Skoči na vsebino

Priporočene objave

1 hour ago, Kmet2 said:

Tud po odpiranju novih tem za vsak qurac .......

Ne vem zakaj se povsod spotikaš ob mene! Te zelo motim? Si me že srečal osebno da me sodiš? Mislim da ne. No, ampak če ti je lažje, kar izvoli...

Glede vrtenja kolesa se strinjam da bi lahko dodal v obstoječo temo (NE VEM zakaj moderator tega ne prestavi, je pa temo zaradi smetenja drugih zaklenil - naj se opozori tiste ki smetijo, ne pa da se zaklene tema), sam ne morem premaknit, moderator noče. Se pa nisem rodil pameten kot nekateri ostali, in določenih napak (odprtje teme) ne moreš popravt, a ne...

Kar se pa zavorne poti tiče, ne vem če jih je veliko ki bojo brali 24 strani, da bojo morda prišli do uporabne informacije, in SEM MNENJA da če kakšen začetnik (in tudi nezačetnik) vidi kako s hitrostjo narašča zavorna pot, in s kakšno hitrostjo se sesuješ, ko bi se z nižjo že ustavil, ni nič narobe. In SEM MNENJA da je nekako tako kot z zadetki na googlu, kjer ljudje ne gledajo drugega kot prvo stran zadetkov (na forumu pa verjetno še zadnji dve ki sta aktulani).

Zdaj me KMET pusti pri meru (čisto resno, ne v hecu kot običajno) in se spravljal na druge. Zelo lepa hvala.

Pa tema o zavorni poti bi lahko bila Sticky, mislim da je morda to eno pomembnejših stvari pri motoriranju, zavedanje kaj pomeni hitrost. No ja, tudi najava dnevnih voženj je zelo pomembna in Sticky.

Popravljeno . Popravil twom
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, Kmet2 said:

Tud po odpiranju novih tem za vsak qurac .......

Kolikor jaz razumem forume, so teme namenjene "resnim" debatam, razne opazke (ki jih je ta forum poln v vsaki temi) pa bolj pašejo na chat.

Tukaj imam v mislih ene par posameznikov ki zasmetite čisto vsako temo s popolnoma nepotrebnimi in izven konteksta pripombami. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

27 minutes ago, twom said:

Kolikor jaz razumem forume, so teme namenjene "resnim" debatam, razne opazke (ki jih je ta forum poln v vsaki temi) pa bolj pašejo na chat.

Tukaj imam v mislih ene par posameznikov ki zasmetite čisto vsako temo s popolnoma nepotrebnimi in izven konteksta pripombami. 

 

Ne se sekirat, imaš ignore funkcijo, sam pol forum mal čudn rata :)

Screen Shot 2016-08-19 at 09.53.28.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, twom pravi:

Ne vem zakaj se povsod spotikaš ob mene! Te zelo motim? Si me že srečal osebno da me sodiš? Mislim da ne. No, ampak če ti je lažje, kar izvoli...

Glede vrtenja kolesa se strinjam da bi lahko dodal v obstoječo temo (NE VEM zakaj moderator tega ne prestavi, je pa temo zaradi smetenja drugih zaklenil - naj se opozori tiste ki smetijo, ne pa da se zaklene tema), sam ne morem premaknit, moderator noče. Se pa nisem rodil pameten kot nekateri ostali, in določenih napak (odprtje teme) ne moreš popravt, a ne...

Kar se pa zavorne poti tiče, ne vem če jih je veliko ki bojo brali 24 strani, da bojo morda prišli do uporabne informacije, in SEM MNENJA da če kakšen začetnik (in tudi nezačetnik) vidi kako s hitrostjo narašča zavorna pot, in s kakšno hitrostjo se sesuješ, ko bi se z nižjo že ustavil, ni nič narobe. In SEM MNENJA da je nekako tako kot z zadetki na googlu, kjer ljudje ne gledajo drugega kot prvo stran zadetkov (na forumu pa verjetno še zadnji dve ki sta aktulani).

Zdaj me KMET pusti pri meru (čisto resno, ne v hecu kot običajno) in se spravljal na druge. Zelo lepa hvala.

Pa tema o zavorni poti bi lahko bila Sticky, mislim da je morda to eno pomembnejših stvari pri motoriranju, zavedanje kaj pomeni hitrost. No ja, tudi najava dnevnih voženj je zelo pomembna in Sticky.

Twom ne poznam te in tudi ne sodim te ,se pa moraš vprašat zakaj te citiram , prvo pometi pred svojim pragom pol pa pametuj o nesmiselnosti odgovorov itd ........če serješ bodi pripravljen drek tudi pojest ,ne pol jokat ......si večkrat nesramen ,zato sem se spotaknil 2x !!

Zame je smetenje in nesmisel odpiranje novih tem ki že obstajajo ,ampak ne ,niti toliko nisi da bi mal pobrskal , najlažje je odprt temo za vsak problem , ki se ti poraja in poleg še nas učit in dajat navodila kako naj se obanašamo in pišemo ...mislim .....svašta . 

Ne bom te več citiral in pustil te bom na miru dokler spet ne boš dajal napotkov in pametoval o drugih kako in kaj ........a se ti že kaj sveti v podstrešju ,da si se ti prvi začel spotikat ob druge . Pomisli ali vklopi podstrešje preden stegneš jezik ! 

Kar se pa tiče moderatorjev in moderatork ............ne bi izgubljal besed ,pristranski ,nestrokovni ,tudi žaljivi itd .....

Lp

 

pred eno uro, twom pravi:

Kolikor jaz razumem forume, so teme namenjene "resnim" debatam, razne opazke (ki jih je ta forum poln v vsaki temi) pa bolj pašejo na chat.

Tukaj imam v mislih ene par posameznikov ki zasmetite čisto vsako temo s popolnoma nepotrebnimi in izven konteksta pripombami. 

Evo ...........kdo se ob koga spotika in to večkrat !

Večim sem na forumu že pomagal z nasveti in izkušnjami ...........kolikim si pomagal ti ?

Nikoli več te ne citiram ,samo brigaj se za sebe , ko se boš spet spotaknil bom tu , čakal na preži :P zaradi mene poseri forum z miljon temami in vprašanji ,tudi oglasil se ne bom . 

In če te kaj moti se obrni na moderatorje in naj brišejo , mene tebe ,brezvezne teme , če ti grem pa na (sej veš ) ti pa napišem v ZS številko  , z mano se da vse zmenit !

 

 

pred eno uro, msjr pravi:

 

Ne se sekirat, imaš ignore funkcijo, sam pol forum mal čudn rata :)

Screen Shot 2016-08-19 at 09.53.28.png

Ti pa daj Kmeta na ne ignor , pa boš videl da je večina mojih objav v temah Vtisi iz dnevnih voženj in podobnih temah , večina on topic . 

Popravljeno . Popravil Kmet2
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Kmet2 said:

Twom ne poznam te in tudi ne sodim te ,se pa moraš vprašat zakaj te citiram , prvo pometi pred svojim pragom pol pa pametuj o nesmiselnosti odgovorov itd ........če serješ bodi pripravljen drek tudi pojest ,ne pol jokat ......si večkrat nesramen ,zato sem se spotaknil 2x !!

Zame je smetenje in nesmisel odpiranje novih tem ki že obstajajo ,ampak ne ,niti toliko nisi da bi mal pobrskal , najlažje je odprt temo za vsak problem , ki se ti poraja in poleg še nas učit in dajat navodila kako naj se obanašamo in pišemo ...mislim .....svašta . 

Ne bom te več citiral in pustil te bom na miru dokler spet ne boš dajal napotkov in pametoval o drugih kako in kaj ........a se ti že kaj sveti v podstrešju ,da si se ti prvi začel spotikat ob druge . Pomisli ali vklopi podstrešje preden stegneš jezik ! 

Kar se pa tiče moderatorjev in moderatork ............ne bi izgubljal besed ,pristranski ,nestrokovni ,tudi žaljivi itd .....

Lp

 

Evo ...........kdo se ob koga spotika in to večkrat !

Večim sem na forumu že pomagal z nasveti in izkušnjami ...........kolikim si pomagal ti ?

o smiselnosti odgovorov
Imamo izgleda zelo različne kriterije kaj je smiselen odgovor, na vseh forumih ki jim (tiho) sledim, z redkimi objavami, je večino odgovorov nesmiselnih, redki odgovarjajo na vprašanja, še redkejši so uporabni, na tem moto forumu je takih neuporabnih odgovorv izredno veliko, po tem kriteriju se lahko primerja samo še kakšen audiofilski forum, pravzaprav audiofilski tega celo presega.
Če boš majceno kritičen se boš moral glede tega strinjati.

o pomoči drugim
Kadar drugi vedo več od mene sem tiho in poslušam druge in se od njih učim, takrat postavljam vprašanja, ja, včasih so za kakšnega starega mačka tudi smešni, nepotrebni, ali kako drugače, takrat se vidi karakter in osebnost tega starega mačka
Redko kaj odgovorim, takrat menim in upam da ima moj odgovor kakšno dodano vrednost. Je pa res moje področje bolj elektro kot pa motoristično.

o nesramnosti
Jaz razlikujem med nesramnostjo, sarkazmom, ironijo, pikrostjo. Če je moja pikra izjava da je večina postov na tem forumu totalno offtopic (in dejansko je to res) zate nesramna..., kaj naj ti rečem. 

o odpiranju tem
Sem že rekel da bi jo prestavil pa jo ne morem. A bo to dovolj ali boš še parkrat to omenil. Glede teme o hitrosti, se pač meni zdi zelo zanimiva grafična primerjava kaj lahko pomeni 5 kmh razlike (65 vs 60 = 30), in menim da se ljudje, tudi samo avtomobilisti, tega ne zavedajo in ne dojemajo. Taka tema bi morala biti Sticky, in pomembne informacije o dotičnem bi po mojem morale biti zbrane na prvi strani, da jih vidi vsak ki temo po naslovu najde, ne da je potrebno prečekirat 24 strani (kjer je večino tatalnega offtopica).


In še ena pikra, če se nekdo stalno oglaša ali mora izredno izredno veliko vedeti, ali biti izredno izredno poln sebe, vsekakor pa imeti veliko časa. Pri tistem prvem gre to ponavadi z roko v roki z veliko osebnostjo. Zdaj pa se sprašujem ali sem prestopil mejo žaljivosti.

Popravljeno . Popravil twom
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za izčrpen odgovor   ,marsikje se strinjam s teboj ! Marsikje pa tudi ne ,pa saj tako more bit,drugače bi bil dolgčas . 

Twom , osebno nimam nič proti tebi ! 

Kar se tiče motorizma nabiram izkušnje že 24let , od tega ne štejem mopede s katerimi sem začel pri 10 letih ,skratka nekaj vem in če me kdo kaj vpraša pomagam z veseljem in tudi sem. Sam ne sprašujem na tem forumu nič , ker vem ali pa se pozanimam pri strokovnjakih .  

In ja prav imaš imam zelo veliko časa na račun moto  nesreče iz pred treh let ,poškodbe še vedno saniram in forum mi je večkrat za krajšanje časa ,tudi veliko se nas pozna med seboj zato včasih pač zaplavamo z nevmesnimi pripombami , mogoče boš moral biti malo bolj toleranten ali pa uporabit tipko ignor, vsekakor pa ti svetujem  da si prebereš naslov teme v kateri si trenutno dopisujeva in se tega držiš , vrjemi ,da sploh ne boš vedel ,da obstajam ...se pravi tipka ignor in naslov te teme in si rešil zelo veliko svojih težav :P

Imava pa nekaj skupnega .....tvoje področje je tudi moje :OK:

Upam ,da sva rešila nesoglasje . 

Lep dan še naprej !

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 minutes ago, Kmet2 said:

Upam ,da sva rešila nesoglasje . 

Lep dan še naprej !

Se mi zdi da do takih nesoglasij prihaja samo na forumih, v živo se zelo hitro zmeniš kaj kdo misli, ne tako kot tu z zamikom (ur ali dni) in vsak s svojimi občutki na povedano. 
Ignor tipko imam pa vgrajeno serijsko in običajno deluje dobro, včasih se mal zatakne...

Mislim pa da ne gre za pomanjkanje tolerance, sam dopade se mi dajat kakšne pikre pripombe, mal dražit folk, bolj za v razmislek kot pa za kurjenje. 

Enako z željami in tudi k okrevanju

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, twom pravi:

Se mi zdi da do takih nesoglasij prihaja samo na forumih, v živo se zelo hitro zmeniš kaj kdo misli, ne tako kot tu z zamikom (ur ali dni) in vsak s svojimi občutki na povedano. 
Ignor tipko imam pa vgrajeno serijsko in običajno deluje dobro, včasih se mal zatakne...

Mislim pa da ne gre za pomanjkanje tolerance, sam dopade se mi dajat kakšne pikre pripombe, mal dražit folk, bolj za v razmislek kot pa za kurjenje. 

Enako z željami in tudi k okrevanju

 

Ja v živo ponavadi sploh ne pride pri meni do nesoglasij , večkrat so tu pametovali , ko smo se srečali niso vedli kam bi obrnili glavo ,samo kontakta z očmi ni bilo ! 

Hvala za želje ,no zdej pa draži naprej :P

lp

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, twom pravi:

Kolikor jaz razumem forume, so teme namenjene "resnim" debatam, razne opazke (ki jih je ta forum poln v vsaki temi) pa bolj pašejo na chat.

Tukaj imam v mislih ene par posameznikov ki zasmetite čisto vsako temo s popolnoma nepotrebnimi in izven konteksta pripombami. 

 

pred 3 urami, twom pravi:

Kolikor jaz razumem forume, so teme namenjene "resnim" debatam, razne opazke (ki jih je ta forum poln v vsaki temi) pa bolj pašejo na chat.

Tukaj imam v mislih ene par posameznikov ki zasmetite čisto vsako temo s popolnoma nepotrebnimi in izven konteksta pripombami. 

zase se brigi x2 :P

 

pred 3 urami, msjr pravi:

 

Ne se sekirat, imaš ignore funkcijo, sam pol forum mal čudn rata :)

Screen Shot 2016-08-19 at 09.53.28.png

zase se brigi, kaj uničuješ temo :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Alla pravi:

Ja, pa ja da......
Seveda, da ni kontakta, če se pa sploh ne prikažeš kot je bilo dogovorjeno.... :yawn:

 

:lol1:ti me boš ubila s tem , nisem prišel ,ker sva imela točno takrat spet neki zaplet  in sem že po defoltu mislil da me boš itak sterala nekam ...........kam pridem ?  :cool: s psičko da jih malo sprehodiva,kavo ali pa kosilo plačam jaz !

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Alla pravi:

Ne hvala. Pri meni ni popravnih izpitov.
Pa tudi podkupljiva nisem. :smoke:

Alla bo sam men dalla :ras:

puste jo pr mir, pa se zase brigite :mad:

 

 

a sm dobr zatulu :?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Alla pravi:

Ne hvala. Pri meni ni popravnih izpitov.
Pa tudi podkupljiva nisem. :smoke:

No potem me tut ne smeš več hecat na ta račun , ker sem obrazložil , zakaj se nisva dobila na kavi :cool: 

Ne vem kaj misliš s podkupovanjem ,moj namen je bil  samo plačat ker sem stare šole !

In ti se kar vleči zdaj ven , isto bi rekla takrat , ker sva imela žolčno razpravo ,sam si vodo zdaj speljala na   na svoj mlin , vidim ,da sem naredil prav ......ravno dokazala :) 

lp Padu Izpit :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Kmet2 pravi:

Ne vem kaj misliš s podkupovanjem ,moj namen je bil  samo plačat ker sem stare šole !

Bom pršu jest namest Alle :blush:

pred 6 minutami, maus pravi:

a sm dobr zatulu :?

Diujak :P

pred 11 minutami, Alla pravi:

Ne hvala. Pri meni ni popravnih izpitov.

Moram pazit pri prvi kavi :blush:

PA ZASE SE BRIGITE ŽE ENKRAT !!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, HD-Dyna pravi:

Bom pršu jest namest Alle :blush:

Diujak :P

pust me pr mir :ras:

base prnes pa podi svojo pot :mad:

:ninja: 

 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, maus pravi:

pust me pr mir :ras:

base prnes pa podi svojo pot :mad:

:ninja: 

Ninja jedna, zase se brigi !

Vidš, da nas nben več ne mara k smo smetarji in se ne brigamo zase.

Basouc :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Kmet2 pravi:

No potem me tut ne smeš več hecat na ta račun , ker sem obrazložil , zakaj se nisva dobila na kavi :cool: 

Ne vem kaj misliš s podkupovanjem ,moj namen je bil  samo plačat ker sem stare šole !

In ti se kar vleči zdaj ven , isto bi rekla takrat , ker sva imela žolčno razpravo ,sam si vodo zdaj speljala na   na svoj mlin , vidim ,da sem naredil prav ......ravno dokazala :) 

lp Padu Izpit :P

 

Ne vem zakaj bi se dobivala s tabo, če imaš pa vedno samo ti prav in samo ti vse veš?
Da bi ti samo kimala?
Ne, hvala ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, Alla pravi:

Ne vem zakaj bi se dobivala s tabo, če imaš pa vedno samo ti prav in samo ti vse veš?
Da bi ti samo kimala?
Ne, hvala ;)

Jest nč ne vem pa skoz se zase brigam :blush:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

42 minutes ago, HD-Dyna said:

Jest nč ne vem pa skoz se zase brigam :blush:

Moja draga se bo pa jutri prvič na motorju pelala, je čist navdušena k ma tko lepo čelado, pa jakno, pa rokavičke...

Popravljeno . Popravil twom
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!