Skoči na vsebino

Suzuki Burgman 400 lučka FI


Priporočene objave

SOS meni se je na burgmanu 400 vžgala lučka FI, ugotovil sem kodo napake in sicer j to C28. Mi lahko kdo pomaga in kaj pomeni (katera napaka) je ta koda

 

v naprej hvala in L.P ALEŠ

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SOS meni se je na burgmanu 400 vžgala lučka FI, ugotovil sem kodo napake in sicer j to C28. Mi lahko kdo pomaga in kaj pomeni (katera napaka) je ta koda

 

v naprej hvala in L.P ALEŠ

Tudi pri mojem burgiju650,ta lučka gori že nekaj časa in tudi prejšnjemu prvemu lastniku je.Kot so mi dejali na servisu naj se glede tega ne vznemirjam in naj se vozim naprej,če me ne moti.Enako so dejali tudi lastniku pred mano,ki je motor servisiral v drugem koncu Slovenije.

 

lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi pri mojem burgiju650,ta lučka gori že nekaj časa in tudi prejšnjemu prvemu lastniku je.Kot so mi dejali na servisu naj se glede tega ne vznemirjam in naj se vozim naprej,če me ne moti.Enako so dejali tudi lastniku pred mano,ki je motor servisiral v drugem koncu Slovenije.

 

lp.

 

SOS meni se je na burgmanu 400 vžgala lučka FI, ugotovil sem kodo napake in sicer j to C28. Mi lahko kdo pomaga in kaj pomeni (katera napaka) je ta koda

 

v naprej hvala in L.P ALEŠ

Drugače pa je c28 secondary throttle valve actuator(C28 sekundarni pogon lopute).Sem na hitro prebral,pri meni je bila koda druga.

Popravljeno . Popravil skuby126
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!