Skoči na vsebino

Moto GP 2015


orcus

Priporočene objave

Porazn! Fotr je za v penzijo!

Saj bo počasi... Sam še kak naslovček al pa dva. :lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na FP4 je Rossi blizu Lorenza. Sta prvi in drugi, dobro desetinko razlike. Je pa napoved, da bo jutri med dirko deževalo. Zanimivo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pravi vernik, vidim, da vrjametš v posmrtno življenje :D

Daleč od tega, sem ekstrimistični realist. :P

a je prvi?:smoke:

Saj še ni blo dirke... :slap:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

med prvim in drugim je 6 al 7 stotink, pa možnost dežja jutri na dirki... a mislite da bo dirka zanimiva, se splača gledat?? ker gledam zdele začetek novinarske konference, in LiMona ima roko zavezano s šalom okoli vratu in vrečko z ledom na rami, da ne omenjam izjav, ko so ga vporašali zakaj... najbrž primerne priprave, če bo šlo jutri kaj "narobe" :P ah, jst bom kar gledal, pa tud če bo zanič dirka... ;) 

LiMona1.png

LiMona2.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

med prvim in drugim je 6 al 7 stotink, pa možnost dežja jutri na dirki... a mislite da bo dirka zanimiva, se splača gledat?? ker gledam zdele začetek novinarske konference, in LiMona ima roko zavezano s šalom okoli vratu in vrečko z ledom na rami, da ne omenjam izjav, ko so ga vporašali zakaj... najbrž primerne priprave, če bo šlo jutri kaj "narobe" :P ah, jst bom kar gledal, pa tud če bo zanič dirka... ;) 

Predpriprava.. Najbolj važna je predpriprava.. Zgleda da je na vzhodu že zima.. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lorenzo sicer pričakovano prvi, ampak rossi pa neverjetno hiter, sploh za kvalifikacije... Ju3 bi znal ornk pokat, če bi bilo suho, samo vejetno ne bo, tako da bog ve kaj bo.... No kakorkoli, ob 7ih gasaaaa x) 

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

WooHooo! Rossi means business! :grupni: Je zavihal rokave ze na kvalifikacijah!B)

sem slišal, da bo prvi, ker drugi niso v formi!  :ras:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem slišal, da bo prvi, ker drugi niso v formi!  :ras:

Ja letos je spet slaba konkurenca.... sam rekorde prog podirajo :D

po desetki diši vedno bolj :smoke:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

itak, letos je konkurenca v pi*di.... zato pa je Rossi vodilni....   sarkazempress :) 

 

Builder, kje je zdej tvoj tako opevani Pedrosa??  :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

itak, letos je konkurenca v pi*di.... zato pa je Rossi vodilni....   sarkazempress :) 

 

Builder, kje je zdej tvoj tako opevani Pedrosa??  :P

 

saj smo rekli, da ni v formi  :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

med prvim in drugim je 6 al 7 stotink, pa možnost dežja jutri na dirki... a mislite da bo dirka zanimiva, se splača gledat?? ker gledam zdele začetek novinarske konference, in LiMona ima roko zavezano s šalom okoli vratu in vrečko z ledom na rami, da ne omenjam izjav, ko so ga vporašali zakaj... najbrž primerne priprave, če bo šlo jutri kaj "narobe" :P ah, jst bom kar gledal, pa tud če bo zanič dirka... ;) 

  Aha, verjetno je zarad predriprav tud zlomu roko, pa sel izpod noza na dirko... Zato je verjetno tud Rossi kazal povit mezincek ksn mesec, dva... Pa Marquez tudi. Lahko je bit na kavcu....

Popravljeno . Popravil jvalant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa vem no... Glede na to, da bo na dirki verjetno lorenzo s tako ramo ene 30 s pred calom je lahko samo lepo tih... Tip se vs čs neki hoče vn metat... Naredi kej kej v rezultatskem smislu, pa ga bo kdo opazu... Meh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!