Skoči na vsebino

Migrantsko/teroristična kriza


I30

Priporočene objave

Da bo še velikega sranja s tem smo nekateri vedeli že jeseni oz. poleti, ko se je stvar začela dogajati, takrat še skozi Madžarsko..

Pa bi raje videl, da bi se motili... Še vedno trdim, da so edino pravo potezo naredili Madžari, ki so jim popolnoma zaprli meje.

Sedaj jih boste dobili tudi ostali v SLO, ne samo mi ob južni meji. Da vas vidim, kako jih boste zagovarjali, ko se bodo ponoči potikali okoli, bežalio iz centrov in ropali.

Nam so iz dvorišča poskusili ukrasti ponoči avto, pa jih je policija pregnala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Ferrarist pravi:

Hmmm....zakaj kaže nadvlado, če se je zbralo 30k nemcev, ki zahtevajo odstop merkelce in ki dajo jasno vedet, da nočejo migrantov?

In teh 30k Nemcev ima v EU parlamentu kakšno težo napram Merklici? Kdo je dovolil, da se spusti v EU miljon in pol migrantov? Kdo dovoljuje v medijih objavo bogih bogih migrantov, razbijačev, huliganov, posiljevalcev, ... pa ne?

Bomo videli, če bodo kakšne spremembe po naslednjih volitvah, ko bodo močno profitirale ultra desničarske stranke po EU.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, nazo13 pravi:

In teh 30k Nemcev ima v EU parlamentu kakšno težo napram Merklici? Kdo je dovolil, da se spusti v EU miljon in pol migrantov? Kdo dovoljuje v medijih objavo bogih bogih migrantov, razbijačev, huliganov, posiljevalcev, ... pa ne?

Bomo videli, če bodo kakšne spremembe po naslednjih volitvah, ko bodo močno profitirale ultra desničarske stranke po EU.

...na tak način (no,ja, z ultra pomočjo stricev iz ozadja, medijev in IT strokovnjakov), je par let nazaj jajc ostal brez vlade ;) 

...to kar se dogaja v Nemčiji zadnje dni z "multikulti" zadevami, bo težko umirit. Trenutno mislim da so na eni točki, ko se lahko zgodi še vse. Če prevaga v eno stran, bodo Nemci ob še tisti delček narodne zavesti ki jo premorejo, če prevaga na drugo stran, pa......si ne upam niti napisat. Je pa zelo zanimivo čekirat naše "neodvisne" medije. Na 24kur, so komaj 5.1. izvedeli za silvesterski napad v Koelnu, napisali kratko novičko in jo imeli en dan gor, ko je pa par Nemcev zadeve vzelo v svoje roke in dalo po p. nekaj prebežnikom, pa takoj dooooolgi članki o rasni nestrpnosti, skrajnih desničarjih, nacistih, neofašistih, celo MOTORISTIH itd itd. Ni da ni. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej vas poslušam in berem ,vse zbit vse u luft vržt ..........ampak sej lajkam ,ker me zagrabi povsem isti filing ,a se malo kasneje ko čustva popustijo vprašam ......a je to prava rešitev ?

Kot sem že omenil se je začelo dogajat ravno to kar sem omenil par strani nazaj , zaradi par deset ali sto radikalnih muslimanov bo trpelo vse muslimanstvo ,ljudje bodo nastrojeni že proti normalnim zmernim muslimanom ki pa jim ne bo ostalo drugega( saj bodo stisnjeni v kot) kot zbiranje okrog jedra  ,ki se trenutno imenuje ISIS  ,in tako se radikalizacija začne.........se vam zdi to v redu?

Pomislite da mediji prikažejo vse grozote ki so jih naredili posamezni migranti ali skupine njih (radikalcev) po televiziji ,ja narodu se zmeša in potamani vse migrante ,večina od njih ni ne kriva ne dolžna pač grejo s trebuhom za kruhom .....se vam to zdi prav ?

Pri vsakem represivnem ukrepu je treba uklopit podstrešje in kar v največji meri izklopit čustva.....težko je vem sam!

Tistim pa ki dokažejo udeležbo pri spolnih napadih ali hujših kršitvah pa bi osebno odrezal jajca in Kot to počne ISIS predvajal v vseh Arabskih oziroma muslimanskih državah po netu in televiziji .....in izgon za vedno ,tistim ki pa se dokaže prav članstvo v ISIS pa javno obešanje !!!! 

Me ša še ena stvar bega......V ZDA odkar sta padla Dvojčka praktično ni bilo večjih napadov skrajnih skupin .......zanimivi ,zanimivo .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

14 minutes ago, Kmet2 said:

 

Me ša še ena stvar bega......V ZDA odkar sta padla Dvojčka praktično ni bilo večjih napadov skrajnih skupin .......zanimivi ,zanimivo .....

a ti še vedno ni jasno da so si ameri sami to u luft spustil da so lahko štartal vojno za nafto na vzhodu? A res nasedate vsem tem lažem, kot janševim? Če dovolj dolgo ponavljaš laž postane resnica al kak je sistem? Ne morem verjet. Sem isto amerikancu rekel pa me je gledal ko tele

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

k bo Preuc dol prletu, jim bo že dau vetra :dry: 

ameri se preveč igrajo .. pozabl so Korejo in Vietnam ... tut v Iraku (1 - del) so kr ornk po nosu dubl ... ampak orožarski lobiji so premočni in oni določajo kdo bo v kongresu kdo ne .. orožarski in naftni lobij je Obamo postavu .. zdj ko pa ne more biti več 3- tič predsednik se pa pametnega dela, kok je preveč orožja po Ameriki :P ... prou smešn je ... kje je hodu pa zdj 7 let ... po nosu vrtu al kaj :P

 

:ninja: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima kam gre golazen ki jo avstrijci vrnejo nazaj na našo mejo. Ker mi je 1000% jasno da jih mi ne damo hrvatom ker vemo da tudi če bi jih, jih hrvati neb sprejeli. A se to na tiho poseljuje kje pri nas? Kdo ve?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Gustav pravi:

Mene pa zanima kam gre golazen ki jo avstrijci vrnejo nazaj na našo mejo. Ker mi je 1000% jasno da jih mi ne damo hrvatom ker vemo da tudi če bi jih, jih hrvati neb sprejeli. A se to na tiho poseljuje kje pri nas? Kdo ve?

a si že slišu za kraške jame :?

(hechec)

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Just now, maus said:

a si že slišu za kraške jame :?

(hechec)

 

brutalna a učinkovita in permanentna rešitev.

sicer se z bilokakimi likvidacijami ne strinjam, pa čeprav sem goreče proti da hodijo gor. Sem za to da ostanejo dol in da lobiji poskrbijo za red in mir dol. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 52 minutami, Gustav pravi:

brutalna a učinkovita in permanentna rešitev.

sicer se z bilokakimi likvidacijami ne strinjam, pa čeprav...

Kaj pa imajo kraške jame z likvidacijami? 

Da bi jih uporabili za zavetišča s stalno primerno temperaturo in zaščito pred zunanjimi vplivi, ti pa ne pade na pamet? 
Samo ne vem, če se je Batagelj že prijavil na razpis vlade?:hmm:

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Kmet2 pravi:

Sej vas poslušam in berem ,vse zbit vse u luft vržt ..........ampak sej lajkam ,ker me zagrabi povsem isti filing ,a se malo kasneje ko čustva popustijo vprašam ......a je to prava rešitev ?

.....

Se spomniš, ko sta dva črna tatiča bežala pred policijo in se skrila v trafo postajo ter umrla? Njuni sonarodnjaki so potem razdejali pol mesta (navadnih državljanov), medtem ko si je policija in vojska praskala jajca.

To se dogaja sedaj. Koliko so krivi kriminalci, ki harajo, toliko so krive javne institucije, ki ne ukrepajo hitro in strogo. Če bi ta rulja harala pred parlamentom in otipavala tiste kljuse v njem, bi bila situacija čisto drugačna. Tako pa je v špilu obična raja. Teh je pa itak za svinjam futrat. En več ali manj.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evropski politiki filtrirajo dejansko stanje, da ne bi bili videti nesposobni. Ko se tega ne bo več dalo, bodo odleteli s političnega prostora in nastopil bo čas za radikalnejše prijeme, oziroma radikalnejše stranke in Evropa se bo začela spreminjati. 

Nič ne bo več tako kot je bilo.

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koprsko pristanišče lahko sprejme dokaj velike ladje, a ne...? Predvsem tovorne, kjer se podpalubje zapre z debelimi železnimi vrati.... No, do Afrike lahko postane redna linija. Po moje bi vsak od nas prispeval kakšen dnevni zaslužek za njihovo pot nazaj. (nihecnihec).

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, Scarabeo 500 pravi:

Evropski politiki filtrirajo dejansko stanje, da ne bi bili videti nesposobni. Ko se tega ne bo več dalo, bodo odleteli s političnega prostora in nastopil bo čas za radikalnejše prijeme, oziroma radikalnejše stranke in Evropa se bo začela spreminjati. 

Nič ne bo več tako kot je bilo.

Scarabeo

Ja, samo ne le za njih, tudi zate, zame, sosedo, vaškega gostilničarja, pa unga klošarja, pa ... tudi ne bo več kot je bilo. Tako kot za Američane po 11. septembru ni več kot je bilo. Desničarji še nikoli niso naredili nič pametnega ali naprednega. Povečini so rinili nazaj v inkvizicijo.

Vedno bolj se mi dozdeva, da so bili Madžari najpametnejši. Kot, da bi slutili, da se bo val migrantov hitro preusmeril nazaj k njim. Naši keniki pa so zabluzili kot ponavadi.

Saj slovenski politiki so bili vedno močne volje kot voli. Pametni pa ravno tako.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če se spomnete, so bli prvi Makedonci ... daleč pred vsemi so se postavili v bran Evopski uniji ... takrat je nekaj policajev udrihalo po razjarjeni množici beguncev, ker so hoteli na silo prečkati mejo. Takrat so jih kregali Nemci, Avstrici .. skoraj cela Evropa z našimi politiki vred.

in kdo je ponudil pomoč Makedoniji .... nihče ... SRAMOTA ... leni Grki so pa sam gledali ... čeprav bi oni morali vse ustaviti, saj je prva država EU s Šengenskim režimom .... barabe grške .. sam pravice zahtevajo, dolžnosti pa nubene ...in to je začetek konca... tko ... pa sem povedal še neki pametnega :P

 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 12. 1. 2016 at 10:39, Kmet2 pravi:

 

Me ša še ena stvar bega......V ZDA odkar sta padla Dvojčka praktično ni bilo večjih napadov skrajnih skupin .......zanimivi ,zanimivo .....

ta dvojčka sta tut imela velko vezo z evropo, in če ni njiju, ni več veze

vse sam da se evropa začne dol it   ;)

Popravljeno . Popravil stuhec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, nazo13 pravi:

Ja, samo ne le za njih, tudi zate, zame, sosedo, vaškega gostilničarja, pa unga klošarja, pa ... tudi ne bo več kot je bilo. Tako kot za Američane po 11. septembru ni več kot je bilo. Desničarji še nikoli niso naredili nič pametnega ali naprednega. Povečini so rinili nazaj v inkvizicijo.

Vedno bolj se mi dozdeva, da so bili Madžari najpametnejši. Kot, da bi slutili, da se bo val migrantov hitro preusmeril nazaj k njim. Naši keniki pa so zabluzili kot ponavadi.

Saj slovenski politiki so bili vedno močne volje kot voli. Pametni pa ravno tako.

Če do krize pride. Se bo verjetno začela v Nemčiji ali Franciji.

Nihče se tej krizi v Evropi ne bo mogel ogniti, samo se ga bo kasneje dotaknila in bo milejša, pač odvisno, koliko bo kje priseljencev.

Obstaja še sicer ena možnost, ki jo je omenil Motofrik. Redna linija Koper - vzhod. OK, možnosti je sicer veliko, a ta je resnično učinkovita. :D

V moji hiši/stanovanju  so lahko le povabljeni gosti, ki se znajo obnašati - kot jaz pričakujem, ostali niso dobrodošli. Moja država je moja hiša in samo eno imam, pa čeprav je slaba.

Scarabeo

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Scarabeo 500 pravi:

 

Obstaja še sicer ena možnost, ki jo je omenil Motofrik. Redna linija Koper - vzhod. OK, možnosti je sicer veliko, a ta je resnično učinkovita. :D

 

Hamburg, Amsterdam ... tovorne ladje ... kontejnerji... če lahko policaji in cariniki delajo v kontejnerjih, bodo tudi oni spali par dni v kontejnerjih .... zakaj pa vozt nazaj :?

:ninja: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, Scarabeo 500 pravi:

...

V moji hiši/stanovanju  so lahko le povabljeni gosti, ki se znajo obnašati - kot jaz pričakujem, ostali niso dobrodošli. Moja država je moja hiša in samo eno imam, pa čeprav je slaba.

Scarabeo

Tle si mal mim pihnu!

V tej hiši je več stanovanj in za njih in stanovalce v njih velja isto kar ti trdiš. Da imajo svoja pravila, ki se tvojega stanovanja ne tičejo. Kot se njihovega stanovanja ne tičejo tvoja pravila!

Nikar biti tako samopašen, pa vsem svoje gate na rit natikat. Kakšni radi tudi drugačne in manj usrane nosijo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, I30 pravi:

Tle si mal mim pihnu!

V tej hiši je več stanovanj in za njih in stanovalce v njih velja isto kar ti trdiš. Da imajo svoja pravila, ki se tvojega stanovanja ne tičejo. Kot se njihovega stanovanja ne tičejo tvoja pravila!

Nikar biti tako samopašen, pa vsem svoje gate na rit natikat. Kakšni radi tudi drugačne in manj usrane nosijo!

Za vse stanovalce v bloku velja enak hišni red. Tako kot veljajo za vse državljane enaki zakoni. Vsaj naj bi. V resnici pa smo edino navadni državljani podvrženi tem zakonom. Razne elite, manjšine in posamezniki pa imajo svoje zakone ali pa za njih sploh noben zakon ne velja.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, nazo13 pravi:

Za vse stanovalce v bloku velja enak hišni red. Tako kot veljajo za vse državljane enaki zakoni. Vsaj naj bi. V resnici pa smo edino navadni državljani podvrženi tem zakonom. Razne elite, manjšine in posamezniki pa imajo svoje zakone ali pa za njih sploh noben zakon ne velja.

Je tako. Pogojno in le okvirno!
Ne more pa eden od stanovalcev postavljati svoj red in zahtevati, da ga drugi upoštevajo!

Če bi un drekobrbavi mali hrošček pisal Naša država je naša hiša, namesto ihtavih moja - moja, bi se vse bralo drugače! 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!