Skoči na vsebino

Moto GP 2016


ArcaneWater

Priporočene objave

pred 33 minutami, orcus pravi:

Nič nismo pometli!! Lepo sem napisal, da bi jo moral kiknit v guzo, da bi z zobmi zaronila v asfalt! Selfistick pa rikverc pa boli njo za celi svet. paddock ni neka javna površina za nedeljske sprehode. To je prostor za dirkače, mehanike, opremo. Tam vozijo tovornjaki, viličarji, skuterji. Je zavarovana cona in se ne sme po njej prosto gibat. katastrofa od organizatorja, ki je not spustil navijače, ki se ne znajo vest situaciji primerno. Seveda bo Rossi nasankal in izpadel bedak Škoda samo, da ni skočil dol pa jo še enkrat šutnil, ker posledice bo itak imel. 

Če bi ti žensko zadel s skuterjem  v Portorožu, bi ti vzeli vozniško! Prometna nesreča s telesnimi poškodbami in pobegom. In prav je tako! 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

39 minutes ago, GeeSXer said:

Če bi ti žensko zadel s skuterjem  v Portorožu, bi ti vzeli vozniško! Prometna nesreča s telesnimi poškodbami in pobegom. In prav je tako! 

Se strinjam. Portorož je javna povšina kjer veljajo splošni CPP predpisi. Paddock pa je zaprta varovana površina. V njej je organizator odgovoren za varnost. Rossi je povedal, da so ga malo pred tem navijači vlekli iz skuterja in je zato bil razpizdjen. Nato mu je pa "Ana Canibali" iz neprevidnosti zaprla pot. "Odrinil" jo je, da nebi stopila pred skuter in bi vsi padli. Preprican sem, da bo organizator zelo hitro zadevo porihtal ko bodo Rossijevi odvetniki pritisnili, saj mu niso zagotovili varnosti v paddocu ;)

28 minutes ago, DinDiin said:

Tezko rect za Jorgeta, mrbit bo pa znal pelat, sej nihce ne ve :)  Bomo jutr vidl!

Ce sem pred par dirkami imel občutek, da bo jlo na Ducatiju katastrofa, sedaj izgleda, da bi lahko bil celo dominanten v 2017. 

Popravljeno . Popravil orcus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Fazer03 pravi:

"Valentino Rossi deli brce kot za stavo: Najprej brcnil Marqueza, sedaj še starejšo gospo"

Nekam hitro ste tole "pometli pod preprogo": (

Španski mediji so hitro odkrili, kdo je bila ta gospa, in jo nagovorili. Španka v srednjih letih, sicer redna obiskovalka motociklističnih dirk, je najprej mislila, da je je Italijan odrinil nehote, ko pa je videla posnetek, je bila zgrožena nad potezo Italijana. Novinarjem je povedala, da bo Italijana zagotovo tožila, saj ima na nogi od brce manjši hematom.

Navijačica Marqueza, ki je bila zaradi dogodka pretresena, je v vsej zadevi našla tudi pozitivno plat. “Imela sem priložnost govoriti z Marquezom in povedala sem mu, da imava zdaj nekaj skupnega. Tudi mene je Rossi brcnil,” je povedala. (sta)

so španci ustanovili klub "zaslužnih" ?:P

pred 23 urami, Jure pravi:

bo dobil organizator tekme kakšno kazen ker ni uveljavil reda po pravilniku?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nabijem ji taj hematom :) to ma od kauča....

sploh je pa loh vesela in nej se še naslednjih 12 mescev ne pere ker se jo je model dotaknu.

za drug let upam na 4 al 5 konkurečnih mopedou, kolenčkanje in grobo prehitevanje !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene je pa samo strah, da bodo v naslednji sezoni "nekoga" že drugič nagnali z Yamahe, mogoče ža sredi sezone, ker tole, že meji na katastrofo, da ni blo 99, ki jim je na zadnji dirki reševal čast, bi znal kak vodilni v Yamahi delat harakiri:lol1:

mene naj brcne, to bi mu bilo zadnje, kar bi naredil v svojem življenju, reva zafrustrirana:fight1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DinDiin pravi:

Saj ga ne ujames :P 

zanj bi se še posebej potrudu, tak da bi se mu tudi tiste utopične ideje o 10. naslovu po najini seansi, razblinile:lol1:

bolj me zanima jutrišnje testiranje, še zmeraj je bilo pokazatelj, kakšne bodo nove razmere, časi s sobote so merilo, bo al ne bo:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, thumper pravi:

"Valentino Rossi deli brce kot za stavo: Najprej brcnil Marqueza, sedaj še starejšo gospo"

No kdor se je uradno odločil da je Rossi brcnil Markeza nej tudi telemetrijo tiste dirke pokaže če smo že na stvari....ja ni kul izpadlo kar se je zgodilo (ko je odrinil gosporično). Nej bi šlo za brco al pa jo je samo odrinil, se ji je opravičil. Ona pa direkt v tožbo zaradi modrice. Gospodični je všeč šport, zdej je pa še zvedla da je ta šport poln modric...prou ji je.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....nekdo more umirit unibomberja :) 

po meni so ta uradna testiranja kr neki, showtime! ne vem pa kje je meja med dejansko tekmovalnostjo, tekmo in Dornino intervencijo ker jim je uspelo gledanost dvignt u pm.

un bleki u F1 nima mo-jo, kot Lovrenc, pa še ta je bil neverjetno priljuden na podelitvi, mogoče se mu je skala odvalila....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 47 minutami, _luke_ pravi:

No kdor se je uradno odločil da je Rossi brcnil Markeza nej tudi telemetrijo tiste dirke pokaže če smo že na stvari....ja ni kul izpadlo kar se je zgodilo (ko je odrinil gosporično). Nej bi šlo za brco al pa jo je samo odrinil, se ji je opravičil. Ona pa direkt v tožbo zaradi modrice. Gospodični je všeč šport, zdej je pa še zvedla da je ta šport poln modric...prou ji je.

Sem njegov navijač, vseeno pa bi ga tožil. Njemu se ne bi nič poznalo, jaz bi imel pa nov moped.:quad:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

9 minutes ago, UnionJack said:

....nekdo more umirit unibomberja :) 

po meni so ta uradna testiranja kr neki, showtime! ne vem pa kje je meja med dejansko tekmovalnostjo, tekmo in Dornino intervencijo ker jim je uspelo gledanost dvignt u pm.

....

Ti testi so zadnje pred prisilnimi pocitnicami. noben nece it na dopust s prstom u riti, zato kar  precej grizejo. bos vidu, tisti k so ostali na istih motorjih bodo zelo blizu cajtom iz vikenda. presedenci...bomo tud dost vidli kaj znajo, kako se bodo zastopli. rossi in stoner 2010ga, en na vrh drug u maline. naelednji 2 leti je blo tako. rossi 2012 nazaj na m1, med prvih 5. naslednje leto je bil konstqntno cetrti....

 

Drgac pa je dorna to uvedla s prepovedjo prostih testiranj, da je ekipam kao mansala stroske. jez bi wu raj to gledat ko dirko. sam qurc k se ne dogaja v EU

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče bo pa Michelin še kkšne spešl snežne gume uvedu, pa bodo mel kkšna evropska zimska testiranja :P

Mogoč tm konc februarja, k lih fajn žabe vn udarjo, da bo vse povožen po pisti ;) 

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, UnionJack pravi:

un bleki u F1 nima mo-jo, kot Lovrenc, pa še ta je bil neverjetno priljuden na podelitvi, mogoče se mu je skala odvalila....

Prosim če me ne omenjaš v istem stavku z Lovrotom!

Če se že kam valim, potem se jaz (skala) kvečjemu zakotalim pred prvo kolo od Horheta sredi ovinka....:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če je ianonne tolk hitr s suzukijem kot dovi z ducatijem - glede na dirko - potem je tole za suzuki obetajoče..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 43 minutami, thumper pravi:

če je ianonne tolk hitr s suzukijem kot dovi z ducatijem - glede na dirko - potem je tole za suzuki obetajoče..

Bo pa moral večkrat ostati na obeh kolesih kot letos na Ducatiju, ker Rins dvomim da jim bo prinašal željene rezultate...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, Port Folio pravi:

...cucuki obeta na dober rezultat....Iannone je zdaj na skuterja, ki odpušča dosti več kot Ducati... :smoke:

Pa mu je vseeno ratalo, da je padel...:twak:   Zanimivo je, da je bil drug suzuki, Rins šele 21. Drugače pa nora testiranja, prvih 10 v 0,4 sekunde :bike:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 14. 11. 2016 at 16:42, orcus pravi:

Ce sem pred par dirkami imel občutek, da bo jlo na Ducatiju katastrofa, sedaj izgleda, da bi lahko bil celo dominanten v 2017. 

Daleč je še marec 2017 ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!