Skoči na vsebino

Moto GP 2016


ArcaneWater

Priporočene objave

pred 32 minutami, Cartman pravi:

Jorge zgleda tista, samoumevna izbira. Ampak lani je bil to marc. Pa smo gledali kako je sla njegova sezona iz slabega na slabse. Bridgestone je imel na voljo 5 trdot +asimetricna prva +opcija edge treatment na medium ali hard trdoti. Jorge je bil dokaj zbircen, precej se obremenjuje s spreminjanjem gripa med dirko....elektronika se ne prilagaja vec sama, gume so ocitno samo 3?! Bral se tudi, da se michelinke ne segrejejo tako kot bridgestonke, da se z njimi ne da u smrt ze u prvem krogu.....na papirju ga bi vse to lahko zezalo. Bomo vidli kako se bo use skup odvijalo, saj po drugi strani tahuda fighterja, Rossi in Marc vec tvegata, kar pomeni da botas temi gumami vec na tleh....na papirju seveda....

je torej možno , da bo rossi letos imel kaj prednosti zaradi izkušenj ? ker po tem kar si napisal je to velik korak nazaj in ne naprej .. vemo pa , da se "mulci" lažje prilagajajo napredku kot stari.. ampak stari so potemtakem prišli tja kjer so že bili doma? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

25 minutes ago, thumper said:

je torej možno , da bo rossi letos imel kaj prednosti zaradi izkušenj ? ker po tem kar si napisal je to velik korak nazaj in ne naprej .. vemo pa , da se "mulci" lažje prilagajajo napredku kot stari.. ampak stari so potemtakem prišli tja kjer so že bili doma? :hmm:

Meni je jasno samo da mi ni popolnoma nič jasno.

 

Če gledamo svet skoz malčk rumena očala...lahko tud upamo...Ampak odpisat Jorgeta ali Marca je bedasto.  Ne smemo pozabit kako natančn in učinkpvit team telemetristov in programerjev ima Rossi. Flamigni in Stephens sta ga  dostkat  zvlekla iz dreka šele v nedeljo zjutraj.....zdej tega ne bo več.... Jorge je bil na mišelinkah v rookie sezoni odličn! Ko pa se tla pod njim mal zamajejo, zna domow prilelat peti. Pa spet, peti je ful bolš kot se valjat po tleh....saj dost berem de te gume ne opozarjajo dost, in da je reševanje situacij precej težje. ko gre, gre u maline... Če bomo meli gledalci mal sreče, se bo slika med pistami fajn spreminjala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni tudi, ampak Duce nima voznikov za tak podvig, za Japonke pa ne vem ( me ne zanimajo). Sem zagrižen evropljanin in držim pesti izključno za sosede!

pokqua.jpg

Popravljeno . Popravil ducar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Lipstick pravi:

Grdo kot satan, funkcija pa poden. Ustvarjanje "slabega" zraka za oviranje drugih dirkačev ki te hočejo prehiteti. Poceni poteza, ki kaže na to, da raje ovirajo druge iz bojazni da bi jih po ravnini lahko kdo prehitel. Upam da to idejo vodilni v motogp-ju zavrnejo in da se dirka tako kot se spodobi. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, skategrizzly pravi:

Grdo kot satan, funkcija pa poden. Ustvarjanje "slabega" zraka za oviranje drugih dirkačev ki te hočejo prehiteti. Poceni poteza, ki kaže na to, da raje ovirajo druge iz bojazni da bi jih po ravnini lahko kdo prehitel. Upam da to idejo vodilni v motogp-ju zavrnejo in da se dirka tako kot se spodobi. 

se strinjam..brez oklepov pa brez denferjev...tko po moško..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 12. 3. 2016 at 22:01, ducar pravi:

Meni tudi, ampak Duce nima voznikov za tak podvig, za Japonke pa ne vem ( me ne zanimajo). Sem zagrižen evropljanin in držim pesti izključno za sosede!

pokqua.jpg

Iz katere države pa si,da Nemčija tvoja soseda?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, builder pravi:

letos neu zanimivo, ker bo 99 vse dirke zmagu:ras:

če bodo oduzadi štel, al pa če bodo zmagovali uni k največ jokcajo :P

pred 5 urami, DinDiin pravi:

A tko so se spanci letos zmenil?

Špansko nadaljevanko bodo storili :P

Komi čakam da se začne :010

šemaušemau :OK:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

22 hours ago, thumper said:

se strinjam..brez oklepov pa brez denferjev...tko po moško..

...kr nej naked e nardijo iz teh plasticarjev...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trije smešni/prisrčni videi za prihajajočo tekmo :D

 

 

 

Popravljeno . Popravil znj
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimiva novinarska konferenca, vsi so pričakovali da bo spet lanska tematika ampak presenečenje, oba dva kakršnakoli vprašanja z incidentom lepo izpeljala da rivalstva popestrijo šport itd... Res pa je da se niti pogledala nista celotno novinarsko konferenco.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!