Skoči na vsebino

24 h SMOT


mat

Priporočene objave

hmm.....okvirno start je planiran nekje ob 4-5 zjutraj v sentilju,zalkjucek cca.23 h kasneje v trate-mureck.moramo se se dokoncno dogovoriti o temu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ice, mi lahko še enkrat pomeilaš plan poti, po lanski polomiji z čurarunalnikom ne najdem več ničesar od lani :puppydogeyes:

Suport, to mi delite, pa hostese na vsakem prehodu, vsaj tja proti koncu, da nam mal poživi energijo :D :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšen mejni prehod sem tudi jaz pripravljen prevzeti v "oskrbo". Ali celo dva. Zjutraj Pavliča, zvečer pa kakšnega hrvaškega med Podčetrtkom in Ptujem.

Lahko vmes pridem tudi še na morje, ker ne pozabiti, na pomolih v KP, Izoli in Piranu so tudi mejni prehodi.

(pa vedro vode in hop po njih, ko gredo mimo, tako kot pri biciklistih) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Suport, to mi delite, pa hostese na vsakem prehodu, vsaj tja proti koncu, da nam mal poživi energijo :D :P

...pa rito zmasirajo? Al pa kar injekcijo ketonala vanjo zapičijo. :twisted:

Tole zadevščino bi mogoče bilo dobro nekako medijsko pokriti, kaj pravite? Ali je to vseeno preveč tvegano, glede na to, da večinoma ne boste vozili po predpisih? :wink: Opaženi boste zagotovo, glas o vas pa bo potoval gotovo hitreje kakor vi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pokriti moramo vsaj na forumu. Če bo Hanzi pri volji tako, da bomo patruljni stražniki Hanziju po mobičih javljali, kdaj se je trojka peljala mimo, Hanzi bo pa v realnem času tolkel po tipkovnici.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ice, mi lahko še enkrat pomeilaš plan poti, po lanski polomiji z čurarunalnikom ne najdem več ničesar od lani :puppydogeyes:

Ice, a lahko tudi meni informativno? Mogoče vas lahko jaz online spremljam in suportiram :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pokriti moramo vsaj na forumu. Če bo Hanzi pri volji tako, da bomo patruljni stražniki Hanziju po mobičih javljali, kdaj se je trojka peljala mimo, Hanzi bo pa v realnem času tolkel po tipkovnici.

Ma ni problema! :D Na glavi dva telefona non stop z vkloplenimi čakajočimi klici da vas eventuelno lahko nazaj pokličem na tipkovnici pa 10 prstov!

samo prevetivno si nabavte 12V polnilce za mobitele! Transalp se že kar nekaj časa pripravlja na simultano tipkanje vašega govora na forum, seveda tipkanje brez prstov! Zakaj pa imamo vendar računalnike! Naj oni poslušajo pa tipkajo! :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
quote:

samo v vednost: po autoroute 2001 je tega 1185 km in ca.21 ur ciste voznje.ajde,voznjo se da se malo skrajsati,samo ne veliko vec,kot kaksni dve uri.za en dan kar dobra turca.

Ice - kolk je zdaj teh kilometrov?!?!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

recimo avtokarta in kaksen kraj/vas/zaselek,ki je do 5000 m od meje - motor & mene pred tablo,fotka et voila.... 8)

... takole pa ne bo veljalo ...

... saj veš, kako pravijo ... al' si tam al' te pa ni ... :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Easy, na koncu bodo ugotovili, da lahko približno obvozijo Slovenijo, če opravijo krog po ljubljanski obvoznici, v 24 urah :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

izi ne nabijaj brez veze.tako pise v knjizici smot (kopijo imam doma) in tako se lahko naredi - max.5000m in basta.

prestetih kilometrov je nekaj cez 1200,ce vzamem v zakup,da se avtoroute moti,se 100 km zraven.

turo bomo naredili pervy,climber in jaz.zmenili smo ze lansko leto,letos akcija.ce se kdo hoce to narediti,prosim v lastni reziji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

izi ne nabijaj brez veze.tako pise v knjizici smot (kopijo imam doma) in tako se lahko naredi - max.5000m in basta.

prestetih kilometrov je nekaj cez 1200,ce vzamem v zakup,da se avtoroute moti,se 100 km zraven.

turo bomo naredili pervy,climber in jaz.zmenili smo ze lansko leto,letos akcija.ce se kdo hoce to narediti,prosim v lastni reziji.

mušketirji....imate vso mojo moralno podporo...(finančna zadnje čase malo peša)....vendar če gre karkoli narobe,...moj telefon imate....help is just call away....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prestetih kilometrov je nekaj cez 1200,ce vzamem v zakup,da se avtoroute moti,se 100 km zraven.

Sem ravno hotel omeniti to avtorute specialnost, pa vidim da že veš!

Na poti na smučarijo v Italijo mi je pot skrajšal iz 550km na 510km??

Pa je bila praktično cela pot speljana po avtocesti in obljubim, da nisem nobenega rondoja peljal več kot 2x :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

prestetih kilometrov je nekaj cez 1200,ce vzamem v zakup,da se avtoroute moti,se 100 km zraven.

Mislim, da je ta avtoroute fejst mimo udaru. Sam sem SMOT prevozu dve leti nazaj, nikakor ne v enem dnevu, zato tudi ne vem kolko km bi zneslo. Največ žigov (moj osebni rekord) je bil 18 štempljev v enem dnevu, pol sem se pa ustavu na nekem moto zboru v Križevcih. Tisti dan sem nabral 700 km in vozu slalom SLO-HR-SLO (mislim, da najkrajša varianta). Morate pa vedeti, da vas na poti čaka tudi makadam. (Če se niso v tem času zmodernizirali) Priporočljivo je fotografiranje in gasa naprej, kajti naletiš tudi na policaje, ki ti nočejo dati žiga ali pa te prekontrolirajo od glave do pete. Skratka zanimiva ideja, vendar v 24h? Če pa vam uspe, kapo dol. SREČNO!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Maj je tu, vreme tako, da nam ga še v Sahari zavidajo. :P

Kaj še manjka :huh: ?

Aha :D

Junaki, kje ste? :ph34r: B) :blink: :D :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap, Ice, ne sprašuj, japonski klump je pač japonski klump. ;) :P :D

Vidva obadva, Ice in Pervy, pa se ne navajajta po nepotrebnem :angry: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!