Skoči na vsebino

Nakup novega enoprostorca


Damir Ivanšek

Priporočene objave

zakaj pa ne bi clovk kr normalne limuzine kupu? tej tamponi na kolesih so res :SS

al pa naročite še četrtega pa kupis lepo kombi :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj pa ne bi clovk kr normalne limuzine kupu? tej tamponi na kolesih so res :SS

al pa naročite še četrtega pa kupis lepo kombi :P

pol bosta pa dvojčka se bo pa še težje odločil ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... ekola... moj sodelavec se je po mesecih cincanja med S-max.... Sharan.... C-4 GP...končno odločil....in kupil Veliki kozolec od Renolda ....   :slap:

 

... važn da ima 7 zicev...   :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... ekola... moj sodelavec se je po mesecih cincanja med S-max.... Sharan.... C-4 GP...končno odločil....in kupil Veliki kozolec od Renolda ....   :slap:

 

... važn da ima 7 zicev...   :P  ....pa kljuko za avtovleko  si pozabu napisat :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... ekola... moj sodelavec se je po mesecih cincanja med S-max.... Sharan.... C-4 GP...končno odločil....in kupil Veliki kozolec od Renolda ....   :slap:

 

... važn da ima 7 zicev...   :P

 

Čovek nema stila ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da se bom kar za Citroena odločil. Sem primerjal malo 3. vrsto sedežev (c max , s max, zafira) in vsi imajo te "začasne" sedeže precej velike (po dolžini) in če hočeš v njih dokaj normalno sedeti, moraš dati sedež v 2. vrsti tako naprej, da dejansko le ta ni več uporaben. Pi Citroenu se pa dobro pozna večja medosna razdalja in manjša dolžina sedežev v 3. vrsti, ki je za otroke še primernejša ker mu noge visijo dol ne pa da jih ima vodoravno in brca v hrbtišče 2. vrste. Ne vem zakaj poskušajo nekateri proizvajalci narediti sedeže za odrasle, če pa tako ali tako ni prostora zadaj za njih.

 

Mogoče me edino malce moti to, da Citroen nima enojnega sredinskega naslona za roko ampak imata voznik in sovoznik vsak svojega - manjšega. Pa višina samega sedenja le malce čudna. Ne vem ali je streha toliko nižja, ali je sedež toliko višji. Sam sem velik 183 cm in si moram sedež spustiti skoraj čisto dol, da se ne zadanem v  strop.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri cotroen-u bencinarju - če ima motor od minija se kar pripravi na enormno porabo olja od 80,000km naprej ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, sicer si se že odloču ampak ampak kaj je pa z kakim seatom narobe? Midva imava alhambro, staro sicer že joj, samo zaenkrat laufa ko urica (ajde, stara je 13 let), pri kolegu od mojga imajo še starejšo, tudi še zmeri laufa.

Zadaj se lepo sedi, midva mava tavelko zadi parkirano (na isofix, ne vem kdo je reku da zadaj ni isofix-a, seveda je), velka je 132cm pa ni težav. Tud kolega sva azadnje na ta zic dala pa ni nič jamru zaradi nog. Je pa tako da midva tistih zadnjih sedežev nimava, imava samo pet zicev, enkrat ko sva rabila še en zic sva si ga pa sposodila pri že omenjenem kolegu.

Tisti ki pravite zakaj enoprostorec. Nisem ujela koliko imaš stare otroke, ampak... Če je mala razlika med njimi (pri nama konkretno 3 leta med prvo in ta tretjim) rabiš velik avto. Da notri flikneš voziček, pa kak poganjalec pa siro pa kolo pa podobne pizdarije in da ravno ne rabiš šin gor dajat... Je fajn če je velik prtljažnik. Zadnjih dveh zicov itak ne rabiš imet skoz notri, jih pač daš ven in ko jih rabiš jih daš nazaj.

skratka, men je alhambra zakon, če se slučajno marija prikaže in da bi imela denar za nov (ne rabljen) avto bo to nova alhambra ki ima tudi drsna vrata. Ker verjetno marije ne bo in ker so otroci že tok večji bo verjetno kak pičkaso :grim

Za forda jaz ne bi dajala roke v ogenj, ga je imel (in ga spet ima) svak pa... Ubi bože, skoz ga je imel na servisih (ta novega pa to verjetno še čaka). Pižojček je še slabš, glede citroena pa ni slišat pripomb od meni znanih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A folk dons nima vec okusa za avtomobile?

 

To nima veze z okusom ampak z potrebami (pa ne z kako pokvarjeno ven uletet :grrr ).

Jaz bi tud raj mela lamborgini diablo pa glej... Itak niam denarja, pa tud če bi ga imela, kam naj pa mulce fliknem, na streho? Aja, tud na streho ne bo šlo :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To nima veze z okusom ampak z potrebami (pa ne z kako pokvarjeno ven uletet :grrr ).

Jaz bi tud raj mela lamborgini diablo pa glej... Itak niam denarja, pa tud če bi ga imela, kam naj pa mulce fliknem, na streho? Aja, tud na streho ne bo šlo :blush:

 

Če bi imela za Diablota bi imela tut še drobiža za limuzino in šoferja za mulce ...

 

... Ni panike  :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!