Skoči na vsebino

Moto GP 2016


ArcaneWater

Priporočene objave

Noro. Ni me bilo 14 dni, imel 6 strani za prebrat in eno samo žaljenje. Kennyu dam prav, da začnejo ponavadi drugi, ne dam mu pa da jim odgovarja, s tem pade na njihov nivo. 

Včeraj me je presenetil Lorenzo, ki je odvozil zelo solidno dirko napram prejšnjim. Vidim nek napredek, pa nekaj sreče zaradi padcev nekaterih (MM, Maniac, Cal, Vinales...), bi vseeno bil okoli 6-8. mesta, prej se je vozil krepko izven deseterice. 

Kot navijač Maniaca sem bil res vesel, da bo končno prišel do cilja, potem pa...:twak:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi ianonne kegljal  kot zna  moral potem bi zmagal rosi .. res se je spremenil ..ianonne .. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, thumper said:

če bi ianonne kegljal  kot zna  moral potem bi zmagal rosi .. res se je spremenil ..ianonne .. :P

Ce bi kegljal kot zna, pol bi padel Rossi, ker druga dva je ze oba skegljal, ne morta met protekcije!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, jvalant pravi:

Ce bi kegljal kot zna, pol bi padel Rossi, ker druga dva je ze oba skegljal, ne morta met protekcije!

vseen kerga bi skegljal sam da bi lorenzo zmagal pa da bi se keni vgasno ... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi lahko kdo objasni, zakaj Gaber in Boštjan ves čas poudarjata, da se redding in petrucci borita za gp16 naslednje leto? Verzijo gp16 ob koncu letošnje sezone? 

Kolikor je bilo rečeno in kolikor zasledim na netu naj bi eden imel gp17, drugi pa gp16... No sej glede na rezultate res zgleda, kot da se borita kdo bo mel slabši motor... 

Pa glede na to, da so avintii in asparju obljubil gp 16 za enega in gp15 za drugega, nima nobenega smisla, da bi tudi v pramac ekipo dal enako izbiro... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, Arzen pravi:

Noro. Ni me bilo 14 dni, imel 6 strani za prebrat in eno samo žaljenje. Kennyu dam prav, da začnejo ponavadi drugi, ne dam mu pa da jim odgovarja, s tem pade na njihov nivo. 

Včeraj me je presenetil Lorenzo, ki je odvozil zelo solidno dirko napram prejšnjim. Vidim nek napredek, pa nekaj sreče zaradi padcev nekaterih (MM, Maniac, Cal, Vinales...), bi vseeno bil okoli 6-8. mesta, prej se je vozil krepko izven deseterice. 

Kot navijač Maniaca sem bil res vesel, da bo končno prišel do cilja, potem pa. nism bil več vesel :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, KennyJR pravi:

Mi lahko kdo objasni, zakaj Gaber in Boštjan ves čas poudarjata, da se redding in petrucci borita za gp16 naslednje leto? Verzijo gp16 ob koncu letošnje sezone? 

Kolikor je bilo rečeno in kolikor zasledim na netu naj bi eden imel gp17, drugi pa gp16... No sej glede na rezultate res zgleda, kot da se borita kdo bo mel slabši motor... 

Pa glede na to, da so avintii in asparju obljubil gp 16 za enega in gp15 za drugega, nima nobenega smisla, da bi tudi v pramac ekipo dal enako izbiro... 

Kolkr jaz vem naj bi bilo tako,da bo eden imel gp17,eden pa gp16.Mislim,da se una dva mal motita.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj bo pa Suzuki z letošnjima modeloma??? Škoda, da nimajo poltovarniškega moštva. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, KennyJR pravi:

A ma še kdo v spominu koga, pri katerem je med dvema njegovima zaporednima zmagama minilo več kot 7 let? 

KennyJR@ ti si navaden seronja ki se skriva za tipkovnico.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, KennyJR pravi:

A ma še kdo v spominu koga, pri katerem je med dvema njegovima zaporednima zmagama minilo več kot 7 let? 

tudi tega , ki ga omenjaš ne poznam.. razsvetli me o kom tako skrivnostno razpredaš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je**š tazga kirurga ko 3 ozdravi pa ostale pobije..

pred 2 urami, KennyJR pravi:

Sprašujem? Res ne razumem, kaj nekaterim tukaj ni jasno? Omg... 

a maš spet drisko pa ne moreš napisat o kom se gre ? vsaj ponavadi napišemo to .. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 minutes ago, Cartman said:

Hehe na lager bodo dali.  Kanoneta,  folgali  narest  ianonc

ene par , maveric lorenzota krozit z 20 sec zaostanka, lorenzota suzukujase ko vidijo ianonejev crashfest in rinsov kolaps,  lows strese po 5x na vikend...... zarco

Thumper, keni sprasuje o doviziosu. zmahal je na repsolki 200

rolfota v 250//moto2

Niti Google ne zmore prevesti tvojih izdelkov; rezultat uporabe zdravilnih učinkovin cannabis-a?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, thumper pravi:

a maš spet drisko pa ne moreš napisat o kom se gre ? vsaj ponavadi napišemo to .. 

Kot ti je cartman reku... Dovi je zmagal s 7 let razlike... Zanima me, če obstaja sploh še kakšen tak dirkač... Zato sem spraševal... V zadnjih 20 letih na pamet ne vem nobega... Razen, kot je tudi Cartman rekel rolfo... Mislm, da je on 2010 zmagal prav v sepangu. Heh. 

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, GeeSXer pravi:

pa rossi je bil pred sedmimi leti prvak

eh to ne šteje .. tako kot ne šteje trikrat zapored biti podprvak ..dej no mir ker luzer ..

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O bog... Iskal sem voznike, ki jim je uspel po recimo 7ih letih spet zmagat, vmes pa ne... Takih, ki 10 let skupi zmagujejo je itak velik... Trumpeta, res nevem kaj ti dogaja... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, KennyJR pravi:

O bog... Iskal sem voznike, ki jim je uspel po recimo 7ih letih spet zmagat, vmes pa ne... Takih, ki 10 let skupi zmagujejo je itak velik... Trumpeta, res nevem kaj ti dogaja... 

ne vlači boga in vere v to temo ..

jaz sem vseskozi enak..ti imaš vzpone in padce pa misliš , da meni dogaja ..

:P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!