Skoči na vsebino

Moto GP 2015


orcus

Priporočene objave

Kaj rajse nekoga gledas kako ga boli rama,al malo dobrega heca na racun drugih?  nekateri fantje se znajo hecat drugi pa iscejo samo izgovore..

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tista jajca bodo ju3 zmagala xP. Sej vem, da ni isto, samo vseeno... Calvina je bil ves čas samo gobec, na progi pa ni bil ravno top

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lorenzo pa je optimist... Pravi, da bil Rossi tako hiter, ker mu je v enem krogu sledil... Pa čeprav je potem izboljšal čas, ko je vozil povsem sam... Hehe... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kake treseta tale nasa dva komentatorja....

 

" danes je Lorenzo dokazal, da je lahko hiter po mokri stezi"

edino, kar je danes dokazal, da zna v prvi !/2 dirke skurit dezne gume, ker se je zagnal kot svinja v buce  

 

Pedrosa  ... bravoooooo !!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšen luzer... Tokrat je celo zmagal... Najslabši motogp dirkač ever... Res... 

 

Lorenzo na koncu čisto popustil... Vprašanje zakaj je šlo... Mogoče je res preveč obrabil gume, mogoče pa ga je izdala rama... No karkoli bo povedal bom verjel, ne kot kak Rossi fan, ki ga bo za to spet zmerjal z jokico... Nima veze, naš je dons zmagal! 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kenzl . . .  vsi tvoji Če-ji so dans sli nizbrdo . . . hehehe

"Luzer"  je danes POŠOLAL oba kandidata za svetovna prva kot ŠOLOOBVEZNA OTROKA.  :smoke:

PS: jokica  lihkar kuka  ... :smoke:

  

 

 

Popravljeno . Popravil Nearrain
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Builder, kje je zdej tvoj tako opevani Pedrosa??  

:P

Evo ga, tam, na najvišji stopnički... :P

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer nevem kaj pomeni nizbrdo ampak ok... 

Je pa lorenzo dokazal, da ni nobena jokica... Lahko bi se  izgovarjal na ramo, pa se ni... Lepo je povedal kako in kaj, gumo smo tudi videli, tako da je čisto fer priznal poraz in za to okrivil sebe... In seveda dokaz, da so Rossi fani itak ena nevzgojena raja, ki Rossijeve nasprotnike označuje z vsemi možnimi vzdevki, čisto neupravičeno... Enako je s pedroso... Ko je danes, naj še 1x povem, ZMAGAAAAAL!!! 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer nevem kaj pomeni nizbrdo ampak ok... 

Je pa lorenzo dokazal, da ni nobena jokica... Lahko bi se  izgovarjal na ramo, pa se ni... Lepo je povedal kako in kaj, gumo smo tudi videli, tako da je čisto fer priznal poraz in za to okrivil sebe... In seveda dokaz, da so Rossi fani itak ena nevzgojena raja, ki Rossijeve nasprotnike označuje z vsemi možnimi vzdevki, čisto neupravičeno... Enako je s pedroso... Ko je danes, naj še 1x povem, ZMAGAAAAAL!!! 

Kdo je par minut nazaj oznacil Pedroso z Luzerjem???

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja... Če greš na prvaka si ne moreš privoščit niti nekih ekstremnih nastavitev, niti ekstremnih taktik... Danes sta dirkala za točke, ki peljejo do naslova prvaka samo Lorenzo in Rossi. Šteje samo, kdo od nju je dobil več točk. Rezultati ostalih so zaradi tega popolnoma nepomembni... In starina jih lepo šola...

Popravljeno . Popravil SF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jokica vse dela, da Yamaha postane prvak  :) 

 

Pedrosi se je dnevna forma dvignila in Če ne bi drugi bili tako slabi, bla bla bla....  :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

e moja deca... Bravo za Pedroso, hitro sem dobil po buči s tistim včerajšnjim postom (kje je Pedrosa) :) mu privoščim, čas je že bil da tudi on ubode kakšno zmago....

Kenny,če bi se mi dalo iskati... bi poiskal tvoj post, kjer si napisal da navijaš za Rossija...  obračaš se tako kot veter piha... 

Forza Vale! 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tam kjer spada, nažgal je šminkerja na Yamahah:ras:, in že drugo dirko zapored boljši od Rossia:fight1:

Pedrosa je res v dobri formi. Že drugo dirko zapored je blestel. Saj tako je bilo v njegovi karieri že večkrat, ni mu pa uspelo sestaviti cele sezone v MotoGP. Ne še. Pa mislim, da mu je tudi ne bo in zato ne bo prvak. Morda pa le...

Je pa tudi zelo fer dirkač, brez da bi rinil z glavo skozi zid.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo je par minut nazaj oznacil Pedroso z Luzerjem???

 

Mislm a se norca delaš al res ne dojameš osnovnega sarkazma? Mislm... Svašta... 

 

e moja deca... Bravo za Pedroso, hitro sem dobil po buči s tistim včerajšnjim postom (kje je Pedrosa) :) mu privoščim, čas je že bil da tudi on ubode kakšno zmago....

Kenny,če bi se mi dalo iskati... bi poiskal tvoj post, kjer si napisal da navijaš za Rossija...  obračaš se tako kot veter piha... 

Forza Vale! 

Hahahaha.... A ste ga slišal? Hahahaha... Dej naj mu kdo pove... Jst za rossija... Hahahaha... Omg... Zjoku se bom... Hahaha 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislm a se norca delaš al res ne dojameš osnovnega sarkazma? Mislm... Svašta... 

 

Hahahaha.... A ste ga slišal? Hahahaha... Dej naj mu kdo pove... Jst za rossija... Hahahaha... Omg... Zjoku se bom... Hahaha 

Ne dojamem . . . :smoke:

Dej mi Lepo prosim razlozi osnovni sarkazem  . . . B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men je samo žal, da Marki ni bil tretji  :)

 

 

Dani Pedrosa in Valentino Rossi sta zmagovalca dirke za VN Japonske. Španec je na mokri stezi premagal vse, Italijan pa Jorgeja Lorenza, ki je njegov edini konkurent v boju za letošnji naslov prvaka.
Besedilo: Peter Košenina  Foto: Honda

Dirka v dežju je na glavo postavila vse delo, ki so ga moštva opravila v pripravi nanjo. Začela se je z očitno premočjo Yamahinih dirkačev, ki sta se s štarta izstrelila na prvi dve mesti. Lorenzo je hitro zbežal tudi Rossiju in imel sredi dirke že tri sekunde prednosti. Zadaj sta dobro začela oba ducatija, ki sta se prebila mimo tovarniških hond. Marc Marquez je s tretjega mesta zelo slabo štartal, Pedrosa pa s šestega bolje, a ne dovolj dobro, da bi ujel najhitrejši yamahi.

Sredi dirke se je mali Španec prebudil in začel kazati hitrost, s katero je bil najboljši na mokrem ogrevanju pred dirko. Zaostanek za Doviziosom pred njim je hitro skopnel, hitro pa je postalo jasno, da bo Pedrosova žrtev tudi Valentino Rossi. Ko ga je ujel in prehitel, je bil zelo blizu že tudi Jorge Lorenzo. Yamahin dirkač je imel v vodstvu na sušeči se stezi vedno večje težave z gumami in njegovi časi so postajali slabši hitreje kot časi Rossija in Pedrose. Ko je bil Pedrosa enkrat mimo Rossija, je do Lorenza rabil le še nekaj krogov. Prehitel ga je ob prvi priložnosti in se odpeljal zanesljivi zmagi naproti. Za njim je Rossi izkoristil Lorenzovo napako na enem od zaviranj in smuknil na drugo mesto brez pravega boja.

Pedrosova zmaga je bila prva v letošnji sezoni, z njo pa je rešil svojo statistiko, saj je grozilo, da bo letošnja sezona njegova prva v razredu MotoGP, v kateri ne bi zmagal. Valentino Rossi je svojo prednost v prvenstvu povečal za štiri točke. Tri dirke pred koncem Jorge Lorenzo za njim zaostaja 18 točk.

Rezultati:

1 Dani PEDROSA Honda 46'50.767
2 Valentino ROSSI Yamaha +8.573
3 Jorge LORENZO Yamaha +12.127
4 Marc MARQUEZ Honda +27.841
5 Andrea DOVIZIOSO Ducati +35.085
6 Cal CRUTCHLOW Honda +37.263
7 Bradley SMITH Yamaha +37.667
8 Kacujuki NAKASUGA Yamaha +44.654
9 Hector BARBERA Ducati +48.572
10 Scott REDDING Honda +50.121
11 Aleix ESPARGARO Suzuki +1'00.535
12 Takumi TAKAHAŠI Honda +1'01.211
13 Nicky HAYDEN Honda +1'11.261
14 Yonny HERNANDEZ Ducati +1'13.896
15 Mike DI MEGLIO Ducati +1'15.421
16 Alvaro BAUTISTA Aprilia +1'20.507
17 Eugene LAVERTY Honda +1'31.224
18 Stefan BRADL Aprilia +1'46.833
19 Kousuke AKIJOŠI Honda +2'00.072
20 Toni ELIAS Yamaha Forward 1 krog

 

 
Klikni za vec informacij
Popravljeno . Popravil solorider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep preobrat na dirki ....Sedaj je Rossiju dovolj da konča dirke takoj za Lorenzom, kar pa ni tako lahka naloga kot izgleda. Sploh Danijeva forma je na vrhuncu.  

Nakasuga je ponovno dokazal, kako dober dirkač je in mislim da ima velike zasluge pri napredovanju Yamahe. Vsak si želi hitrega testnega dirkača. Danes je ponovno nažgal kar nekaj odličnih dirkačev. 

Jorge se ni zgovarjal na ramo - pohvalno 

Rossi je že včeraj šokiral s hitrim krogom in nobenemu ni jasno od kod je to potegnil. Oz. zakaj že prej ni bolje vozil na kvalifikacijah,,, Na začetku dirke se je zdel kar precej nemočen a je kasneje uspel obrniti situacijo.

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!