Skoči na vsebino

Završena granična arbitraža: Cijeli Piranski zaljev pripao Sloveniji&#


solorider

Priporočene objave

Jemlje, daje?  :hmm:

Pri tej zgodbi se predvsem daje povode za špetir, da se narod kolje med sabo, tisti, ki špetir zakuhajo pa se režijo v pest.

Če bi bilo po moje, na svetu ne bi bilo meja, ne držav, saj so le vir pizdarij.

A ograje okoli hiš in kolesarske steze bi pa dovolil?

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ograje okoli hiš in kolesarske steze bi pa dovolil?

Te bi pa z zakoni zapovedal. :smoke: 

Jaz po eni strani zagovarjam Castle law, a izven tega osebnega prostora največjo možno spoštovanje, enakopravnost, različnost in svobodo.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te bi pa z zakoni zapovedal. :smoke: 

Jaz po eni strani zagovarjam Castle law, a izven tega osebnega prostora največjo možno spoštovanje, enakopravnost, različnost in svobodo.

Še ena manekenka :-P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te bi pa z zakoni zapovedal. :smoke: 

Jaz po eni strani zagovarjam Castle law, a izven tega osebnega prostora največjo možno spoštovanje, enakopravnost, različnost in svobodo.

Od vsega kar si naštel ima mogoče meja edino zvezo s svobodo, ker ne pusti vsakomur čez. Vse ostalo je pa, kot je že kmet2 napisal missZgornjiKašelj.

 

Tu na forumu kar pogosto zagovarjaš predalčkanje v stilu ta sodi sem, ta pa tja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od vsega kar si naštel ima mogoče meja edino zvezo s svobodo, ker ne pusti vsakomur čez. Vse ostalo je pa, kot je že kmet2 napisal missZgornjiKašelj.

 

Tu na forumu kar pogosto zagovarjaš predalčkanje v stilu ta sodi sem, ta pa tja.

Ja čak mal, pa ja ne misliš, da bom zagovarjal še enakopravnost bmflarjev?! :kva1:

Ena mera pa mora bit. :grim

O mejah, teritorialnih kot tudi onih umskih (plankah), pa kedaj drugič in drugje! Ni zdaj pravo vreme za to. :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja čak mal, pa ja ne misliš, da bom zagovarjal še enakopravnost bmflarjev?! :kva1:

Ena mera pa mora bit. :grim

O mejah, teritorialnih kot tudi onih umskih (plankah), pa kedaj drugič in drugje! Ni zdaj pravo vreme za to. :smoke:

No pa sva zopet prišla na tole točko:

 

Vsak človek ima nekje prag tolerance do kod dovoli, da se mu jemlje ali do kod daje.

 

Eppur si muove :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa sva zopet prišla na tole točko:

 

 

Eppur si muove :naughty:

Kakva muva? :kva1:​  Upali je, bog te jebo! :jezen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...

itak vsi kršijo mednarodne dogovore .. edin nas dobijo :lol1:

 

pri nas so res specialci iz risank :jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naši politiki so prehiteli Bosance po desni kar se pameti tiče. Nič več glup ko Bosanac ampak Smotan kot slovenski politik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaoooooooo. ma kje zivim. vsak smrkav3c k proda za 3 jointe trave uporablja mobije in jih letno menjuje. Tle pa se frajerji ulovijo na fiksnem telefonu? In de je se bol bedno imam obcutek, de nasi specialci niso niti pomislili da bi nadzirali hrvate.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mora pa iti Hrvatom hudo za nohte, da se oprijemljejo vsake bilke. Očitno so popušili pri razosdbi in sedaj pripravljajo teren za razveljavitev, da operejo "obraz" pred rajo.

Dajali navodila svojim sodnikom so pa itak eni in drugi. Samo da so naši Đejms Bondi Fejstblondni bili na spavanju, medtem ko so hrvaški zaslužili svojo plačo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da bomo imeli arbitražo o arbitraži.  Hrvaška namerava odstopit in če Slovenija v treh mesecih temu ne nasprotuje, bo tako. Ker pa bo SLO seveda ugovarjala, bodo spet iskali dogovorne rešitve o odstopu oz. vztrajanju pri arbitraži. huh.png
 
Vprašanje je, kdo je nezakonito snemal in ne kaj si hrvaški vrh misli o posnetku!
Medijih trajbajo samo, ali bi/bo Hrvaška odstopila. Super! Kaj pa glavno vprašanje, zgornje vprašanje? Ker posnetek nekaj tako hudega tudi ni razkril. Neka ugibanja in na podlagi teh bi HR odstopila :D Aja, seveda bi odstopila in javno so povedali zadnjič, da jim haško sodišče bolj ustreza kot tribunal :D Zakaj že je posnetek prišel v javnost? 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako je.

Bistvo afere je, da so ustaški vohuni prisluškovali in to je afera, da kao prijateljska država prisluškuje sosedi.

pa to je normalno, edin naši cepci se dajo ulovit in iz tega nastane afera, v kateri bomo spet potrdil, da smo hlapci :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni pa hodi po glavi ena neverjetna domneva: Kaj pa, če so Hrvati padli na dobro nastavljeno slovensko provokacijo? Sicer se sliši precej neverjetno, da bi bili naši tako brihtni, toda, mogoče jim je pa zadevo načrtoval kakšen pripravnik.  :whistle:

Nemogoče se mi namreč zdi, da bi se po navadnem telefonu, ki mu obveščevalne službe prisluškujejo že rutinsko, pogovarjal tak star, izkušen maček. Druga zelo čudna stvar je, da sta oba akterja odstopila tako hitro in le na podlagi nepreverjene časopisne novice.  :?

Skratka, zadeva je močno čudna.

Zdaj, ko so Hrvati že dobro zarili in se postavili v čudno luč tudi pred Evropsko komisijo, pa se zdi ta domneva precej verjetna.  :devil:

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa to je normalno, edin naši cepci se dajo ulovit in iz tega nastane afera, v kateri bomo spet potrdil, da smo hlapci :grim

Čisto normalno to ravno ni, drugače ne bi skočila Nemčija do plafona, ko je ugotovila, da CIA prisluškuje in vohuni za njihovimi politiki.

Bi pa verjetno bilo za Hrvate bolj pošteno, da bi naš arbitražni sodnik stanoval med arbitražnim postopkom na našem veleposlaništvu tako kot je baje njihov sodnik stanoval na njihovem veleposlaništvu. S tem bi bilo bilo kakšno dogovarjanje med vlado in sodnikom popolnoma onemogočeno. Verjetno so si vsako jutro rekli le Dobro jutro in zvečer Lahko noč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

koliko sm jest to zastopil, saj gledam tudi HRT in njihova poročila, kot tudi naša, saj sem na "meji" doma, si ustvarim na bazi obeh bombardiranjih z podatki svoje mnenje :kva2: , je problem v tem, da naj bi se dodajali dokumenti v postopek (to je seveda itak počel naš pametnjakovič, oni pa so ga s posebnimi metodami dobili :kva2: ), to naj se ne bi dovoljevalo, naknadno, ter se zdaj ne more vedet, kateri dokumenti so to in je s tem zadeva kontaminirana, so se pa že učiraj stvari obrnle tudi s strani evropske komisije :grim, ki je spremenila svoj začetni stav, seveda to naša poročila na tv nikjer ne omenjajo :mellow:  Vam povem, da smo zajebal :smoke: , pravzaprav so naši zajebal, kot tudi vedno do zdaj, nesposobna vlada, obveščevalna, politika in bodoča vlada, pravzaprav ne more bit drugače, kot je :BUA:, upam, da se motim :smoke:   

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene še vseen zanima zakaj je čist nepomembno to da so hrvati prisluškovali. Če bi mi njim bi bil verjetno urnebes po medijih. Oni pa nam lahko, noben od naših se pa ob tem ne usaja? WTF? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej to je tudi problem našega sodnega sistema, kriv je ko črnc, dokazi za to pa so pridobljeni na nam nelegaln način, s prisluhi, katere ni odredilo naše sodišče, hahaha, zato so mamilarji odkorakali na prostost, kratene so jim pravice, to veleva naš sodni sistem, sistem drugih držav pa, dokazi so, da si kriv, in te dokazi veljajo, ker so stvarno in dokazujejo, da si kriv, bebci se pa obremenjujejo, kako so do tega prišli, res ste biseri, nekateri, men je to že malo slično na komedijo, samo da bo to tragikomedija za nas, ker jo povzročajo bebci, ki muljajo pa še o tem se pogovarjajo po telefonu, obveščevalci, zdaj ne vem, sm jest tolk butast al je res nekaj zelo narobe z našim razmišljanjem celotnega naroda :D

Cankar je reku, ah, brez veze, sramota

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!