Skoči na vsebino

Moto GP 2015


orcus

Priporočene objave

Narobe si brisavc postavu. Rab ga notri, ne zunaj. Bolj težko boš prodal :)

 

HJC je skuzil zadevo.....za njega znotraj, za obozevalce zunaj . . . nima veze, sam da zgleda prblizn tko kot Horgetova.   ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A dobden ni opazil, da je Lorenzo celo priznal, da je zaribal???? nič se ni izgovarjal na staro mamo in podobno..... Tudi Rossi je lepo razložil, da ni tako enostavno it po slick gume in reskirat, ko se boriš za prvenstvo....ostali niso imeli kaj izgubit. Drugače pa fajn burleska :)

Priznam, tega nisem nikjer opazil. Sem pa opazil, kako je razlagal, da je nevarno to menjavanje na slick gume in nasplošno bi moralo bit prepovedano to menjavanje, ker je nevarno... in dirkanje je nevarno in bi morali to spremenit.... tak, da sploh nebi dirkali in bi zmagal tisti, ki odpelje najhitrejši krog.... razen, če se mu zaRossi čelada.... potem pa bi morali vse razveljavit

Lorenzo pač ne more iz svoje kože!! Ko mu postane rumeno pred očmi se več ne obvlada  ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lorenzo on fire again!!! Pol sekunde napalil pred Rossijem, vmes je se Mali....Pocas je cas, da mu celada ponagaja spet :P 

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole ni moj zapis, sem samo prekopiral od uporabnika FriedmanovMilton iz spletnega portala 24 ur.... 

 

Črno na belem. Od Marquezove menjave okvirja (3 padci do takrat) do danes je proti Rossiju nadoknadil 6 točk. Če bi zbrisali zadnjo tekmo, kjer so menjali motor 2x, bi Marquez še povečal svoj minus iz starega okvirja. Vem, da če bi Lorenzo in Marc na zadnji dirki padla, Rossi pa zmagal, bi imeli eno tono pripomb kako se mu je posrečilo na takšni divji dirki polni spremenljivk. Lorenzo je po prvih 3 dirkah (2x četrto in 1x peto mesto) proti Rossiju nadoknadil cele 3 točke. Lorenzo ima letos 5 zmag, Rossi in Marc po 4. Fastest lap na dirki letos: Marc 6x, Rossi 4x, Lorenzo 2x. Število stopničk letos: Rossi 12x, Lorenzo 7x, Marquez 7x. Število točk: Rossi 247, Lorenzo 224, Marquez 184. Rossi je po točkah pred Lorenzom že celih 33 dirk, pred Marquezom pa 13 dirk. Po kakšni logiki naj bi bil zdaj Rossi 3. voznik v karavani? Edin argument, ki ga imate lahko, so kvalifikacije. Rossi v povprečju štarta iz 5.5 mesta, Marc in Horhe pa iz 1. oz. 2. Ampak kvalifikacije ne štejejo, ko se deli naslov svetovnega prvaka. Če bi blo obratno, pa itak vem, da bi bil vsak 2. komentar "Lorenzo/Marc je boljši, ker štarta bolj zadaj, pa še vedno mu je tik za petami". Logično, a ne? Na kaj še rabte odgovor? Lorenzo ima več zmag na istemu materialu, kot Rossi? Rossi 2x prvak, Lorenzo 1x na istemu materialu. Kmalu bo 3 proti 1 in to na istemu materialu. Še kakšen odgovor? Če je Rossi prvak samo ko so drugi poškodovani, je Lorenzo prvak samo takrat, ko je Rossi na Ducatijevi kanti, ali pa ko ima zlomljeno nogo na sredi sezone. Dejstvo. Pa ne sam dejstvo, eno VELKO dejstvo. Božja zapoved. Napište si to doma 20x na steno predn pridete nazaj stresat pasje kakce.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaradi takih idiotov kot je tale, ki je to napisal res upam, da jorgeju rata... Pizda no... Sploh zaključek je butast do amena... Me lih zanima kaj bi pisal, če nebi bilo dežja na zadnjih dveh dirkah in bi bil jorge sedaj gladko prvi v prvenstvu... Skratka vse je še odprto, sicer mi je vseeno kdo dobi prvenstvo, ampak nekaterim bedakom res nebi privoščil tega veselja, tako da upam, da jorge dotolče rossija, da bo mir, pa da bo raja tih... 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kenny, če me spomin ne vara imaš v podpisu napisanp nekaj v smislu, spoštuj moje mnenje in jaz bom spoštoval tvoje, etc... Kako lahko pričakuješ, da bo nekdo spoštoval tvoje mnenje, če ti mnenja drugih ne spoštuješ??

tu po forumu jokaš, da te žalijo ipd na post, ki sploh ni bil namenjen tebi, si že v prvem stavku užalil uporabnika??? 

Fante, kar daš to dobiš, ne se pol čudit, če te vsi napadajo...

Čist lepo je s številkami podkrepljeno, ampak ti še kar svoje tumpaš... če nebi bilo dežja... če bi Lorenzo v dežju vozil tako dobro kot Rossi... (dokončaj si sam)...  tko pa nikol ne pomisliš ane? Če Lorenzo nebi zadnjo dirko padel, bla bla bla... 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mz zakaj sploh odpisujes oz komentiras kenya ce vidis da mu ni pomoci... kot si napisu če..če..če... ce je tolk dobr lizika nj zmaga se v mokrem ce upa... usrou se bo, ata rosi jih pele vedno scat, ni zaston the dohtar

sej ni čudno, da Rossi vodi, k se lizika s skutom vozi :sleep2:  Na tem svetu res ni pravice :ninja:

ja poglej ksn je... se igra u peskovniku nmest da bi vozu....  res ni cudno da je rosi navrhu..najbl konstanten pa ce se userjete eni

Popravljeno . Popravil Bandit88
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko se je rossi vedno "usrou" v dežju ste vsi pisali, dež jih je rešil, po suhem je prava dirka, takrat doktor pokaže kako se vozi itd... no sedaj je situacija obratna in seveda ima doktor spet jajca... komu mečete pesek v oči? dejte no...

totalno retardirano se mi je zdelo, da je v tistem postu napisal da je lorenzo prvak samo ko je rossi polomljen ali pa ko je doktor na nekonkurenčnem ducatiju (čeprav je ta ducati leta veljal za daleč najboljši motocikel iz vaših ust :OK::OK::OK:)... zadnji dve leti nihče od njiju ni bil prvak, pa je bil jorge pred rossijem na istem motorju in ni bil nič polomljen... letos se je obrnilo tako, da ima jorge veliko nihanj in slabih dirk, kjer ne pokaže dobre predstave... svoje je dodal še dež na zadnjih dveh dirkah, ko je bil jorge velik favorit, sploh napram rossiju, če bi bilo suho... ampak na žalost je bil dež, vsi pa vemo, da jorge v dežju ni ravno neki extra, spomnimo se samo lanskega assna...

aveš lahko ti navedeš številke tako kot so tebi v prid... lahko pa objektivno pogledaš na stvari in vidiš...

ne pravim, da bi moral lorenzo sedaj voditi v prvenstvu in da ni fer, ker se je na zadnjih dveh dirkah tako odvilo...

pravim samo, da če je lorenzo boljši potem mislim, da ne bo nobenih težav, da bi na zadnjih 5ih dirkah ta zaostanek nadoknadil...

če pa bo rossi zmagal, bo pa potrdil, da ga niso rešile samo razmere na zadnjih dveh dirkah, ampak da je bil enostavno boljši...

je pa še ena stvar... edinkrat ko se je kdo zares "USROU" je bilo 2006, le tisto leto se je zadnji dirko odločalo, pa še dve leti nazaj (v zadnjih nekaj deseteljetjih) mm je dve leti nazaj pripeljal do konca, 2006 je pa rossi startal iz pole-a, njegov moštveni kolega iz 2. mesta, hayden iz 4., torej druge vrste... rossi je imel 8 točk prednosti... hayden je šel od prvega metra na zmago in bil po parih krogih 2. z vožnjo, ki jo od njega v vseh teh 13ih sezonah nisem videl nikoli na nobeni dirki razen tej, rossi pa vsak ovinek kako mesto nižje, na koncu pa v pesku, pa tudi nevem, če sem od njega v vseh teh 16ih sezona v gp videl tako vožnjo... če to ni tipičen, TIPIČEN primerek, ko se nekdo USRJE, potem ne vem kaj je... tko da vemo, če bo letos taka situacija na zadnji dirki, kdo bo prvak ;) še mal dejstev in podatkov z moje strani, tako kot meni pašejo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ne vem, al bi se jokal al smejal... :D takrat ko rossi zaserje, se ostalim userje, kadar ostali zaserjejo, rossi pač zna.... :D

ja kako pa drgač, če je on itak najboljši :D

 

aja še celo več... rossi ostale prisili v to da zaserjejo... ;) seveda ostali tega ne morejo naredit rossiju... tudi hayden ne, ko ga malce na štartu bockne, ko ga prehiteva na dirki kjer se odloča prvenstvo ane ;). pomoje je bil to ključni trenutek dirke ;)

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gledam mal moto3 skupni vrstni red... med prvima dvema 55 točk razlike... ampak na zadnjih 4ih dirkah je bastianini odščipnil kentu po 11, 10 in 15 pik, v britaniji pa je padel kent pa zmagal... ta dirka je naredila mal večjo razliko, tako da ima kent varno prednost, ki bi sicer bila okoli 30 točk in prvenstvo bi bilo dokaj odprto... ampak mislim, da še vedno ni čist konec... 5 dirk ko konca, če kent naredi kako napako bo še tesno :)

na fp3 pa ogromno padcev z zdrsom prednjega kolesa... očitno mrzlo jutro in težki pogoji, ko gume še niso povsem ogrete... za enkrat na tleh baz, vinales, smith, miller...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jorge in mm na fp3 spredaj, potem pa pedrosa in rossi... 5. iannone, ki je v zadnjem sektorju vse nascal za 3 desetinke :)... ima tudi za ene 5kmh večji top speed kot kdorkoli, kar kaže na to, da je tam res razred zase ;)

upam, da se dani končno zbudi ;) gremoooo x)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mau zezam no, takrat ga je res posral :)  Ampak glej, Rossi se se zmer bori za prvaka.....kaj pa Hayden pocne? :P

A ni Jorge 4?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

opa... moja napaka... jorge je bil na razpredelnici res 2. vendar zaradi časa od včeraj. gledano samo na današnje čase pa je bil 4. sem zamudil prvih par minut treninga, pa nisem vedel, da tega časa ni postavil na fp3...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mm do polea, kljub temu, da je na koncu odletel v pesek... Lorenzo blizu, ostali pa daleč zadaj... Rossi na koncu vendarle v drugo vrsto in je vsaj za silo rešil situacijo... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!