Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2015


motolover

Priporočene objave

 

 

Z Nearreinom postaneva lačna...kam....ja Ajdovcu Damiju 34 tam se najbolje je pa še zastonj je  :OK: vmes srečava še Borutta in njegovo lepšo polovico ,pobereva še njih in vsi se prvlečemo na suho sadje.....hvala Dami34  ^_^

 

 

 

 

lp  :kmet:

Nč ne priznam, nikogar ne poznam, kr neki...kdo ste sploh vi? :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 

Z Nearreinom postaneva lačna...kam....ja Ajdovcu Damiju 34 tam se najbolje je pa še zastonj je  :OK: vmes srečava še Borutta in njegovo lepšo polovico ,pobereva še njih in vsi se prvlečemo na suho sadje.....hvala Dami34  ^_^

 

 

 

 

 

še dobro, da se nista mimo ustavla, k men je zmanjkalo kruha  :angryrant1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

13677_1564712933788242_13489897587767324

 

 A bi dal kakšne koordinate za ta DAMIČASTI34XBAR...al se bomo  (vsaj jaz) še naprej vozil lačni skozi Wajdušno, pa se uspel napojit šele pri kolegu v Dobravljah. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 A bi dal kakšne koordinate za ta DAMIČASTI34XBAR...al se bomo  (vsaj jaz) še naprej vozil lačni skozi Wajdušno, pa se uspel napojit šele pri kolegu v Dobravljah. 

To so zaupne informacije.....kaj češ da me Dami34 odstavi kot Cerar,Vebra  :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Počas domov GSA je pa .....sploh ne bom komentiral  ...

 

 

No, pa vseeno malo pokomentiraj GSA.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, pa vseeno malo pokomentiraj GSA.

Vse lahko povem samo v presežkih  :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse lahko povem samo v presežkih  :OK:

 

In kakšni so ti presežki, glede na to da si lastiš najhujšo konkurenco?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kakšni so ti presežki, glede na to da si lastiš najhujšo konkurenco?

Izjemno prožen agregat ki vleče zvezno že od 2rmph naprej,zelo suveren občutek v nagibu ,vzmetenje Dyna požira vse kar pridelajo naše ceste ,bremze (servo) brutalno dobre itd ....da ne smetim z vtisi preveč,skratka kar sem jaz vozil mu ni konkurence,še najbližje njemu lahko ob bok postavim 1190 ADV !

Oba sta huda mopija , sam nevem kk mate tolk soldou da menate stroje ku gate :D jebomast

Ti povem recept :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oba sta huda mopija , sam nevem kk mate tolk soldou da menate stroje ku gate :D jebomast

Kako to misliš ?  Ene gate maš lohk za celo sezono, motorja pa ja ne morš celo sezono vozt enga in istga :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še dobro, da se nista mimo ustavla, k men je zmanjkalo kruha  :angryrant1:

Pridemo edino na povabilo  :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izjemno prožen agregat ki vleče zvezno že od 2rmph naprej,zelo suveren občutek v nagibu ,vzmetenje Dyna požira vse kar pridelajo naše ceste ,bremze (servo) brutalno dobre itd ....da ne smetim z vtisi preveč,skratka kar sem jaz vozil mu ni konkurence,še najbližje njemu lahko ob bok postavim 1190 ADV !

Ti povem recept :kva1:

 

versys1000

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bi zmogel, ker so že na v650 vrhunski občutki

 

Ti si pa za hece zadnje čase  :kva2:

 

A spet kak plin testirajo v okolici snecer ?  :alko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pismo tale Snecer ima pa srečo. Jaz sem mislil, da imava isti motor, pa zdaj vidim, da je on verjetno dobil kakšen prototip. :grim  :smoke:

:topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pismo tale Snecer ima pa srečo. Jaz sem mislil, da imava isti motor, pa zdaj vidim, da je on verjetno dobil kakšen prototip. :grim  :smoke:

:topic:

Ja sej za reveža je tud krompir najboljša hrana ko ni nikoli še probal biftka ..... :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pismo tale Snecer ima pa srečo. Jaz sem mislil, da imava isti motor, pa zdaj vidim, da je on verjetno dobil kakšen prototip. :grim  :smoke:

:topic:

 

Istega v nobenem primeru ne moreva imeti.

 

Jaz se z v650 vrhunsko vozim, če pa imate drugi probleme, pa motor ni kriv, ampak verjetno osebnostne in fizične lastnosti.

 

Ja sej za reveža je tud krompir najboljša hrana ko ni nikoli še probal biftka ..... :kva1:

 

A surovi biftek, da je dobra zadeva? to se pa res ne da primerjat s pečenim krompirjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Istega v nobenem primeru ne moreva imeti.

 

Jaz se z v650 vrhunsko vozim, če pa imate drugi probleme, pa motor ni kriv, ampak verjetno osebnostne in fizične lastnosti.

 

 

A surovi biftek, da je dobra zadeva? to se pa res ne da primerjat s pečenim krompirjem.

Ja to je isto kot se ne da Kawasaki primerjat z BMW  :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!