Skoči na vsebino

Razlika v letih - praktične izkušnje


Nearrain

Priporočene objave

hmmm 5 let razlike v moj plus pa sem baje otročji :hmm: jaka je pa 29 let in 11 mesecev mlajši pa mi očita da sem včasih še od njega bolj otročji :blink:

Jest sm pa od moje :wub: starejš 11, pa prav da sem včas čist otročji. :rolleyes:

Ta mala, k pa še ne govori "po slovensko" in je od mene mlajša 34 let (se prav da mi še ne reče da sem otročji), se pa z mano najraj igra. Se prav da ma moja kar mal prav :hmm:

Popravljeno . Popravil lojzek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V

vsakem od nas spi otrok

in najlepše ga je sem in tja

zbuditi .. tisti, ki tega ne znajo,

biti otročji na momente, mislim,

tisti

so ..

.

.

.

.

zombiji ..

.

in

.

.

.

otrok v nas kupi motor .. sy

ga pameten, odrasel človek

ne bi nikoli.

.......

:blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V

vsakem od nas spi otrok

in najlepše ga je sem in tja

zbuditi .. tisti, ki tega ne znajo,

biti otročji na momente, mislim,

tisti

so ..

.

.

.

.

zombiji ..

.

in

.

.

.

otrok v nas kupi motor .. sy

ga pameten, odrasel človek

ne bi nikoli.

.......

:blush:

jst se strinjam s tabo :worship:

glede celga posta mislem :worship:

PS:a se da kje kupit film boško buha??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj kupiti? A mora biti original...? S torrentom dol potegni.. :naughty:

Ko smo že pri Boško Buhi, se bom moral zraven dati, pa Neretvo, Sutjesko in Kozaro dol potegnit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A razlika v letih?

Kakšnega tastar'ga vpraš'te.

Mlajš' kot je..., bolj je noro!!! :D :D :OK: :010 :010 :010 :P

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, sveta vladar sm jst.

Denar je pa pač vladar tistim, ki s tem dejstvom še niso seznanjeni :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

razlika v letih je čist dobrodošla sam, da se dva ujameta in če se potem sploh ni več važno plus/minus koliko let je med njima ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

do sto let razlike naj ne bi bil ravno kakšen problem.Potem se pa že občuti razlika :kva2: :lol1: :kva2: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Moje mnenje pa je, da je odvisno v katerem življenskem obdobju je razlika..npr če je punca stara 14 pa ma tipa k je star 28 je to men SEEK pa se lahko še tok dobr štekata je to neke sorte pedofilija....če je pa tip star 38 bejba pa 24 pol je pa to že čist neki druzga....no moje mnenje je da tam po 23-24 letu starosti res ne igra razlika več nobene vloge...sam pol ke po 80em je treba verjetno vse skp mal z WDjem pošpricat :D Drgač se pa itak že vsa čudesa na tem planetu dogajajo tko da...ne se obremenjevat z leti in to je to :D :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
Če se ne pozna prej se pa čez čas....

Odvisno od razlike, odvisno na kaj gledaš, odvisno od pričakovanj,....

Ni nujno .)

Popravljeno . Popravil ShadoW88
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje mnenje pa je, da je odvisno v katerem življenskem obdobju je razlika..npr če je punca stara 14 pa ma tipa k je star 28 je to men SEEK pa se lahko še tok dobr štekata je to neke sorte pedofilija....če je pa tip star 38 bejba pa 24 pol je pa to že čist neki druzga....no moje mnenje je da tam po 23-24 letu starosti res ne igra razlika več nobene vloge...sam pol ke po 80em je treba verjetno vse skp mal z WDjem pošpricat :D Drgač se pa itak že vsa čudesa na tem planetu dogajajo tko da...ne se obremenjevat z leti in to je to :D :unsure:

Če pa tu tut WD 40 pomaga,pol pa :worship: :worship: :worship: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem bil 20 in sem parkrat z eno hudo hudo dobro 40 letno (ja, hudo hudo dobro!) sem mel obcutek kot da sem z max. 30 letnico letnico (tud po videzu), tak je bla divja in za vse varjante. Pol si pa najdes eno po letih sebi primerno pa se pocutis kot da umiras :krneki: Tak da leta tu definitivno ne igrajo popolnoma nobene vloge, je pa res da ce je pol moski star 55 zenska pa 75...ja, takrat pa zna nastat kriza. Po nekih raziskavah bi naj melo zeljo po spolnosti (ne si zdaj predstavljat zgolj ven pa not) 78% moskih starih med 75 in 85 let, zensk pa samo 40%!!! In iz tega vidika mores met res hudicevo sredo da se v kasnejsih letih tud na tem podrocju se dogaja;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej imamo tipicen primer, kako funkcionirajo...

Zivljenje Jelincica :) a mu ke je hudga? Njemu ne. Njej? ocitno ne.

Vprašanje koliko je tu ljubezni in koliko pomebno vlogo ima denar... :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!