Skoči na vsebino

Priporočene objave

pred 18 minutami, maus pravi:

en

dva

tri

zase

se

brigi

:ras: 

p.s.

umetnik sm postou :O

globoke mam :O

dj ne migi

zase se brigi 

:ras: 

všeč mi je preglednost te objave :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, DAMI34 pravi:

všeč mi je preglednost te objave :P

In dovršeno oblikovanje celotnega prispevka, da ne omenjam globoke note, ki jo je avtor vsadil v samo srce pretresljive objave, ki bralca ne pusti ravnodušnega. Ravno pravo iskrica vodila teme je zaznati v pisateljevem  srednjem delu prispevka, saj nas globoko presune, kako čustweno pisatelj obdela tozadevno temo, ki je milorečeno, ne moremo pustiti popolnoma pri miru, čeravno se brigamo samo za sebe, kar je današnji družbi skoraj nemogoče, kar nam pisatelj prispevka, brez prispodobe, direktno pove, da nas zadane v srce kot puščica tarčo na prelepi zeleni trati, kjer se odvija svetovno prvenstvo v streljanju z lokom in puščico. V svoji preprostosti, pisatelj nehote omeni tudi ostalo problematiko neaktivnosti forumskih članov, saj je gibanje osnovno merilo napredka in zdravja, kar opozarja tudi ministrica za zdravje, torej to le ni tako brezpredmetno kakor se zdi na prvi pogled. Če pogledamo bolj natančno, nam tudi drugi pogled ne poda pravilne slike, ki je nesmiselno  ukrivljena s pisateljevim pogledom na samo obliko članka, ki je mimogrede, idealen in nedojemljiv širšim ljudskim množicam....

 

... pa zase se brigite :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HD-tok lepo znaš pisat (govort), da bi se lahko v parlamentu zase brigou :P

 

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, DAMI34 pravi:

HD-tok lepo znaš pisat (govort), da bi se lahko v parlamentu zase brigou :P

Iz tvojih ust v kakšna prava ušesa in plača poslanca v moj prazen žep,

pa še zase se znam brigat :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, HD-Dyna pravi:

In dovršeno oblikovanje celotnega prispevka, da ne omenjam globoke note, ki jo je avtor vsadil v samo srce pretresljive objave, ki bralca ne pusti ravnodušnega. Ravno pravo iskrica vodila teme je zaznati v pisateljevem  srednjem delu prispevka, saj nas globoko presune, kako čustweno pisatelj obdela tozadevno temo, ki je milorečeno, ne moremo pustiti popolnoma pri miru, čeravno se brigamo samo za sebe, kar je današnji družbi skoraj nemogoče, kar nam pisatelj prispevka, brez prispodobe, direktno pove, da nas zadane v srce kot puščica tarčo na prelepi zeleni trati, kjer se odvija svetovno prvenstvo v streljanju z lokom in puščico. V svoji preprostosti, pisatelj nehote omeni tudi ostalo problematiko neaktivnosti forumskih članov, saj je gibanje osnovno merilo napredka in zdravja, kar opozarja tudi ministrica za zdravje, torej to le ni tako brezpredmetno kakor se zdi na prvi pogled. Če pogledamo bolj natančno, nam tudi drugi pogled ne poda pravilne slike, ki je nesmiselno  ukrivljena s pisateljevim pogledom na samo obliko članka, ki je mimogrede, idealen in nedojemljiv širšim ljudskim množicam....

 

... pa zase se brigite :P

a to si, če na kratko povzamem, napisal da mam ćustwa :blush:

če sem dober sem dober, pol nism slab ... 

dons same globoke stresam, še sam se ćudm :P

itak se zase brigite :ras: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V briganju zase, je full modrosti!!!

Brigite se zase :fyou:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka, kaj. zase se brigi!! :P

14440799_1204115076276956_58041178723839

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, HD-Dyna pravi:

Sej se, pejt spat in se brigat zase :P

sj se birgam zase :P

še ti se dj zase in men dj base :jezik:

vsak nj se zase birga :ras:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
pred 34 minutami, HD-Dyna pravi:

Lepo od tebe .... Pa še se zase brigi :P

:eek: sj se  

:ras: 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!