Skoči na vsebino

Migrantsko/teroristična kriza


I30

Priporočene objave

Ob 20. 1. 2016 at 11:53, yamafrik pravi:

Stvar je pa v tem, da razpizdeni smo vsi, naredil pa ne bi noben nič. Lepo treba vsi bajkeri pred parlament, pa štrik polek, pa si vsak enega politika zahakla (ni treba za vrat) :ras: pa ga z motorom vun potegne in odpela v prvi arest :) treba odnest smeti tja kamor spadajo.

Slovenske vstaje.

Nikoli si nisem misli, da bi lahko v Sloveniji prišlo do takšnega punta. Ogromno vstaj in ali se je kaj spremenilo, NIČ.

Kaj torej moramo narediti, da se sploh kaj lahko spremeni, ma ne, ni za javnost...

Ljubljana

DSC02255.thumb.JPG.3341ddbedae39a4b3084b

56aa6533a41ff_06slika.jpg.c265a65077c0f3

Maribor

DSC01918.thumb.JPG.1ba0a162daf22822013ab

 

Scarabeo

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, Scarabeo 500 pravi:

Slovenske vstaje.

Nikoli si nisem misli, da bi lahko v Sloveniji prišlo do takšnega punta. Ogromno vstaj in ali se je kaj spremenilo, NIČ.

Kaj torej moramo narediti, da se sploh kaj lahko spremeni, ma ne, ni za javnost...

Scarabeo

 

V Mariboru se je spremenilo. Župan je drugi in radarji ne kasirajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, nazo13 pravi:

V Mariboru se je spremenilo. Župan je drugi in radarji ne kasirajo.

Vsaj nekaj je šlo na bolje. Vendar zadeve so potekale po mnogih mestih - res, dobili smo stranko SMC in Cerarja in veliko upanja, a politika se bistveno ni spremenila, Cerar pa je že popolnoma izgubil kredibilnost.

Scarabeo

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 29 minutami, Scarabeo 500 pravi:

Vsaj nekaj je šlo na bolje. Vendar zadeve so potekale po mnogih mestih - res, dobili smo stranko SMC in Cerarja in veliko upanja, a politika se bistveno ni spremenila, Cerar pa je že popolnoma izgubil kredibilnost.

Scarabeo

Ni rečeno, da je vsaka sprememba na bolje. Se mi zdi, da je v primeru MB fifti fifti.

Pošten in dober politik je pa itak redkejši kot bela vrana. Cerar je na začetku veliko obetal, izpadlo pa je, da vabi v vlado same barabe. Ali pa so se novinarjem končno odprli sinusi in izvohajo vsa ta govna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, nazo13 pravi:

Ni rečeno, da je vsaka sprememba na bolje. Se mi zdi, da je v primeru MB fifti fifti.

Pošten in dober politik je pa itak redkejši kot bela vrana. Cerar je na začetku veliko obetal, izpadlo pa je, da vabi v vlado same barabe. Ali pa so se novinarjem končno odprli sinusi in izvohajo vsa ta govna.

Vaš župan je bil moj profesor. Bil je v redu človek, samo po karizmi si ga ne bi nikoli predstavljal v tej funkciji. Upam, da mu gre delo od rok.

Preden se je Cerar odločil za politiko je imel predavanje v naši firmi. Vse je zvenelo super, v teoriji je to lahko in seveda je pridobil mnogo glasov. Seveda je bil to čas, ko se je v politiki iskalo nove obraze - novo upanje (nič od tega) Cerar je zašoštral svoje ime in ne bo ga več opral. 

Scarabeo

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

17 hours ago, Scarabeo 500 said:

Slovenske vstaje.

Nikoli si nisem misli, da bi lahko v Sloveniji prišlo do takšnega punta. Ogromno vstaj in ali se je kaj spremenilo, NIČ.

Kaj torej moramo narediti, da se sploh kaj lahko spremeni, ma ne, ni za javnost...

 

 

Jez sm se rad hecal, de bi blo trb koga pihnit. Stari dobri linc. Recimo prvi mi na misel pride gregor golobic. Ko je razpravlal in debatiral, kako je pac moral lagat de nima delezev v ultri. Moral? POK s krampom po glavi. Pa mal kasnej Thaler. Ja veste to ni bla podkupnina to je blo zasebno detektivstvo... Zoki transparentni, pa jansa k ne ve tocno kako je placal 40 kek za avto, pred pol leta.....te dni bi pa Mramorju odrecitiral Ezekiel 25-17.

Ko se zacne krast, politik ni vec clovek ampak navadna svojat. Zaradi svojega priviligiranga polozaja pa je celo preprican, da ravna prav, in da ga plebs sploh ne razume. Da ne dojame njegovih zrtev za naso dobrobit...bagra lopovska. 

 

No, ce bi koga poslali v onostranstvo bi morda prislo do neke streznitve....ker to vrtenje v krogu preseda vse meje dobrega okusa. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni ravno na to temo - je pa kriza, če tako razmišljaš.

 

Razmišljanje moje bivše direktorice.

Da delavcem ni potrebno dvigniti plače, saj delajo zaradi veselja do svojega poklica in ne zaradi denarja.

In noben je ni mogel prepričati, da večina dela, da lahko flikajo mesec z mesecem.

Bilo je še precej bizarnih razmišljanj. Spomnimo se še Šešoka in njegovih idej.

Scarabeo

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 13. 1. 2016 at 14:53, maus pravi:

Hamburg, Amsterdam ... tovorne ladje ... kontejnerji... če lahko policaji in cariniki delajo v kontejnerjih, bodo tudi oni spali par dni v kontejnerjih .... zakaj pa vozt nazaj :?

:ninja: 

zdj o ladjah študirajo Švedi ... matr .. zakaj ne poslušajo mene in berejo moje poste ... za pol miljona eurou, bi jim ta nasvet dau že pred begunsko krizo ... matr ... res sm pamntn :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, maus pravi:

zdj o ladjah študirajo Švedi ... matr .. zakaj ne poslušajo mene in berejo moje poste ... za pol miljona eurou, bi jim ta nasvet dau že pred begunsko krizo ... matr ... res sm pamntn :whistle:

.....glas ljudstva ........ brez polovičke :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...po novem bodo morali vsi migranti vstopiti v EU skozi ta nova Shengenska vrata.....

Shengenska vrata.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Borutt pravi:

Ovca bleja in sledi. In pri tem opravilu se izogne najtežji stvari; razmišljanju.

....no da slišim kaj je produkt tvojega razmišljanja o tej temi...........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi ki jih podpirajo si zelijo biti in oni in svojim druzinskim clanom,da so posiljeni!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, sesir pravi:

Vsi ki jih podpirajo si zelijo biti in oni in svojim druzinskim clanom,da so posiljeni!

globoka :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, sesir pravi:

Vsi ki jih podpirajo si zelijo biti in oni in svojim druzinskim clanom,da so posiljeni!

A nismo tebe že enkrat zbrcal tle dol? :hmm:
Jih spet iščeš?:bum:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 24 minutami, I30 pravi:

A nismo tebe že enkrat zbrcal tle dol? :hmm:
Jih spet iščeš?:bum:

Ce ne mislis tko kot jz jih ti isces na silo v rito!

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, TOMCAT pravi:

....no da slišim kaj je produkt tvojega razmišljanja o tej temi...........

Si se mogoče našel v mojem zapisu ? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, stuhec pravi:

To je čista provokacija britanskih skrajnežev ! 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Kmet2 pravi:

To je čista provokacija britanskih skrajnežev ! 

Seveda je provokacija ampak z njo so na nekaj pokazali, na problem v nekaterih mestih. Če bi se sprehodili po mestu z večinskim angleškim prebivalstvom, bi bila reakcija, ne.

A so zdaj slabi, ker hočejo pokazati na probleme?

Bi ti želel živeti v takem mestu, bi si upal nositi simbole krščanstva. Kakor koli razmišljaš to je le angleška zemlja in zakaj bi se počutili ogrožene na lastni zemlji.

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, Igi Pop pravi:

Jaz bi ukinil simbole vseh religij in ideologij v javnosti. Naj jih nosijo doma. Vsi.

 

Jaz bi ukinil religije :D.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, TOMCAT pravi:

....no da slišim kaj je produkt tvojega razmišljanja o tej temi...........

Moram res napisati, da je vsakdo, kateri ne razmišlja s svojo glavo, podvržen masovni histeriji ? 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!