Skoči na vsebino

Prodaja na srečke


Kremenčkovi

Priporočene objave

jutri vsi na pošto, naslov najdete par strani nazaj. Ajde, ne škrtarte teh 10€ in sprobajte srečo

Sem rinu Dr-Jakatu denar za srečko pa ni hotu baraba vzet.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem rinu Dr-Jakatu denar za srečko pa ni hotu baraba vzet.......

Ker se boji konkurence :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

100 % lahko potrdim naslednje prejete pošiljke :

Dr, Jakob 2X

DXR16

SIM

SMASER

MAIDEN

 

Prispele sta še dve ,ena iz lj (9.3. ob 10.23) in Grosuplje (14.3.) Ne vem od koga.

Vodijo Off Roudarji

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:headbang:

Fantje , zaradi Slovenske fovšije, sem prisiljen postopek takoj ustaviti, saj so na inšpektorat dobili dve anomnimne prijave, pravkar sem prejel zanimiv klic in hkrati povabilo na razgovor,več pričakujem v pošti,tako ,da potem povem,kako se bo rešilo.

Brez koncesije .ki jo imajo samo gospodarske družbe,občasno pa lahko igre organizirajo baje tudi društva in neprofitne organizacije, je igra na srečo preko interneta prepovedana .Kazen znaša od 1.500 do 500€ za prireditelja brez dovoljenja.

 

Žal sem bil naiven in verjel ,da bodo soforumaši zadevo sprejeli odprtih rok, podprli idejo, ne pa izkazali nevoščljivost,zato tudi nisem drugje objavljal. :fyou:

saj bi na tak način ,morda lahko tudi sam prijavitelj ,kdaj kaj prodal, brez da bi plačeval "stricem" luxuz.

Žal se je zadeva pač tako končala,TAKOJ KO PRENEHAM Z TEM PISANJEM, GREM NA POŠTO IN POŠLJEM POŠILJKE NAZAJ POŠILJATELJEM - PRISPELE BODO PRIPOROČANO (rabil bom dokaz o vračilu).

Nekatere, ki nimajo na hrbtni strani vašega naslova, bom odprl, prepisal naslov itd.

Hvala vsem sodelujočim, obžalujem ,da je do tega prišlo, vaših podatkov ne bom posredoval NIKOMUR !!!!

 

Lahko ste brez skrbi, vrnil bom vsem, čez eno urco bodo pošilke odposlane.

 

P.S. Prosim admina za izbris teme, da se zadeva še bolj ne zakomplicira.

 

Na obljubljeno pivo pa ste seveda vsi udeleženci še vedno vabljeni, ker se počutim ...(sploh ne znam opisat) bom kmalu priredil piknik iz roštilja za pošiljatelje, da vsaj tako pride do srečanja in mojega boljšega počutja.

 

Prijavitelju sporočam, da žal od prijave ne bo imel nič, če pa bi sodeloval, bi pa morda lahko imel. :fyou:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So že prepakirane in napoti, piknik bo vsekakor, ob toplem vremenu, tist ki bo želel, pa naj potem donira, če tud to ni prepovedano :xx:

Prijavitelj dobi gajbo pira in čevape za domov.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se popolnoma strinjam s Kmetom,ne pošilji nič,vsaj men ne..imej za en per,pa žena si nej da trajno delat...za prijavo pa nimam besed,svinjarija...takmu bi kost po kost lomu...foušija zafukana...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam,če imaš male daj jim v šparovček.  :)  :)  :)  Bomo še mi veseli.... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa saj ne morem verjeti, kako so eni bolani.... Tudi meni ne rabiš vračat, sem vse skupaj vzel bolj kot hec in podporo dobronamerne odbite ideje.... Brez besed...

Popravljeno . Popravil SiM
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.

.... ma sej ne morm verjet ... :(

... sej zato pa smo, tle kot smo .... :( :( :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj ti pa morejo .. to je srečolov med prijatelji in znanci .. ni javno ... ničkolikokrat sem zvedel, da ta forum ni javen... če hočeš komunicirati, se moraš prijaviti ...

 

kolikokrat na kakšnih zabavah, rojstnih dnevih, obletnicah, novo leto, motozborih  ipd... naredijo udeleženci srečolov in za to ne rabijo nobenega posebnega dovoljenja

 

 

bolano :SS

 

js te podpiram .. seveda, se pol dobiva in izvlečeš mojo srečko, katere nisem poslal

 

:krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj ti pa morejo .. to je srečolov med prijatelji in znanci .. ni javno ... ničkolikokrat sem zvedel, da ta forum ni javen... če hočeš komunicirati, se moraš prijaviti ...

 

 

o pa še kako je javen.... vpraši moderatorje..... vse kar je na FBje je lahko tudi tukaj..to pomeni ne sam javen, ampak povezan, javen in že totalno u ...aja ker je javen ne pišem več ker je lohka kdo užaljen pa me spet zašpeca....

 

kakšen bruh ..... :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No vsaj v tolažbo mi je ,da nisem samo jaz jezen ko :devil: :jezen :jezen . kot je nekdo omenil : KARMA...

Nekaj se vas je zdaj ponudilo,da denar obdržim za donacijo piknika (tud kamarati iz off rouda) Kuverte so že premontirane, z novimi znamkami, tak ,da fantje hvala za ponudbo, a jaz bi vseeno rad poslal nazaj, da bo fer iz moje strani, ko bo piknik, pa lahk prinesete nazaj ;)

Upam ,da se res vidimo, spoznamo, podružimo in v en glas jebemu vse po spisku pacientu, ki si je vzel čas zajebavat navaden folk :bum:

Matr si trd ke u bučo...ne pošilji nazaj,mej kot donacijo za piknik  :evilgrin:  :fight1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o pa še kako je javen.... vpraši moderatorje..... vse kar je na FBje je lahko tudi tukaj..to pomeni ne sam javen, ampak povezan, javen in že totalno u ...aja ker je javen ne pišem več ker je lohka kdo užaljen pa me spet zašpeca....

 

kakšen bruh ..... :BUA:

če je dostopen vsem, še ni javen :jezik:

 

kakorkoli že .. zmagu sm ... in zdi se mi podlo, da so ga prijavili .. me prav zanima, ali bo kakšno kazen fasu :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So že prepakirane in napoti, piknik bo vsekakor, ob toplem vremenu, tist ki bo želel, pa naj potem donira, če tud to ni prepovedano :xx:

Prijavitelj dobi gajbo pira in čevape za domov.

Jaz sem te prijavil!!

 

Samo da dobim čevape :kva2:  :kva2: !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr si trd ke u bučo...ne pošilji nazaj,mej kot donacijo za piknik  :evilgrin:  :fight1:

je blo premal za trajno, pa sem ti poslal, sej lahk nazaj prineseš ,ko prideš na piknik, sam ne pričakuj kamniških čevapov ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je blo premal za trajno, pa sem ti poslal, sej lahk nazaj prineseš ,ko prideš na piknik, sam ne pričakuj kamniških čevapov ;)

Kaj pa če organiziraš piknik kot praviš,10 evrov je srečka,10evrov pa vstopnina ,stroški se ti pokrijejo pa še avto prodaš ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!