ..

če pustimo mesta nižja od  tretjega - rossi je lahko vse dirke tretji , če je lori zmeraj drugi..

ker se bo dani zgleda kar lepo vmešaval se same kalkulacije takoj podrejo..

če noben od njiju ali enkrat rossi zmaga in zaključita sezono z istim številom točk je prvak lori ker bi imel eno zmgo v sezoni vel kot rossi ..simpl ane..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vprašanje tukaj pa je ali je rossi taktično tako odvozil, torej da namenoma ni želel za lorenzom, ali pa samo ni mogel voziti dovolj hitro, da bi šel z njim...

Nah, to so spet samo vreme, bogovi, usoda in še kdo podarili Rossiju prednost. Sej vemo, ko je isto za vse, še vedno ni isto za vse. Pod črto pa šteje rezultat po kockasti zastavici v nedeljo. In tu je jasno, Lorenzu se je spet Rossilo.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

verjetno si mislil da konča rossi pred lorenzom - kajti do konca so še tri dirke ..

če pustimo mesta nižja od  tretjega - rossi je lahko vse dirke tretji , če je lori zmeraj drugi..

 

če lorenzo 3x zmaga dobi 75 točk in če je rossi takoj za njim dobi 60 točk.... torej je prvak s tremi točkami prednosti.... ampak kot je Rossi že sam povedal ne bo taktiziral in bo poizkušal prehitet Lorenza na vsaki dirki  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če lorenzo 3x zmaga dobi 75 točk in če je rossi takoj za njim dobi 60 točk.... torej je prvak s tremi točkami prednosti.... ampak kot je Rossi že sam povedal ne bo taktiziral in bo poizkušal prehitet Lorenza na vsaki dirki  

to je res .. a se mi zdi trenutno pedrosa prekleto močan in mi je tak razplet v praksi težko izvedljiv ..torej bodo verjetno kalkulacije glede točk na bolj zapletenem nivoju ..

vsekakor pa bo še zanimivo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj si tko krivicen no? 5. v prvenstvu ni lih luzersko.....

sarkastično se izražam in s tem hočem pokazat vernikom, ki so trdili, da je le ta luzer, da kakšen je šele tisti, ki ga ta luzer premaga

B)

treba je spoštovat vse, tudi jokico, bivšega dirkača z neznano boleznijo, skratka vse dirkače, ne samo požrašnega manipulatora in spletkara:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja zaenkrat je Pedrosa enkrat škodoval in enkrat pomagal obema yamahama :) torej 1:1 ;). Milsim da se bo ta rezultat do konca še spremenil  

kdaj? Men se zdi da je dvakat Rossiju popolnoma korektno odscipnu pike in nikoli pomagal? 

 

Drugac pa mata sreco oba yamaharja. Enkat en drugic drugi. V silverstonu je mel sreco Lorenzo. Padlo je kup hitrjsih od njega. Komot bi bil sedmi.  V misanu jo je mel rossi. Iz zajebane dirke kjer ga je lorenzo cist nadmudril, je zvleku par pik prednosti ker je Lorenzo usekal. Danes? Danes je morda celi odlocil prvenstvo. Veliki asi pike jemljejo ko so odpisani. Na sovraznikovem teritoriju. V Silverstonu in Motegiju se je kr avtomatsko pripisovalo prednost Lorenzu. Pa je na obeh Lorenzolandih ta star povecal prednost. Ni se odloceno, je pa ze hudo blizu. Po Aragonu sm mislil da ga mora za naslov Vale se enkat nabit.  No zdej pa mislim da ne sme zajebat nic vec. Ampak to ni cist simpl ker nista sama na pisti. Jez Hond ne bi odpisal tud v Sepangu in Avstraliji.

 

fajn mi je blo videt kako zbita sta bla po dirki, kasn napor je to bil. Dani je "samo tiscal" ostala dva pa gamblala z naslovom. Nora drka, nora. 

 

Aja, moja napoved po WUPu je bla 26 46 29 99, pa me je Ianone zajebal hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko je Dani začel dohitevat Rossija sem ga potihem že začel pošiljat v troje organov pripadajočih mami. na koncu pa niti ni tak slabo izpadlo. dobro, da je bil konkretno prehiter za "konkurenco", ker se mi je zdelo, da se je Rossi še nekaj htel bačkat z njim. :)

Popravljeno . Popravil BenX
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Roke so si dajali pol pa še en druzga pošpricali :lol1:

Vsem tekmaovalcem čestitam za dirko, čestitam vsem trem na stopničkam, čestitam Pedrosi za zmago, česttiram Rossiju, ker je še mal poveču razliko, čestitam Lorencu, ker ja par krogov vodi in na koncu čestitam sebi, ker sem vsem čestital. :jezik:

:ninja:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdaj? Men se zdi da je dvakat Rossiju popolnoma korektno odscipnu pike in nikoli pomagal? 

 

Danes mu je pomagal..... Vsaj Vale je tak povedal : 

Rossi admitted that he was able to use Pedrosa to boost his own pace in the race and close in on long-time leader Lorenzo to challenge for second place, eventually gaining the position when his title rival almost ran off the track at Turn 3. 

“Dani helped me because in that moment he arrived very well and he give me the slipstream but also some good lines and some good information,” said Rossi. 
 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes mu je pomagal..... Vsaj Vale je tak povedal : 

Rossi admitted that he was able to use Pedrosa to boost his own pace in the race and close in on long-time leader Lorenzo to challenge for second place, eventually gaining the position when his title rival almost ran off the track at Turn 3. 

“Dani helped me because in that moment he arrived very well and he give me the slipstream but also some good lines and some good information,” said Rossi. 
 

iiija. No, to drzi. Ceprav mislim da bi Lorenzo padu v krizo tud brez Danija, in bi ga Rossi zelo verjetno lih tako ujel. Kaj pa pravi matematika? Vale je proti Lorenzu na racun Pedrose v aragonu zgubil 4 pike, lorenzo pa vceraj proti Valeju eno. Da ne bo pomote, IMO nihce ne pomaga nikomur. Ce bo naslov uzel Rossi, bo to na racun vseh vnovcenih priloznosti. Ce ga vseeno uzame Lorenzo, bo to zaradi njegove ciste brzine, kljub zapravljenim priloznostim. 

Raj bi vidu Rossija veselga na  koncu, ceprav sm ene sorte Jorgejev fan. Bit car, potegnt surlo in poslat use u 3pm, se zajebat na polno, dve leti zrt govno, dat uhca dol, pa se dve leti gledat Lorenzota od delc kako osvaja naslov, unovcit zadnjega jokerja in zamenjat ekipo (burgess/galbusera) iz liste odpisanih za naslov sfightat dva taka talenta kot sta marquez in lorenzo....samo u slabih filmih. 

No, may the best man win.  Mi je pa nevidzeno, da model fighta ze 4 ali 5 Generacijo dirkacev. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!