Skoči na vsebino

Moto GP 2016


ArcaneWater

Priporočene objave

bolje bit 4 kot pušit pesek :kva2:taktika je važna, ker se boriti s štirimi ni mačji kašelj  :fyou:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, KennyJR pravi:

Že dolg ni rossi tkole spušil prve dirke ane :kva2:

Ni Rossi tko spušil dirke, kot je Yamaha spušila prodajo R1 limited Jorge Lorenzo edition... In kakor je spušila Yamaha, bo letos spušila tud Dorna. Gledalci so si zadevo zapomnili... In dlje ko bo Jorge vozil Yamaho, manj bodo prodali, pa je lahko še trikrat prvak...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah, tko je, če je 3/4 svetovne raje, ki jim je fajn neglede na to, kakšne svinjarije rossić počne, lorenzo pa kot res fer dirkač mal narobe pogleda in je takoj najbolj grozna oseba... Skratka beda od bede... Sej bo zdej lepo tele 3 sezonce spušil in bo 3/4 "navijačev" od teh 3/4 že "navijal" za kogarkoli drugega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Niti yamaha niti dorna nista popušila niti zaradi Lorenza, niti zaradi Rossija. Pač, Rossi že dolgo ni več "samo" dirkač, ampak tudi pojem medijskega, reklamnega, poslovnega sveta. Ogromno ljudi je tako ali drugače "vlagalo" v njegovo ime. In ko je eno tako ime enkrat na tako visokem nivoju, je morebiten padec žal boleč. Predvsem pa boleč za tiste, ki na problem niso sposobni pogledati objektivno. In ravno ti so naredili v tem primeru največ škode. Tako Lorenzu, kot Rossiju, Yamahi in celotni GP sceni.

"Ga ni razgrajača čez užaljenga navijača".

 

Ps: pa ne me narobe razumet, sam nisem niti tovarniško, niti šofersko opredeljen. Rad pa seveda gledam dirke, ampak valda, tiste ko en in isti zmerej zmaguje, so brez veze :ras:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je zgledalo kot da so vsi štirje vodilni peljeli bolj ali manj na nož, kolikor je pač bilo mogoče v teh razmerah stisniti iz gum. So bili kr tam tam kar se tiče časov in hitrosti, Lorenzu je pa uspelo z res kirurško natančno vožjo potegniti malo naprej. Se je videlo - ob najmanjši napaki kogarkoli so ostali pridobili nekaj metrov. Ena mini napaka Lorenza, pa bi bila prednost adijo. Sam, je ni naredil. Sicer pa je bil tale 'vlakec' precej bolj na nož, kot je od daleč zgledalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, Ferrarist pravi:

Niti yamaha niti dorna nista popušila niti zaradi Lorenza, niti zaradi Rossija. Pač, Rossi že dolgo ni več "samo" dirkač, ampak tudi pojem medijskega, reklamnega, poslovnega sveta. Ogromno ljudi je tako ali drugače "vlagalo" v njegovo ime. In ko je eno tako ime enkrat na tako visokem nivoju, je morebiten padec žal boleč. Predvsem pa boleč za tiste, ki na problem niso sposobni pogledati objektivno. In ravno ti so naredili v tem primeru največ škode. Tako Lorenzu, kot Rossiju, Yamahi in celotni GP sceni.

"Ga ni razgrajača čez užaljenga navijača".

 

Ps: pa ne me narobe razumet, sam nisem niti tovarniško, niti šofersko opredeljen. Rad pa seveda gledam dirke, ampak valda, tiste ko en in isti zmerej zmaguje, so brez veze :ras:

Po zgoraj napisanem razumem, da je treba dirke tudi malce prirediti, samo da zmaga vsakokrat kdo drug... Je pa res, da je starina magnet za denar in bo treba zanj počasi najti zamenjavo. A tega se ne dela na tak način , gledalce imeti za norce, pa je milo rečeno podcenjevalno in žaljivo. Gledanost je že narasla...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, SF pravi:

Po zgoraj napisanem razumem.....

.....žal razumeš kot ti paše. :( 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razumem izključno tako, kot si napisal v spodnjem odstavku... Mi znaš povedat, koliko motorjev v lorenzovih barvah je prodala Yamaha pozadnji lorenzovi osvojitvi prvaka?

Popravljeno . Popravil SF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, SF pravi:

Ni Rossi tko spušil dirke, kot je Yamaha spušila prodajo R1 limited Jorge Lorenzo edition... In kakor je spušila Yamaha, bo letos spušila tud Dorna. Gledalci so si zadevo zapomnili... In dlje ko bo Jorge vozil Yamaho, manj bodo prodali, pa je lahko še trikrat prvak...

Tipičen Rossi fan!
Za njegove neuspehe so vedno drugi krivi!

Treba se bo sprijaznit, da so vrhunski cajti, ko je kraljeval pač Rossi mimo in, da so tudi drugi dobri in boljši od njega.
Tisto pogodbo z Yamaho si pa naj zdaj v rit potisne. Zdaj jim je pokazal, da so se malo prenaglili z podpisom, ampak ok ...

Rossi se naj raje posveti dirkanju, ne pa dirigiranju na progi. V soboto je mahal JLo-ju, kot da se vse vrti okrog njega.
Z Ducatijem ni nič pokazal Rossi, pa so zaradi njegovih želja zamenjali skoraj celoten motor ... te okvir, te ono, te drugo, ampak rezultatov pa od nikoder, zdaj pa sta ga pohcala Dovi in Iannone.
Me zanima, kdaj si bo primitivec ponovno zamislil špansko steno v garaži, kot nekoč. Zdaj bi jo moral zahtevat JLo, da podatki o set-up-u ne bodo curljali na Rossijevo stran .... ampak, JLo ni takšen hinavec.

Glejte, to je moje mnenje in pogled na vse skupaj in ni nič povezano z vami navijači Rossija, tako, da ne zdaj takoj napast z težkimi besedami. Vsak pač ima svoj pogled na cečotno zadevo in prav je tako, da so mnenja različna.

Popravljeno . Popravil DL650
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, SF pravi:

Ni Rossi tko spušil dirke, kot je Yamaha spušila prodajo R1 limited Jorge Lorenzo edition... In kakor je spušila Yamaha, bo letos spušila tud Dorna. Gledalci so si zadevo zapomnili... In dlje ko bo Jorge vozil Yamaho, manj bodo prodali, pa je lahko še trikrat prvak...

Sej pride Kejsi pa bo dr.mr. 46 spet vozu večno četrto mesto. Če Lorenzo prestopi Ducatiju (zgleda dober paket, počakajmo še eno dirko) pol pa res ne bojo več nobene Yamahe prodal. Mogoče bi bil dr. dobr za trgovca v Krškem in bi prodajal Yamahe. Sej smo uvozniki za cel balkan, na balkanu pa ne manjka vernikov :D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Starec ne more pa nvm kaj vse. Kak te ne saj je vso dirko bil tam in drzal stik na koncu zaostal 2s in to je zdaj kot da so totalno deklasirali? Prva dirka je to nebo vedno isti zapored tudi lorenzo bo se kdaj v taki poziciji znajdo sigurno. Glede na izenacenost bo tesko konstantno bit prvi. Bomo videli kako bo na drugih stezah.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, KennyJR pravi:

Jah, tko je, če je 3/4 svetovne raje, ki jim je fajn neglede na to, kakšne svinjarije rossić počne, lorenzo pa kot res fer dirkač mal narobe pogleda in je takoj najbolj grozna oseba... Skratka beda od bede... Sej bo zdej lepo tele 3 sezonce spušil in bo 3/4 "navijačev" od teh 3/4 že "navijal" za kogarkoli drugega

Na konc leta bo spet kažin, karate-kid vložka pa verjetno ne bomo več videli :).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

starčk je res zanč .. z mladimi mulci se je celo dirko preganju ... :lol1: 

ne ga še u kanto za smeti vržt :jezik: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 40 minutami, SF pravi:

Razumem izključno tako, kot si napisal v spodnjem odstavku... Mi znaš povedat, koliko motorjev v lorenzovih barvah je prodala Yamaha pozadnji lorenzovi osvojitvi prvaka?

Kako vezo ima to z MotoGP ... prodaja motorjev?
Motorje kupujejo tudi tisti, ki nikoli niso slišali za Lorenza ... itd.

Harliji, MotoGuzzi, Triumph-i se prodajajo, pa jih prav tako ni v mGP-ju, tako da to ni nek pokazatelj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, DL650 pravi:

Tisto pogodbo z Yamaho si pa naj zdaj v rit potisne. Zdaj jim je pokazal, da so se malo prenaglili S podpisom, ampak ok ...

Saj so jo tudi 99ki dali v podpis, pa igra dvojno igro - jokica !!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prav smilite se mi vsevedi, ki primerjate Ducati (kot motor ali tim) iz časa, ko ga je vozil Rossi in današnjega. Več kot očitno nimate vpogleda v to, kako so funkcionirali takrat in kdo stoji zadaj za današnjo ekipo. Verjemite, to ni več isti tim (ostalo je le še ime).

Očitno zudi ne poznate dejstev, zaradi katerih je bil na Dučeju prvak Stoner. To je bilo izvedljivo izključno samo v tisti sezoni - splet veliko okoliščin, ki so se poklopile (velika zasluga Stonerja, vendar še daleč od ključne).

Veselo nabijanje še naprej. Ste pa verniki več ali manj vsi, ker pač nimate te sreče, da bi poznali stvari od blizu.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, DL650 pravi:

Kako vezo ima to z MotoGP ... prodaja motorjev?
Motorje kupujejo tudi tisti, ki nikoli niso slišali za Lorenza ... itd.

Harliji, MotoGuzzi, Triumph-i se prodajajo, pa jih prav tako ni v mGP-ju, tako da to ni nek pokazatelj.

Eh, lansko leto je R1 motorjev zmanjkalo. Ga nisi mogel večl kupiti. Letos bodo pa na koncu leta spet s popustom. Verjetno zaradi Lorenza :lol1:.
 

pred 5 minutami, maus pravi:

starčk je res zanč .. z mladimi mulci se je celo dirko preganju ... :lol1:

ne ga še u kanto za smeti vržt :jezik:

Ja prehiteval je celo dirko :lol1:.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, HD-Dyna pravi:

Saj so jo tudi 99ki dali v podpis, pa igra dvojno igro - jokica !!!!

Ne ne, niso.
Dejstvo je, da je pač Lorenzo v intervjuju rekel: " saj so jo meni tudi že ponudli pred tednom dni, ampak bom malo počakal"
To je moral pač rečt, čeprav mu je niso ponudli, ker se mu zdi čudno, da forsira Yamaha človeka, ki ima kung-fu vložke med dirkanjem. Sem skoraj prepričan, da JLo ne bo pri Yamahi .... bi bil vesel, če bi recimo z Hondo podpisal.
MM in Jlo pri Hondi!? Vrhunski paket!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, bikez pravi:

 

Ja prehiteval je celo dirko :lol1:.

ni prehiteval .. se je pa pelu za njimi, pa tut ušli mu niso :P

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, DL650 pravi:

Ne ne, niso.
Dejstvo je, da je pač Lorenzo v intervjuju rekel: " saj so jo meni tudi že ponudli pred tednom dni, ampak bom malo počakal"
To je moral pač rečt, čeprav mu je niso ponudli, ker se mu zdi čudno, da forsira Yamaha človeka, ki ima kung-fu vložke med dirkanjem. Sem skoraj prepričan, da JLo ne bo pri Yamahi .... bi bil vesel, če bi recimo z Hondo podpisal.
MM in Jlo pri Hondi!? Vrhunski paket!

In tebi, kot osebnemu prijatelju, je to povedal včeraj ali še kak dan prej .... Bučke pa svizec ....

Si pa dviguje ceno, to pa sigurno ...

O kung fu vložkih pa se sploh ne bom pogovarjal, če bi meni naredil kaj takega, bi ga samo čelno zalepu !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, maus pravi:

ni prehiteval .. se je pa pelu za njimi, pa tut ušli mu niso :P

 

Vsako prehitevanje nekaj vzame. Pa še pogodbo ima, bi mogu boljš peljat :P. Počakmo še dve dirki, bo malo bolj jasno.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, bikez pravi:

Vsako prehitevanje nekaj vzame. Pa še pogodbo ima, bi mogu boljš peljat :P. Počakmo še dve dirki, bo malo bolj jasno.

se strinjam ... jaz sem bil malo skeptičen glede pnevmatik in očitno so odlično narejene ... prav zanimivo bo videti, kako bodo zdržale višjo temperaturo asfalta.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, HD-Dyna pravi:

In tebi, kot osebnemu prijatelju, je to povedal včeraj ali še kak dan prej .... Bučke pa svizec ....

Si pa dviguje ceno, to pa sigurno ...

Čakaj, a nisi videl tega intervjuja, glede na tvoje nepremišljene besede?
Bučke, ja saj tudi to sem napisal, da je verjetno si JLo to izmislil, ker je bil po vsej verjetnosti razočaran, da so Rossiju ponudli v podpis pogodbo za 2 leti.

Zakaj ne prebereš bolj podrobno, kaj napišem, temveč prehitevaš. Ravno o tem sem pisal, ti si pa dodal še vložek, da če je meni to povedal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer je vse to brez veze, ampak Lorenzo je dobil pogodbo, a je pač ni podpisal. Saj če je ne bi imel, ne bi imel kaj razmišljati. Bo pač malo počakal in obenem še malce dvignil ceno. Po moje bo ostal kar pri Yamahi.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!