Skoči na vsebino

Peticija - preprečite razprodajo


Bmflar

Priporočene objave

Vse prodati, kar je strateškega, podeliti koncesije za upravljanje. Če drugega ne, mi ne bo treba vsakič dokapitalizirat nesposobnih, ko nekdo propade, se naredi prostor za drugega... Predvsem se bo v tem primeru spremenila količina napisanih neumnosti na raznih forumih - tudi na Motosvetu, kajti javni sektor, kamor štejem tudi firme v državni lasti, bo moral v tem primeru delat. Predvsem bo odklenkalo pisarniškim fikusom z ugrajeno tipkovnico in gumbom FB, ki po forumih smetijo s socializmom in ostalimi rentarskimi idejami, ki imajo za osnovo človeško lenobo.

Nekdo je jamral, češ koliko ljudi zaposluje Telekom... Če bo novi lastnik Telekom uničil zaradi nesposobnosti, bo pač prostor za drugega zaposlovalca, ki bo zaposlil ljudi točno v takem številu, kolikor jih bo potreboval...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale privatizacija je cisto zavajanje javnosti. Zakaj bi "moje/nase" premozenje prodali in z "mojim/nasim" flikal napake kriminalne politike in bankirstva?  

 

Dobri argumenti...se pa strinjam, da je treba nesposoben kader postavit na cesto

 

http://youtu.be/OX_wit8C8-g

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšna peticija, razprodaja....res ste ovce eni!

Na koncu TI odločiš kje in kaj boš plačal....V nobeni EU državi nimaš samo enega trgovca, ponudnika telekomunikacij itd.....vedno imaš izbiro, zato je pa Mercator dobil konkurenco in vsak se sam odloča kje bo kupoval....torej trg kroji cene in ponudbo, a ne.

 

Tudi Hypo banka je bila 100% avstrijska, pa ni več....amerikanci so kupili....in zdaj so avstrijci kje?...po koliko imajo bencin  #HD-Dyna?!

 

Berte še kaj drugega kot Mladino, znana po tem, da so res strokovnjaki za ekonomijo in gospodarstvo....pod vodstvom "diplomiranega" srednješolca Repovža.

 

http://www.finance.si/8815595/Aktualni-cenik-nacionalnega-interesa

 

Glede prvo-podpisnika peticije, pa ne bom izgubljal besed....je so-kreator vsega sranja v tej državi! Zakaj bi rad obdržal lastništvo v državnih rokah....

http://www.finance.si/8802106/Brskamo-po-poslih-Jo%C5%BEeta-Mencingerja

http://www.portalplus.si/450/aaa/

 

Tisti K-Lukec je pa z dosedanjim delom prav tako dokazal, da se spozna na vse probleme in da zna vse rešiti....samo še mleko obriše okrog ust in pogleda na zemljevid kje je Venezuela! 

 

Mene prav briga kdo je lastnik Telekoma, SŽ, Adrije, NLB, NKBM, Cinkarni.....briga pa tiste, ki imajo neposredno korist od teh firm...politiko!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dokler ne bo: "GRAD GORI, GRAŠČAK BEŽI" in nato korenite spremembe ustave, zakonodaje ne bo nic. Samo gamad se bo pri koritu zamenjala po vsakih volitvah. 

 

PS: zakonsko omejeno stevilo mandatov politikov je NUJA . . .po dveh mandatih mars iz parlamenta !  . . . ne pa da se strankarsko, ideolosko, kapitalno lobisticno skorumpirani okuzenci samo presedajo iz enga vladnega foteljcka na drugega.

  Dost bo! Začnite se upirati!!! 9. december 2014 Posted by bojevnik under Lubadarjevo grizenjeVroče

Dovolj mi je! Res, dovolj mi je Janeza Ivana Janše, dovolj mi je ostalih politikov, dovolj mi je pokvarjenih direktorjev, dovolj mi je podkupljivih županov, dovolj mi je kradljivih tajkunov, dovolj mi je, resnično!

Slovenija je propadla, enostavno, zbrišimo jo iz zemljevida, pozabimo na zgodovino naroda, zaprimo vse muzeje, zažgimo vse knjige, ki so kdajkoli prišle izpod rok naših pisateljev, pesnikov!

Resnično mi je dovolj pisanja člankov, dovolj mi je komentiranja in odgovarjanja na neumna vprašanja, ne grem se več! Dovolj sem opozarjal, dovolj sem govoril, zadeve pa se ne premaknejo! Sedimo, molčimo in čakamo!Konoplja-seminar_04-300x198.jpg

 

Koga čakamo, povejte mi?

Odrešenika? In kdo je ta odrešenik? En zaraščen mojster na križu, en golobučni preprodajalec orožja, en očalarski pravnik, ena šivilja v kratkem krilu? Kdo hudiča je odrešenik, povejte mi, vam ga grem sam iskat in vam ga bom pripeljal, sem v Slovenijo, še v celofan vam ga bom zavil in dostavil na dom!

Samo povejte mi prosim, kdo je ta odrešenik?

Vam še ni postalo jasno, da ste odrešeniki za vse težave vi sami! Vam res še ni jasno, da imate svojo usodo v svojih rokah? Ja vem, berem očitke pod besedili ki jih napišem, očitke v smislu “Še en ki samo govori in sedi za računalnikom in tipka!” Pa to ni res! Verjemite mi da ni res, čeprav se ne čutim dolžnega, da bi komerkoli razlagal o svojih podvigih in o svojih “revolucionarnih” akcijah! Nisem Che Guevara, nisem Fidel Castro, nisem Martin Krpan, nisem Ivan Kramberger! Nisem odgovor na vsa vaša vprašanja, še zase ne znam več v tem ponorelem svetu poskrbet!

 

Kdo sem? Jaz sem ti! Jaz sem tisti sosed, ki ne more plačevati stanovanja iz katerega so ga vrgli ven!

Jaz sem tisti sosed, ki je ostal brez hiše, ker ni mogel plačevati kredita!

Jaz sem tisti upokojenec, ki cele dneve presedi pred hišo in kolne ta sistem in politike!

Jaz sem tisti klošar, ki na Prešernovem trgu prosi za drobiž! Jaz sem tisti rudar, ki je ostal brez službe v Zasavju!

Jaz sem tista šivilja, ki je ostala brez službe v Polzeli!

Jaz sem tisti delavec, ki je ostal brez dela v Cimosu, v Svei, jaz sem tisti delavec, ki ga je direktor pripeljal na rob obstoja!

Jaz sem tisti človek, ki je skočil iz devetega nadstropja!

Jaz sem tista mamica, ki mora zjutraj poslati otroka lačnega v šolo!

Jaz sem tista stara mama, ki je morala na banki zaprositi za kredit, da bo lahko dostojno pokopala svojega moža!

Jaz sem tisti otrok, ki se na dvorišču igra s kamnom, ker mu starši ne morejo kupiti žoge!

Jaz sem ti!

In bolj kot se trudi izstopati, bolj sodim v kalup revščine!

 

JA, JAZ SEM TI!!!!

Ne sprašujte me kaj storiti, ker ne vem! Revolucija? Mogoče! Krvava? Zakaj pa ne! Mirna, dostojanstvena? Mogoče nam pa na ta način uspe! Vem le to, da tako ne gre več naprej! 99,9% ljudi umira na obroke, medtem ko elita živi na veliki nogi! Dovolj mi je!!!

Sprejmite odločitve, uprite se, vsak na svoj način! Vse kar vas prosim je le to, da ne molčite, da ne sedite doma pred televizorjem, da ne stokate o svojih problemih ob pivu! To je vse kar vas prosim!

Bodite ponosni nase, bodite močni, trdni, trmasti, ne stojte nemo ko vidite, da se nekomu dogaja krivica!!!

Lahko noč oz lep dan ti želim, ja, tebi ki to bereš!!! Deli to naprej v kakrsne koli obliki le da zaokroži med ljudi!

 

Uroš Blatnik, redni pisec prilog Dela

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dokler ne bo: "GRAD GORI, GRAŠČAK BEŽI" in nato korenite spremembe ustave, zakonodaje ne bo nic. Samo gamad se bo pri koritu zamenjala po vsakih volitvah. 

 

PS: zakonsko omejeno stevilo mandatov politikov je NUJA . . .po dveh mandatih mars iz parlamenta !  . . . ne pa da se strankarsko, ideolosko, kapitalno lobisticno skorumpirani okuzenci samo presedajo iz enga vladnega foteljcka na drugega.

  Dost bo! Začnite se upirati!!! 9. december 2014 Posted by bojevnik under Lubadarjevo grizenjeVroče

Dovolj mi je! Res, dovolj mi je Janeza Ivana Janše, dovolj mi je ostalih politikov, dovolj mi je pokvarjenih direktorjev, dovolj mi je podkupljivih županov, dovolj mi je kradljivih tajkunov, dovolj mi je, resnično!

Slovenija je propadla, enostavno, zbrišimo jo iz zemljevida, pozabimo na zgodovino naroda, zaprimo vse muzeje, zažgimo vse knjige, ki so kdajkoli prišle izpod rok naših pisateljev, pesnikov!

Resnično mi je dovolj pisanja člankov, dovolj mi je komentiranja in odgovarjanja na neumna vprašanja, ne grem se več! Dovolj sem opozarjal, dovolj sem govoril, zadeve pa se ne premaknejo! Sedimo, molčimo in čakamo!Konoplja-seminar_04-300x198.jpg

 

Koga čakamo, povejte mi?

Odrešenika? In kdo je ta odrešenik? En zaraščen mojster na križu, en golobučni preprodajalec orožja, en očalarski pravnik, ena šivilja v kratkem krilu? Kdo hudiča je odrešenik, povejte mi, vam ga grem sam iskat in vam ga bom pripeljal, sem v Slovenijo, še v celofan vam ga bom zavil in dostavil na dom!

Samo povejte mi prosim, kdo je ta odrešenik?

Vam še ni postalo jasno, da ste odrešeniki za vse težave vi sami! Vam res še ni jasno, da imate svojo usodo v svojih rokah? Ja vem, berem očitke pod besedili ki jih napišem, očitke v smislu “Še en ki samo govori in sedi za računalnikom in tipka!” Pa to ni res! Verjemite mi da ni res, čeprav se ne čutim dolžnega, da bi komerkoli razlagal o svojih podvigih in o svojih “revolucionarnih” akcijah! Nisem Che Guevara, nisem Fidel Castro, nisem Martin Krpan, nisem Ivan Kramberger! Nisem odgovor na vsa vaša vprašanja, še zase ne znam več v tem ponorelem svetu poskrbet!

 

Kdo sem? Jaz sem ti! Jaz sem tisti sosed, ki ne more plačevati stanovanja iz katerega so ga vrgli ven!

Jaz sem tisti sosed, ki je ostal brez hiše, ker ni mogel plačevati kredita!

Jaz sem tisti upokojenec, ki cele dneve presedi pred hišo in kolne ta sistem in politike!

Jaz sem tisti klošar, ki na Prešernovem trgu prosi za drobiž! Jaz sem tisti rudar, ki je ostal brez službe v Zasavju!

Jaz sem tista šivilja, ki je ostala brez službe v Polzeli!

Jaz sem tisti delavec, ki je ostal brez dela v Cimosu, v Svei, jaz sem tisti delavec, ki ga je direktor pripeljal na rob obstoja!

Jaz sem tisti človek, ki je skočil iz devetega nadstropja!

Jaz sem tista mamica, ki mora zjutraj poslati otroka lačnega v šolo!

Jaz sem tista stara mama, ki je morala na banki zaprositi za kredit, da bo lahko dostojno pokopala svojega moža!

Jaz sem tisti otrok, ki se na dvorišču igra s kamnom, ker mu starši ne morejo kupiti žoge!

Jaz sem ti!

In bolj kot se trudi izstopati, bolj sodim v kalup revščine!

 

JA, JAZ SEM TI!!!!

Ne sprašujte me kaj storiti, ker ne vem! Revolucija? Mogoče! Krvava? Zakaj pa ne! Mirna, dostojanstvena? Mogoče nam pa na ta način uspe! Vem le to, da tako ne gre več naprej! 99,9% ljudi umira na obroke, medtem ko elita živi na veliki nogi! Dovolj mi je!!!

Sprejmite odločitve, uprite se, vsak na svoj način! Vse kar vas prosim je le to, da ne molčite, da ne sedite doma pred televizorjem, da ne stokate o svojih problemih ob pivu! To je vse kar vas prosim!

Bodite ponosni nase, bodite močni, trdni, trmasti, ne stojte nemo ko vidite, da se nekomu dogaja krivica!!!

Lahko noč oz lep dan ti želim, ja, tebi ki to bereš!!! Deli to naprej v kakrsne koli obliki le da zaokroži med ljudi!

 

Uroš Blatnik, redni pisec prilog Dela

 

In kdo je ta Uroš Blatnik???

....ki ima mogoče dobrih 20 let delovne dobe?.....20 let pa če na tvojih in mojih dohodkih.... Ne bit ovca! Razmišljaj s svojo glavo, ne da te en psiholog napumpa!

 

http://ednevnik.si/profile.php?u=urosblatnik

Svoje mnenje o teh podpisnikih, sem pa že zgoraj povedal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bistvo je v tem, kaj napisal in ne kdo je napisal . . .  neka stranka deluje na tak nacin...dejmo diskreditirat avtorja, da se ne bo kdo z vsebino ukvarjal ... ccc

 

Beeeeee  Beeeee    :smoke:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bistvo je v tem, kaj napisal in ne kdo je napisal . . .  neka stranka deluje na tak nacin...dejmo diskreditirat avtorja, da se ne bo kdo z vsebino ukvarjal ... ccc

 

Beeeeee  Beeeee    :smoke:

Dej no.....a sam neka stranka....dobro jutro! Vse delujejo tako....ene imajo že več desetletno prakso! In kakšna je ta vsebina? Všečno "revolucionarno" nabijanje....že slišano iz obdobja letečih kock....in izplen takih "revolucionarjev"?....Ja, prišli so v parlament...v vlado nočejo, ker si pol za kaj odgovoren...in nabijaš spet po starem naprej, v slogu "demokratičnega socializma" (mi ga zna kdo razložiti?!)

......vse podobnosti z Mesečevim K-Lukcem so zgolj naključne!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej no.....a sam neka stranka....dobro jutro! Vse delujejo tako....ene imajo že več desetletno prakso! In kakšna je ta vsebina? Všečno "revolucionarno" nabijanje....že slišano iz obdobja letečih kock....in izplen takih "revolucionarjev"?....Ja, prišli so v parlament...v vlado nočejo, ker si pol za kaj odgovoren...in nabijaš spet po starem naprej, v slogu "demokratičnega socializma" (mi ga zna kdo razložiti?!)

......vse podobnosti z Mesečevim K-Lukcem so zgolj naključne!

Prepricanega nima smisla prepricevati...

 

Bolj je glasna mocna opozicija, kakor stranka v koaliciji, katero ostanek koalicije zlahka izglasuje.

 

Ce bo Luka Mesec ostal tak kakrsen je, bi si zelel, da bi cez par let bilo vsaj polovico taksnih  kakrsen je on v parlamentu. Fante vsakic naredi domaco nalogo in ne prodaja populisticnih floskul. 

 

 

" Odgovoren " si omenil  . . .  ne glede kdo pride v vlado, ne more narest drugega, kakor nadaljevat politiko predhodnika in dokler ne bo korenitih sprememb na visjih nivojih lahko samo volimo "manjse zlo".

Kljuc je v spremembi ustave in zakonodaje.

 

In ce se ze omenja "odgovornost".  Vsem sekretarjem, nadzornikom, ministrom, premijer-em etc, etc  bi bilo treba odgovarjat za sranje katero so soustvarjali, kraje, korupcijo, izsiljevanje in jim prepovedat gibanje v krogu 10km okoli katerekoli institucije povezane z JU, ter jim zaplenit vse premozenje (njim in njihovim bliznjjmi sorodnikom).

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Napisal si:

Kljuc je v spremembi ustave in zakonodaje 

 

Pa saj na papirju čisto vse lepo štima, nebi bilo potrebo (vsaj v90%) nič spreminjati. Problem je to, da se noče spremenit, z vsemi zakoni, sodišči, mediji...., se pa še ščiti to, da ostaja tako kot je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem bolj naklonjen levici, sem anti Janšist iz učbenika...zatorej bi moral podpisat peticijo proti privatizaciji...ampak NE...ne bom je podpisal...niti ne bom podpisal peticijo ZA privatizacijo...jo pa podpiram. Sam sem mnenja, da je privatizacija edini način, da se politika umakne iz gospodarstva...s tem mislim, da se zmanjša  ali onemogoči vpliv trenutne (leve, desne, bele, rdeče, črne. .) politike na gospodarstvo, na vodenje družb, na izčrpavanje.... Ja, poznamo dobre in slabe primere...Telekom (primer Hrvaške) je eden slabših, tudi Lek ni ravno vzorčen primer, pa Helios tudi ne...ampak treba je pogledat malo čez meje...Češka, Slovaška, Poljska...države, ki nas prehitevajo...po levi in desni...so v državo spustile tuj kapital.

 

Država je v qurcu, zdravsrvo je v qurcu, tudi šolstvo, ceste, infrastruktura....zakaj torej NE prodat tisto, kar nam ne funkcionira....

 

Po drugi strani pa razmišljam tudi takole; Je slučaj, da so v krizi samo države južne Evrope (Španija, Portugalska, deloma Francija, Italija, ves Balkan, Grčija)...???

 

Če me kdo prepriča, da je to načrtno produciranje dveh Evrop...razvite severne in srednje, ter nerazvite južne...podpišem peticijo PROTI privatizaciji ASAP (as soon as possible).

Popravljeno . Popravil Tedybear
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nj pride tuj kapital ... ni problema ... zakaj je treba prodajat ? ... kje so bili vsi tisti tuji investitorji, ko je bilo treba delat ceste, železnico ... ni jih bilo ... pod ceno bi kupili to, kar je že zgrajeno ...  infrastrukturo bi imeli že zgrajeno in napol zastojn ...

 

zakaj ne pride npr. mercedes, bmw ali kakšno veliko drugo podjetje in zgradi v slovenijo tovarno? zakaj ne pride kia ali hyundai in naredi obrat za izdelavo avtomobilov in gradbene stroje? zakaj tujci ne vložijo sredstva v naše magistralne in regionalne ceste ....

 

zato, ker se jim ne izplača

 

:krneki:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nj pride tuj kapital ... ni problema ... zakaj je treba prodajat ? ... kje so bili vsi tisti tuji investitorji, ko je bilo treba delat ceste, železnico ... ni jih bilo ... pod ceno bi kupili to, kar je že zgrajeno ...  infrastrukturo bi imeli že zgrajeno in napol zastojn ...

 

zakaj ne pride npr. mercedes, bmw ali kakšno veliko drugo podjetje in zgradi v slovenijo tovarno? zakaj ne pride kia ali hyundai in naredi obrat za izdelavo avtomobilov in gradbene stroje? zakaj tujci ne vložijo sredstva v naše magistralne in regionalne ceste ....

 

zato, ker se jim ne izplača

 

:krneki:

Zato, ker smo bili predragi, kar se tiče zemljišč, ker so naši postopki pridobivanja dovoljenj zakomplicirani in dolgotrajni, ker nimamo (nismo imeli) prijaznega okolja do vlagateljev, ZATO so šli na Slovaško, Poljsko in Madžarsko.

 Simpl ko pasulj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato, ker smo bili predragi, kar se tiče zemljišč, ker so naši postopki pridobivanja dovoljenj zakomplicirani in dolgotrajni, ker nimamo (nismo imeli) prijaznega okolja do vlagateljev, ZATO so šli na Slovaško, Poljsko in Madžarsko.

 Simpl ko pasulj.

Hvala qrcu. Drugje posledice lahkih razprodaj že čutijo. Pa ne samo prijetne. Tujega kapitala človek ne zanima. Samo poceni delovna sila in možnost čim cenejše proizvodnje. Zato najprej uniči obstoječo industrijo, naredi svojo, ko mu ne nese več dovolj, pa jo likvidira in pobere vse kar je možno in spizdi drugam. In domači ostanejo z golo curo v koprivah.

Mi namesto da bi vztrajali na izogibanju razprodaj in poskrbeli za plačilno disciplino in giljotine za lopove, pa sedaj klečeplazimo za drobiž, ki bo kaj hitro skopnel mi pa bomo ostali brez vsega. In potem bo čudno, ko bodo koline! Brez njih očitno ne bomo.

 

Zapomnite si, še mačke se zastonj ne gonijo in tudi tujec ne bo vlagal, če ne bo od tega odnesel nekaj kar bi l ahko imeli mi sami.

Nespososobnost potolči domačo lopovsko golazen tako kravatarske kot politikantske baže ni opravičilo za razprodajo srebrnine!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala qrcu. Drugje posledice lahkih razprodaj že čutijo. Pa ne samo prijetne. Tujega kapitala človek ne zanima. Samo poceni delovna sila in možnost čim cenejše proizvodnje. Zato najprej uniči obstoječo industrijo, naredi svojo, ko mu ne nese več dovolj, pa jo likvidira in pobere vse kar je možno in spizdi drugam. In domači ostanejo z golo curo v koprivah.

Mi namesto da bi vztrajali na izogibanju razprodaj in poskrbeli za plačilno disciplino in giljotine za lopove, pa sedaj klečeplazimo za drobiž, ki bo kaj hitro skopnel mi pa bomo ostali brez vsega. In potem bo čudno, ko bodo koline! Brez njih očitno ne bomo.

Zapomnite si, še mačke se zastonj ne gonijo in tudi tujec ne bo vlagal, če ne bo od tega odnesel nekaj kar bi l ahko imeli mi sami.

Nespososobnost potolči domačo lopovsko golazen tako kravatarske kot politikantske baže ni opravičilo za razprodajo srebrnine!

tocno!

od vseh tujih kapitalisticnih prascev so nas najbol najebali domacini. Srot je lastnorocno zjebal obe pivovarni, fructal, radensko in posledicno Mercator. Verjetno se kaj. Voukov klan je zrihtal MIP. Bavcar je uspesno razvijal in do prafaktorjev razvil Drogo Kolinsko in Istrabenz. Da o olastninjenem SCTju nit ne zgublamo besed. Mene sokira pogled na police po tem ko so Fructal kupili ljudje z idejo prodajat sokove. Ko odlicni znamki ni treba vec placevat Srotovih kreditov, ampak se zasluzek dejansko investira v razvoj. Dobesedno pred vrat gledam, kako Batagel trzi postojnsko jamo. Politicni nastavljenci zadnjih 20 let skupj niso nardili tolko kot Bato z ekipo v dveh letih. Pa si o njegovih poslovnih praksah ne mislim nic dobrega. folk ma zaposlen na pogodbe in dobick kasira njegova firma. V njegovi senci nic ne raste. Ampak brez njega bi se okrog jame v roku 3 let podrlo vse.

zato se bojim, da je prodaja edina sansa de se ohrani vsaj nekaj delovnih mest-

Ce samo pomislim da je bil svoj cas Marjan Podobnik sef Telekoma, me zagrabi panika in silna zelja po prodaji tujcem za 1 euro. Tak isto je pri zeleznicah. prodat za 1 euro. cenejs je placevat socialne za 400 sprevodnikov ki se vedno ne znajo slovensko, kot flikat miljonske izgube zarad nesposobnih politicnih nastavlencev in zreziranih razpisov...

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

zato se bojim, da je prodaja edina sansa de se ohrani vsaj nekaj delovnih mest-

Ce samo pomislim da je bil svoj cas Marjan Podobnik sef Telekoma, me zagrabi panika in silna zelja po prodaji tujcem za 1 euro. Tak isto je pri zeleznicah. prodat za 1 euro. cenejs je placevat socialne za 400 sprevodnikov ki se vedno ne znajo slovensko, kot flikat miljonske izgube zarad nesposobnih politicnih nastavlencev in zreziranih razpisov...

Daj no daj, kakšna sociala neki. Vzporedni plan razprodaje in vritolezenju kapitalu z Adolf Merklevo&co na čelu je ukinitev sociale. Kar poglej kakšne pogoje nam postavljajo.

Na vagi, na katero kažeš je samo ena stran brez druge za uravnoteženje. Če bi prodajni znesek delili med zaposlene bi bilo še najbližje tvoji opciji. A potem smo pa že na nek način v socializmu in samoupravljanju. Opsaaaa, to pa ne križ božji, to pa ne. Pa čeprav smo bili v tistih časih kot družba neprimerno uspešnejši od danes. 

 

In kaj ti pomeni "ohraniti" vsaj nekaj delovnih mest? Nekaj hlapčkov za kapital ostali pa crknite. Edino to.

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!