Skoči na vsebino

Dakar 2015


Whiskey

Priporočene objave

Laia   nabrisala  Como   za  5 Minut   :lol1:

 

mogoče ima pa tiste vložke- s krilici..  :boobies:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na Eurosportu gledam povzetek, Goncalves je ostal edina Honda, polom, je pa res, da je na 2. mestu z zaostankom 11 min. za  vodilnim v skunem seštevku Como, naš Miran odličen 25., ostalo je še 61 tekmovalcev :klicaj:  Pravite "ta pametni", da je to Miranov turizem, a? :grrr. Upam, da Miran pride do konca, ker ta Dakar, mislim, da do zdaj daleč najtežji :grim  

 

 

www.dakar.com/dakar/2015/us/stage-8/rankings/overall-bikes.html

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na Eurosportu gledam povzetek, Goncalves je ostal edina Honda, polom, je pa res, da je na 2. mestu z zaostankom 11 min. za  vodilnim v skunem seštevku Como, naš Miran odličen 25., ostalo je še 61 tekmovalcev :klicaj:  Pravite "ta pametni", da je to Miranov turizem, a? :grrr. Upam, da Miran pride do konca, ker ta Dakar, mislim, da do zdaj daleč najtežji :grim  

 

 

www.dakar.com/dakar/2015/us/stage-8/rankings/overall-bikes.html

vidim, da sm napisal napačno zaostanek Goncalvesa, pravilno je 9min:11sek., in je edini, ki še mogoče lahko meša štrene Ktm-u, ostali  na drugih znamkah zaostajajo že skoraj uro, najnevarnejšido zdaj, Barreda na Hondi je 16. in zaostaja 2h:51min

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam da bodo razveljavili 8 etapo... nemore ostat samo 29 dirkačev ??

zakaj pa ? a so imeli mogoče tisti , ki so ostali lažje razmere kot tisti , ki so odstopili? al se bomo šli dvojna merila glede favoritov?

zdaj se kaže , da etapne zmage ne pomenijo nič..nada..niente..zero ... 

zdj so na vrsti izkušnje ter psihična moč .... in sreča ... predvsem to želim vsem , ki so ostali... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bomo vidl kako bo tole dons zgledal, baje sol terjala daven na motorjih.... problem so napeljave, bomo vidl kolk fantov bo usposobl motorje za štart dans, me prov zanima status Miranovega stroja.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal sm se zgubuil, in uradna dakar stran se mi zdi blago rečeno neuporabna. 

Motoristi imajo danes dan počitka, včeraj inn predvčerajšnjim pa so odpeljali marathon stage, brez asistence v kampu?

 

Hecno mi je blo videt Mongola na dirki ko pojamra da ima samo 3 leta riding experience, Marčič? pa da je bil zavrnjen zaradi manjka izkušenj....čeprav je na Dakarju že startal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal sm se zgubuil, in uradna dakar stran se mi zdi blago rečeno neuporabna. 

Motoristi imajo danes dan počitka, včeraj inn predvčerajšnjim pa so odpeljali marathon stage, brez asistence v kampu?

 

Hecno mi je blo videt Mongola na dirki ko pojamra da ima samo 3 leta riding experience, Marčič? pa da je bil zavrnjen zaradi manjka izkušenj....čeprav je na Dakarju že startal

ne vem kje ti gledaš ..meni vse pokaže ..

danes stage 9

http://www.dakar.com/dakar/2015/us/stage-9/adrenalin.html

http://www.dakar.com/dakar/2015/us/stage-9/day-s-route.html

http://www.dakar.com/dakar/2015/us/stage-9/rankings/overall-bikes.html

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal sm se zgubuil, in uradna dakar stran se mi zdi blago rečeno neuporabna. 

Motoristi imajo danes dan počitka, včeraj inn predvčerajšnjim pa so odpeljali marathon stage, brez asistence v kampu?

 

Hecno mi je blo videt Mongola na dirki ko pojamra da ima samo 3 leta riding experience, Marčič? pa da je bil zavrnjen zaradi manjka izkušenj....čeprav je na Dakarju že startal

Dans dirkajo naprej, verjetno zna bit precej odstopov, veliko je napak na električnih napeljavah zaradi soli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes furajo. 

Od včerajšnje slane puščavske vode, so motorji čist zdelani. 

Tovarniška moštva so si lahko privoščila celotno prenovo motorja za današnje nadaljevanje. 

Sol je prasica... 

b7mdpe8ciaa-6io.jpg

 

 

Takole npr so Comi mehaniki rihtal motor:

https://twitter.com/DarrylCurtisSA/status/554791680151662594?utm_source=fb&utm_medium=fb&utm_campaign=DarrylCurtisSA&utm_content=554791680151662594

 

Upam, da je tut Miran deležen servisa/zamenjave kritičnih komponent in da mu bo tehnika služila do konca. 

 

Nekaj insajderskih kaj se je dogajalo ponoči:

"Words cannot describe what is happening right now.

I assume it looked fabulous on Eurosport driving on that fucking salar
We worked 12 hours 2 mechanics to keep Ceci in the game. KTM don't have any more wiring harness for customers. We have to make own connectors. All is destroyed. Swingarm, engine casings, radiators all is fOOcked. A bike started by itself when it was being washed. I feel sorry for all the amateurs who had no chance to do what we did and their bikes are gonna stop in few days.
Jakes and Klymciw's connectors were burned from inside. Honda is completely closed, no more japs hanging around in bivouac."

 

 

Sama sol na motorjih po vrnitvi iz Salar de Uyuni. 

178211374648270878045258.jpg

Sol je pravi bike killer. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bi človek pričakoval malo boljše konektorje - take zaščitene z gumicami ..tako je , ko je vsak gram teže manj vreden 100e .. potem še z mastjo v konektorjih šparajo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bi človek pričakoval malo boljše konektorje - take zaščitene z gumicami ..tako je , ko je vsak gram teže manj vreden 100e .. potem še z mastjo v konektorjih šparajo...

drugo leto bo drgač :grim , sploh pr Hondi, če bodo še vstrajal :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne velja glih "veni, vidi, vici" je treba nekaj fižola pojest da lahko "orenk" prdneš.

 

Sicer je pa takšna "tekma" ena sama igra denarja.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne velja glih "veni, vidi, vici" je treba nekaj fižola pojest da lahko "orenk" prdneš.

 

Sicer je pa takšna "tekma" ena sama igra denarja.

dnar imajo pri tovarniških moštvih, oziroma voznikih, strategija in kakovost mopija pa zgleda igra glavno vlogo, pripravljeni so fizično itak vsi dobro, če nisi, si bedak, po moje, je pa treba imeti še srečo, če ti zvezde niso naklonjene, nimaš šans, se pravi horoskop :grim, če ti kaže dobro, maš vse pogoje, od moštva, motorja in sreče :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne velja glih "veni, vidi, vici" je treba nekaj fižola pojest da lahko "orenk" prdneš.

 

Sicer je pa takšna "tekma" ena sama igra denarja.

 

 

mah..je qurac. Med tistimi ki so na dakarju sami in fabrikanti ja, med fabrikanti samimi? Yamaha je lani plačala Despressa in kompletno ekipo uredila po njegovih željah. nič od rezultata, čeprav je Fretigne pred par leti z zasebno Yam 450 hudo preganjal 690 KTMje... Honda je angažirala HRC. To pomeni vprašanje časti. Drugo leto bo instalacija in konektorji iz vesoljske ladje če bo treba....Rekel bi da se kažejo KTMjeve izkušnje....teh  se z nobenim soldom ne da kupit....

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons je stage 9, Miran je bil na 18 mestu na predzadnjem checkpointu, zdej jih je pa 22 zaenkat na cilju....a Mirana se caka... :grim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons je stage 9, Miran je bil na 18 mestu na predzadnjem checkpointu, zdej jih je pa 22 zaenkat na cilju....a Mirana se caka... :grim

drži, my bad :grim

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!