Skoči na vsebino

Moto GP 2015


orcus

Priporočene objave

Danes vsi častijo Pedroso včina nnjegove karijere v motogp se pa vrti med 4. in 10. mestom :ras:

Popravljeno . Popravil jany
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa roke so di dajal, ane ane :kva2:

ćeprav mi je najljubši Rossi, ga je Pedrosa pošteno opral ... Jokici se pa ni vizir rossil, pa je zmagu ... tut njemu vse čestitke ... aja .. vsem čestitke .. pa roke si dajajte :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... zadnji dve leti nihče od njiju ni bil prvak, pa je bil jorge pred rossijem na istem motorju in ni bil nič polomljen... 

pa kje ti žviš da pridem in ti dam za en pir? k tkole trezn same neumnost pišeš..

dejstvo :http://www.motogp.com/en/Results+Statistics/2014

lori je bla 32 pik zadaj na 3 mestu lani - last year, 2014 ......

vafalkunokacodurospanjolopress...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a bi ti meni povedal naslednjo sedmico!  :fredyjecar:

sorry, mal smešno je napisano.. hotel sem napisat, da nebi imelo smisla neki taktizirat, ker če bi bil včeraj 3. pa še v motegiju bil raje 3. kot pa se boril za mesto, bi bila že skupaj v prvenstu.. potem bi šlo sam še za to kdo bo 2 od 3eh dirk končal spredaj...

 

Če kdo pade si je pač sam kriv, razen v primeru da ga skegljajo.

If you want to win you have to finish first.

 

Drugače pa zaslužena zmaga Lorenza, ter vsaj malo popestritve dirke z bojem med Pedroso in Rossijem.

Jah sam kriv že sam kriv... sam tolk ko rossi ni sam kriv tudi lorenzo ni sam kriv, da je rossi zato 3 prike bližje... no sej po možnosti, če mm nebi padel, bi pa še lorenza nabil, al pa ga mogoče celo s sabo kam povabil :D

Danes vsi častijo Pedroso včina nnjegove karijere v motogp se pa vrti med 4. in 10. mestom :ras:

hjah zadnje dirke je res bolj švoh (kar je seveda dobro edino le za dohtarja, da prleze na stopničke takrat ko sta jorge in mm prehitra, tko da nevem kaj se penzlaš), ampak tako kot je včeri odvozil me je pa res onrk presenetil... pravzaprav je kar konkretno naborbal rossija... v prvi ovinek je vedel, da ga rossi nesme prehiteti in vedno je obranil napad, ponavadi je že na ciljni ravnini naredil večino s tem, ko je rossija silil v to da pripre plin... potem ko ga je rossi dobil tam kjer je že 3x prej poskusil je takoj vrnil in to v velikem slogu... rossi je zapeljal še čez robnik in tam je bilo več ali manj konec... če bi rossi na zadnjo ravnino pripeljal kot prvi pa dvomim, da bi dani lahko še kaj dosti naredil, ker v zadnji ovinek je bil rossi na zaviranju neverjetno močan... pa tudi skozi cel ovinek... tko da bravo dani ;)

pa kje ti žviš da pridem in ti dam za en pir? k tkole trezn same neumnost pišeš..

dejstvo :http://www.motogp.com/en/Results+Statistics/2014

lori je bla 32 pik zadaj na 3 mestu lani - last year, 2014 ......

vafalkunokacodurospanjolopress...

sorry, moj zajeb... sm že pozabil, da se je nekdo moral tukaj v klovna preimenovat... polovica moje izjave je še vedno resnična :D... kar se pa tiče lanske sezone, pa tud vemo kako bogi je bil jorge... rossi je bil sam mal mn bogi :D letos sta oba v neprimerno boljši formi in verjetno se bo prvenstvo odločalo na zadnji dirki, kar je zakon ;)

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Če kdo pade si je pač sam kriv, razen v primeru da ga skegljajo.

If you want to win you have to finish first.

Mislim, da gre bolj takole:

If you want to finish first, first you have to finish.

;)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

hjah zadnje dirke je res bolj švoh (kar je seveda dobro edino le za dohtarja, da prleze na stopničke takrat ko sta jorge in mm prehitra, tko da nevem kaj se penzlaš), ampak tako kot je včeri odvozil me je pa res onrk presenetil... pravzaprav je kar konkretno naborbal rossija... v prvi ovinek je vedel, da ga rossi nesme prehiteti in vedno je obranil napad, ponavadi je že na ciljni ravnini naredil večino s tem, ko je rossija silil v to da pripre plin... potem ko ga je rossi dobil tam kjer je že 3x prej poskusil je takoj vrnil in to v velikem slogu... rossi je zapeljal še čez robnik in tam je bilo več ali manj konec... če bi rossi na zadnjo ravnino pripeljal kot prvi pa dvomim, da bi dani lahko še kaj dosti naredil, ker v zadnji ovinek je bil rossi na zaviranju neverjetno močan... pa tudi skozi cel ovinek... tko da bravo dani ;)

 

Ja ma glede na izkušnje ki jih ima in motor ki je verjetno najbolši ali pa drugi najbolši bi tako vožnjo moral pokazati večkrat. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes vsi častijo Pedroso včina nnjegove karijere v motogp se pa vrti med 4. in 10. mestom :ras:

:dry:

Pedrosa je 3x (če sem prav štel) osvojil 2. mesto v skupnem seštevku MotoGP, parkrat je bil 3. ima 26. zmag (od skupno 49-ih). Ja, res je en velik luzer ... NOT !!!!

Predvsem pa ima veliko smole s poškodbami, ki so po mojem mnenju ključno vplivale na njegove rezultate v karieri ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes vsi častijo Pedroso včina nnjegove karijere v motogp se pa vrti med 4. in 10. mestom :ras:

:dry:

Pedrosa je 3x (če sem prav štel) osvojil 2. mesto v skupnem seštevku MotoGP, parkrat je bil 3. ima 26. zmag (od skupno 49-ih). Ja, res je en velik luzer ... NOT !!!!

Predvsem pa ima veliko smole s poškodbami, ki so po mojem mnenju ključno vplivale na njegove rezultate v karieri ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Psihološka prednost je trenutno vsekakor na strani Lorenza, lažje je loviti prvo mesto, kot braniti. Rossi bi včeraj v normalnih okoliščinah (če se ne bi šlo za naslov) prehitel Pedroso. Pritisk, da ne sme narediti napake je hud, očitno se tudi tako izkušenemu dirkaču v podzavesti še vedno vklapljajo zavore.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Psihološka prednost je trenutno vsekakor na strani Lorenza, lažje je loviti prvo mesto, kot braniti. Rossi bi včeraj v normalnih okoliščinah (če se ne bi šlo za naslov) prehitel Pedroso. Pritisk, da ne sme narediti napake je hud, očitno se tudi tako izkušenemu dirkaču v podzavesti še vedno vklapljajo zavore.

Definitivno! Imaš popolnoma prav. Zagotovo ni hotel naredit bedarije kot Lorenzo na prejšnji dirki. Lorenzo je trenutno res v psihološki prednosti, vendar se ta zna zaradi njegovega karakterja hitro razbliniti. En ponesrečen FP pa ga bodo izdali živci. Nedvomno je Lorenzo hitrejši od Rossija. Vprašanje, ki pa sedaj ostaja pa je : Ali je to dovolj?

:dry:

Pedrosa je 3x (če sem prav štel) osvojil 2. mesto v skupnem seštevku MotoGP, parkrat je bil 3. ima 26. zmag (od skupno 49-ih). Ja, res je en velik luzer ... NOT !!!!

Predvsem pa ima veliko smole s poškodbami, ki so po mojem mnenju ključno vplivale na njegove rezultate v karieri ...

V bistvu si z navedenim celo dokazal, da je luzer.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:dry:

Pedrosa je 3x (če sem prav štel) osvojil 2. mesto v skupnem seštevku MotoGP, parkrat je bil 3. ima 26. zmag (od skupno 49-ih). Ja, res je en velik luzer ... NOT !!!!

Predvsem pa ima veliko smole s poškodbami, ki so po mojem mnenju ključno vplivale na njegove rezultate v karieri ...

Problem vidim v tem ker kot celoten paket e za se borit na zmage, res da ima v moštvu zmeraj nekoga močnega ki se bori za naslove vendar bi moral malo več jajc pokazat, edini minus ki ga ima je njegova velikost. Škoda ker bi lahko blo prvenstvo bolj zanimivo če bi bilo več konkurenčnih za boj naslovnega prvaka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Psihološka prednost je trenutno vsekakor na strani Lorenza, lažje je loviti prvo mesto, kot braniti. Rossi bi včeraj v normalnih okoliščinah (če se ne bi šlo za naslov) prehitel Pedroso. Pritisk, da ne sme narediti napake je hud, očitno se tudi tako izkušenemu dirkaču v podzavesti še vedno vklapljajo zavore.

Definitivno! Imaš popolnoma prav. Zagotovo ni hotel naredit bedarije kot Lorenzo na prejšnji dirki. Lorenzo je trenutno res v psihološki prednosti, vendar se ta zna zaradi njegovega karakterja hitro razbliniti. En ponesrečen FP pa ga bodo izdali živci. Nedvomno je Lorenzo hitrejši od Rossija. Vprašanje, ki pa sedaj ostaja pa je : Ali je to dovolj?

V bistvu si z navedenim celo dokazal, da je luzer.

stari sam rossi fani pa ste navadne ovce (da ne rečem kaj drugega)... pa dejte se že sprjaznt, da ga je dani nabil v ostrem boju 1na1 in da je rossi pač spušil... in spušil bi tudi, če bi bil 200 točk zadaj v prvnestvu, ker je bil dani pač boljši... važno da so vsi drugi luzerji in da bodo vse druge izdali živci... mogoče so pa rossija izdali živci, ker se bori za naslov in je bil zato šele 3. (kljub padcu mm-ja)... v glavnem ovce da večjih ni... sami verniki, ki verujejo v to, da bi pa rossi če nebi to pa uno vse nabil... mah dejte no... vas bo rossi sam do konca sezone zaključil tako kot se zagre, da boste lahko potem mal tih... raja verniška dosadna...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

stari sam rossi fani pa ste navadne ovce (da ne rečem kaj drugega)... pa dejte se že sprjaznt, da ga je dani nabil v ostrem boju 1na1 in da je rossi pač spušil... in spušil bi tudi, če bi bil 200 točk zadaj v prvnestvu, ker je bil dani pač boljši... važno da so vsi drugi luzerji in da bodo vse druge izdali živci... mogoče so pa rossija izdali živci, ker se bori za naslov in je bil zato šele 3. (kljub padcu mm-ja)... v glavnem ovce da večjih ni... sami verniki, ki verujejo v to, da bi pa rossi če nebi to pa uno vse nabil... mah dejte no... vas bo rossi sam do konca sezone zaključil tako kot se zagre, da boste lahko potem mal tih... raja verniška dosadna...

Po 10ih letih šolanja če ga enkrat nabije misliš da se sekiramo ? :yawn:  Naslednjo dirko bo nabil reddinga na 12mestu z 10x slabšim motorjem a boš takrat mu tudi ploskal :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

stari sam rossi fani pa ste navadne ovce (da ne rečem kaj drugega)... pa dejte se že sprjaznt, da ga je dani nabil v ostrem boju 1na1 in da je rossi pač spušil... in spušil bi tudi, če bi bil 200 točk zadaj v prvnestvu, ker je bil dani pač boljši... važno da so vsi drugi luzerji in da bodo vse druge izdali živci... mogoče so pa rossija izdali živci, ker se bori za naslov in je bil zato šele 3. (kljub padcu mm-ja)... v glavnem ovce da večjih ni... sami verniki, ki verujejo v to, da bi pa rossi če nebi to pa uno vse nabil... mah dejte no... vas bo rossi sam do konca sezone zaključil tako kot se zagre, da boste lahko potem mal tih... raja verniška dosadna...

Stari... ti si sigurn svetovalec v kabinetu predsednika vlade :smoke:

tam so tudi taki mojstri predavanj :music4:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okej tale prenovljen način je na telefonu nemogoč, ker kr ene quote pa kr neki daje zravn... V glavnem nemogoči ste, raja rajasta nevzgojena... Objektivnost na vrhuncu... Upam da dani do konca sezone izpraši rit rossiju na vsaki dirki in da jorgeju gladko zmaga prvenstvo, izključno zato, da bo raja mal tih...

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stari... ti si sigurn svetovalec v kabinetu predsednika vlade :smoke:

tam so tudi taki mojstri predavanj :music4:

Kenzl je car !!!  tok da ves !!!  :smoke:

experts.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okej tale prenovljen način je na telefonu nemogoč, ker kr ene quote pa kr neki daje zravn... V glavnem nemogoči ste, raja rajasta nevzgojena... Objektivnost na vrhuncu... Upam da dani do konca sezone izpraši rit rossiju na vsaki dirki in da jorgeju gladko zmaga prvenstvo, izključno zato, da bo raja mal tih...

in če rossi zmaga prvenstvo.... kaj boš potem :D celo zimo cvilil tu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okej tale prenovljen način je na telefonu nemogoč, ker kr ene quote pa kr neki daje zravn... V glavnem nemogoči ste, raja rajasta nevzgojena... ****Objektivnost na vrhuncu****... Upam da dani do konca sezone izpraši rit rossiju na vsaki dirki in da jorgeju gladko zmaga prvenstvo, izključno zato, da bo raja mal tih...

****pri tebi ze kak zgleda :) sinonim za objektivnost 

majster ti je povedal par postov vise da je rossi bil preslab psihicno in je pogorel z zivci in ostal 3ji ki kdo zdaj tu koga brani da rossija ne morejo izdat zivci?

Stari mogo bos it na neko posebno ustanovo za tvoje vrste bolnikov, ce bos imel sreco celo spoznas kakega prijatelja, bi ti dobro delo, pol nebos tolko cajta tu gor jokal. Se paloma ne dela tak dobrih robckov da bi tvojo vsakodnevno jokanje vpilo. Kupi si pamperske za na oke hepan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in če rossi zmaga prvenstvo.... kaj boš potem :D celo zimo cvilil tu :D

bom lepo rekel rossi je bil boljši, zaslužil si je naslov.. tudi če bo na zadnji dirki recimo dež ne bo nobene razlike, rossi si bo zaslužil v vsakem primeru... nebom govoril, ja če ga nebi ta pa ta, ker je gledal na naslov pa kr neki... trenutno je razlika 14 točk, do konca so 4. dirke, kar pomeni, da je razlika minimalna... na naslednji dirki pričakujem, da bo lorenzo pred rossijem, ker ga je tam že kar nekajkrat premagal v preteklosti... tako da bo potem samo še direkten boj za mesta...

****pri tebi ze kak zgleda :) sinonim za objektivnost 

majster ti je povedal par postov vise da je rossi bil preslab psihicno in je pogorel z zivci in ostal 3ji ki kdo zdaj tu koga brani da rossija ne morejo izdat zivci?

Stari mogo bos it na neko posebno ustanovo za tvoje vrste bolnikov, ce bos imel sreco celo spoznas kakega prijatelja, bi ti dobro delo, pol nebos tolko cajta tu gor jokal. Se paloma ne dela tak dobrih robckov da bi tvojo vsakodnevno jokanje vpilo. Kupi si pamperske za na oke hepan.

a pa ti sploh bereš? tisto, ko sem pisal, da so rossija izdali živci je bila replika na to, ko je nekdo pisal, da bodo lorenza izdali živci, pač kr neki na pamet... nisem mislil resno, samo rekel sem, da če on tako piše lahko tudi jaz napišem da so rossija izdali živci, kr neki na pamet... ni bilo pa rečeno, da dejansko tako mislim... sej je fino borbal, samo ni šlo...

 

drugač pa mm ima sedaj tudi uradno zlomljeno roko... na japonsko bo odpotoval, vendar vprašanje kaj bo lahko dosegel.... še en plus za rossiča :D

se je pa poškodval na treningu motokrosa s svojim bratom....

no natančneje naj bi si zlomil kost v dlani in sicer tisto ki gre proti mezincu... se pravi na zunanji strani dlani...

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"no natančneje naj bi si zlomil kost v dlani in sicer tisto ki gre proti mezincu... se pravi na zunanji strani dlani..." 

Tud dohtar je tale nas Kenzl . . .  :smoke:

A si veterinar tud?  Mam engo zoprno vesco, k ji je treba lobotomijo narest.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislm a si ti čist prizadeta a kaj? človek napiše eno informacijo in čist brez kakršnegakoli razloga se je treba takoj neki norca delat? sploh nevem kaj bi ti lahko napisal, brez da bi te užalil, ker ti samo to še pripada... bednik... zdej zdraviš tle nad mano svoje komplekse, ker je tvoja rozika spušila al kaj? dej odrast...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!