Skoči na vsebino

Moto GP 2015


orcus

Priporočene objave

js pa upam, da bodo v prihodnje prišli še kakšni mladi dirkači iz VB, Švice, Francije ali od drugod, ker imam že počasi dovolj  špansko-italijansko prvenstvo.

V WSBK je malo bolj pestro ... tm pa trenutno angleži dominirajo ...

:ninja: 

ROSSI bo (upam) svetovni prvak ... pa roke si bo z drugimi daju :jezik: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Roke so si dajali pol pa še en druzga pošpricali :lol1:

Vsem tekmaovalcem čestitam za dirko, čestitam vsem trem na stopničkam, čestitam Pedrosi za zmago, česttiram Rossiju, ker je še mal poveču razliko, čestitam Lorencu, ker ja par krogov vodi in na koncu čestitam sebi, ker sem vsem čestital. :jezik:

:ninja:

Jebem ti dirko, k ni tut ene naše gor na zmagovalnem odru... Emti P...na :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bit car, potegnt surlo in poslat use u 3pm, se zajebat na polno, dve leti zrt govno, dat uhca dol, pa se dve leti gledat Lorenzota od delc kako osvaja naslov, unovcit zadnjega jokerja in zamenjat ekipo (burgess/galbusera) iz liste odpisanih za naslov sfightat dva taka talenta kot sta marquez in lorenzo....samo u slabih filmih. 

No, may the best man win.  Mi je pa nevidzeno, da model fighta ze 4 ali 5 Generacijo dirkacev. 

 

No to si pa lepo opisal :) ....  Tudi jaz mu privoščim, da pred penzijo še rukne enega..... Lorenzo še ima vsaj 10 let, če bo držal formo podobno Rossiju. 

Dejansko je JL letos hitrejši, vendar ne takrat ko za hitrost delijo točke .... hebat ga, on temu pravi smola ... mogoče mu dam do neke mere tudi prav. Ker se mu je vreme sfižlo ravno tam, kjer bi naj bil dominanten. Čeprav ne vem zakaj ne bi mogel bit tudi v dežju dominanten... :) 

Svetvoni prvak bo pač tisi, ki bo najhitrejši na večini dirk :) - mater sem povedal nekaj novega :) 

Komaj čakam Avstralijo.... 

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iiija. No, to drzi. Ceprav mislim da bi Lorenzo padu v krizo tud brez Danija, in bi ga Rossi zelo verjetno lih tako ujel. Kaj pa pravi matematika? Vale je proti Lorenzu na racun Pedrose v aragonu zgubil 4 pike, lorenzo pa vceraj proti Valeju eno.

mal si se zaračunal .. če bi ostalo1- lori 25 pik  , 2-vale 20pik  bi lori zmanjšal razliko za 5 pik... 

tako pa je na račun preobrata dodal 4 pike minusa.. torej je včeraj izgubil dejansko 9 pik .. 

letos bo vale zmagal... drzg let ga bo pa pedrosa nabil pa bo šel u penzjon u idrjo k bo žiuce zgubu..:ras:

 

Popravljeno . Popravil thumper
dodatek da ne pišem še enga posta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugo leto bo Rossi še vozil ne? Sicer pa še nebi okronal Rossija, se lahko hitro še obrne, mu pa letošnji naslov še privoščim, oz z drugimi besedami bom navijal zanj dokler bo vozil B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugo leto bo Rossi še vozil ne? Sicer pa še nebi okronal Rossija, se lahko hitro še obrne, mu pa letošnji naslov še privoščim, oz z drugimi besedami bom navijal zanj dokler bo vozil B)

Naslednje leto bo zanimivo. Novi proizvajalec gum, enaka elektronika,...

Bi znal Rossi biti spet dober, saj je vozil res veliko različnih dirkalnikov. Do 500 ccm dvotaktnikov,...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal si se zaračunal .. če bi ostalo1- lori 25 pik  , 2-vale 20pik  bi lori zmanjšal razliko za 5 pik... 

tako pa je na račun preobrata dodal 4 pike minusa.. torej je včeraj izgubil dejansko 9 pik .. 

letos bo vale zmagal... drzg let ga bo pa pedrosa nabil pa bo šel u penzjon u idrjo k bo žiuce zgubu..:ras:

 

hehe. Pa kako ti to racunas? 

Med 1in 2 mestom je 5 pik, med 2 in 3 pa 4. Cist hipoteticno, ce danija ne bi blo bi lorenzo zgubil 5 pik, tako pa je samo 4. Rossi pa jih je zgubil 9 ker je bil dani med njima. 5 jih je zgubil sam, 4 pa ker j3 dani nascal samo njega. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe. Pa kako ti to racunas? 

Med 1in 2 mestom je 5 pik, med 2 in 3 pa 4. Cist hipoteticno, ce danija ne bi blo bi lorenzo zgubil 5 pik, tako pa je samo 4. Rossi pa jih je zgubil 9 ker je bil dani med njima. 5 jih je zgubil sam, 4 pa ker j3 dani nascal samo njega. 

ne gre ti .. hipoteze lahko postavljaš za naslednjo dirko , dejanskih rezultatov pa ne morš spreminjat ..

zdej se računa v pozicijskih okvirih danija ...pred danijem in po daniju ja?!

stanje pred dirko je blo korenzo -14 ... ko je vozil - če bi ostalo1- lori 25 pik  , 2-vale 20pik   - je bilo -9 ...

na koncu je blo -18 ... je -18 ..

če pa se pustim zvlečt v hipoteze - če danija nebi bilo potem bi rossi verjetno ujel lorenza - a obstaja zelo verjetna možnost da bi oba končala v pesku... ali vsaj v izletni coni..tam pa vemo da se rossi znajde bolje ko ostane na kolesih - in bi vsaj kakšno točko odščipnil lorenzu..v skrajnem primeru bi ostalo 14 pik razlike..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr je dobro tako novico prebrat, ko že vsi mislijo na najhujše.. Naj le hitro okreva.. Motogp lahko počaka.. So tudi bolj pomembne stvari..

Go Vale, Go Alex.. :worship:

Popravljeno . Popravil Ditrich
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej, mord sm jez mal počasn, ampak med -14 in -18 ni 9 pik. med -23 in -14 pač, 

Super novička:

alex-de-angelis-giappone-2015.jpg

 

De Angelis je preživu tud fucbalski poraz proti Sloveniji in dobro okreva. Zadnji seštevek je bil pet razbitih vretenc k sreči brez poškodbe hrbtenjače, 2 zlomljeni rebri in ključnica. krvavitve v lobanji in poškodba pljuč se celijo brez zapletov. 

Tole je bil dobro uložen kvizko. 

 

sej vem da me zajebavaš sam nej majo še drugi kej od tega ..

pred dirko razlika -14 toćk za lorenza --

dokler je vodil in je bil vale drugi je bila trenutna računica -9 ..in če bi tako ostalo..

ko ga je vale prehitel pa je bilo na koncu - 18 ..

razlika med -9 in -18 je 9 pik ... toliko je lorenzo izgubil s  tem ko ga je vale prehitel in sta končala 2 in tretji...

alex - no vsaj nekej dorega letos ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uglaunem, js sam upam de se u nedelo ne bo spet celada rossila

je pa čist možno da se bo zdanilo ..

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

https://youtu.be/IWiM2EAux0o

 

Kenzl...lej kdo ga je v auspuh gledal, ko je prvic zmagal v kraljevskem razredu GP.  :smoke:

  PS: pa ne prevec nostalgije zganjat  ;)

 

 

Popravljeno . Popravil Nearrain
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a veste kdo bo zmagu ... zmagovauc bo zmagu in grem staut, da mam prou :ras:

tlele ni nč čejev ... zmagovauc bo zmagou :lol1:

sem pa res veseu, da imamo na motosvetu tok velik strokovnjakov, da res ne rabim brat nobenih strokovnih revij... vse tukaj zvem ...

a bi mi kdo številke lota povedou :? .. plis :blush: 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

https://youtu.be/IWiM2EAux0o

 

Kenzl...lej kdo ga je v auspuh gledal, ko je prvic zmagal v kraljevskem razredu GP.  :smoke:

  PS: pa ne prevec nostalgije zganjat  ;)

 

 

Že pred 15 leti ni mogel spat zarad njega B) dolga je to dolga..... pa še letos jim bo dal mislit :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

a bi mi kdo številke lota povedou :? .. plis :blush: 

kaj ti bodo loto številke če maš ninjo  :ninja:

pa da ne bom offtopic: prvak bo prvi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enim je res treba mal zgodovine dirkanja izpred 10ih, 15ih let pokazat, da bojo razumel, zakaj je Rossi najvecji :P Ce zacnes spremljat MotoGP leta 2012,pol razumem, da trobis kako so nekateri verni....:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj ko smo pri zgodovini.....ali me lahko spomni kak Biaggi fan zakaj je Max po enem letu s Hondo v 500 (1998) presedlal na yamaho za 1999 ???? Kasneje pa se žalil, da nima honde???? 

Popravljeno . Popravil IBA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če me spomin ne vara, je Biaggi v 500 prestopil skupej s svojo 250 ekipo. Kanemoto Honda. Erv Kanemoto ni mel čisto fabriške NSR. K Yamahi je prestopil da je dobil full factory backup, in bel koncertni klavir.  Ni šala. in kepo denarja. Hecno se mi zdi, da kasneje že v 990 dobi,  je znal Biaggi zmagat tud z Yamaho,  z RCV211 pa ne, čeprav so z njo zmagali skor vsi ki so jo vozili. Z M1 recimo pa do danes zmagali samo 4je. Biaggi, Rossi, Lorenzo in enkat Spies. 

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če me spomin ne vara, je Biaggi v 500 prestopil skupej s svojo 250 ekipo. Kanemoto Honda. Erv Kanemoto ni mel čisto fabriške NSR. K Yamahi je prestopil da je dobil full factory backup, in bel koncertni klavir.  Ni šala. in kepo denarja. Hecno se mi zdi, da kasneje že v 990 dobi,  je znal Biaggi zmagat tud z Yamaho,  z RCV211 pa ne, čeprav so z njo zmagali skor vsi ki so jo vozili. Z M1 recimo pa do danes zmagali samo 4je. Biaggi, Rossi, Lorenzo in enkat Spies. 

Pa ideja, da bo bolj konkurencen Micku doohan-u s tovarnisko Yamaho tudi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pisalo se je leto 2000 :) ... Lepa dirka  

Popravljeno . Popravil IBA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!