Skoči na vsebino

Migrantsko/teroristična kriza


I30

Priporočene objave

pred 52 minutami, smasher pravi:

Sicer off ropic @Borutt, sicer ne vem kako strašijo starši otroke, ampak meni se zdi boljše neko strahospoštovanje, kot pa to kar so učili mlajše generacije "policaj je tvoj prijatelj" ker potem preklinjajo pljuvajo in pošiljajo policaje nekam tako kot svoje vrstnike.

Mislim da bi bilo potrebno otorkom prav povedat da so policaji avtoriteta in v kriznih situacijah pomoč, ne pa en jape ki tam neki pizdi. 

(čeprav si ne zaslužijo glih vsi policaji spoštljivega odnosa ker znajo bit tudi sami malce... hmmm.. lahko večja težava kot pomoč) 

Strašijo jih. To je pa res enostavno in razumljivo napisano. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No kdo bo zdaj plačal zdravljenje "tujega državljana"?

Kamniški mesija, un škilež od ministra, špicenkandidatka, ZZZS, ... ?

Dvomim, da je imel urejeno dopolnilno zdravstveno zavarovanje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 7/8/2019 at 10:43 AM, Gaunar Jokl said:

No kdo bo zdaj plačal zdravljenje "tujega državljana"?

Kamniški mesija, un škilež od ministra, špicenkandidatka, ZZZS, ... ?

Dvomim, da je imel urejeno dopolnilno zdravstveno zavarovanje

Nit ne tako malo denarja se dobi iz EU institucij

 

https://www.dnevnik.si/1042882544

 

hecno kako nekatere boli vsak cent, zapravlen za begunsko problematiko, po drugi strani hocejo ograjo za deset miljone in baksterji ukradejo 5 miljard, a se v 2 letih vse pozabi. 

 

Vecji problem ko racun za zdravljenje se mi zdi, de je tak norec ogrozal civile in policiste. Poflikat in izgnat s prvim avjonom. 

  • Hvala 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Je pa lepu ko prideš na Slo. mejo iz rvacke,,pa ti skenirajo vsako osebno posebi,ko kriminalca,ka si kurca pršu nazaj...,se počutiš takoj kot 2 razredni,v lastni državi, čakaš ko Mujo, uni hibridi pa drauf čez zeleno mejo, nikom ništa welcome refugees-open the border sistem,če mi nismo fukjeni pol ni nobeden.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, billy pravi:

Je pa lepu ko prideš na Slo. mejo iz rvacke,,pa ti skenirajo vsako osebno posebi,ko kriminalca,ka si kurca pršu nazaj...,se počutiš takoj kot 2 razredni,v lastni državi, čakaš ko Mujo, uni hibridi pa drauf čez zeleno mejo, nikom ništa welcome refugees-open the border sistem,če mi nismo fukjeni pol ni nobeden.

Ti ni znano, kako se dela na šengenski meji? Očitno zelo dobro poznaš, kajne. 

Kaj nikome ništa na zeleni meji? Si bil kdaj poleg, ko so prijeli ilegalce? Nisi, kajne. 

Tisto iz zadnjega stavka lahko samo zase napišeš, ker kar nekaj na pamet bluziš. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do Litve nisem ustavil na nobeni meji in kazu dokumentov ... komaj čakam da pridejo Rvati v Šengen ... ampak jim naši naujo pustl ... arbitraža pa to ;)

Mi ja pa lan na Hrvaški meji reku .. alo ninđa, skidaj kacigu :P 

pa sem jo skinu in pomižiknu policajki, ki je stala zravn ... pa sta se nasmejala in sem odninđu naprej .. dogodivščinam naprot :ninja: 

Popravljeno . Popravil maus
  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, Borutt pravi:

Ti ni znano, kako se dela na šengenski meji? Očitno zelo dobro poznaš, kajne. 

Kaj nikome ništa na zeleni meji? Si bil kdaj poleg, ko so prijeli ilegalce? Nisi, kajne. 

Tisto iz zadnjega stavka lahko samo zase napišeš, ker kar nekaj na pamet bluziš. 

Borutt kaj bi pa ti napisal?

Je dosti policije in tista dva vojaka na južni meji?

Kar se tiče policije na meji pač delajo kar zmorejo z podhranjenim kadrom.

Krivci za rešeto na meji pa so izključno politiki.

Stanje je katastrofalno in ko te pač začnejo na meji zajebavat vmes pa padalci prosto po Prešernu 200m stran juhuhu ti pač dvigne pokrovko na prvega plavega, ki ga vidiš, čeprav ni nič kriv.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 31 minutami, Kmet2 pravi:

Borutt kaj bi pa ti napisal?

Je dosti policije in tista dva vojaka na južni meji?

Kar se tiče policije na meji pač delajo kar zmorejo z podhranjenim kadrom.

Krivci za rešeto na meji pa so izključno politiki.

Stanje je katastrofalno in ko te pač začnejo na meji zajebavat vmes pa padalci prosto po Prešernu 200m stran juhuhu ti pač dvigne pokrovko na prvega plavega, ki ga vidiš, čeprav ni nič kriv.

Ti je znano, kje se prehaja državna meja? So ti poznani postopki pri prehajanju državne meje? Torej, dokumenti na pogled in ostalo potrebno, kakor je predpisano in, kakor zahtevajo. In tukaj nekomu ni jasno in te postopke opisuje, kot postopke za kriminalce. Pa, da mora čakati. Saj tudi v trgovini čaka v vrsti. Ne vem, kaj tukaj njemu ni jasno. Lahko bi ostal doma, namesto, da se gužva na meji z ostalimi. Doma on postavlja pravila, na meji pa drugi. In, če bi rad potoval sem ter tja, bo pač moral sprejeti pravila igre. Tako je na mejnem prehodu. 

Kar se pa tiče zelene meje, nismo več v Jugi in nimamo več “graničarjev” ter mrtve straže. In njemu spet ni jasno, da se vse ulovljene ilegalce nekam zapre, da se ne sprehajajo sem ter tja. Lahko pa sam poskusi prečkati zeleno mejo brez papirjev. 

Seveda je politika kriva za vse sranje z ilegalci. Politiki so brez hrbtenice in sprejmejo vse, kar jim Evropa naroči. In ne zastonj. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Borutt pravi:

Ti je znano, kje se prehaja državna meja? So ti poznani postopki pri prehajanju državne meje? Torej, dokumenti na pogled in ostalo potrebno, kakor je predpisano in, kakor zahtevajo. In tukaj nekomu ni jasno in te postopke opisuje, kot postopke za kriminalce. Pa, da mora čakati. Saj tudi v trgovini čaka v vrsti. Ne vem, kaj tukaj njemu ni jasno. Lahko bi ostal doma, namesto, da se gužva na meji z ostalimi. Doma on postavlja pravila, na meji pa drugi. In, če bi rad potoval sem ter tja, bo pač moral sprejeti pravila igre. Tako je na mejnem prehodu. 

Kar se pa tiče zelene meje, nismo več v Jugi in nimamo več “graničarjev” ter mrtve straže. In njemu spet ni jasno, da se vse ulovljene ilegalce nekam zapre, da se ne sprehajajo sem ter tja. Lahko pa sam poskusi prečkati zeleno mejo brez papirjev. 

Seveda je politika kriva za vse sranje z ilegalci. Politiki so brez hrbtenice in sprejmejo vse, kar jim Evropa naroči. In ne zastonj. 

No to je spet čista nevednost ali pa zavajaš. 

Večino prijetih ilegalcev se pelje naprej v domove malo njih zavrnejo in pošljejo nazaj na Hrvaško.

Ko jih prepeljejo v dom, ker vsak od njih kriči azil se prosto gibljejo v mojem primeru v Ljubljani. 

Prejšnji teden so spet napadli varnostnika na Viču poleg mene in to z 40cm nožem. Nikjer nisem zasledil omembe vsaj v vaših verodostojnih časopisih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Kmet2 pravi:

No to je spet čista nevednost ali pa zavajaš. 

Večino prijetih ilegalcev se pelje naprej v domove malo njih zavrnejo in pošljejo nazaj na Hrvaško.

Ko jih prepeljejo v dom, ker vsak od njih kriči azil se prosto gibljejo v mojem primeru v Ljubljani. 

Prejšnji teden so spet napadli varnostnika na Viču poleg mene in to z 40cm nožem. Nikjer nisem zasledil omembe vsaj v vaših verodostojnih časopisih.

Seveda je tvoja nevednost. Samo ti boš še naprej širil tvojo resnico. Pojdi na mejo in si oglej te tvoje nove Ljubljančane. Še enkrat bodo dobili batine od Hrvatov. 

Nimam nobenega časopisa. Sploh ne vem, kaj naj bi pomenilo “v naših”. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, Borutt pravi:

Ti je znano, kje se prehaja državna meja? So ti poznani postopki pri prehajanju državne meje? Torej, dokumenti na pogled in ostalo potrebno, kakor je predpisano in, kakor zahtevajo. In tukaj nekomu ni jasno in te postopke opisuje, kot postopke za kriminalce. Pa, da mora čakati. Saj tudi v trgovini čaka v vrsti. Ne vem, kaj tukaj njemu ni jasno. Lahko bi ostal doma, namesto, da se gužva na meji z ostalimi. Doma on postavlja pravila, na meji pa drugi. In, če bi rad potoval sem ter tja, bo pač moral sprejeti pravila igre. Tako je na mejnem prehodu. 

Kar se pa tiče zelene meje, nismo več v Jugi in nimamo več “graničarjev” ter mrtve straže. In njemu spet ni jasno, da se vse ulovljene ilegalce nekam zapre, da se ne sprehajajo sem ter tja. Lahko pa sam poskusi prečkati zeleno mejo brez papirjev. 

Seveda je politika kriva za vse sranje z ilegalci. Politiki so brez hrbtenice in sprejmejo vse, kar jim Evropa naroči. In ne zastonj. 

birokrat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem jaz na referendumu obkrožil ZA, sem obkrožil za, zaradi prostega  pretoka blaga in ljudi, združene evrope, ne nekega Šengena, niti evrope dveh hitrosti in podobnega sranja. Pred 50 leti smo podirali zidove, sedaj bi jih kreteni spet zidali, matr kako kratka pamet.

In če birokrat ni sposoben svojega dela opravit (me prav gladko boli, kdo je kriv) se imam tudi jaz možnost pritoževat in pljuvat čez kretenizme.

Evo XTR, spet lahko minuska stisneš, da te bo manj bolelo. :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, DAMI34 pravi:

Ko sem jaz na referendumu obkrožil ZA, sem obkrožil za, zaradi prostega  pretoka blaga in ljudi, združene evrope, ne nekega Šengena, niti evrope dveh hitrosti in podobnega sranja. Pred 50 leti smo podirali zidove, sedaj bi jih kreteni spet zidali, matr kako kratka pamet.

In če birokrat ni sposoben svojega dela opravit (me prav gladko boli, kdo je kriv) se imam tudi jaz možnost pritoževat in pljuvat čez kretenizme.

Evo XTR, spet lahko minuska stisneš, da te bo manj bolelo. :P

 

Obkrožil si ZA? Lepo. Kdaj je bilo to in, kateri referendum je bil takrat, ko si ti obkrožil ZA? Da bomo sploh vedeli, kaj si podprl. Kje si ti 50 let nazaj karkoli podiral, razen po mlečnem močniku? Kakšne zidove se zida? Kdo jih zida? 

Kateri birokrat in, kakšno delo? Razloži. 

Stavim, da ne bo odgovora. Seveda bo huh in to bo vse. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, Borutt pravi:

Obkrožil si ZA? Lepo. Kdaj je bilo to in, kateri referendum je bil takrat, ko si ti obkrožil ZA? Da bomo sploh vedeli, kaj si podprl. Kje si ti 50 let nazaj karkoli podiral, razen po mlečnem močniku? Kakšne zidove se zida? Kdo jih zida? 

Kateri birokrat in, kakšno delo? Razloži. 

Stavim, da ne bo odgovora. Seveda bo huh in to bo vse. 

maš kratek spomin, al se ne spomniš referenduma?

Kaj sem podprl sem ti tudi že napisal.

Razumevanje o zidovih ti ni znano, mogoče veš, kdaj je padu berlinski? Pa so že ideje da bi spet italijani zidali na meji...

birokrát -a m (ȃ) 
1. nav. slabš. uradnik, zlasti tak, ki se formalistično, neživljenjsko drži predpisov: brezdušen, tog, zdolgočasen birokrat; nesposoben, okostenel, omejen birokrat; podkupljivi, skorumpirani birokrati; birokrati na ministrstvu; birokrati in politiki / bruseljski, evropski birokrati; državni, občinski, vladni birokrati 

Evo, vse maš razloženo :P

a bi rad še glasbeno željo, dokler čakam, da mi poskenirajo pasoš?

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, DAMI34 pravi:

maš kratek spomin, al se ne spomniš referenduma?

Kaj sem podprl sem ti tudi že napisal.

Razumevanje o zidovih ti ni znano, mogoče veš, kdaj je padu berlinski? Pa so že ideje da bi spet italijani zidali na meji...

birokrát -a m (ȃ) 
1. nav. slabš. uradnik, zlasti tak, ki se formalistično, neživljenjsko drži predpisov: brezdušen, tog, zdolgočasen birokrat; nesposoben, okostenel, omejen birokrat; podkupljivi, skorumpirani birokrati; birokrati na ministrstvu; birokrati in politiki / bruseljski, evropski birokrati; državni, občinski, vladni birokrati 

Evo, vse maš razloženo :P

a bi rad še glasbeno željo, dokler čakam, da mi poskenirajo pasoš?

 

 

Torej v tvojem znanem stilu; nič in še enkrat nič. 

In potem pametuješ o nekih zidovih in birokratih, čeprav nimaš pojma, kaj in, kje je Evropa, niti, kaj in, kje je šengen ter kako deluje. Nič novega.

pies; stava je bila vnaprej dobljena. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Borutt pravi:

Torej v tvojem znanem stilu; nič in še enkrat nič. 

In potem pametuješ o nekih zidovih in birokratih, čeprav nimaš pojma, kaj in, kje je Evropa, niti, kaj in, kje je šengen ter kako deluje. Nič novega.

pies; stava je bila vnaprej dobljena. 

Če ti ne razumeš napisanega, še ne pomeni, da je kr nekaj. Kje je Europa lahko pogledam na gugl in kar vem so tudi Hrvati v Evropi. Kaj je birokracija pa tudi vem, sam ti raje jokaš pa vališ vso krivdo na šefe.

Hkrati pa jih lepo podpiraš saj trdiš da imajo vse prav. Potem nehaj jokat in delaj in delaj in delaj.

A misliš da je moj problem, ker vas je premalo na meji? Očitno je, saj so zato take kolone na mejah.

Sedaj pa mal obrniva situacijo:

a ti se sekiraš kaj o mojih problemih, ko mi nočejo niti gum kupiti, servisirati prav vozila itd...Tudi jaz bi ti gladko rekel, šefi so krivi...piši njim kazen.

Ah mal ZKPka pa bi povsod šlo. Celo skeniranje na meji bi lahko bilo avtomatsko, vso kurčevo elektroniko že imamo, ampak ja Italjani bodi zidali zid, mi postavljali bodečo žico, "ta crni" bodo pa še vedno v trumah prehajali meje. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, DAMI34 pravi:

Če ti ne razumeš napisanega, še ne pomeni, da je kr nekaj. Kje je Europa lahko pogledam na gugl in kar vem so tudi Hrvati v Evropi. Kaj je birokracija pa tudi vem, sam ti raje jokaš pa vališ vso krivdo na šefe.

Hkrati pa jih lepo podpiraš saj trdiš da imajo vse prav. Potem nehaj jokat in delaj in delaj in delaj.

A misliš da je moj problem, ker vas je premalo na meji? Očitno je, saj so zato take kolone na mejah.

Sedaj pa mal obrniva situacijo:

a ti se sekiraš kaj o mojih problemih, ko mi nočejo niti gum kupiti, servisirati prav vozila itd...Tudi jaz bi ti gladko rekel, šefi so krivi...piši njim kazen.

Ah mal ZKPka pa bi povsod šlo. Celo skeniranje na meji bi lahko bilo avtomatsko, vso kurčevo elektroniko že imamo, ampak ja Italjani bodi zidali zid, mi postavljali bodečo žico, "ta crni" bodo pa še vedno v trumah prehajali meje. 

Si odgovoril na vprašanja? Nisi. Torej ne mešaj sedaj sem noter nekih tvojih osebnih problemov in raje odgovori na vprašanja. Ker samo meglo mešaš s temi zapisi. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Borutt pravi:

Si odgovoril na vprašanja? Nisi. Torej ne mešaj sedaj sem noter nekih tvojih osebnih problemov in raje odgovori na vprašanja. Ker samo meglo mešaš s temi zapisi. 

nič ti nisem dolžen odgovarjati. Prav nič. Če ne razumeš je to tvoj problem ne moj :ras:

In meglo lahko mešam, da slana al pa sodra nastane, kolikor hočem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, DAMI34 pravi:

nič ti nisem dolžen odgovarjati. Prav nič. Če ne razumeš je to tvoj problem ne moj :ras:

In meglo lahko mešam, da slana al pa sodra nastane, kolikor hočem.

Stava v vsakem primeru dobljena. Vnaprej. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Borutt pravi:

Seveda je tvoja nevednost. Samo ti boš še naprej širil tvojo resnico. Pojdi na mejo in si oglej te tvoje nove Ljubljančane. Še enkrat bodo dobili batine od Hrvatov. 

Nimam nobenega časopisa. Sploh ne vem, kaj naj bi pomenilo “v naših”. 

Kakšna pa je tvoja resnica?

Da vse do enega vrnete nazaj in tam jih nabutajo hrvati?

A to je tvoja resnica?

Lažeš da se kadi!!!

Pri nas gre vsak dan kombi ali avtobus iz meje ilegalnih prebežnikov ti pa tako grdo lažeš.....fuj.....

Da ti razložim še "Vaš" časopis.

To je tisti časopis, ki kaj lepega napiše o vas in vsi tisti, ki ne pišejo o vas lepo in vas hvalijo in kako imate mejo pod kontrolo ob tem pa vas postavijo na laž.....no to pa niso vaši.

Saj veš ali imaš prekratek spomin kako se užigaš na kakšen vir, ki vas očrni a čez par dni isti časopis in spet ti z nekim drugim člankom a takrat te ne moti, ker vas hvali......moraš spremljat svoje nebuloze in ko te človek spremlja vidi razdeljeno osebnost, dvoličnost.

Pa mi ti vsi odgovarjamo edino ti odgovarjaš z vprašanji......in tvoj produkt je tudi kdor veliko sprašuje je omejen.

Poišči si kje si te nebuloze pisal, je blizu, ne boš rabil veliko iskat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!