Skoči na vsebino

Dakar 2015


Whiskey

Priporočene objave

Ahahaha tip je gledal lanske rezultate :D

res je :lol1: Despres mi ni šel v račun nikakor, pa sm si študiral, da so oni nardil napako, pa Coma št. 2, hahaha živela 2014 :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem kaj vi gledate...

tukaj piše -http://www.dakar.com/dakar/2015/us/stage-9/rankings/overall-bikes.html

27 35

KTM

40:22:09 06:17:09 -

 

17 2

HONDA

38:43:51 04:38:51 01:35:00

ne 1,20 ... 1,35 penalty je dobil barreda .. je že zamudil ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dakar gledamo! :OK:  Ocitno jim ta sistem ne dela cist v piko, ob razlicnih casih gledas, se malenkost razlikujejo informacije, tko da ne se v vsako stevilko cist zapict. :beer2:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam res..dons ma barreda spet 1.35 penalty ..al je to mogoče skupno..  :O

a slučajno kdo ve zakaj se gre ?tako resno ..

sem se pa kar oddahnil k je miran 26 na cilju...

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stage 10. Barreda Honda, spet na prvem mestu :hooray:   Jutri bo ena od odločilnih maratonskih etap. Goncalves še vedno lahko resno ogrozi Coma v boju za skupno zmago. :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stage 10. Barreda Honda, spet na prvem mestu :hooray:   Jutri bo ena od odločilnih maratonskih etap. Goncalves še vedno lahko resno ogrozi Coma v boju za skupno zmago. :beer2:

http://www.dakar.com/dakar/2015/us/stage-10/rankings/overall-bikes.html#ancre

barreda 4h37m 12s zaostanka ..na mestu št.15 ..dvomim da bo lahko še sanjal o zmagi..

coma ne bo napravil barredove napake s taktiziranjem tako da je ob normalnem razpletu etap brez okvar in navigacijskih napak to - 7min 35s - kar prednost ob vožnji na vrhu... 

načeloma so realno v špilu za končno zmago trenurno vsi do vključno z 10-im mestom.. 

če gre na vrhu kaj narobe potem je moja favoritka laia ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V dopoldanskem času je na poti proti štartu hitrostne preizkušnje svoj prvi Dakar neslavno zaključil Matthias Walkner. Mladega Avstrijca sta zdelala včerajšnja dehidracija in vzpenjanje na Ande, zaradi česar se je na transferju večkrat ustavil in bruhal. Pred odstopom je zasedal 19. mesto, po nepričakovani zmagi v tretji etapi pa je zasedal celo neverjetno tretje mesto.
 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No po takih pripetljajih se vidi, da je to presneto zahtevna zadeva.... Ostajajo še najvzdržljivejši.... je pa "nora" tale Leia da se kosa z moškimi v teh pogojih..... železo od punce :)   

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober vpogled na Dakarski bolid:

(spodaj si vklopite podnapise - "CC" )

Popravljeno . Popravil Ni3ous
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanimivo da miran vozi zadnjih par etap do plus cca 15% od zmagovalcev etap..tudi danes  :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če koga zanima kaj vse je na motorju : 

 

https://www.youtube.com/watch?v=90eP8w-RZCs&feature=player_detailpage

 

 

Concalves in Bareda sta zamenjala agregate in dobila 15min pribitek ....Bareda je dobil še dodatni pribitek (nisem zasledil zakaj) 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sam res.  Pomoje lahko z njimi tut orehe tre. 

 

Pred zadnjo etapo, si je Coma nabral nekaj rezerve, katera bo dovolj, če bo zdržala tehnika in ne bo falil navigacijsko. 

Avstralski novinec Price pa bo očitno s tretjim mestom imel najboljši končni položaj za novinca v Dakarju.  Če se vse konča brez zapletov. 

Stanovnik danes spet konstanten in skupno je sedaj na 27. mestu. Dokaj malo prednosti ima nekaj dirkačev pred njimi in lahko pride  mogoče do 25 mesta jutri. 

 

http://gaps.dakar.com/2015/dakar/stage-12/aso/ukie.php

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ga čaka laia, pa ne pomaga...

Popravljeno . Popravil BRANE
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še dobr, da nimajo doping testiranj....

 

Tale dama ima več testosterona, kot 10 povprečnih motosvetovcev skupaj....

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!