Skoči na vsebino

Peticija - preprečite razprodajo


Bmflar

Priporočene objave

"Zakaj nam stalno dopovedujejo, da dolgujemo in da moramo dolgove poravnati, pa četudi vemo, da jih poravna le plebs, finančna oligarhija pa ne?"

 

Zato, ker je plebs se vedno dovolj zadovoljen v govnu v katerem zivotari. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trenutna je delnica telekoma na dokaj solidni ceni. To ne bi bila razprodaja, pač pa prodaja. Res je da bi veljaki fasali provizijo, ampak pol je pa konc. nič več kartelnih dogovorov, nič več škodlivih svetovalnih pogodb. nič več pomembnih delovnih mest za odslužene politkomisarje. Nobenga obiranja več. Jez bi šu na proteste, če bi bli spontani ljudski protesti. tole kar smo meli po lj in mb je bil navaden združeno leviški blef. 

 

 

:hmm: Ne. Ampak izkušnje imam slabe. Pa hudič, nekaterih stvari ne pozabim.

 

Priznam da sem v takozvani pivovarski vojni trdo držal pesti da Uniona ne kupi Interbrew. Ker Laško je vendarle naše, uspešno podjetje. Skupej bodo razturili. Začetk 90ih je blo laško na hrvaškem zakon. Posledice tega prevzema pa so:obubožano Laško, izčrpan Union, srbski Fructal in češka Radenska. Talec v zgodbi Mercator je prodan hvaškemu izčrpovalcu ljudi in dobaviteljev.

 

prodaja Koprške banke. Dva kupca. Manšinjski lastnik Intresa san paolo in nov igralec na trgu Istrabenz. Spet upalijo nacionalčni interes in kad+sod delnice prodata Bavčarju. Čez 6 mesecev bavčar s hudim dobičkom delnice proda Intesi San paolo. Torej je nacionalni interes enako interes določenih političnih priviligirancev?

 

To sta samo dva izredno očitna primera, kako je slovenec slovencu volk, in da je bez veze iskat fuj in fej grde zunanje iskoriščevalce, ker smo sami sebi največji sovražnik. 

 

Da smo kot narod postali popolnoma nesposobni pa vidimo na volitvah. polovica se jh nafuka vsakič ko ima priliko, druga polovica brezkompromisno podpira vedno iste lopove.

 

 

We Fucked. 

 

Hmm, Madžar so prodali vse. Kje so?

Ne poslušam politike, vendar sem slišal za slabo banko, ki jo vodijo tujci. Menda je vse po pravilih ali se motim?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... Res je da bi veljaki fasali provizijo, ampak pol je pa konc. nič več kartelnih dogovorov, nič več škodlivih svetovalnih pogodb. nič več pomembnih delovnih mest za odslužene politkomisarje. Nobenga obiranja več. 

 

We Fucked. 

 

Povzel si bistvo "nacionalnega interesa". Bravo.

To kar imamo sedaj, je mafijsko vodenje podjetij. 

Zanimivo je, da v vseh teh letih ni nihče odgovarjal za razne "svetovalne pogodbe". Me zanima kateri lastnik bi dovolil take šlamastike. 

Ja nič, hotli smo kapitalizem in zato bo treba delat ne pa "poznat" nekoga. 

 

Problem strahu pred nedržavnim (tudi tujim) lastništvom, ki ima za moje pojme realne osnove pa je v tem, da Evropa in svet drsi v koncentriranje kapitala in sužnjelastniški sistem (kredit-služba). 

Žal niso vsi sposobni imeti svojih podjetij in država bi morala zaščititi najšibkejše (ne govorim o luzerjih). 

Tukaj gre pa vse v isto smer in bolj kot gledam, bolj se mi zdi, da bo res počilo... In to takrat, ko večini ne bo šlo več dobro. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim, da bo prej počilo v Nemčiji, Franciji in Italiji ... pol bo pa razpad sistema EU ....

 

:krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim, da bo prej počilo v Nemčiji, Franciji in Italiji ... pol bo pa razpad sistema EU ....

 

:krneki:

pol bo pa spet Jankovič car  :P  :D ........aja pa prej bo pomoje Anglija stisnIla iz EU

Popravljeno . Popravil TOMCAT
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 a misliš, če bomo prodali, da se ne bo plačevala elektrika, avtoceste, telefon, ogrevanje, vodo ... bomo in to precej višji ceni ... država ne bo mogla omejevati cen

 

še zrak, ki ga dihamo bomo plačevali in un ki ne bo imel denarja, bo umru, ker nau smu dihat

 

:krneki:

Zgleda, da nisi čist razumu... Danes plačuješ (zadeve, ki ne pijejo vode in ostala lopovščina), da potem lahko plačuješ (položnice, ki se ti morda ne zdijo pretirano visoke, samo je potrebno prištet še ta prvo plačevanje zraven... )! Ko prodaš, "le" še plačuješ (položnice(če hočeš, lahko pa tud ob ognju sediš... ))!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti nisi razumu... če vemo da plačujemo lopove, potem je treba temu narediti konec, ne pa da prodamo vse skupaj ... mi ne znamo delat nič al kako ?

 

dokler se bomo spraševali, kater avto gre po makadamu 200 km/h in bo odgovor "služben", potem bo tako... vsi vse vemo, pa nič ne naredimo ....

 

spet bo ulica svoje povedala

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti nisi razumu... če vemo da plačujemo lopove, potem je treba temu narediti konec, ne pa da prodamo vse skupaj ... mi ne znamo delat nič al kako ?

 

dokler se bomo spraševali, kater avto gre po makadamu 200 km/h in bo odgovor "služben", potem bo tako... vsi vse vemo, pa nič ne naredimo ....

 

spet bo ulica svoje povedala

 

 

Pa to je to. V 90% je to isti folk. Shizofrenija čista. Vsi bi nove vrtce in plačevali brez računa. Pol prideta  še Lepi Mesec in Vijoletka plozat o demokratičnem socializmu. Spet nek virtualni sistem kjer bi vsi dajali predloge in živeli na račun drug drugega...Bitje čigar prva zaposlitev je postlanc in igralka. Igranje je make believe, pretvarjanje da smo nekaj kar nismo. pr nas se to v prvem šusu izvoli v parlament. Go figure. 

 

Ulica je pr nas del problema, ni rešitev. U mariboru je poču film ker so bli radarji narobe postavleni. to je blo narobe, ne da folk besni 90 skoz mesto. Radar je narobe postavljen. Poslušam to na ridah dostkat. packi so inkasanti, sred vasi je radar....... 

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spet bo ulica svoje povedala

 

Tok bo povedala, kot je že...Res nam gre super! Radarjev v MB res da ni, bo pa firma, ki jih je postavila zagotovo dobila odškodnino! Ne 200 po šodru, zdej gremo že 300! Od tu naprej je pa problem, saj gre 400 zlo mal avtov... :ninja:  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tukaj se vsi neki prepričujete, hkrati pa vsi furate hude motorje, zapravljate nore denarje za (slab) kofe na OMV in se vozite na dopuste v druge države. 

NE gre to tko fantje  :glare:   :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TOLE SEM DOBIL NA MAIL!
KJE JE SLOVENIJA - članek iz New York Times...

Ameriški novinar je v New York Timesu o Sloveniji zapisal:

Obstaja država v Evropi pod Alpami, ki meji na Balkan in je omejena sama s seboj. Tam živijo najlepše ženske, vendar nataliteta upada.
Tam nezaposleni največ delajo. Tam živijo ljudje na najbolj plodni zemlji, ki pa je neobdelana. Obdelovanje plodne zemlje se kmetom ne izplača. Tam večinoma prazni vlaki še vedno vozijo najpočasneje v Evropi, brez upoštevanja voznega reda, po avtocestah pa se vozijo noro hitro - s plačevanjem cestnine, ki je med najdražjimi v Evropi.
V tej državi vsi igrajo košarko, smučarji dosegajo svetovne športne dosežke. Rekreacija jim je prioriteta, delo pa rekreacija.
Vsi hitijo v službo, a vsi zamujajo. Osemurni delavnik traja deset ali več ur. In nihče se ne upira fevdalnemu izkoriščanju.
Zdravstvo je tam brezplačno, zdravljenje morajo vsi plačevati.
Tam so svobodni novinarji, ki svobodno pišejo in poročajo po ukazih svojih šefov, katerim objave narekujejo skorumpirani politiki in zakulisni veljaki, odvisno od njihovih potreb.
Tam je svetovna kriza dobila državljanstvo.
Tam so javna naročila skrivnost, državne skrivnosti pa javne.
Tam še niso znani končni zmagovalci 2. svetovne vojne.
Tam pišejo zgodovino nepismeni, najbogatejši so pa tisti, ki nikoli niso delali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TOLE SEM DOBIL NA MAIL!

KJE JE SLOVENIJA - članek iz New York Times...

Ameriški novinar je v New York Timesu o Sloveniji zapisal:

Obstaja država v Evropi pod Alpami, ki meji na Balkan in je omejena sama s seboj. Tam živijo najlepše ženske, vendar nataliteta upada.

Tam nezaposleni največ delajo. Tam živijo ljudje na najbolj plodni zemlji, ki pa je neobdelana. Obdelovanje plodne zemlje se kmetom ne izplača. Tam večinoma prazni vlaki še vedno vozijo najpočasneje v Evropi, brez upoštevanja voznega reda, po avtocestah pa se vozijo noro hitro - s plačevanjem cestnine, ki je med najdražjimi v Evropi.

V tej državi vsi igrajo košarko, smučarji dosegajo svetovne športne dosežke. Rekreacija jim je prioriteta, delo pa rekreacija.

Vsi hitijo v službo, a vsi zamujajo. Osemurni delavnik traja deset ali več ur. In nihče se ne upira fevdalnemu izkoriščanju.

Zdravstvo je tam brezplačno, zdravljenje morajo vsi plačevati.

Tam so svobodni novinarji, ki svobodno pišejo in poročajo po ukazih svojih šefov, katerim objave narekujejo skorumpirani politiki in zakulisni veljaki, odvisno od njihovih potreb.

Tam je svetovna kriza dobila državljanstvo.

Tam so javna naročila skrivnost, državne skrivnosti pa javne.

Tam še niso znani končni zmagovalci 2. svetovne vojne.

Tam pišejo zgodovino nepismeni, najbogatejši so pa tisti, ki nikoli niso delali.

Da ni to bil prevod kake strani iz knjige Ivana Dobskega? Debilnost napisanega je kar pravsnja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tajkunske barabe, ki so kradle, imajo več denarja in premoženja, kot na začetku plenjenja, komot država lahko kasira z obrestmi, vse se da, če je politična volja, samo brez revolucije ne bo sprememb, zasigurno :klicaj:  Če je problem v Golem otoku, stavim, da nam Hrvatska odstopi pravico do uporabe za namen, ki je tam že bil v veljavi :smoke:

A ti bi revolucijo?....kaj ti je pa hudega ob dveh dobrih mrcinah, avtu, bajti....? Pazi....da ne obrneš stvari....verjamem, da si vse pošteno zaslužil in plačal, a z revolucijo gre vse to adijo, mar ne?

Pa srčne in srečne km.... :OK:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti bi revolucijo?....kaj ti je pa hudega ob dveh dobrih mrcinah, avtu, bajti....? Pazi....da ne obrneš stvari....verjamem, da si vse pošteno zaslužil in plačal, a z revolucijo gre vse to adijo, mar ne?

Pa srčne in srečne km.... :OK:

maš prav, otroci naj se znajdejo po svoje, glavno da je nam zdaj za vzdržat :blush:

Tudi tebi srčne in srečne km... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti bi revolucijo?....kaj ti je pa hudega ob dveh dobrih mrcinah, avtu, bajti....? 

No saj zato pa je tako, ko so hlapčki zadovoljni. Tudi v Dachau so bili med ta najbolj zajebanimi kapoti iz vrst taboriščnikov. 

In ravno take ljudi, pardon, to niso ljudje, take pizde bi bilo potrebno najprej pospravt, če naj bi bila družbena ureditev vsem ostalim prijazna.

Dokler pa je razmišljanje tako, da važno, da je meni dobro, ostali pa naj crknejo, toliko časa bo zatiranje uspevalo.

Ja, edino revolucija ali strah pred revolucijo lahko krizo človeštva omili!

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Pazi....da ne obrneš stvari....verjamem, da si vse pošteno zaslužil in plačal, a z revolucijo gre vse to adijo, mar ne?

Ja, če znaš razmišljati samo plitvo v okviru plank in je zate revolucija le državljanska vojna, ja potem je tako kot v vseh vojnah za nekoga adijo, za ostale profit.

 

Če pa razmišljaš v smeri osveščanja ljudi namesto pranja glave z eno ali drugo ideologijo, v smeri tudi nenasilnega odpora (Gandhi varianta), v smeri državljanskih nepokorščin, v smeri ojačanja zdrave opozicije z zdravimi programi, v smeri sankcioniranja psihopatskih barab v vrstah politikov, manipulatorjev in bankirjev potem revolucija ni nujno tudi državljanska vojna, temveč krepak in več ali manj nenaden preobrat določenega sistema.

 

Čeprav v končni fazi, če se nasprotna opcija kapitalističnih krvosesov ne more sprijazniti, da ne more lastiti in vladati celemu svetu, bo zaradi revščine in brezupja nedvomno prišlo do krvave revolucije. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 24 leti smo se odcepili, ker nam je kao vse pokradu Beograd. Zdaj nam vse pobere Bruselj. A si predstavljate, da vso infrastrukturo, strateška podjetja, nepremičnine, banke, zavarovalnice etc etc, prodamo multinacionalkam in potem se hočmo odcepit iz EU.

 

Jaz si ne predstavljam.

 

:krneki:

Itak. Svobodni kot ptičke na veji. Bogati pa enako.

 

 

Bruselj nam pobira, ker nam vsiljujejo prodajo državnega premoženja ... kar Nemčija ni dobila z vojno, bo zdj preko Bruslja dobila vse. Kdo vodi EU ... itak da Nemčija, Francija in Velika Britanija ...

 

sicer pa ... nj vse prodajo, da bomo res že enkrat hlapci na svoji zemlji ... srečni smo, če smo nesrečni

 

zase se ne bojim, bom že preživel, če pa bo šlo preko vseh razumnih mej .. pa spet v hosto

 

:krneki:

Ni razlike ali si hlapec tujcu ali domačinu.

Trenutno se tujci bolj držijo pravil igre, ker so pač tega vajeni. Pa ponavadi kupijo zato, da firme potem tudi laufajo. Naši keniki, pa ponavadi kupijo za sitne pare, zjebejo situacijo in prodajo po kosih za profit. Pa magari za staro železo.

 

 

Predvidevam, da je tiste, ki bi prodali vse, soseda bolje futrala, kot njihova lastna mati.

Tale naša mati se kurba za sitne pare, pijančuje, skrbi le za lastno rit, na svoje otroke se pa spomni le, ko ima korist od njih.

 

 

...

 

Ulica je pr nas del problema, ni rešitev. U mariboru je poču film ker so bli radarji narobe postavleni. to je blo narobe, ne da folk besni 90 skoz mesto. Radar je narobe postavljen. Poslušam to na ridah dostkat. packi so inkasanti, sred vasi je radar....... 

Mariborčanom je počil film, ker so hotli privatizirati še križišča. Vse so nam sprivatizirali, vse pokradli, vse zapravli. Od 20.000 glavega TAMa je ostalo le nekaj privat firmic, ki ne zaposlujejo niti procenta prejšnjih delavcev.

V okolici dobro deluje le nekaj firm, ki so v rokah tujcev. "Naši rešitelji" pa so ali zaprli ali pa životarijo.

 

 

No saj zato pa je tako, ko so hlapčki zadovoljni. Tudi v Dachau so bili med ta najbolj zajebanimi kapoti iz vrst taboriščnikov. 

In ravno take ljudi, pardon, to niso ljudje, take pizde bi bilo potrebno najprej pospravt, če naj bi bila družbena ureditev vsem ostalim prijazna.

Dokler pa je razmišljanje tako, da važno, da je meni dobro, ostali pa naj crknejo, toliko časa bo zatiranje uspevalo.

Ja, edino revolucija ali strah pred revolucijo lahko krizo človeštva omili!

Kaj pa Darwin in preživetje najbolj prilagojenih?

Ali nismo mi vsi tu na Motosvetu sami kapoti s svojim moto bliščem, medtem ko eni še za kruh in elektriko nimajo?

Strah pred revolucijo lahko samo povzroči širjenje represivnega aparata. Spomni se Kresalove in njenih oklepnikov za policijo. Samo revolucija lahko za krajši čas prestraši krvosese, da se malo umirijo.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, če znaš razmišljati samo plitvo v okviru plank in je zate revolucija le državljanska vojna, ja potem je tako kot v vseh vojnah za nekoga adijo, za ostale profit.

 

Če pa razmišljaš v smeri osveščanja ljudi namesto pranja glave z eno ali drugo ideologijo, v smeri tudi nenasilnega odpora (Gandhi varianta), v smeri državljanskih nepokorščin, v smeri ojačanja zdrave opozicije z zdravimi programi, v smeri sankcioniranja psihopatskih barab v vrstah politikov, manipulatorjev in bankirjev potem revolucija ni nujno tudi državljanska vojna, temveč krepak in več ali manj nenaden preobrat določenega sistema.

 

Čeprav v končni fazi, če se nasprotna opcija kapitalističnih krvosesov ne more sprijazniti, da ne more lastiti in vladati celemu svetu, bo zaradi revščine in brezupja nedvomno prišlo do krvave revolucije. 

Kot prvo....moj komentar je bil namenjen builderju, in ga je tud lepo razumel, ti ga očitno nisi (mogoče plitko, zaplankano razmišljanje?)....ne vem zakaj pol ti pametuješ ?! Gandhi varianta izpod Alp... :lol:  

Kot drugo....napiši v profil vsaj koliko si star....ker po teoriji sodeč imaš ogromno življenjskih izkušenj.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot prvo....moj komentar je bil namenjen builderju, ...

Sorči, ke se mešam v vajino lubezensk živlejne. A ne bi za se lizat raj uporablala zasebnih sporočil? Ne vem če je tle mišlena glih bigbraderska scena.

... Kot drugo....napiši v profil vsaj koliko si star....ker po teoriji sodeč imaš ogromno življenjskih izkušenj.

Lp

Evo, sm ti ustregu. Moji tresoči revmatičn prstki so se sicr lohk kej zatipkal, ampak tm nek okol bo.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

škoda besed .. ne da se mi več .. ampak ponovim ... prodajmo za pošteno ceno, kupci naj bodo znani in naj pokažejo denar ... Mercator so prodal tako in jih ni izučilo, zdaj še Petrol ... pol pa prodajmo Triglavski narodni park Kitajcem, da bodo kakšno rudo najdl in izkopali ... rudarje imam tudi tukaj, nekaj 20.000 jih pa s kontejnerji pripeljejo.

 

Ko bo počilo bom zraven, če bo treba kakšnemu finančno pomagat, sem zraven tko kot mnogokrat ...

 

upam, da bom še ene 20 let živ in poiščem tele stare poste in vam jih serviram :whistle:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Kaj pa Darwin in preživetje najbolj prilagojenih? ...

Darwin je naštudiral, kako se organizmi prilagajajo na spremembe. Homo kretenus pa očitno prilagaja svet sebi. Tako da najbolj prilagojeni in uspešni ne velja več kot naboljša izbira za nadaljevanje.

... Strah pred revolucijo lahko samo povzroči širjenje represivnega aparata. Spomni se Kresalove in njenih oklepnikov za policijo. Samo revolucija lahko za krajši čas prestraši krvosese, da se malo umirijo.

S tem je tako kot pravijo za orožje. Ne mahaj z njim, če ga ne misliš uporabiti.

Strah pred revolucijo mora biti nujno povezan z odločnostjo, da se jo tudi izpelje če drugo ne zaleže.

V obeh primerih represivni aparat raste.

Kdor vsaj malo gleda naprej, lahko zaključi, da je bodočnost naših otrok v lakoti in vojni. Zato je prelaganje odločnosti o potrebnih spremembah na sledeče generacije ubijanje naših lastnih otrok.

To počno le pizde!

Vulvam sorčy, niso mišljene one. ;-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... pol pa prodajmo Triglavski narodni park Kitajcem, da ...

Prepozn, se že farji spet grebejo. In ni dvoma, da jim bodo JaJčevci in ostali hlapčki ustregli. Začeli so z Blejskim otokom, sedaj gredo preko cerkvenih gozdov naprej.

Elektriko, pokojninsko zavarovanje pa milijardne pufe jim pa mi plačujemo, ofr pa so v veliki meri v žep bašejo pa v drugo državo pošiljajo.

Še nekaj takih "akcij", pa ne bo več kaj prodat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!