Skoči na vsebino

Razlika v letih - praktične izkušnje


Nearrain

Priporočene objave

Poznam poznam ..... je ful zgovorna in nasmejana  ...... o nežnosti nebi zaj ne .... pa ona slika na avatarju ful na njo liči !!  :D  

Drugače pa ni napačna  8)  Moreš jo spoznat  :wink:  

Lp

pi es: Njena domišljija je pa itak na višku  :idea:

no po tvojem opisu je čisto drugačna kot se je pokazala:

brez fantazije - ponavlja 1000let stare babje fraze, pa finte kot da ma 12 let

ti

pa v kaki navezi sta vedve??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stigmata pa Bauca sta legendi. prvi po enem tednu sta me v dobro voljo spravili (sploh Stigmata!!) 8) :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stigmata pa Bauca sta legendi. prvi po enem tednu sta me v dobro voljo spravili (sploh Stigmata!!) 8)  :D  :D

pri meni se je smejala cela familija, da smo potoke solza točili od smeha

:lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, ja, novinec, začetnik, smrkavec,... :oops:

To si rekel ti, ne jaz!!!!!

In ne se toliko razburjat :arrow: slabo za zdravje :!: :wink:

zakaj spet tak način?

kaj ti je pa človek naredil?

a sedaj boš pa njega...

poglej se v ogledalo in izreci ta nasvet, ki si ga njemu dala in ubogaj VSAJ samo sebe

pa ne se spet nad mene spraut - sej veš kaj te pol čaka

:evilbat:

Bravo 1 :!:

Cuj ti Stigmata! A si mal zleht? :twisted: :twisted: Saj se ne razburjam, ceprav se trudis, ni kaj...

Samo jaz sem taaaaak kul :roll: :roll: Ko spricer, recejo na nasem koncu :D

Veliko hladovine zelim tudi tebi :wink:

Urbi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, ja, novinec, začetnik, smrkavec,... :oops:

To si rekel ti, ne jaz!!!!!

In ne se toliko razburjat :arrow: slabo za zdravje :!: :wink:

zakaj spet tak način?

kaj ti je pa človek naredil?

a sedaj boš pa njega...

poglej se v ogledalo in izreci ta nasvet, ki si ga njemu dala in ubogaj VSAJ samo sebe

pa ne se spet nad mene spraut - sej veš kaj te pol čaka

:evilbat:

Bravo 1 :!:

Cuj ti Stigmata! A si mal zleht? :twisted: :twisted: Saj se ne razburjam, ceprav se trudis, ni kaj...

Samo jaz sem taaaaak kul :roll: :roll: Ko spricer, recejo na nasem koncu :D

Veliko hladovine zelim tudi tebi :wink:

Urbi

HVALA URBI - STIGMATA JE ŽLEHT - DEFINITIVNO

in zahrbtna

privatno piše hinavska pisma - kao, a ti res misliš da sem hudobna... - med tem pa po forumu kretenske izjave:

"... a dvojajčna dvojčka imaš.. a to pomeni da ima vsak dve jajci..?

(gl "prčkanje.." - gl tudi odg !!)

ker sem včeraj napovedal odjavo (prazniki) pa koza ni znala do konca prečitat (lahkonoč), da če bo čas, da pridem "na kratko pogledat"

in sm jo dobu

:twisted: :twisted:

ZAHRBTNA, VIJOLIČNA, agresivna etc

muuuuupresssss

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol:

:lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oba vrla gladiatorja bi skromno opozoril, da udarci pod pas sicer niso izrecno prepovedani, kljub temu pa je zaželeno spoštovati nek določen nivo, pod katerim se naj ne bi udrihalo. Poskusita sprejeti gornje kot dobrohoten namig, če je le mogoče. Hvala.

OK, cenjeni gledalci, čas je za nevidnega človeka, ki vas bo navduševal s svojimi vragolijami na pravtako nevidnem trapezu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oba vrla gladiatorja bi skromno opozoril, da udarci pod pas sicer niso izrecno prepovedani, kljub temu pa je zaželeno spoštovati nek določen nivo, pod katerim se naj ne bi udrihalo. Poskusita sprejeti gornje kot dobrohoten namig, če je le mogoče. Hvala.

OK, cenjeni gledalci, čas je za nevidnega človeka, ki vas bo navduševal s svojimi vragolijami na pravtako nevidnem trapezu.

SE APSOLUTNO STRINJAM PEPE

predvsem se bom držal pravila :

1 kar je za povedati naj se pove JAVNO vsi se imajo pravico smejati njej ali meni - privatno dopisovanje odpade

2 moderatorji naj se ne vmešavajo z brisanjem, ker bodo publiko oškodovali za zabavo in če po pomoti izbrišejo nevidni trapez tudi nevidnemu človeku lahko okrnijo njegove vragolije - ti kako pa on vidi svoj trepez :shock: - saj lahko pade mimo :roll:

3 publiki se dovoli le smeh brez pripomb - te pošiljati na "pm"

4 za druge besedne dvoboje IZKLJUČNO Z NAMENOM SMEHA se otpirajo druge teme, recimo: a & b :lol: OBRAČUN

5 VSESKOZI SE ZAVEDAJTE "da je smeh pol zdravja" ...in da so vsi vici stari ..in da vam tu nudimo: nevidni človek, stigmata in moja malenkost obilo zabave in smeha

lp

1

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

bolj intenzivno bo po praznikih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...STIGMATA JE ŽLEHT - DEFINITIVNO in zahrbtn

:twisted: :twisted:

ZAHRBTNA, VIJOLIČNA, agresivna etc

muuuuupresssss

HVALA, HVALA, jaz mam tebe tud rada in te pogrešam do smrti!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kok pa tu po ljubezni diši .... :oops: .... aha .... :wink:

a ne, a ne - toolk da je kr mal preveč - kar zaudarja že... prav neprijetno..

hmm

jaz bi raje te tematike v "prčkanje.." obdeloval .. ki je temu bolj primerna .. pa ne gre, kaže

:oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kok pa tu po ljubezni diši .... :oops: .... aha .... :wink:

a ne, a ne - toolk da je kr mal preveč - kar zaudarja že... prav neprijetno..

hmm

jaz bi raje te tematike v "prčkanje.." obdeloval .. ki je temu bolj primerna .. pa ne gre, kaže

:oops:

Ja res je mal preveč udarn vonj ..... ja treba je stigmato nekako ´prestavit´v oni topic ...... al pa to zaklente ! Iceeee !!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alo! Da bo ta tema bol DiNamiČna, se spet oglašam! 8) 8)

V glavnem, jaz se strogo držim naslova topika in (se spet hvalim :roll: ) sporočam, da se še vedno čisto resno držim svoje napovedi "samo starejše" :!:

glih včeraj namreč... :oops: :oops: ena 1,5 let sterejša :oops: :oops: ... Ni ful, ampak princip je princip! :D

Urbi-ki-se-samo-hvali

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

predvsem se bom držal pravila :

1 kar je za povedati naj se pove JAVNO vsi se imajo pravico smejati njej ali meni - privatno dopisovanje odpade

bolj intenzivno bo po praznikih

Ej, Enka in Stigmata (pa Bauca in Urbi) -

glede na to ,da ima tema določen naslov in uvod, je neumestno, da se greste take nabijalnice kr počez. Če se imate že za špikat, se prijavita v klepetalnico chat.motosvet.com/html , ali pa si dopisujta po PM-ju (privat mail, da ne bo kdo narobe razumu) ali po e-mailu. Lahko tudi vzameta v roko vsak svoj telefon in vtipkata ustrezno številko sogovornika, da se v živo zmenita, kdo je koga špikal, žalil... si morda priznate, kdo je komu všeč, ga poskusite nažicat za eno večerjo ali za furico čez ovinek ali dva, lahko tudi v prijetnem okolju domačega doma :)

Načeloma pa verjetno teme, v katerih naj bi bile kakršnekoli konstruktivne razprave ali tudi razprave KrTAko oz. KrNeki, niso glih vesele, ko se pojavijo naključni dueli, ki se zavlečejo čez več kot 3 strani v enem dnevu... Drugi pri tem samo klikajo kot budale, in si mislijo "a bosta ta dva kretena že šla kam drugam smetit...". Saj veste - trebit tako črvivo solato je lahko dolgočasno, če ti potem niti en listič ne ostane, da bi ga požru :)

No, pa še zadnji udarec pod pasom - niti zabavna več nista... Vedita - vsak izvirni štos, ki sta ga izrekla, je bil vsaj enkrat že izrečen in zato ni več zabaven sploh... Pa ker sta tolk neoriginalna, sta še bolj dolgočasna. :twisted:

Če se mata kaj za zment, pejta na kufe. :idea:

Hauk. :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

predvsem se bom držal pravila :

1 kar je za povedati naj se pove JAVNO vsi se imajo pravico smejati njej ali meni - privatno dopisovanje odpade

bolj intenzivno bo po praznikih

Ej, Enka in Stigmata (pa Bauca in Urbi) -

glede na to ,da ima tema določen naslov in uvod, je neumestno, da se greste take nabijalnice kr počez. Če se imate že za špikat, se prijavita v klepetalnico chat.motosvet.com/html , ali pa si dopisujta po PM-ju (privat mail, da ne bo kdo narobe razumu) ali po e-mailu. Lahko tudi vzameta v roko vsak svoj telefon in vtipkata ustrezno številko sogovornika, da se v živo zmenita, kdo je koga špikal, žalil... si morda priznate, kdo je komu všeč, ga poskusite nažicat za eno večerjo ali za furico čez ovinek ali dva, lahko tudi v prijetnem okolju domačega doma :)

Načeloma pa verjetno teme, v katerih naj bi bile kakršnekoli konstruktivne razprave ali tudi razprave KrTAko oz. KrNeki, niso glih vesele, ko se pojavijo naključni dueli, ki se zavlečejo čez več kot 3 strani v enem dnevu... Drugi pri tem samo klikajo kot budale, in si mislijo "a bosta ta dva kretena že šla kam drugam smetit...". Saj veste - trebit tako črvivo solato je lahko dolgočasno, če ti potem niti en listič ne ostane, da bi ga požru :)

No, pa še zadnji udarec pod pasom - niti zabavna več nista... Vedita - vsak izvirni štos, ki sta ga izrekla, je bil vsaj enkrat že izrečen in zato ni več zabaven sploh... Pa ker sta tolk neoriginalna, sta še bolj dolgočasna. :twisted:

Če se mata kaj za zment, pejta na kufe. :idea:

Hauk. :?

Hej :!: Saj sem jim točno to že jaz napisal! :x :x (enih pet strani nazaj)

Zakaj pa mene zdaj v isti koš mečeš? :evil: :evil:

Saj vidiš, da s izključno hvalim s stvarmi, o katerih naj bi šla tale tema :D :D

PACE, bi rekli Italijani :wink:

Urbi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prijavljam se za naslednji Ultimate Fight. Rad bi nastopil pod imenom SymRu The Destroyer. Stigmata & 1, imata morda v prihodnjih dneh kaj časa? Don, boš poskrbel za organizacijo?

Hauk. :?

SymRu, saj bi, pa nisem več Don King. Tanovi se pa še ni javil :? Boš lahko malo počakal ali se mudi??

LP, PEPE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se vidi da si med novejšimi na forumu- sčasoma boš ugotovil da večina tem zleti s topica in zabluzi v smeri ki z originalno temo nimajo niti najanjše povezave. Čisto informativno ponavadi se vse obrne v smer sexa ali pa zajebavanja, podebavanja, in kakršna ***jebavanja pač še poznaš! :wink:

In tebi se to zdi OK?

Ne vme, če si opazila tudi to, da ko se tako dva zaciklata v petstransko zajebancijo, kmalu vsi zginejo iz topica, unadva pa se tudi začneta dolgočasit, ko izgubita publiko in zadušita debato?

To je moteče, kot da bi za mizo sedelo deset ljudi, dva pa bi se začela neki jebat v glavo in zajebavat tako, da bi vreščala na ves glas in mahala z rokami. Drugi bi lahko samo debelo gledali :shock: in se dolgočasili, dokler unima dvema ne bi zmanjkalo elektrike... ali pa bi se končno šla dolčkat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej :!: Saj sem jim točno to že jaz napisal! :x :x (enih pet strani nazaj)

Zakaj pa mene zdaj v isti koš mečeš? :evil: :evil:

Nisem te dal v koš, ker si isti, kot unadva, ampak "v vednost, da jima ne nergaš edini " :D

Tko da - we're on the same side :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SymRu, saj bi, pa nisem več King Kong. Boš lahko malo počakal ali se kaj zamudiš??

Vkolikor ste starejši od mene in bi to lahko bila pozneje koristna izkušnja, lahko tudi počakam, seveda :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej :!:  Saj sem jim točno to že jaz napisal! :x  :x  (enih pet strani nazaj)

Zakaj pa mene zdaj v isti koš mečeš?  :evil:  :evil:  

Nisem te dal v koš, ker si isti, kot unadva, ampak "v vednost, da jima ne nergaš edini " :D

Tko da - we're on the same side :)

OK, OK, valda!

Samo zdaj pa smo v nevarnosti, da še mi zabluzimo! :lol: :lol:

Vis, nikoli ni vredi :?:

Urbi

p.s.: Cujte, vi ko ste tu že veterani... kaj pa moderatorji delajo? A niso glih zato moderatorji, da tako smetje (tudi to, ki ga zdaj kljuckam) kenslajo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In tebi se to zdi OK?

Ne se mi ne zdi me je odneslo :oops: in ker sem vedla kaj se bo iz vsega tega izcimlo sem rekla naj se vsa moja šalata popuca amapak je še nihče ni! Bi jo sama pa ne gre :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yo, Sym, guess what: našel sem nasprotnika zate :!: Nikoli ne boš uganil:

CYC The Desintegrator se je sam javil :wink: Sem vaju že parkrat videl v ringih širom po MS & dobro vama gre. Res, častna. Naj organiziram areno :?: :lol: :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PEPE ..... ali ti :

- Nabijaš poste?

- Hočeš narediti dobro delo?

- Ti je enostavno dolgčas in pač pišeš tja v tri dni .... tako kot jaz :D

In še ena možnost ....

- Vsega tega po malem?

Mislim da bo to tazadnje ..... 8)

Lp :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!