Skoči na vsebino

Završena granična arbitraža: Cijeli Piranski zaljev pripao Sloveniji&#


solorider

Priporočene objave

Prau qrc!

zanima me le, zakaj se teli naši bumbarji, če so se enkrat že nekaj pogovarjali o izhodu čez teritorialno morje na odprto o tem ne pogovarjajo tudi z makaroni. Ajaaa, ista figa freška bi bila, samo da z njimi se pa naši špetirmoharji niso šli nikol bockat.

 

Meja med Italijo in SFRJ (posledično naslednicami) je bila zakoličena z Osimskim sporazumom in je reč ad acta (do naslednje večje vojne).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

zanima me le, zakaj se teli naši bumbarji, če so se enkrat že nekaj pogovarjali o izhodu čez teritorialno morje na odprto o tem ne pogovarjajo tudi z makaroni. ...

 

In z Mađari!

To bi bil hec!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je dokaj novo, veljavno od 1.1.lani. Lahko bi povedal prej, da ne pametujemo brez veze.

 

Ta zakon je v veljavi najmanj 10 let. Samo skopiral sem clen iz lanskega uradnega lista.

 

In kaj ima to veze s tovornim prometom in prehodom teritorialnih vod?

 

Ima.  Komercialne  (potniske/tovorne) ladje imajo pravico neskodljivega prehoda teritorialnega morja do "next port of call". 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko bi vedeli kaj ti je profesija ne bi več pametovali :-D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, v bistvu smo pripojili Hrvaško Sloveniji in zdj je naš zaliv dol do Ulcinja :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, v bistvu smo pripojili Hrvaško Sloveniji in zdj je naš zaliv dol do Ulcinja :P

 

Ko bi le! To ostajajo naše mokre sanje :mellow:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko bi le! To ostajajo naše mokre sanje 

Še mal pa bo šengen in mi bo čisto vseeno......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko bi le! To ostajajo naše mokre sanje :mellow:

Zase govor!

Mi smo "normaln", naše mokre sanje so dobre pičke, ne pa ena prežgana ilovca pa plesniva mlaka!

Popravljeno . Popravil I30
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zase govor!

Mi smo "normaln", naše mokre sanje so dobre pičke, ne pa ena prežgana ilovca pa plesniva mlaka!

Ne, vi ste penzionisti in imate penzionistične sanje. Mi pač sanjamo o drugih stvareh, ker imamo pičk ko blata.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, vi ste penzionisti in imate penzionistične sanje. Mi pač sanjamo o drugih stvareh, ker imamo pičk ko blata.

če te blato jebe, še ne pomeni da maš veliko pičk :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če te blato jebe, še ne pomeni da maš veliko pičk :P

Pesimist vidi v blatu težavo, optimist pa vir zaslužka. Zgornja plast za nasutje, naslednja ilovnata za opeko, glinena za keramiko, potem si pa že pri premogu, nafti, dragih kamnih ali kovinah.

Pa ne sekiraj se, saj bo prilika, da boš enkrat namočil. Vsak začetek je težak, potem pa samo zalaufa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pesimist vidi v blatu težavo, optimist pa vir zaslužka. Zgornja plast za nasutje, naslednja ilovnata za opeko, glinena za keramiko, potem si pa že pri premogu, nafti, dragih kamnih ali kovinah.

Pa ne sekiraj se, saj bo prilika, da boš enkrat namočil. Vsak začetek je težak, potem pa samo zalaufa.

Nazo, Dami je mislu na en drug blat ...  :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

grem dons dol v zaliv ... če me bodo razpizdl, bom kr dons vse rešu ... in pol bom svršiu to priću

 

:krneki:

Popravljeno . Popravil maus
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

grem dons dol v zaliv ... če me bodo razpizdl, bom kr dons vse rešu ... in pol bom svršiu to priću

 

:krneki:

Ok, bom za spremembo dnevnik gledu. :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

grem dons dol v zaliv ... če me bodo razpizdl, bom kr dons vse rešu ... in pol bom svršiu to priću

 

:krneki:

a jih boš v črno knjigo vpisal?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pasulj sm jedu ... bom ceu večer na obali sedu in vertčk delu, pa da vidm, kdo si bo sploh še želel imet to uvalo :kva2:

 

:krneki:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!