Skoči na vsebino

Moto GP 2015


orcus

Priporočene objave

Ob 4. 11. 2015, renyy pravi:

 

a ni lep citat.. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prvi prosti trening mimo.... MAr, LOR, PED, DOV, ROS....  berem komentarje in pišejo da je imel lorenzo extra soft gumo, medtem ko je bil Rossi na asimetrični.... ve kdo kaj več mogoče?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, motozajebant pravi:

prvi prosti trening mimo.... MAr, LOR, PED, DOV, ROS....  berem komentarje in pišejo da je imel lorenzo extra soft gumo, medtem ko je bil Rossi na asimetrični.... ve kdo kaj več mogoče?

res ne vem .. sem imel ugasnen telefon pa kr nekaj klicev ... me bodo že poklicali... ko kj zvem, bom povedal :jezik:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7 minutes ago, BenX said:

“Obžalujem, da nisem peljal normalne linije ampak sem peljal navzven,”

nikjer ne pise, da ga je hotel izrinit. :ras:

...vsaj v prevodu ne...

Rossie regrets going widehttp://www.motogp.com/en/videos/2015/11/05/media-brief-rossi-regrets-going-wide/188929

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se lepo vidi,kdo si kej po svoje razlaga :) No sej,se bo ze pocas razjasnil antiRossijem,v Lj tud traja da se megla razkadi :P

Zajbant,sej bo Kenny razlozil....sam da iz sole pride :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda je 46 žal, vsakemu bi blo pol k maš čas zadevo preštudirat. Medtem se lorenzo opravičuje za thumbdown SVOJIM NAVIJAČEM? Namesto da bi vsaj malo popravil vtis in se opraviču navijačem IN rossiju ker je bla zadeva njemu namenjena. Glede na to da je že izgubil prvega sponzorja predvidevam da bo sledil odstop še katerega večjega. Da bi vsaj! Lahko da je na progi zmagovalec ampak življensko gledano je poraženec. In lahko ga za svetnika razglasijo ne bo pomagalo.

Žal mislim da se zadeva ne bo polegla po nedeljski dirki. HRC se je odločil da telemetrijo javno pokaže po nedeljski dirki, ker bi tako prilili preveč olja na wogn pomoje...

 

VIR: http://motori.fanpage.it/motogp-honda-la-telemetria-del-contatto-rossi-marquez-dopo-valencia/

 

Prevod google translate v ANG.

Honda does not publish data telemetry contact Rossi-Marquez Sepang: the team decided that the data of Honda's Spanish rider will not be released at least until the end of the weekend at the Ricardo Tormo circuit in Valencia, last and decisive round of the calendar championship, is not to affect the decision of the CAS who then confirmed the penalty imposed on Valentino Rossi, who to avoid throw further fuel on a fire already largely fueled by the vicissitudes of the conflict on track, resulted in a question and answer allegations of a football untested investigation of the Race Direction. To confirm the decision not to publish the telemetry of the RC213V number 93 is the same Livio Suppo, Repsol Honda team principal, explaining that the decision was arrived at HRC before the verdict of the Cas.

We think that the situation is already quite tense - said Livio Suppo - If we say something, someone could think that once again the Honda and Marquez tried to influence and put yourself in the midst of this world.

We want to make it clear, Marc has never done anything to influence the World, made its races, has taken away points to Jorge at Phillip Island, did battle with Valentino, but it was a battle of both, even Valentino He could give up and did not give up.

So we preferred not to say anything at this time, we want anyone to think that we are against Valentine.

continues on http://motori.fanpage.it/motogp-honda-la-telemetria-del-contatto-rossi-marquez-dopo-valencia/
http://motori.fanpage.it/

Držim pesti za VR46 da v nedeljo postane 10ič...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

pred 3 urami, BenX pravi:

“Obžalujem, da nisem peljal normalne linije ampak sem peljal navzven,”

nikjer ne pise, da ga je hotel izrinit. :ras:

...vsaj v prevodu ne...

preden kaj sploh začnem, preberem naslov, kjer ponavadio piše, zakaj se gre in je uvod v tekst, ampak čes nepismen, si pač nepiasmen

Zdaj pa še enkrat od začetka: http://www.svet-hitrosti.com/rossi-zal-mi-je-da-sem-zrinil-marqueza/, ampak neu pomagalo, ker si nepismen:klicaj:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MM je s svojima nešportnima dirkama (zadnji dve), ker ni bila samo zadnja, odločil letošnje prvenstvo. Kdorkoli bo zmagal, bo nešportno. Rossi možnosti nima več, razen ob čudežu ali pomoči drugih. Zadnje dirke ne bom gledal, ker nima smisla.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, vandrovec pravi:

MM je s svojima nešportnima dirkama (zadnji dve), ker ni bila samo zadnja, odločil letošnje prvenstvo. Kdorkoli bo zmagal, bo nešportno. Rossi možnosti nima več, razen ob čudežu ali pomoči drugih. Zadnje dirke ne bom gledal, ker nima smisla.

Boš,boš :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je zanimivo brati vsa vaša ugibanja...vsem je jasno kaj in kako :D

drugače pa, če pri hondi ne bi meli nič za "skrivat" bi pokazali telemetrijo zadnjih dveh dirk pred nedeljo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, Kmet2 pravi:

Boš,boš :P

Ne, me ne zanima. Rad gledam poštene igre, če bo prvak Lorenzo bo nepošteno, ker so mu tekmeca že izločili, Rossi pa tudi druge možnosti nima več, kot, da izločijo Lorenza.

Naslov bi privoščil Rossiju, letos si ga je zaslužil. Ker je kaznoval umazano igro, je sam dobil kazen.

Kadar o naslovu odločajo "stici iz ozadja" zgubi šport ves pomen...(politika)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 54 minutami, vandrovec pravi:

Ne, me ne zanima. Rad gledam poštene igre, če bo prvak Lorenzo bo nepošteno, ker so mu tekmeca že izločili, Rossi pa tudi druge možnosti nima več, kot, da izločijo Lorenza.

Naslov bi privoščil Rossiju, letos si ga je zaslužil. Ker je kaznoval umazano igro, je sam dobil kazen.

Kadar o naslovu odločajo "stici iz ozadja" zgubi šport ves pomen...(politika)

Zaradi takih kot si ti, bi s takim veseljem videl, da bi telemetrija pokazala, da je mm vozil na polno, da ti zapre gobec... Me prav zanima kaj bi potem rekel... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

52 minutes ago, renyy said:

Verjemi, sigurno bi nekaj našel. Mogoče to, da je telemetrija prirejena. :lol1:

lp

Kaj pa misliš, da tako dolgo pacajo? :lol1:Če bi imeli kaj realnega, bi to pokazali takoj po dirki v Sepangu...

Na koncu bojo pa pokazali, da je zavorna ročica bila stisnjena - logično, če pa se je mali s krmilom zaletel v starega... :P

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, vandrovec pravi:

MM je s svojima nešportnima dirkama (zadnji dve), ker ni bila samo zadnja, odločil letošnje prvenstvo. Kdorkoli bo zmagal, bo nešportno. Rossi možnosti nima več, razen ob čudežu ali pomoči drugih. Zadnje dirke ne bom gledal, ker nima smisla.

Sem mislil, da sem edini, ki ne bom gledal dirke, ker povsod pišejo o rekordnem zanimanju.

V glavnem, gledalci sporočate napačne signale. Jasno ste pokazali, da večje je sranje, več se bere, piše in gleda. V bistvu so vsi skupaj zmagali, razen pri parih izjemah, ki smo itak nepomembni.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem kriv, priznam, mogoč vam bo zdej lažje:ras:

dirko neum gledu, ker bom dirkal po Jadranki:010

 

vamos 99

Popravljeno . Popravil builder
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 25. 10. 2015, jany pravi:

Časi vse povejo...

 

111402561020839058226113.jpg

v bistvu sploh ne rabiš telemetrije .časi krogov povedo skoraj vse ..

podatke s telemetrije pa bi morali vzeti komisarji takoj po dogodku - kar jiim načeloma veleva pravilnik - ter razsoditi na tej osnovi ..

vse ostalo je prirejanje in vpliv dornine politike... odkar se vse vrti okoli teh plačljivih pravic in trženja vse prilagajajo denarju in ne dirkanju ..

osnovno napako so naredili pri FIM takoj ko so oddali te pravice iz rok nekomu drugemu..

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trumpeta... Ne glede kaj mu je mm delal to nebi smelo vplivat na rossijevo kazen! Dej si to 1x že dopovedat... 

 

Pirro je potegnil prvo potezo ta vikend... Namerno, po nesreči? Komentatorja na bt sta kr ostro obsodila...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 28 minutami, thumper pravi:

v bistvu sploh ne rabiš telemetrije .časi krogov povedo skoraj vse ..

podatke s telemetrije pa bi morali vzeti komisarji takoj po dogodku - kar jiim načeloma veleva pravilnik - ter razsoditi na tej osnovi ..

vse ostalo je prirejanje in vpliv dornine politike... odkar se vse vrti okoli teh plačljivih pravic in trženja vse prilagajajo denarju in ne dirkanju ..

osnovno napako so naredili pri FIM takoj ko so oddali te pravice iz rok nekomu drugemu..

 

MM se je vozuil okol Rossia, kakor je hotu, naredu mu je otroke na pisti, delu se je norca z njega, pač je star počasn, ker da je hitrejši, bi se odpelu:ras:

to, pa da je Rossi odreagiral na provokacijo tko kot je, si je pa sam kriu:winkiss:

pred 36 minutami, mato295 pravi:

Svet se ne vrti okrog tebe, čeprav iščeš pozornost na vsakem koraku....

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!