Skoči na vsebino

24 h SMOT


mat

Priporočene objave

quote:

ICE: kaj pa en iron-but projekt, transferzala v enem dnevu.

a so to vsi prehodi v SLO (cro, H, A,I,..) ali samo severna meja (to sem ze X-krat prevozil, tudi v enem dnevu).

DAJTE NEKI NACRT GOR AL KAJ TAKEGA! knjizico pa nevem ce bom kupil, stane skoraj 2 tanka bencina (zaenkrat, drugo leto bo za 1 deci euro 95)

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Če ti uspe, ti lahko samo čestitam. Knjižico in naslove z načrtom ti lahko pošljem, oziroma uploadam(*pdf) fajl, pa si jo sam kasneje sprintaj.

Ti samo povej kam, oziroma daj mi tvoj email.

mat

http://vara_mat.tripod.com/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

samo v vednost: po autoroute 2001 je tega 1185 km in ca.21 ur ciste voznje.ajde,voznjo se da se malo skrajsati,samo ne veliko vec,kot kaksni dve uri.za en dan kar dobra turca.

------

Been There Done That

TOLKO???? no priznam da morem pogledat pdf file (thamks mat). ah to se mi pa ne dan v enem dnevu ker nimas pol nic od voznje. treba videl, ampak tak dva tri dni je pa leta tura.

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dekleta in fantje!

To je popolnoma zgrešeno razmišljanje! Moto transferzalo smo si izmislili, ker smo potrebovali nekaj novega, nekaj kar te prisili na motor takrat, ko ne veš kam bi se peljal, ali pa je na terminu kako zaslužkarsko srečanje (takih je v Sloveniji vsak dan več). Povdarjam, da ni pomembno, kdaj se stvar zaključi! Jaz osebno v dveh letih nisem žigosal niti enega mejnega prehoda, ker se mi zdi neumno stvar narediti v kosu ali pa z naključnimi obiski (slučajno sem bil v bližini stil). Transferzalo bom naredil v najmanj 20-ih kosih...

Za nejeverne Tomaže pa povem, da smo se ob zadnji podelitvi izredno dobro zabavali ob igrah glazbi in tudi mrzlem pivu v Orto baru, star je bila predstavljena tudi na forumu MK Veteran, a so ga žal pobrisali... Mislim pa, da bi Mat rade volje pokazal nekaj fotografij... če že kdo hoče...

Jebeš ili ne jebeš, kurcu vreme prolazi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

faker,ti nas enostavno ne razumes....pa mi smo ti odstekanci,katere pac taki 150-kilometrski izleteki iz kafica v kafic ne ganejo vec in zato rabimo kaksen malo vecji izzivcek za cez vikend,ko res ne vemo kam sami s seboj.

------

Been There Done That

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

bi pa vseeno probal to v enem dnevu speljati......me prav matra....jebemtis tut.....prav prsti srbijo.......ah bo drugo leto.letos ni vec casa.

------

Been There Done That

aha tudi mene vedno bolj matra ena 24 h varianta. treba probat. saj ce si premislis se vedno lahko podaljsas. jap bomo vidli drugo leto.

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem absolutno za eno tako enodnevno varianto, pa ce rata rata.

Jasno poleti ko je dan dolg in topel, ker me hlace tisijo, ce mam dolge gate

LP Climber

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

FANATIKIIIIIIIIIII

Pol pa kar začnite riti s kakšno mažo za strojenje usnja mazat , da bo do poletja,al pa pomladi pripravljena....PA VELIKO SREČE IN ZABAVE!

1100KM/24H PRESS

samo mehke bombazne gate in rit preparirana z baby pudrom!!!

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Count me in!

saj zadeva niti ni tako kritična. začneš pred sončnim vzhodom, končaš pa po njem (1100 km v ca 16 urah = ca 70 km/h povprečno)

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja,samo moras se vso drugo golazen na cesti vsteti in benc-postanke,in malico in.........

------

Been There Done That

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz: tankanje na 200-230 km cas tankanja+pitje+hrana = 10 min

1100 km = 5 tankanj + 5 obrokov (vec kot ponavadi v 24 urah) = 50 min.

50 min. motor

+10 min jaz (3xlulanje)

------------------------

60 min

ostane 23 ur za voznjo. mater to pa nebi smel bit problem (povpr. hitrost 47,8 km/h).

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pervy,eno malo daljso pavzo moras vracunati.je bolje za voznika in okolico konec koncev.

------

Been There Done That

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsak,ki cuti neustavljiv draz,da si redekorira rit naslednje leto na slo-transverzali v 24h,naj se sam prilepi na listo.

in da ne bo potem spet skupina od 50 motorjev,ker potem s tem ne bo nic.ce se hoce cas delati (in km guliti) morajo biti skupine majhne.

------

Been There Done That

Uredil - Ice on 16/10/2001 21:47:00

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Vsekakor sem zraven,samo kje ste najdli 1100 km. Jaz sem včeraj malo po avtokarti šel in sem naštel okoli 1900 km. Uporabljal sem vse žive ceste ob mejah.

microsux autoroute 2001,najhitrejsa varianta.

od MB do kopra jih je 350 po stari cesti,od kranjske gore do portorza jih je 190 km.2x 350 + 2x 190 (ce vzames kvadrat) jih je 1080 km.ajde se par sto km zraven za ziher in jih ne more biti vec kot 1400.kje si torej nastepal 1900 km?

------

Been There Done That

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

1080 km.ajde se par sto km zraven za ziher in jih ne more biti vec kot 1400.kje si torej nastepal 1900 km?

Šel je po avtokarti. Že med Pavličevim sedlom in Jezerskim boš moral narediti skoraj 100 km, čeprav sta v zračni liniji čisto blizu.

Brrrm

Ni res, greš pri enem iz Slovenije, pri drugem pa nazaj v Slovenijo. Se pa odpira nov problem: nekateri prehodi niso odprti 24 ur.

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ops,

sem mislil, da vozimo samo po domovini.

Ker potem lahko delaš dve zadevi.

Prava je obvoziti Slovenijo po notranjosti (nič ven), druga pa je obvoziti Slovenijo od zunaj (nič notri).

Bolj zanimivo.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še dodatno:

pri različicah samo zunaj in samo znotraj ti odpadejo težave s prehodi, ki so preko noči zaprti in težave z maloobmejnimi prehodi.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha,tako vi to torej mislite.potem bo pa bolj svoh s transverzalo v 24h; kdo pa lahko naredi 1900 km v 24h po tistih cestah,da pride do vseh prehodov?

jaz bi bil bolj za tisto mesano varianto za prvic.da sprobamo....

------

Been There Done That

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj pise v kjizici "v okolici 5 km okoli mejnega prehoda,racun,zig ali podobno" torej sploh ni problema.ni treba samega mejnega prehoda preckati.

------

Been There Done That

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

mat,vsi tvoji argumenti so smotrni,samo so skupine ze prevelike.do nekje 4,5 motorjev ok in se ti morajo biti nekje v isti klasi (vozniki in motorji; ne me narobe razumeti,samo bi imel brrrm probleme tempo drzati ).

Ja manjša skupina je definitivno hitrejša.

( Iščem po starih postih, zakaj brrrm ne bi sledil, po ogledu da vozi 125ccm, razumem. Mislim da bi morali imeti ob predstavitvi možnost tudi vpisa, kateri motor voziš)

Seveda, 125ccm motor ali motorist ki ne vozi rad hitro ali se ne čuti sposoben, bolje da ne gre te variante, drugače bo hitro prišlo do nesreče.

quote:

zacel bi zjutraj (cim prej tem bolje),ker iz lastnih izkusenj vem,da se med 13 in 15 nekje pociva.to mislim tudi drzati,pol ure mora biti,ce ne vec.do takrat je ze prevozenih ca.400-500 km.

tudi se jaz osebno ne misli udeleziti SMOTa kot takega,ampak samo prevoziti vse to in mogoce fotografirati mejne table (zigosanje pasosov vzame prevec casa).vse je drugace stvar dogovora,z povdarkom na cim hitrejse preckanje zastojev.

Recimo, če bi začeli na Šentilju, bi morali (recimo)Ljubljančani do takrat, že prevoziti 160km, tako spet pridemo do petka, recimo da se v petek zvečer dobimo nekje(kmečki turizem) na štajerskem prespimo in zjutraj gasaaaaaaaa .

quote:

rit si ne mazem,po dolgoletni praksi znam trpeti na motorju.

Po koliko kilometrih, se pojavi bolečina?

P.s. Zunaj sonce, motor v garaži, mene pa tako mika, da bi se usedel in odpeljal.....

P.s.s. No vsedem se že lahko na njega, pa delam brrrr, brrrrrrrrrrr, brrrrrrrrruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuum

mat

http://vara_mat.tripod.com/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Recimo, če bi začeli na Šentilju, bi morali (recimo)Ljubljančani do takrat, že prevoziti 160km, tako spet pridemo do petka, recimo da se v petek zvečer dobimo nekje(kmečki turizem) na štajerskem prespimo in zjutraj gasaaaaaaaa .

tako nekako

quote:

Po koliko kilometrih, se pojavi bolečina?

P.s. Zunaj sonce, motor v garaži, mene pa tako mika, da bi se usedel in odpeljal.....

P.s.s. No vsedem se že lahko na njega, pa delam brrrr, brrrrrrrrrrr, brrrrrrrrruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuum

prve nevsecnosti po ca.250-300 km,prve bolecine po 400-450,konstantno boli po 500-550 do nekje 700-800,potem pa pozabis na bolecine.to je vmes s pavzami za tankanje.zadnjih 400-600 km je spet prav veselih.

ja,jaz lahko tudi samo brr-brrrmam,ker je vreme za .cakam samo se ne sneg.

-------

What part of NO don´t You understand?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

ah,za izlete in easy-variante je dosti drugih cest.mene mika to probati v enem dnevu.vem,da je norost,a hebi ga....

(ironbuttrulz)

-------

What part of NO don´t You understand?

PAIN IS SO CLOSE TO PLEASURE !!!

JAZ SEM 110% ZRAVEN!!!

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

se slisiva,perv......in vsi ostali,ki so enako "drugacni"....

Ja ljubči, nisem vedel da si tudi ti naš.

P.s. Ni nujno, da greš samo po Sloveniji, lahko greš tudi čez mejo če ti paše.

P.s.s. Slike mejnih prehodov zadostujejo, lansko leto smo imeli tak primer.

P.s.s.s. Ni problema, če nas je več na sliki(čelade dol).

mat

http://vara_mat.tripod.com/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Jaz jo bom pa dajal dol(čelado), če že delam SMOT, bi vsaj značko rad zaslužil.

ce se jo dobi ok,samo glih za znacko jaz to ne grem delati.mene zanima,ce je to mozno v enem dnevu.....

-------

What part of NO don´t You understand?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!