Skoči na vsebino

24 h SMOT


mat

Priporočene objave

ajde zguceno.fatalni avtodestuktivci javite se! enkrat v zacetku poletja se pripravlja SLO-transverzala v 24 urah.

udelezenci (proforma):

moi (ice)

pervy

climber

easyrider

marja

pogoji:

kolikor toliko suho vreme ene 36 ur,toplo (da climeberja dolge gate ne tiscijo) in po moznosti pred pocitnicami/dopusti.aja,solo (brez boljsih polovic,tretjin in podobnih) je mogoce boljse.

evo (zacetne) liste; climber,ti si se zainteresiran?

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Popravil/a - Ice dne 14/05/2002 ob 08:03:25

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

pervy,maj je tukaj.plan (skoraj) ze stoji,denar......ahem....no ja,volja je,rit utrjena.

kdaj?

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

VAZEN je plan!!!! rit je utrjena, dnar bom vkradel, edino cajt je malo problem!!!

v maju ne bom zmogel ker mam prevec dela in izpitov na faksu. meni bi bilo idealno po 20 juniju in pred 5. julijem skoraj kadarkoli tudi med tednom. torej vi ki imate familije in redne sluzbe zmenite se pa GGGGAAAAAASSSSSSS.

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

VAZEN je plan!!!! rit je utrjena, dnar bom vkradel, edino cajt je malo problem!!!

v maju ne bom zmogel ker mam prevec dela in izpitov na faksu. meni bi bilo idealno po 20 juniju in pred 5. julijem skoraj kadarkoli tudi med tednom.

plan sem ti poslal po mailu na hotmail.ce imas drugacen naslov sporoci.

skoda in tudi ne.saj mene maj tudi malo zeza,junij bo pa norisnica.od 26.06 in do 02./03.07. pa se to ne grem,ker bom najbrz prevec crknjen.torej istane samo nekje tisti teden med 20. in 26.06.

med tednom je ok,mogoce celo bolje kot vikend.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote: torej istane samo nekje tisti teden med 20. in 26.06.

med tednom je ok,mogoce celo bolje kot vikend.

Jaz sem za med tednom, ker imam vse vikende v maju ze zasedene!!!

Ice prosim poslji plan se meni!!

Ni tabuja na celem svetu, ki nebi zrasel le v tvojih oceh!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...

zima je ze skoraj mimo,pocasi bo treba zaceti planirati za letos - pervy & climber kako je z vama?

- nacrt je

- time table je

- volja je

- denar je

- motor je

vprasanja,ki ostajajo:

- prevoznost cest (prevsem JZ slo/cro-obmocje)

- delovni casi mejnih prehodov (internacionalni morajo biti)

- cas,kdaj uresniciti nacrt

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bi vam rad volje zbijal Ice ampak samo Hrvaške meje je preko 600km! :shock: Po cesti pa skoraj ne verjamem da bi je bilo manj ker se boste morali včasih precej v notranjost zapelat da boste prišli do naslednjega MP! Če vam rata v weekendu ste carji res! Za kake poti bi bilo pa najbolje da pokličete na mejni prehod pa vpraate tam zaposlene ki so skoraj sigurno domačini za najhitrejšo pot do naslednjega MP!

Pa velik uspeha!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ca.550 km neoptimiranega poteka voznje; ce optimiram not-ven in tisto s 5 km do mejnega prehoda lahko znantno skrajsam pot.BTDT.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motor je, dnar bo (če ne pa z čelado na glavi v banko :lol: ) edino vreme še more bit pa rit malo utrjena. predlagam konec aprila ali maj, seveda odvisno od vremena. vsaj 20 stopinj mora bit da guma vredu drži.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zima je ze skoraj mimo,pocasi bo treba zaceti planirati za letos - pervy & climber kako je z vama?

- nacrt je

- time table je

- volja je

- denar je

- motor je

- navijači in obcestni spodbujevalci smo :wink:

Se javljam za poročanje s terena direktno na forum. Ene trikrat bi vas verjetno lahko srečal in pofotkal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sure da grem :!:

Predlagam po prvomajskih praznikih, ko bo rit že utrjena :D

Zaradi gneče enkrat med tednom :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zima je ze skoraj mimo,pocasi bo treba zaceti planirati za letos - pervy & climber kako je z vama?

Bo treba pohitet, leta 2005 bo Smot prestavljen na EU meje. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za ta podvig smo zmenjeni pervy,climber in jaz in naj tudi pri teh treh motorjih ostane; to je skupina,ki je zadosti majhna in kar je najvazneje,skupaj smo se ze vozili.

v planu je najkrajsa varianta z ekstremnim izkoristkom "... na 5 km do mejnega prejoda..".

jaz to letos definitivno mislim speljati,tudi ce grem sam; EU varianta je malce predolga za 24 h.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

EU varianta je malce predolga za 24 h.

:shock: ICE TO PA OD TEBE NEBI PRIČAKOVAL!!!!!!!!!! PREDOLGA?????

nemogoče, bo treba probat, prej ne verjamem! :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako boš pa ugotovil, kdaj si 5 km od mejnega prehoda. Table Carina/Douane stojijo običajno 1000m in 500 m pred prehodi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

recimo avtokarta in kaksen kraj/vas/zaselek,ki je do 5000 m od meje - motor & mene pred tablo,fotka et voila.... 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ponekod bo to šlo, čisto povsod pa ne. Ma, saj ni važno, važno je, da boste uživali.

Pridem mahat ob cesto, če bosta izbrani dan in vreme dovolj pametna. 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa če se mi, ki bomo samo navijači :lol: , postavimo na mejne prehode :sleeping: , pa vas slikamo "v letu" :snipersmile: , da ne izgubljate dragocenih minut.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa če se mi, ki bomo samo navijači :lol: , postavimo na mejne prehode :sleeping: , pa vas slikamo "v letu" :snipersmile: , da ne izgubljate dragocenih minut.

Se prej porazdelimo, dežuramo vsak na svojem prehodu in se vmes in na koncu dobimo skupaj. Na koncu seveda pripravimo vse potrebno za tekmovalce in se skupaj poveselimo. Če ste za in potrebujete oz. želite pomoč, tu smo, recite!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!