Skoči na vsebino

Migrantsko/teroristična kriza


I30

Priporočene objave

Moti se Janša, oziroma vsako, ki obljublja, da bo naredil red.

Iz prve roke ti povem, da je to ratal tak posel, da policija ne more več preprečevati, ampak samo še sledi. 

Tisti, ki pa obljublja dodatne sile SV, pa mu ne gre matematika. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Tedybear pravi:

Moti se Janša, oziroma vsako, ki obljublja, da bo naredil red.

Iz prve roke ti povem, da je to ratal tak posel, da policija ne more več preprečevati, ampak samo še sledi. 

Tisti, ki pa obljublja dodatne sile SV, pa mu ne gre matematika. 

Včeraj mi je relativno zanesljiv vir blizu korita povedal, kaj se dogaja na vrhu policije. Grozljivo, če je večinoma res.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, nordkapp said:

Sem ja, sem tudi služil v SFRJ vojski, sam taki patronu ko se zdaj pojavljajo v evropi jih pa ni bilo, pa brez zamere.

Nisem ti napisal , da dobesedno, sam za svoje in pred to nesnago pa znajo poskrbet, pr nas pa so vsi več vredni kot domačini, pa reci , da ni res.

Ja, Orban lepo poskrbi za svoje prijatelje, ostali pa živijo od ostankov. Hvala lepa za tako državo. Mam raje par migrantov vec, kot pa kurje tatove na oblasti.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, Fadil pravi:

Banatsko Aranđelovo Srbija, pred nekaj dnevi... Pijani migranti.

 

 

v srbiji ??? to je neka montaža - fake.. v srbiji imajo 3000000 gospodinjstev pa 14 000 000 orožja manjšega kalibra - do 12,7mm.. plus še okoli 35000 topov do 40mm.. če ta , ki je snemal nima nič od tega doma - ni srb..

pred 4 urami, nordkapp pravi:

Mater jim, da bi jaz bil tam, jebači bi jim nešto, ziher bi imeli namesto teh grdih usranih glav že teglne od rož namontirane.

Pa ne razumem domačinov, da skup ne stopijo in teh treh presušenih gnilob skup ne zlamajo, da se bi plazili okrog , ne hodili.

Se zdaj kaže kar sem pred leti govoril, da je treba na mejah postaviti "kitajski zid" na zidu na vsake par sto metrov mitraljeze na avtomatiko, od zida 30m minsko polje, pa pol da vidimo junake. 

Tk ko majo na Mađarskem. V bivši jugo v času vladavine Tita, ni bilo šans , da taki nagnusi pridejo v SFRJ.

Zdaj je itak že vse prepozno.

e  sedaj v teh časih - eno stvar je imel in jo še ima prav jelinčič : postavit zid na hrvaški meji in eno okence 30x30cm v njemu..za pošto..

no ja meja v bivši jugi - dejansko z romunijo kar solidno prehodna - s čolnom..  a ko smo mi dajali stražo pri -22stC on 110-120 km/h košave nam je zastavnik 1.klase na vprašanje a mormo full pazit dejal : "normalno da morate biti u pozoru ..od +50  do -1 stepen celzijusa.."   na vprašanje a pod -1stC pa ne ? je pa dejal : " dečki moji dragi - rumunima kod -1.1stC nafta nije više tekuća.."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 35 minutami, thumper pravi:

v srbiji ??? to je neka montaža - fake.. v srbiji imajo 3000000 gospodinjstev pa 14 000 000 orožja manjšega kalibra - do 12,7mm.. plus še okoli 35000 topov do 40mm.. če ta , ki je snemal nima nič od tega doma - ni srb..

e  sedaj v teh časih - eno stvar je imel in jo še ima prav jelinčič : postavit zid na hrvaški meji in eno okence 30x30cm v njemu..za pošto..

no ja meja v bivši jugi - dejansko z romunijo kar solidno prehodna - s čolnom..  a ko smo mi dajali stražo pri -22stC on 110-120 km/h košave nam je zastavnik 1.klase na vprašanje a mormo full pazit dejal : "normalno da morate biti u pozoru ..od +50  do -1 stepen celzijusa.."   na vprašanje a pod -1stC pa ne ? je pa dejal : " dečki moji dragi - rumunima kod -1.1stC nafta nije više tekuća.."

Mi smo jih lovili - Romune, ko zajce. A si bil v Beli Crkvi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, nejc74 pravi:

Ja, Orban lepo poskrbi za svoje prijatelje, ostali pa živijo od ostankov. Hvala lepa za tako državo. Mam raje par migrantov vec, kot pa kurje tatove na oblasti.

 

Daj prošnjo in si jih lepo pelji domov teh par migrantov pa jih imej nastanjene doma, lepo skrbi za nih itd...

Čez 2 tedna pa ne tule javkat, da so ti bajto narobe obrnili, pokradli vse živo, pa še jeba... nešto. Tako delajo v Prijedoru, razbijajo, kradejo, vlamljajo v hiše , tepejo in posiljujejo ženske, da ti ne naštevam naprej in tako bando bi ti rajši imel.

Taj pa imam že rajši manj dobrin, pa dokaj v miru živim, saj v jugi tudi nismo imeli boh ve kaj, a živeli smo pa manj stresno in bolj družabno, teh tvojih migrantov takrat nismo poznali.

Ko si jih boš pelajl domov mi sporoči, da ti jih še jaz ene par pripeljem¸pa še kakšnega šiptarja za povrhu, kot desert.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Scarabeo 500 pravi:

Mi smo jih lovili - Romune, ko zajce. A si bil v Beli Crkvi?

noup..gardijska proleterska požarevac in to kar sem navajal petrovac na mlavi.. 

pred 26 minutami, nordkapp pravi:

Daj prošnjo in si jih lepo pelji domov teh par migrantov pa jih imej nastanjene doma, lepo skrbi za nih itd...

Čez 2 tedna pa ne tule javkat, da so ti bajto narobe obrnili, pokradli vse živo, pa še jeba... nešto. Tako delajo v Prijedoru, razbijajo, kradejo, vlamljajo v hiše , tepejo in posiljujejo ženske, da ti ne naštevam naprej in tako bando bi ti rajši imel.

Taj pa imam že rajši manj dobrin, pa dokaj v miru živim, saj v jugi tudi nismo imeli boh ve kaj, a živeli smo pa manj stresno in bolj družabno, teh tvojih migrantov takrat nismo poznali.

Ko si jih boš pelajl domov mi sporoči, da ti jih še jaz ene par pripeljem¸pa še kakšnega šiptarja za povrhu, kot desert.

ko pride do "pelji si jih domov" je kar naenkrat vse polno domoljublja in slovenstva ...:P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, nordkapp said:

Daj prošnjo in si jih lepo pelji domov teh par migrantov pa jih imej nastanjene doma, lepo skrbi za nih itd...

Čez 2 tedna pa ne tule javkat, da so ti bajto narobe obrnili, pokradli vse živo, pa še jeba... nešto. Tako delajo v Prijedoru, razbijajo, kradejo, vlamljajo v hiše , tepejo in posiljujejo ženske, da ti ne naštevam naprej in tako bando bi ti rajši imel.

Taj pa imam že rajši manj dobrin, pa dokaj v miru živim, saj v jugi tudi nismo imeli boh ve kaj, a živeli smo pa manj stresno in bolj družabno, teh tvojih migrantov takrat nismo poznali.

Ko si jih boš pelajl domov mi sporoči, da ti jih še jaz ene par pripeljem¸pa še kakšnega šiptarja za povrhu, kot desert.

pejt ti na madžarsko če je tam tok fajn. Aha, tega pa noben noče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolkor dnara smo dali ograje, bodečo žico in podobno, bi se migranti sami moral ujeti

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 urami, nejc74 pravi:

pejt ti na madžarsko če je tam tok fajn. Aha, tega pa noben noče.

mater si zarukan, gdo pa govori, da je ta fajn ali da bi šel, jaz ti govorim generalni problem teh lopovo musličev in beguncev, kakšen problem bomo in imam v evropi.

Noben pa ne naredi čisto nič.

Zgleda , da so res politiki plačani, da jim to ustreza.

Pa jebala tebe mađarska što nema mora, mavo se skuliraj, sem ti samo napisal, če jih imaš teh beguncev tolko rad , zakaj jih ne nastaniš doma, bo država imela en problem več.

 

pred 4 urami, DAMI34 pravi:

kolkor dnara smo dali ograje, bodečo žico in podobno, bi se migranti sami moral ujeti

 

Ja res, sam si pozabil na bistven problem, da v ograji in mreži ni 1000 voltov. Pol se bi res ujeli...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AJme....dajmo najprej tiste za zapahe spravit, k res na veliko kradejo....

Tile begunci oz. "lopovi musliči", k bi jim ti spustil v ograjo 1000 voltov so "pičkin dim" oz. v krajah ne sežejo niti do gležnjev našim političnim profijem

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 35 minutami, Alla pravi:

AJme....dajmo najprej tiste za zapahe spravit, k res na veliko kradejo....

Tile begunci oz. "lopovi musliči", k bi jim ti spustil v ograjo 1000 voltov so "pičkin dim" oz. v krajah ne sežejo niti do gležnjev našim političnim profijem

maš prav, sam teh domačih kradljivcev se nikoli ne bo dalo, ker vedno pridejo novi ali pa kot feniks-Korl se dvignejo.

Razlika med musliči in temi je, da ti bo muslič tudi glavo odrezal pa še kaj, kar od teh lopovov ne morš, ker se jim jebe za tebe, mene in vse.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, nordkapp pravi:

Razlika med musliči in temi je, da ti bo muslič tudi glavo odrezal pa še kaj, kar od teh lopovov ne morš, ker se jim jebe za tebe, mene in vse.

zanima me, pa resno pišem razlika med migranti (ti jim praviš musliči) ki glave režejo in med ostallimi neuranovešenimi pri nas in EU, ki ti nož kam porinejo..

Niti je ni. Da se tako svobodno "musliči" sprehajajo pri nas, čez nas in naprej v EU je konkretno krivda spet teh, ki pobirajo provizije za ograje in podobno, ki raje poskrbijo da policaji skačejo okrog lastnega naroda, pa težijo za maske, namesto, da bi patruljirali na meji /in ne ni to samo JJ ampak vsi, ki so kadarkoli, kaj imeli opravka z vladanjem). In v končni fazi bi že zdavnaj lahko zahtevali pomoč EU policije za Šengensko mejo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za vse, ki mislijo, da se migrante da ustaviti na meji, četudi bi podvojili policijske patrulje in dodali še malo SV.!!!!

Že zgoraj sem napisal, da je to postal biznis. Da točke prehodov in časovnica niso naključni,  ampak je to biznis, podoben švercu droge. Policija ima kamere na meji, drone, patrulje, zraven pa so že na meji kadrovske zmogljivosti. Tudi konfiguracija terena jim ni naklonjena. V območju, kjer delujemo ( sem ravno na izmeni ob Kolpi) bi rabil policaja na vsakih 300 metrov, da bi lahko karkoli preprečil. Večino, ki jih dobijo, itak prestrežejo že v notranjosti države.

Se pa trend prehodov sedaj, ko je Kolpa narasla, seli proti zahodu, na področje PU Koper.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vseh ne, mnogo več pa zihr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Tedybear pravi:

Za vse, ki mislijo, da se migrante da ustaviti na meji, četudi bi podvojili policijske patrulje in dodali še malo SV.!!!!

Že zgoraj sem napisal, da je to postal biznis. Da točke prehodov in časovnica niso naključni,  ampak je to biznis, podoben švercu droge. Policija ima kamere na meji, drone, patrulje, zraven pa so že na meji kadrovske zmogljivosti. Tudi konfiguracija terena jim ni naklonjena. V območju, kjer delujemo ( sem ravno na izmeni ob Kolpi) bi rabil policaja na vsakih 300 metrov, da bi lahko karkoli preprečil. Večino, ki jih dobijo, itak prestrežejo že v notranjosti države.

Se pa trend prehodov sedaj, ko je Kolpa narasla, seli proti zahodu, na področje PU Koper.

stari jebeš tri obstreljene ribe.. reflektor pa rafal po naši strani reke bi bil verjetno kar učinkovito sredstvo.. pa saj imajo skoraj vsi mobitele.. bi se hitro obvestili.. 

eno vprašanje na splošno - a si kdo upa na šverc prečkati rusko mejo? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rafal......tudi v prazno, te v demokraciji spravi edino na zavod za zaposlovanje....

Kako je na ruski meji, ne vem.....vem pa, da so mi drzave, kjer obrambni minister nosi uniformo, še sedaj malo čudne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Tedybear pravi:

Rafal......tudi v prazno, te v demokraciji spravi edino na zavod za zaposlovanje....

Kako je na ruski meji, ne vem.....vem pa, da so mi drzave, kjer obrambni minister nosi uniformo, še sedaj malo čudne.

sem pozabil da si mlajša generacija ..:P

jaz pa mislim , če lahko športniki nosijo policijske in vojaške uniforme le zakaj nebi bil obrambni minister v vojaški , notranji v policijski uniformi in zdravstveni v zdravniški halji.. to bi nekaj povedalo o teh ljudeh - da so iz svoje stroke.. 

tako pa imamo za ministre totalne loleke ...pa itak jih je zdej pol okuženih..cepci ignorantski..

čak mal..mogoče pa ne bo potrebna revolucija? mogoče jih vse te ignorante , ki postavljajo nam omejitve in ukrepe sami pa se nanje požvižgajo potolče korona? bi res lahko postala korona rešitev za slovenski politični prostor ? 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne, niti se nočem švercat čez rusko mejo, niti nočem živet v Rusiji. Podobno je z Madžarsko. Zato prosim nehajte s temi idiotizmi, da moramo zaradi par "muslićev" ukiniti državo. Tako kot se je zaradi korone ne sme, se jih tudi zaradi par beguncev ne sme. Naj bodo tisti, ki so nujni.

"Če želiš imeti strelski vod, izvoli, postavi se pred njega."  A ne, ta izjava je kretenska, približno tako kot je kretensko razmejevati, da obstajata samo dve opciji: ali muslići režejo glave ali pa jih mi streljamo na meji. A policaji naj tudi raketirajo prehitre voznike? Pa pejmo z ognjemetom na one brez maske? A če prdneš v gostilni, te ima gostilničar pravico v mesoreznico zatlačit?

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, nejc74 pravi:

ne, niti se nočem švercat čez rusko mejo, niti nočem živet v Rusiji. Podobno je z Madžarsko. Zato prosim nehajte s temi idiotizmi, da moramo zaradi par "muslićev" ukiniti državo. Tako kot se je zaradi korone ne sme, se jih tudi zaradi par beguncev ne sme. Naj bodo tisti, ki so nujni.

"Če želiš imeti strelski vod, izvoli, postavi se pred njega."  A ne, ta izjava je kretenska, približno tako kot je kretensko razmejevati, da obstajata samo dve opciji: ali muslići režejo glave ali pa jih mi streljamo na meji. A policaji naj tudi raketirajo prehitre voznike? Pa pejmo z ognjemetom na one brez maske? A če prdneš v gostilni, te ima gostilničar pravico v mesoreznico zatlačit?

Ti si ljubitelj beguncev, delaš prispodobe in inačice brezveze, vse smo ti lepo pojasnili. Upam, da ti nikoli ne bo treba to dati skozi.

 

Zdaj pa mi objasni to: pri nas lahko musliči in ostala drhal nosi rute čez glavo ali pa so celo lahko čisto črno oblečeni in ne veš ali se pod njimi skriva ženska lai moški ali terorist ali ima navezan eksploziv. Vidiš kaj se dogaja v Franciji.

Po drugi strani pa je sodelavka pred 3 leti hotela na vsak način na dopust v Iran in je domov dobila 3 a4 strani kaj lahko in kaj ne sme: ne sme v kratkih rokavih, alah ne daj v kratkih hlačah, kako obnašati kje kaj sme itd...

Skratka jo je minila da bi šla.

In zdaj ali mi imamo enaka pravila za bolnike za naše okolje, NE, ker oni ko pridejo NAM vsiljujejo svojo vero, in svoj način življenje...

Lepo te prosim, če jih imaš rad se preseli dol k njim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 23. 10. 2020 ob 14:02, Scarabeo 500 pravi:

A ni Janša obljubil, da bo naredil red na meji ali se motim?

Kdo so tisti, ki so proti, da se aktivira 37a člen, ki bi omogočil vojski policijska pooblastila pri varovanju meje? LMŠ, SD, SAB, Levica in Desus. Njim se zahvalite, da ilegalni migranti v tolikšnem številu prečkajo našo mejo. Policija pač ne zmore sama pokrivati celotne južne meje, kjer največ migrantov ilegalno prestopi mejo. Zato sedaj vlada išče način, s katerim bi lahko omogočila vojski policijska pooblastila. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, truckdriver pravi:

Kdo so tisti, ki so proti, da se aktivira 37a člen, ki bi omogočil vojski policijska pooblastila pri varovanju meje? LMŠ, SD, SAB, Levica in Desus. Njim se zahvalite, da ilegalni migranti v tolikšnem številu prečkajo našo mejo. Policija pač ne zmore sama pokrivati celotne južne meje, kjer največ migrantov ilegalno prestopi mejo. Zato sedaj vlada išče način, s katerim bi lahko omogočila vojski policijska pooblastila. 

Torej obljublja, kar ve da ne more uresničiti? Krivda pa pade na nasprotne stranke. Kot bi jaz krivil banko, da nisem milijonar - beda. Ja, to on obvlada.

Če jaz nekomu nekaj obljubim, vem da lahko to izpolnim, če ne pač ne obljubim. Kaj porečeš na moje razmišljanje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 24 minutami, nejc74 pravi:

ne, niti se nočem švercat čez rusko mejo, niti nočem živet v Rusiji. Podobno je z Madžarsko. Zato prosim nehajte s temi idiotizmi, da moramo zaradi par "muslićev" ukiniti državo. Tako kot se je zaradi korone ne sme, se jih tudi zaradi par beguncev ne sme. Naj bodo tisti, ki so nujni.

"Če želiš imeti strelski vod, izvoli, postavi se pred njega."  A ne, ta izjava je kretenska, približno tako kot je kretensko razmejevati, da obstajata samo dve opciji: ali muslići režejo glave ali pa jih mi streljamo na meji. A policaji naj tudi raketirajo prehitre voznike? Pa pejmo z ognjemetom na one brez maske? A če prdneš v gostilni, te ima gostilničar pravico v mesoreznico zatlačit?

daj ti enega domačega rukni ker si na meji da se ti do konca spipa..

za madžarsko ne rečem ..ampak v rusiji mi s svojimi slovenskimi delovnimi navadami in izkušnjami ne bilo nič slabše kot pri nas..več je možnosti , da bi mi bilo bolje.. problem je , ker sem se rodil tukaj in sem navezan na svojo domovino.. jebiga fukjen rdečkar..

dost je in ne seri.. nisem rekel streljat ljudi..omenil se tri ribe v kolpi , ki bi - lhku de ja lhku de ne - nastradale ob opozorilnem rafalu v vodo.. 

v bistvi jih pač francozi ne streljajo na meji ampak v srcu svoje domovine.. po tvoje bolje streljati ljudi ko naredijo zelooo slabo stvar nam državljanom ali pa to preprečiti???

kar se policajev in prehitrih voznikov tiče je pravilni zapis : "reketirajo" ..

in tok da boš vedel - meni se ukrepi ne zdijo neumni.. neumni so tisti , ki jih ne znajo pavilno formulirat ..

gostilničar je sam svoje gostilne lastnik.. kar on reče je zakon.. seveda pa obstaja velika možnost finančno in časovno opredeljene umestitve z njegove strani.. 

pred 5 minutami, nordkapp pravi:

Ti si ljubitelj beguncev, delaš prispodobe in inačice brezveze, vse smo ti lepo pojasnili. Upam, da ti nikoli ne bo treba to dati skozi.

 

Zdaj pa mi objasni to: pri nas lahko musliči in ostala drhal nosi rute čez glavo ali pa so celo lahko čisto črno oblečeni in ne veš ali se pod njimi skriva ženska lai moški ali terorist ali ima navezan eksploziv. Vidiš kaj se dogaja v Franciji.

Po drugi strani pa je sodelavka pred 3 leti hotela na vsak način na dopust v Iran in je domov dobila 3 a4 strani kaj lahko in kaj ne sme: ne sme v kratkih rokavih, alah ne daj v kratkih hlačah, kako obnašati kje kaj sme itd...

Skratka jo je minila da bi šla.

In zdaj ali mi imamo enaka pravila za bolnike za naše okolje, NE, ker oni ko pridejo NAM vsiljujejo svojo vero, in svoj način življenje...

Lepo te prosim, če jih imaš rad se preseli dol k njim.

kakšna je razlika med musličem in slovencem ? musliči lahko nosijo rute mi jih pa moramo..

tudi če jih ima nevemkoliko rad to ne bo šlo..si bo moral prej kožico okol pimpka dat obrezat pol pa lahko gre dol..sam dvomim v njegovo herojstvo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Scarabeo 500 pravi:

Torej obljublja, kar ve da ne more uresničiti? Krivda pa pade na nasprotne stranke. Kot bi jaz krivil banko, da nisem milijonar - beda. Ja, to on obvlada.

Če jaz nekomu nekaj obljubim, vem da lahko to izpolnim, če ne pač ne obljubim. Kaj porečeš na moje razmišljanje?

Tvoje razmišljanje na to temo je povsem napačno. JJ in še marsikdo je bil prepričan, da je v večini Slovencev toliko patriotizma, da bodo podprli zakon, ki bi omogočal vojski za določen čas policijska pooblastila in posledično zmanjšal ilegalne prehode meje migrantom. Vendar je leva politična opcija s tem, ko blokira ta zakon še enkrat več dokazala, koliko ji je mar za Slovence in Slovenijo.   

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!