Skoči na vsebino

Razlika v letih - praktične izkušnje


Nearrain

Priporočene objave

Obstajajo pari, ki nimajo razlike v letih in se super razumejo ali "super" Nerazumejo in so pari, ki majo veliko razliko in ravno tako razumejo ali nerazumejo. Je pa res, da so nekatere mlajše z starejšim iz različnih materialnih razlogov. So izjeme, ampak redke :004

... in nekateri mlajši s starejšimi... :yes: :whistle:

Je pa zanimivo, da sta vidva reagirala tako ostro. Kot da bi slučajno koga žalil...hmm. A sem na kakšno bolečo struno pomotoma zabrenkal?

:grim :xx: :whistle: :krneki: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

No. zdej pa dajte komentarje na ta primer:

-punca ima 14 let,tip pa 32

Pa to nisem jaz! :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma lahko je samo varuška :whistle:

jebemti, nalomit mu use kosti :yes: B)

Pa to nisem jaz! :grrr

pa lih ustrezaš profilu :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je težko komentirat,namreč poznam primer,ko je 13-letno dekle se zaljubilo v moža(bil je poročen), star 31 let po parih letih se je ločil in poroči s to najstnico,danes še živita skupaj -verjetno ne več dolgo mislim,da so jima skupni dnevi šteti.On je namreč bil toliko zadrt,da je vse nepremičnine dal napisat na dva otroka iz prvega zakona in na enega iz njunaga zakona,tako,da jo ima finančno v šahu.

Takim parom je največkrat zelo lepo v postelji, po materijalni in finančni plati,problemi nastanejo,ko postane ta starostna (biološka) razlika očitnejša,začne se nekje ko je moški star okoli 60-let,takrat je ta biološka razlika 18 let veliko večja,kot pri 32-desetimi!!!! :OK:

Popravljeno . Popravil Brumer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma lahko je samo varuška :whistle:

jebemti, nalomit mu use kosti :yes: B)

pa lih ustrezaš profilu :whistle:

Ni šans! :nono: Je moja sestrična!!! :grim

pa lih ustrezaš profilu :whistle:

Jaz mam rajš starejše od sebe. :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek: :eek:

ji boš pa ja dau pametni nasvet :grim

če jo imaš kej rad :huh:

ma seveda,sam kera baba si pa da kaj rečt,če je zaljubljena??? :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja to pa nwm :grrr

a to ti je ona povedala,prosila za nasvet al kako :hmm: :hmm:

Ona prosla za nasvet? :grrr Ona vidi zdej,kak trava raste,kamne čuje govort,...! :grim

Čist je zmešana! :grim

Jaz sem to zvedo od družinske obveščevalne službe,saj veš kak to deluje. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ona prosla za nasvet? :grrr Ona vidi zdej,kak trava raste,kamne čuje govort,...! :grim

Čist je zmešana! :grim

Jaz sem to zvedo od družinske obveščevalne službe,saj veš kak to deluje. :whistle:

družinska obveščevalna služba :lol1: :lol1: :lol1:

dokler sliši samo to je ok...če pa bo zaslišala kako bi temu rekla :hmm: materinski klic pa ne bo dobr :nono:

upam da ga še neki časa ne bo :grrr

(ampakkajvidinatolkstaremusejjevelikčlovečkovoknjenestarosti)

Popravljeno . Popravil minca
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz sem od mojga 8 let mlajša pa je že včasih problem..ker on bi otroka jz ne.. jz bi študirala on hoče da delam.. in podobno..

na začetku ni ovir..vse je idealno in ok...čez čas pride do problemov ki so s časoma vse večji..treba je veliko potrplenja..

glede vez ko so pa ženske starejše (upam da se komu preveč ne zamerim) pa mislim da to ni to.. je pa res da tudi taka razmerja uspevajo..

vse preveč vez gre narazen pa naj bo on velik starejši al enako star ali pa ona starejša. vse je odvisno od človeka samega kako kako vezo vzame in koliko se zanjo potrudi.

fajn bodte

črnolaska

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal :topic: , al pa tudi ne.

Se srečata dva možakarja pri 50-ih, pa pravi eden:

"Ti a veš da sem se poročil z 20 letnico."

Kolega pa pravi: "Ti si čist nor, glej čez 10 let boš 60 ona pa 30,

čez 20 let boš 70 ona 40, čez 30 boš ti star 80 ona pa 50,

kaj hudiča boš pol počel s tako staro babo." :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede vez ko so pa ženske starejše (upam da se komu preveč ne zamerim) pa mislim da to ni to.. je pa res da tudi taka razmerja uspevajo..

:nono:

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede vez ko so pa ženske starejše (upam da se komu preveč ne zamerim) pa mislim da to ni to.. je pa res da tudi taka razmerja uspevajo..

ma js sm se do zdej tudi bol zastopu s starejšo kukr mlajšo :)

zdej pa nimam problemu ne z mlajšo ne starejšo :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gerontofil... :krneki:

Zaj ne vem glih točno kaj je to, ampak se mi zdi da sem zadnič na diskaveriju gledal neko oddajo o totih gerontofilih. Pa kaj niso že izumrli? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaj ne vem glih točno kaj je to, ampak se mi zdi da sem zadnič na diskaveriju gledal neko oddajo o totih gerontofilih. Pa kaj niso že izumrli? :?

Noup. (Iz)umirajo njihovi partnerji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veze z večjo starostno razliko med partnerjema so res problematične. V večini primerov za okolico in ne zanju. Če se imata dva rada, se pač imata, ne glede na leta. Ne vem zakaj gre to večini folka to tako v nos. Ali ste fauš? Skrbite raje za to, da bodo vaše veze laufale in se manj obremenjujte z drugimi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Noup. (Iz)umirajo njihovi partnerji.

Ja sej, pol pa samo prešaltajo v nekrofilijo, pa nadaljujejo.... Simpl. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!