Skoči na vsebino

Maribor - Rusija, Mongolija


Dr.SPEED

Priporočene objave

  • 3 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Za kamero se niso  niti zavzeli,bolj jih zanima orožje,mamila...in če imaš kak € viška.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Popravljeno . Popravil Dr.SPEED
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se dobro spomnim, je na Adv forumu opisan slučaj kako je znani Ruski motopopotnik Aleksey Barsukov umrl. Zapletel naj bi se v pogovor s punco enega od dveh lokalnih frajerjev. Ker ni hotel z njima piti alkohola, sta ponorela, ga ubila in zažgala. Člani motokluba katerih član je bil tudi nesrečni Aleksey, ker se ni več javil, so začeli z njegovim iskanjem. Našli so punco, ji resno grozili ... na koncu so policaji našli njegove kosti. Tukaj sedaj stoji ta spomenik.

Na spomeniku piše nekako takole: Bog se odloči o dolžini tvojega življenja, toda sam se odločiš za njegovo širino.

Tisti kateri obvladate Ruske grablce si lahko preberete več: Gazetaja.Ru

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sva z Walterjem C. (UK) že prej (ko si se še vozil + še neki Anglež k' se ti je nasprot vozil (tebi nazaj grede - srečal je una dva Avstralca - zdi se mi da v Irkutsku - samo ti si nazaj grede že precej prej zavil severno smer Moskva)) umes govorila. Bojda si prvi kateri si prevozil to turco, mislm na summer ROB in west BAM iz Slovenije in na splošno prvi z Africa Twin. Predvsem pa kapo dol !!!!!

Ne sprašuj preveč, ne pojasnjuj, ampak samo še slikce & filme popaj :OK:

Popravljeno . Popravil Whiskey
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rusija mi postaja všeč.

Ko bi naskočil medvedko, se ti pa na posušeni strugi pripelje živa riba - noro. Le kaj si imel v mislih tisti hip?

Scarabeo

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SPEED, pa ti moraš LOTO špilat.

Srečati v tistih predelih medveda na cesti je povsem normalno. A na pol golo žensko v erotičnem perilu, pa ti si DR. Srečko SPEED.  Verjamem, da ti je zelo polepšala dan. Še meni ga je. :D

A veš kaj bi še bila večja sreča, da bi bila sama. :kva2::l_01:.

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, basbas pravi:

Zdej pa Fura  vseh  fur:worship:

Greš z mano :drunk: medvedke preganjat :OK:

Popravljeno . Popravil Whiskey
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!