Skoči na vsebino

Moto GP 2016


ArcaneWater

Priporočene objave

Jutri se bo odpelo 99 mark ga bo lovil na nož, a večja verjetnos da bo padel. Ali bo pa hud boj do konca, ker tu bosta oba šla na vse ali nič!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 46 minutami, Arzen pravi:

Vinales nima pogojev da ga prehiti...tako da ne skrbet.

če prvi trije končajo v pesku se bosta za zmago udarila vinales in dovi.. lorenzo - 0 točk , vinales +20 ..vinales 3-tji v prvenstvu.. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, DUCATI_RIDER pravi:

Jutri se bo odpelo 99 mark ga bo lovil na nož, a večja verjetnos da bo padel. Ali bo pa hud boj do konca, ker tu bosta oba šla na vse ali nič!

Vedi,da jutri na dirki ne bojo niti približno ne take razlike.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Marcel-F pravi:

Vedi,da jutri na dirki ne bojo niti približno ne take razlike.

Ja saj dirka je nekaj drugega, Bo pa napeto med 93 in 99 to ziher 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, DUCATI_RIDER pravi:

Ja saj dirka je nekaj drugega, Bo pa napeto med 93 in 99 to ziher 

Če dobro štartata Rossi in Vinales sta tudi zraven.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Marcel-F pravi:

Če dobro štartata Rossi in Vinales sta tudi zraven.

Rossi ja, Vinales ne dolgo, prehitro nardi napako in zaostane.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 28 minutami, thumper pravi:

 glede na te kvalifikacije danes mi zgleda čas od podpisa pogodbe z ductijem bolj kot namerna diverzija ..

po moje se Lorenzo ni šel tega, ampak zanimivo razmišljanje, ker dons jih je dobesedno vse deklasiral, vse se mu je ponovno poklopilo, vreme, kompleti gum, pridni ing. z nastavitvami, kdo bi vedel, ampak lepo je bilo za gledat:hmm:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, thumper pravi:

če prvi trije končajo v pesku se bosta za zmago udarila vinales in dovi.. lorenzo - 0 točk , vinales +20 ..vinales 3-tji v prvenstvu.. 

Pozabil si na Cala in na oba Ducatija...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fino se mi zdi da je vreme ok, da gume jorgetu sedejo, da jespet pokazal v kasni top formi je. Pac ni popustil, ni se strl pod pritiskom....enostavno ni sposoben potegnit maksimuma ce  mu guma ne vraca filinga. V torek bodo gume enake, pogoji enaki....duca bo mogu pelat 1:30:5, ce ne bo to slab obet.

 

ko sta presedla vale in casey smo prvi dan vidli use. Po moje bo v torek enako. Velja za prestope in KTM. Ce je motor dober, morta bit Smith in espargaro blizi svojim casom in pred folgerjem in zarcojem. Verjamem skor da bo ianone s suzukijem bol zadovoln kot maverick z yamaho. 

 

Komi cakam. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, DUCATI_RIDER pravi:

Jutri se bo odpelo 99 mark ga bo lovil na nož, a večja verjetnos da bo padel. Ali bo pa hud boj do konca, ker tu bosta oba šla na vse ali nič!

Tud sam imam tak občutek. Nekaj časa bo MM sledil Lorenzota, potem pa zaradi pretiravanja padel. Upam, da bo napeta dirka, predvsem za prvo mesto.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Marcel-F pravi:

Če dobro štartata Rossi in Vinales sta tudi zraven.

Rossi ne bo sledil tempa 93 in 99 tut Vinales ne, mogoče par krogov, potem se bosta odpeljala naprej...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 34 minutami, DinDiin pravi:

MM je spet sral po pisti.

Sral po pisti, ker se mu je iannone vozil po idealni liniji... Točno to... Jaooo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Buzdovan pravi:

Zaželimo Lorenzu za slovo od Yamahe zmago.

Ne bo mu Mark kar tako pustil zmagat pred domačim občinstvom :) 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm kr vesel da ima MotoGP vsaj enega Iannoneta....

IMO: Bo podobno k lani, sam da starcu ni potrebe štartati kot je bilo lani :smoke:

Popravljeno . Popravil Port Folio
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot strasten navijač za mnoge že odpisanega Rossija,danes,glede na to,da je njegova zadnja dirka na Yamahi,privoščim iz srca zmago Rainmanu,že,ki se mu je po dolgem času poklopil cel vikend,pa naj se mu še danes poklopi zadnja dirka;)
Marc pa včeraj spet nekaj sikal,ko je skoraj priletel Ianonetu pod levo peto in potem je spet Rossi tisti,ki nevarno uletava pod motor nasprotnika:P
Kakor koli,upam,da bo danes zadnja dirka res za nohte pogrist;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nism navijač MM, vendar, ko se dirka se dirka, v končni fazi me BK kolk pizdarij naredi, sam da ni dolgcajt. Če bi gledali Jojota, potem bi se več al manj vozili samo še v krogih in jaz bi zaspal na kavču (mal karikiram)

Zato so mi všeč vsi dirkači, ki gredo na nož in brezkompromisno. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zubonja spet pobral zmago v moto3... Ne prav zanima kako bo naslednje leto v moto2... Tip mi ne deluje nevem kaj... Podobno kot kent, a marquez, cortese, di meglio... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u bistvu je moto2 daleč bolj našpičena dirka od gp. glih prou letijo da se buzererajo.

...glede na letošnji performans si Lovro po mome ne zasluž zmage, tko da ko ga jebe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je to... Že moto3 je šlo na hard.. Zdej pa še moto2... Najboljše dirke so, ko je prvenstvo odločeno in je samo še merjenje tiča... In točno to delata zdej zarco in morbideli... Noro!!! 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, KennyJR pravi:

To je to... Že moto3 je šlo na hard.. Zdej pa še moto2... Najboljše dirke so, ko je prvenstvo odločeno in je samo še merjenje tiča... In točno to delata zdej zarco in morbideli... Noro!!! 

Res je. Zeelooo zanimiva dirka. Kaj to delajo. :O

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!