Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2015


motolover

Priporočene objave

jebale vas i pike i soča u D* ! grem zdele s suzy nardit vtis po ljubljani, gre kdo zravn, leteči štart pri figovcu 11.52 ?, reportaža sledi ! :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Ej imava srečo, da nisva unih slik dala gor, ko sva se po kraških jamah vozila, pa sm močerila povozu. To bi blo zih za 66 pik!

 

Skrete sm pa navajen pucat, sej kar dostkrat versysa operem.

 

Dobro da ne za 69.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jebale vas i pike i soča u D* ! grem zdele s suzy nardit vtis po ljubljani, gre kdo zravn, leteči štart pri figovcu 11.52 ?, reportaža sledi ! :smoke:

Ti zmeri najaulaš furo 10 minut pred odhodom, pol te pa nkol ne morm ujet. No ja, sej te verjetn tut tko al tko nebi mogu ujet, k sm bl na izi...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uceri pa dons naredu en mejhn krog,Lj. Ziljska dol..Lienz, Defegrntal,Stalersatel,Bruneck,Brener,Insbruck,Fener pass,Garmisch,Minhen,Bayerischezell,Kufstein,Kitzbuchel,Zell am zee,Grosglokner Lienz,Ziljska dol.,Trbiz ,Lj.Dolg seznam ko kurja creva,1200km,vtisi nepozabni,rit razbolena,slik ni ker jih se zmeri ne znam napopat,na koncu zajebu skor eno uro do doma na obvoznici zaradi jebenih kolesarjev. :grim

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uceri pa dons naredu en mejhn krog,Lj. Ziljska dol..Lienz, Defegrntal,Stalersatel,Bruneck,Brener,Insbruck,Fener pass,Garmisch,Minhen,Bayerischezell,Kufstein,Kitzbuchel,Zell am zee,Grosglokner Lienz,Ziljska dol.,Trbiz ,Lj.Dolg seznam ko kurja creva,1200km,vtisi nepozabni,rit razbolena,slik ni ker jih se zmeri ne znam napopat,na koncu zajebu skor eno uro do doma na obvoznici zaradi jebenih kolesarjev. :grim

pošlji slike men na MMS pa ti jih prpopam, kr drgač itak ne vela :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uceri pa dons naredu en mejhn krog,Lj. Ziljska dol..Lienz, Defegrntal,Stalersatel,Bruneck,Brener,Insbruck,Fener pass,Garmisch,Minhen,Bayerischezell,Kufstein,Kitzbuchel,Zell am zee,Grosglokner Lienz,Ziljska dol.,Trbiz ,Lj.Dolg seznam ko kurja creva,1200km,vtisi nepozabni,rit razbolena,slik ni ker jih se zmeri ne znam napopat,na koncu zajebu skor eno uro do doma na obvoznici zaradi jebenih kolesarjev. :grim

... stari, nikad čovjek od tebe ... :) :) :)

.

ps.

.... bova jutr zvečer limala ... :) :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... stari, nikad čovjek od tebe ... :) :) :)

.

ps.

.... bova jutr zvečer limala ... :) :) :)

boš ti limau ja...s ta kratkimi :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti si pa tko reden gost v Karlobagu kokar so eni pr Dinkotu... 

Sem pa opazu zadnjič da mamo na Gorenjskem najbolj razfukane ceste. Niti ene kulturne se zdajle ne morem spomnit. Povsod drugje so lepše.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem pa mal več napiciklu ko včeraj, pa zato manj na matorju ..... po zajtrku 55,95km picikla, pol pa na motor čez Sleme v Črno na K. v kurnik na pico, te pa u Ravne na K. u lidla :D, in zatem čez Kotlje na Ivarčko juezero mal posedet. Potem pa čez Graško Goro do velenja in do domov:D, nekaj čez sto km je pa le blo :)

 

post-43324-0-99680200-1434140439_thumb.jpg

 

post-43324-0-87481700-1434140440_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti si pa tko reden gost v Karlobagu kokar so eni pr Dinkotu... 

Sem pa opazu zadnjič da mamo na Gorenjskem najbolj razfukane ceste. Niti ene kulturne se zdajle ne morem spomnit. Povsod drugje so lepše.

Ah ne...letos sem bil sploh prvic na jadranki. Meni je nekako dalec.....ze do Rijeke jih moram naklepat skoraj 200. Ce jih dodam se par deset pa proti zahodu, sem pa ze v Cortini.V Poljansko do Zirov in Selsko dolino do Zalega loga sta se dobri, vse ostalo je pa katastrofa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-18923-0-69241800-1434184345_thumb.jpg

Vtisnjeno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Današnja furca ng-col-logatec-lj-petelinje :D- škofljica- rakitna 2x gor dol :D - ride 2x gor dol :D -postojna-ng :D slik ni motoristov je bilo ogromno 

 

prvi motor ka sm ga sreču je bil gs drugi gs tretji gs,... in tako se je nadaljevalo do nekje številke 20 nato ducati :D in nato ponovno zgodba z gs potem še par ducatijev in par japoncev 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Današnja furca ng-col-logatec-lj-petelinje :D- škofljica- rakitna 2x gor dol :D - ride 2x gor dol :D -postojna-ng :D slik ni motoristov je bilo ogromno

prvi motor ka sm ga sreču je bil gs drugi gs tretji gs,... in tako se je nadaljevalo do nekje številke 20 nato ducati :D in nato ponovno zgodba z gs potem še par ducatijev in par japoncev

Ja seveda, na Smartinki nasprot btcja sva se pa midva srecala.

Si bil z ducatijom ane? Tezko te je falit ce imas samo 1 luc :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!