Skoči na vsebino

Maribor - Rusija, Mongolija


Dr.SPEED

Priporočene objave

@AK84

 

Ko ga ne slišiš. V upanju da te ne povozi. Tisti most k' ga je objavil Speed je še širok, ostali so ožji in se drgneš mimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred njim je samo še tranzit. Bratsk potem pa do "magistrale" M53, razen, če nima še kakšnega presenečenja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...za mojo percepcijo je že pokazal neverjeten dosežek. tud če gre kr s šleperjem dam, bravo doktor  :notworthy:

 

ko sem pregledval te fotke in videe...huh, pa še solo....! taki borci so pr nas pomoje samo štajerci :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vzhodno od Bajkala je še en izziv. Ruta 110 od Barguzina do Novy Uoyan. Ta je že na trasi zahodnega BAM. Zadnji, tretja in četrta petina sta bolj tehnične narave.

 

Slike so c/p z Google Earth

1101.jpg

 

1102.jpg

 

1103.jpg

 

1104.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jeba a hkrati nepopisen užitek ,res me zanima kaj bi na teh poteh ostalo od neke sodobne hajtek endure ........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...dosti je bilo,jaz bi še vozo-samo moped nemore več,ena vilca spustil-semering,nosilec maske počo,smo varili ampak zopet počo-en kos celo zgobo.Popokale vse "uhe"s katerimi je maska pritrjena na stranski plastiki in nosilec rrrrrrrrrrr-sem vse skupaj nekak zalepo,do doma bo!

In dodatne luči nehale delat-tak zlepa-vse pregledo,vse OK-ko šiša.Olje še enkrat menjam in po ASFALTIRANI trasi domov.

 

Prodaj moto Rusom, cote v kartonske škatle, pa bejž na avion za SLO in čimprej nalimi potopis. To bo najbl pametn :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jeba a hkrati nepopisen užitek ,res me zanima kaj bi na teh poteh ostalo od neke sodobne hajtek endure ........

 

BMW G-650 xChallenge in KTM 690 kraljujeta po teh poteh :hmm:  Sej mojga bom tud zrihtu, da me nau več jebu :xx:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na starost njegove Afrike je to kar mali čudeš kaj vse lahko vzdrži tak motorin na takšni brezpotjih, nekje v vukojebini. :worship: Seveda nič manj to ne velja za voznika.  :worship:  :hooray: Za taki trip pa moraš res imeti prava jajca.  :yes: Vsaka čast in vso srečo domov!  :yea1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

peesda, se enkrat sm pogledu to pot fotke in filmcke. Mozakar vsa cast, def. si borc! Jest nimam muda za takle podvig u solo petju.

Moped pa dam prpel, ce je plac u garazi nej bo tm kot spomin na vse te ruske kraje, mostove, modele, putane, :)

Nimam nic proti pocastit ksno pivo in prsluhnt dogodku, ce bo kje zorganiziran !!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če imaš občutek da nisi sam :P , je to verjetno zaradi tega, ker ti stalno sledim na RT. Nepopisen užitek je ulični pogled tvoje vožnje, postankov,... nekako bližje si.  Vidim, da stroj leti tudi čez 100, kar pomeni, da si ga dobro usposobil. Človeku postane nekako toplo pri srcu in ta občutek je težko razložiti. Verjetno je v kombinaciji tiste sline, ki ti pride v usta ob pogledu na nekaj želenega.

 

 

Popravljeno . Popravil ataIBA
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Če imaš občutek da nisi sam :P , je to verjetno zaradi tega, ker ti stalno sledim na RT. Nepopisen užitek je ulični pogled tvoje vožnje, postankov,... nekako bližje si.  Vidim, da stroj leti tudi čez 100, kar pomeni, da si ga dobro usposobil. Človeku postane nekako toplo pri srcu in ta občutek je težko razložiti. Verjetno je v kombinaciji tiste sline, ki ti pride v usta ob pogledu na nekaj želenega.

 

 

 

Ata Iba, to si pa tak lepo povedal, da ti bi še Cankar zavidal. :OK:  :yes:  Resnično lepo.  :worship:

Predvidevam, da je pubec iz totega eka in, ko bo zajel vse vtise pričakujem kakšno predstavitev, predavanje iz tega odštekanega potovanja. Vem samo to, da bom mel oke na peclih.  :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@dr. Speed

 

volja je rostfrej majca. Gre za okvaro, da že celi dan bivakiraš v Zeleni rožici?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dečko si je pač vzel en dan počitka. Jaz ga bi tudi, če bi prevozil tolko kilometrov pa da bi svoj plan potovanja skoraj za en mesec prehitel. Je pa zanimivo gledat, kje se vozi z google street. Najdeš bivše odprave na sliki. 

 

http://www.google.si/maps/@56.153195,69.479872,3a,75y,270h,90t/data=!3m6!1e1!3m4!1sCvLdLntAnphGA5YO9Q3jDw!2e0!7i13312!8i6656!6m1!1e1

Popravljeno . Popravil AK84
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko bo v Moskvi, je praktično že doma  :smoke: . Kolikor stalno sledim po RT, je bilo potrebno še kaj porihtati na servisih. Upam, da je materiala dovolj za predstavitev fure, ki jo že zaj težko čakam.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

. . . .

Upam, da je materiala dovolj za predstavitev fure, ki jo že zaj težko čakam.  

 

"I sine bi tata"

:naughty:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!