Skoči na vsebino

Aplikacije za motoriste in uporaba telefona za navigacijo


notranc

Priporočene objave

  • 1 mesec pozneje...

Meni pa bi bil zanimiv program, ki bi za izbrano ruto in datum napovedal vreme na tej ruti. Torej, če bi šel za prvi maj v Črno goro, bi rad vedel, kolikokrat bom moker.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, Darko3g pravi:

Meni pa bi bil zanimiv program, ki bi za izbrano ruto in datum napovedal vreme na tej ruti. Torej, če bi šel za prvi maj v Črno goro, bi rad vedel, kolikokrat bom moker.

To že obstaja. Imena pa nevem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 urami, Darko3g pravi:

Meni pa bi bil zanimiv program, ki bi za izbrano ruto in datum napovedal vreme na tej ruti. Torej, če bi šel za prvi maj v Črno goro, bi rad vedel, kolikokrat bom moker.

Garmin Zumo 590

 

 

 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Locus map pro tudi omogoca maaaarsikaj .. export/import iz google maps, integracija z deopboxom, napoved vremena na destinaciji, logiranje poti, kar nekaj statistik, hitro kreiranje POI, slik, tag-ov, offline mape, speedcam-ov, popolna customizacija display-a .. v glavnem ni da ne gre .. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

Random vprašanje, ne vem kam ga postavit.

Kako se spopadate z bleščečim ekranom pri uporabi pametnega telefona kao GPS?

Trenutno ga imam v torbici pritrjeno na tank torbo, pa se mi svetloba tolko odbija, da ne vidim ekrana.

Sem ga probal postavit tudi navpično, pa se mi je zdelo nekako podoben rezulatat. Ima kdo kako magično solucijo?

 

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

19 minutes ago, Greencaj said:

Random vprašanje, ne vem kam ga postavit.

Kako se spopadate z bleščečim ekranom pri uporabi pametnega telefona kao GPS?

Trenutno ga imam v torbici pritrjeno na tank torbo, pa se mi svetloba tolko odbija, da ne vidim ekrana.

Sem ga probal postavit tudi navpično, pa se mi je zdelo nekako podoben rezulatat. Ima kdo kako magično solucijo?

 

LP

močnega sonca se ne boš tako enostavno znebil .. jaz ga imam na nosilcu na balanci in na hitro spremenim naklon, tako da sonce šajna v drugo smer .. sem pa zadnjič nosilec preluknjal na vse možne načine, sicer sedaj niti približno ni več voodporen, ampak vsaj piha mu in se hladi .. mi je zadnjič po nekaj ur na soncu čist telefon zabluzil .. sem prvič videl napis na njem - "warning .. X application stopped .. the device is overheating" .. swašta .. sicer pa se mi je naslednji dan odlomil nosilec, tako da je spet nazaj na vrhu tanktorbe (precej neuporabno) .. še dobro, da sem imel nosilec še privezan, kot backup ..

Popravljeno . Popravil Texo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, Greencaj pravi:

Random vprašanje, ne vem kam ga postavit.

Kako se spopadate z bleščečim ekranom pri uporabi pametnega telefona kao GPS?

Trenutno ga imam v torbici pritrjeno na tank torbo, pa se mi svetloba tolko odbija, da ne vidim ekrana.

Sem ga probal postavit tudi navpično, pa se mi je zdelo nekako podoben rezulatat. Ima kdo kako magično solucijo?

 

LP

nekoliko manjši problem je če imaš foun na nosilcu, pa bolj pokončno (hkrati se manj pregreva, če deluje GPS in hkrati filanje) , jaz ko ga rabim pogledat pač naredim mal sence z roko, da vsaj kaj vidim :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Se kdo spozna na Here navigacijo na telefonih? Men je super, res dobra navigacija ampak me zanima če se dajo vmesne točke vpisat. Na primer kot končni cilj vstavim apartma v Pakoštanah. Torej navigacija mi že sama izbere najbolj primerno pot (glede na moje zahteve - avtoceste, tuneli...) od mojega doma do končne lokacije. Torej ko navigacija določi pot jo jaz preverim in pač recimo ne želim iti čez tisti določen mejni prehod, ampak želim na drugega. Torej jaz bi samo vstavil še vmesno točko do tistega kraja in to je to. Vendar koliko gledam mislim da te opcije ni. Razen če dam končno lokacijo tisti mejni prehod kjer želim čez in potem po prehodu spremenim končno lokacijo nazaj na Pakoštane.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 56 minutami, Snecer pravi:

Ne pozna načrtovanja rut z vmesnimi točkami

Aha škoda, ker to je dobra opcija. Pa poznaš kakšno navigacijo za telefon, ki to zna? Zelo zaželjeno je da je aplikacija offline (tako kot here), da ne rabim imet vklopljenih prenos podatkov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, Snecer pravi:

igo\primo npr. ,ki uporablha tudi Here zemljevide

mam in dela krasno :D

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js mam here, igo in navigon ... :P

do kala itak vem na pamet :P

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, maus pravi:

js mam here, igo in navigon ... :P

do kala itak vem na pamet :P

 

jebenti, ti si 300% dobro orientiran :D

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, zoranko pravi:

Sygic

Uporabljam že dobrih 10 let, pa me še nikoli ni razočaral. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!