Skoči na vsebino

Moto GP 2015


orcus

Priporočene objave

Konec tudi motogp treninga.. prva dva spet daleč spredaj, potem pa pirro na testnem ducatiju, mislim da z mehko gumo...

sledijo pedrosa, dovi in potem rossi šele na 6. mestu z večjim zaostankom... za enkrat kaže na to, da ga lahko reši le dež :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no z navarrom naj nebi bilo nič hujšega, pravzaprav sploh nič resnega, tako da naj bi jutri celo poizkusil z nastopanjem, če ga ne bo kaj preveč bolelo.

 

si je pa gleženj na drugem prostem treningu poškodoval njegov moštveni kolega quartararo... majo pa srečo v ekipi :D

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yamaha je na lorezov moped naštimala aerodinamična krilca... kva pa to? :D

 

mm pa samo 9 tisočink počasnejši od absolutnega rekorda proge izpred kar nekaj let :D očitno nov asfalt fino drži :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja 6. desetink rossija na drugem treningu mi deluje, da bi lahko bil konkurenčen prvi trojici na dirki... upam, da bo dani zraven... baje se je nekaj pogovarjal s KTM za 2017 :)

dovi na mehki gumi na 4. mesto na koncu, čeprav ducati deluje kar hiter, se poznajo testiraja...

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prebiram tole na 24ur.com....

 

Slovenski ljubitelji motociklizma bodo prihodnjo sezono razreda motoGP prišli na svoj račun. V neposredni bližini bodo na sporedu namreč kar štiri dirke. VN Italije (Mugello), VN Češke (Brno) in VN San Marina (Misano) se bo namreč pridružila še VN Avstrije. Preizkušnja na dirkališču v Spielbergu bo na sporedu teden dni pred dirko v Brnu, zamenjala pa bo VN Indianapolisa. Edina ostala omembe vredna sprememba na koledarju je ta, da bo VN Argentine na sporedu pred VN Amerik. Sezona se bo začela z nočno dirko v Katarju (20. marec), končala pa že tradicionalno z VN Valencie (6. november).

Okvirni koledar za leto 2016:
20. marec, VN Katarja (Doha)
3. april, VN Argenitne (Termas de Rio Hondo)
10. april, VN Amerik (Austin)
24. april, VN Španije (Jerez)
8. maj, VN Francije (Le Mans)
22. maj, VN Italije (Mugello)
5. junij, VN Katalonije (Barcelona)
26. junij, VN Nizozemske (Assen)
10. julij, VN Nemčije (Sachsenring)
17. julij, VN Velike Britanije (Silverstone)
14. avgust, VN Avstrije (Spielberg)
21. avgust, VN Češke (Brno)
11. september, VN San Marina (Misano)
25. september, VN Aragonije (MotorLand Aragon)
9. oktober, VN Malezije (Sepang)
16. oktober, VN Janponske (Motegi)
23. oktober, VN Avstralije (Phillip Island)
6. november, VN Valencie (Valencia)

 

pa me zanima, a ni bil Silverstone letos za Brnom?  2 vikenda nazaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yamaha je na lorezov moped naštimala aerodinamična krilca... kva pa to? :D

 

mm pa samo 9 tisočink počasnejši od absolutnega rekorda proge izpred kar nekaj let :D očitno nov asfalt fino drži :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja 6. desetink rossija na drugem treningu mi deluje, da bi lahko bil konkurenčen prvi trojici na dirki... 

...kot, da ni bil še nikoli konkurenčen  :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no pa je konec še fp3, kjer je jorge pometel s konkurenco, mm je še nekako sledil, rossi pa spet 6 desetink zadaj na 3. mestu. Prav zanimivo bo videti, kakšen tempo bodo jutri imeli. Ali je jorge res tolk hitrejši ali pa je razlika le v q-pace... pedrosa tudi ne zgleda slabo, potem pa so tu že ducatiji :). Q1 bo tudi zelo zanimiv, z vsemi suzukiji, satelitskima hondama, hernandezom... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jokica je spet vse lepo nabil, kljub temu, da se je fotrca valal po pisti, kar je lorenza seveda takoj zmotilo... Hehe... Jst temu nebi reku jokica, prej pizdica... Mmja je bilo povsod dost... Rossi si je pripravil teren za jutri, tko da bo pestro in mislim, da se je prelomna dirka zaradi dežja prenesla iz silverstona na tole...

Ducatiji pa razen pirra precej slabo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prebiram tole na 24ur.com....

 

Slovenski ljubitelji motociklizma bodo prihodnjo sezono razreda motoGP prišli na svoj račun. V neposredni bližini bodo na sporedu namreč kar štiri dirke. VN Italije (Mugello), VN Češke (Brno) in VN San Marina (Misano) se bo namreč pridružila še VN Avstrije. Preizkušnja na dirkališču v Spielbergu bo na sporedu teden dni pred dirko v Brnu, zamenjala pa bo VN Indianapolisa. Edina ostala omembe vredna sprememba na koledarju je ta, da bo VN Argentine na sporedu pred VN Amerik. Sezona se bo začela z nočno dirko v Katarju (20. marec), končala pa že tradicionalno z VN Valencie (6. november).

Okvirni koledar za leto 2016:

20. marec, VN Katarja (Doha)

3. april, VN Argenitne (Termas de Rio Hondo)

10. april, VN Amerik (Austin)

24. april, VN Španije (Jerez)

8. maj, VN Francije (Le Mans)

22. maj, VN Italije (Mugello)

5. junij, VN Katalonije (Barcelona)

26. junij, VN Nizozemske (Assen)

10. julij, VN Nemčije (Sachsenring)

17. julij, VN Velike Britanije (Silverstone)

14. avgust, VN Avstrije (Spielberg)

21. avgust, VN Češke (Brno)

11. september, VN San Marina (Misano)

25. september, VN Aragonije (MotorLand Aragon)

9. oktober, VN Malezije (Sepang)

16. oktober, VN Janponske (Motegi)

23. oktober, VN Avstralije (Phillip Island)

6. november, VN Valencie (Valencia)

 

pa me zanima, a ni bil Silverstone letos za Brnom?  2 vikenda nazaj?

a indy ni v ameriki ? mal so premetali datume .. ker silverstone je bil 2 vikenda nazaj ja .. kolkr me spomin služi ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no po warm upu mi zgleda, da bo lorenzo tole zmagal... ima tempo, kateremu ni videt da lahko kdo sledi... mm je sicer šel več kot pol sekunde hitreje od ostalih, ampak mislim, da se je šel taktiko nagnat strah v kosti s kvalifikacijskim krogom, ker je bil res samo en krog... rossi mislim, da bo na začetku veliko izgubil, potem pa vprašanje, če bo lorenzo čakal... bo pa zanimivo videt ali se bo rossi sprijaznil z 2. ali 3. mestom, če bo taka situacija ali bo tvegal in mogoče šel po tleh...

zanimiv mi je pedrosa, ki je hiter, ampak me spet skrbi to, da bo po prvem ovinku 13....

ianonne je wup vozil z mehko gumo in po 15 minutah še vedno bil hiter, tako da mogoče se odloči za to in bo nevaren vsaj v prvih krogih...

bo pa ključen štart... prva kombinacija je ozka, dobri štarterji štartajo zadaj, tko da smith, dovi, iannone, bodo nevarni :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gledam na bt sport nek povzetek prejšnje dirke s komentarjem v živo (mislm v živo v času dirke)... pa se čudim, zakaj julian pa ta sitnoba od huewena govorita iste stavke k pa naša dva?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In enea bastianini do prve zmage, je kar dolgo trajalo, glede na to, da je bila na vidiku že od mugella lani... Takrat sem ga označil za največjega talenta po mavericku in upam, da se ne motim in da ne bo šel po nekih fenatijevih stopinjah...

Najboljši Španec spet na 9. mestu z vinalesom, ki je mimo grede zamenjava... Italijanov pa pol med 10..hehe...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko bi še par kaplc padlo.. ajga zdej pa bo zanimivo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stari... Letos nekdo zgori res hoče, da bi bil rossi prvak in mu poklanja ta dež... Hehe... Ampak dobro, to dirko je bil konkurenčen tudi po suhem nekaj krogov... Upam, da neha in da dovi zmaga! Hehe

No mojih sanj je konec... Hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšna dirka... Naprej darilo rossiju... Potem darilo Rossiju lorenzu.... In potem še darilo lorenza rossiju... In mislim da je sedaj Rossi res blizu naslovu... Velika smola za lorenza glede na padec, ki je bil čuden...

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah... Yamahi sta ornk zajebali, ker nista šli prej na menjavo... Sploh lorenza so vabili not že par krogov prej, kar pomeni, da ga bodo verjetno precej grdo gledali... Na koncu je potegnil takratko... Bi rekel, da čist zasluženo... Ampak spet, če bi blo suho, bi se verjrtno odpeljal... Teli dve dirki sta čist obrnili prvenstvo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se je jokici spet čelada zarosila k je počas peljal skot bokse pri drugi menjavi?

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah... Yamahi sta ornk zajebali, ker nista šli prej na menjavo... Sploh lorenza so vabili not že par krogov prej, kar pomeni, da ga bodo verjetno precej grdo gledali... Na koncu je potegnil takratko... Bi rekel, da čist zasluženo... Ampak spet, če bi blo suho, bi se verjrtno odpeljal... Teli dve dirki sta čist obrnili prvenstvo...

 

 

Če, če, če . . . ČE bi bi Lorenzo Rossi, bi verjetno zmagal tudi v mokrem . . .  :smoke:

 

PS: Če čebula neb imela Če, bi bila samo BULA  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!