Skoči na vsebino

Prodaja na srečke


Kremenčkovi

Priporočene objave

Upam ,da si poslal sedmico :OK:

haha... ne...  :grrr   je uni listek lota,ki so navodila pa to....  :D  no ti pošljem na zasebno številko pa naslou...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha... ne...  :grrr   je uni listek lota,ki so navodila pa to....  :D  no ti pošljem na zasebno številko pa naslou...

:jezen .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a lahko tut brez srečke zadeneš dobitek :?

 

:krneki:

Ob taki uri bi moral bit na pošti, ne pa da tu pišeš kozlarije :P

Danes je prispela nova pošilka, a daleč od tega kar je bilo obljubljeno.....

Torej jutri ne pozabit it na pošto , da čimprej zaključimo stvar in bomo lahko nekoga zaj... da ma Daihatsu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, nekateri ki ste za akcijo, že čakate na žreb, a žal več kot trudit se ne morem zbrat čimprej teh 50 kuvert,zaenkrat slabo kaže,saj je bilo veliko obljub,dejanj pa žal samo 12 do danes. Svoje znance in prijatelje še nisem obvestil o zadevi, prav zaradi tega vzroka, da nebi kdo podvomil v poštenost.
Grem slikat kuverte.......
Skrajni ukrep : V kolikor se zadeva ne izpelje, vam garantiram ,da pošljem kuverte nazaj in povrnem stroške. :cry::(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej to je to :(  http://shrani.najdi.si/?2Z/139/4xoZOVpK/kuverte.jpg

Res upam na boljše stanje v bodoče. Žreb se bo izvršil tudi če prispe samo 40 srečk.

 

Dobro dej saj bomo počakali...  :) Ti naredi še malo reklame pa to in bo. :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej se ne mudi,tudi jaz se odločam če bi poslal pa ne zaradi 10 € temveč ker moram do pošte! :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej se ne mudi,tudi jaz se odločam če bi poslal pa ne zaradi 10 € temveč ker moram do pošte! :kva1:

Naštimaj si kuverto, pa dej not 10€, prid pome in greva Isarajlija v živo pogledat, bo dau za pir.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naštimaj si kuverto, pa dej not 10€, prid pome in greva Isarajlija v živo pogledat, bo dau za pir.

Pa še PDL sprej mi bo dal k ga je obljubil :grim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Isarajli je v službi do 17ih. Vikende pa je fraj :) ( Če je kaj obljubil, bo obljubo držal ;) )

Popravljeno . Popravil isarajli1
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jebemtiš, danes so prispele samo dve in še to verjetno iz strano off road foruma.

Kmet, ti prinesem pošto na dom ? :D

Ajde folk, ne škrtarte, če ne zarad druzga, da ga ne dobi Jakob, ker ga ne mislim prosit za drug krog z avtom.

 

p.s. Naslov imata-te, čez vikend sem doma, pir je hladen v kleti .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za žreb ti predlagam sledeči način:

 

Vsaki koverti določi dvomestno cifro in jo napiši nanjo in udeležence seznani z njihivo cifro. Npr. objavi sliko s kovertami.

Nato moraš izbrati neko random cifro. Npr. prvi dve številki naslenjega žrebanja lotka.

Udeleženec čigar koverta bo imela najbližjo cifro je srečni dobitnik.

 

Tako zgotoviš pošten žreb tudi če udeleženicov na dan žreba ne bo prisotnih pri tebi, da bi te kontrolirali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsekakor bo kr nekaj udeležencev prisotnih, tako ,da tu nevidim problema. Problem je le v tem, da folk ni za akcijo, oziroma se prepočasi odvija in se bojim ,da bodo tisti ,ki so že poslali, postali nestrpni, pa tud avta ne morem koristit, obenem pa odganjam kupce ,ki me kličejo.

Dajte požurit, da zaključimo zadevo :010

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ajd, kupim DVE srečki.  S frendi že (pre)dolgo nismo s kupli gozdnega dirkalnika.  Tale zna bit zabaven. 

oj, še čakam ,če boš izpolnil obljubo .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 sicer sta dve kuverti od neznanih oziroma ena iz Sodržice, druga iz Martuljeka, če se kdo najde kot lastnik, naj prosim to tu potrdi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oštevilči jih, če zmagajo pa so verjetno naslovi znotraj kuvert, ob denarju :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsekakor bi proporočal priporočeno pošiljko, drugače pa 10€ fajn sktit med pair, na katerega napišete svoje podatke, da nebi kak poštar zagledal not denar....in bo prišlo do komplikacij.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsekakor bi proporočal priporočeno pošiljko, drugače pa 10€ fajn sktit med pair, na katerega napišete svoje podatke, da nebi kak poštar zagledal not denar....in bo prišlo do komplikacij.

upam,daj moja pršla.. :jezen

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej , naslednji teden pričakujem boljši odziv, v želji ,da vsaj do naslednje nedelje zberemo teh 50 kuvert in izvršimo žreb.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej , naslednji teden pričakujem boljši odziv, v želji ,da vsaj do naslednje nedelje zberemo teh 50 kuvert in izvršimo žreb.

Dej ne kompliciri tok,nared jutr žrebanje in tist k bo žreban ti nej da še 300 flik in zadeva uštimana  :yea1:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jutri vsi na pošto, naslov najdete par strani nazaj. Ajde, ne škrtarte teh 10€ in sprobajte srečo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!