Skoči na vsebino

Moto GP 2015


orcus

Priporočene objave

rossi je na warm upu zelo neprijetno blokiral pot lorenzu pri treningu menjave motorja...

zdej sicer kolikor vem bi sicer moral biti lorenzo tisti, ki bi počakal, da je prosto, ampak glede na to, da ga je mehanik, ki je gledal če je prosto spustil so imeli verjetno zmenjeno kako bodo izvedli menjavo in je vse skupaj izpadlo precej namerno... možno je seveda tudi, so imeli skupinski trening, kako menjat, če bosta oba na 1x zavila v boxe, pa je rossi mal zajebal timing... (ker v tem primeru če bi bil rossi spredaj ni problema, ker ima garažo za lorenzovo, če pa bi bila situacija obratna se pa lahko zgodi da bi si bila na poti)...

lorenzo je potem še 1x zamenjal motor in očitno ga je že prvič tolk vrglo iz tira, da je potem še drugič slabo preskočil motor...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

11224770_10153879013085769_7126262213720

Evo še slikca... hm....

pa jst mislim, da nebi smela bit dolgočasna dirka... menim, da lorenzo nima nič slabšega tempa kot mm, tako da bo ostal zraven.... rossi bo lahko vesel če bo 3. ja, ampak samo zato, ker višje tako ne more biti, če nebo padcev, nižje pa po mojem mnenju tudi ne, ker nevem če mamo kandidata, ki bi ga lahko premagal... pedrosa spet ne deluje lih obetavno, sploh ker bo verjetno po dveh ovinkih 14., tech3 fanta pa dvomim da lahko celo dirko tak tempo držita... edino če bi iannone naredil kak čudež, kar pa dvomim, glede na to, da je poškodovan...

je pa napovedana možnost dežja za okrog 2eh, tko da sem zihr da bo spet dež :D

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AAha, dez spet....Ja glede na napisano, Rossi se bo itak spet iz ozadja guzil, ker se je tko lepo potrudil za startno pozicijo :)  MM se bo pa igral z Lorenzom :) Mrbit pa Rossi mau takticno zivcke kravzlja Lorenz s takimi mejhnimi manevri....Lisjak! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšna moto3 dirka :D najprej napaka bastianinija par ovinkov pred koncem, potem po tleh še kent v zadnjem ovinku... škoda, ker je bastianini napravi tako bustasto napako, ker čene bi lahko bilo še zelo zanimivo do konca, tako pa 4 dike in 55 točk ne daje varno prednost kentu do konca prvenstva....

maria pa na 14. mestu in to iz 30. :) škoda ker je na koncu zgubila par mest, ker bi bla lahko med 10.. no kakorkoli nov pb v moto3 in nove točke ;)

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tolk "prljav" kot je Rossi, motosvet neu več videl, ko se spoka v penzijo, sam edina škoda je ta, da mu ta pokvarjenost pali, se vidi da ne živimo v pravljici, kjer ta priden zmaga:lol1:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gledam gp, ko še zgagič ni vozil, kaj vse on ni počel, da bi bil on v središču:slap:, vsi vemo, edin verniki so nevedni. Vglavnem, lahk da je povprečn dirkač, ampak, da bi bil človek, to pa nikol neu:whistle: 

 

 

 

:010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In Pedrosa šolal Rossija ;) . Še dobro, da je mm padel, da je Rossi vsaj na stopničke pridrsal... Počasi se bo začelo uresničevati to, da Rossi ne vidi stopničk, če bodo vsi končali... 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

kljub temu, da navijam za Rossija, si je Dani zaslužil tole drugo mesto! 

Dobro je odvozil, ni kaj... Lorenzo pa... kaj naj rečem, ni mi všeč da je zmagal, ampak kapo dol...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimiva dirka:OK: Najbolj všečno pa, da se gre na nož, brez nadležnega taktiziranja:yawn:, tudi takrat, ko se gre za naslov. Ni dvakrat za rečt, da bi vrjetno vsak raje ostal varno na 3. mestu, kot pa napadal do konca pa tudi za ceno padca, tako, da kapo dol opokojencu :OK::beer2::worship:Lorenzo pa, ko se vozi sam spredaj,  ga je res lepo gledat, kako pelje, kot robot :worship:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Druga Zanimiva dirka:OK: Najbolj všečno pa, da se gre na nož, brez nadležnega taktiziranja:yawn:, tudi takrat, ko se gre za naslov. Ni dvakrat za rečt, da bi vrjetno vsak raje ostal varno na 3. mestu, kot pa napadal do konca pa tudi za ceno padca, tako, da kapo dol opokojencu :OK::beer2::worship:Lorenzo pa, ko se vozi sam spredaj,  ga je res lepo gledat, kako pelje, kot robot :worship:

Glede na to da niti druga mesta ne prinesejo naslova, noben nebi želel ostat tretji, pa ne bluzi... Rossi je na koncu dirke le stežka skrival razočaranje, ker ve, da bo težko prvak s takimi predstavami... V motegiju bosta že skupaj v prvenstvu... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Težko je iti kaj bolj na nož proti tekmecu, ki nima ničesar za izgubiti (in je obenem precej hitrejši po ravnini), sam pa moraš pograbiti vsako točko, ki jo lahko in istočasno ne z ritjo brusit po tleh, kot to redno počne drug tekmec. Je naredil, kolikor je lahko. Premalo za to dirko, ja. Prvenstvo pa še vedno vodi. Cela jeba, pa tako f kurcu je ta penzić, knede? Kristalno kroglo bom pustil pri miru... it ain't over 'til it's over. Tega se zaveda Rossi, tega se zaveda Lorenzo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah tudi ce bi 46 uspelo prehitet 26,bi ga 26 pihnil na ravnici..Moznost bi imel edino v zadnjem zavju ce bi 26 naredil kako napako to je to....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to da niti druga mesta ne prinesejo naslova, noben nebi želel ostat tretji, pa ne bluzi... Rossi je na koncu dirke le stežka skrival razočaranje, ker ve, da bo težko prvak s takimi predstavami... V motegiju bosta že skupaj v prvenstvu... 

a bi ti meni povedal naslednjo sedmico!  :fredyjecar:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In Pedrosa šolal Rossija ;) . Še dobro, da je mm padel, da je Rossi vsaj na stopničke pridrsal... Počasi se bo začelo uresničevati to, da Rossi ne vidi stopničk, če bodo vsi končali... 

Kaj ga je rossi potisnil ven? ocitno ni bil dovol dober da ni koncal al ne?isto kot zadnic lorenzo. Drugace cist fer borba danes zasluzeno dani premagal rossija, mislim pa da ce nebi bila španska dirka tudi tega nebi bilo. Na japonski bo stari zmago in to po suhem:D pa tudi danes je peljal dober ritem tako da ni kar obupal. Reces kaj ces nebi bil na tej poziciji kjer je ce ne bi dobro peljal skozi celo sezono pa ti isci kaj ces proti.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In Pedrosa šolal Rossija ;) . Še dobro, da je mm padel, da je Rossi vsaj na stopničke pridrsal... Počasi se bo začelo uresničevati to, da Rossi ne vidi stopničk, če bodo vsi končali... 

 

Če kdo pade si je pač sam kriv, razen v primeru da ga skegljajo.

If you want to win you have to finish first.

 

Drugače pa zaslužena zmaga Lorenza, ter vsaj malo popestritve dirke z bojem med Pedroso in Rossijem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!